PORZĄDEK NABOŻEŃSTW


Sobota28.05.2022

7.00 – I. W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (solenizanci: Hildegarda Spałek, Zofia Jośko). II. Za + Józefa Kałwak (23).

7.30 Nabożeństwo majowe i nowenna do Ducha Świętego.

 

17.00 – W intencji rodziny Przydacz o błogosławieństwo Boże.

 

NIEDZIELA  WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 29.05.2022 (gościć będziemy kleryków Seminarium w Opolu, kolekta na budowę kościoła w Kochcicach)

7.00 – Za + Józefa Kałwak (24).

8.30 – Dziękczynna w intencji uczestników pielgrzymki do grobu błogosławionego kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i błogosławionej matki Róży Czackiej w Laskach.

10.00 – I. Dziękczynno – błagalna z okazji urodzin. II. Za + Czesława Bartocha – od sąsiadów z ul. Wrzosowej.

11.30 – Za ++ rodz. Marię i Franciszka Dyla, Gertrudę i Ludwika Mrówczyński, siostry Irenę, Urszulę i Stefanię, szwagrów Andrzeja i Jana, dusze w czyśćcu.

14.30 – Dziękczynno – błagalna: W intencji Gertrudy z okazji 80. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże.             O zdrowie dla koleżanki Barbary.

15.30 Nabożeństwo majowe i nowenna do Ducha Świętego prowadzone przez kleryków z udziałem Chóru Stowarzyszenia Przyjaciół Lublinieckiej Fary.

18.00 – Za + Józefę.

 

Poniedziałek30.05.2022

7.00 – I. W intencji księdza Michała Brzeziny z okazji 2. rocznicy święceń kapłańskich o zdrowie, błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski w życiu kapłańskim. II. Za + Józefa Kałwak (25). III. Za ++ Rafała Janiczek w r. śm. o radość życia wiecznego.

18.00 – Za + Czesława Bartocha – od sąsiadów z ul. Wrzosowej.

18.30 Nabożeństwo majowe i nowenna do Ducha Świętego.

 

Wtorek Nawiedzenia NMP 31.05.2022

7.00 – I. Za + Józefa Kałwak (26). II. Za ++ matkę Monikę Naporowski w r. śm., ojca Andrzeja, siostrę Magdalenę i szwagra Jana, braci Zygmunta i Augustyna Naporowski, teściów Karolinę i Bertholda Pietrzyk, szwagra Oswalda, szwagierkę Janinę, dusze w czyśćcu. III. Przez wst. Świętych Aniołów z podz. i uwielbieniem za zdrowie.

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

18.00 – Za + Łucjana Woźniak w rocznicę śmierci. Za ++ Eugeniusza Malitowskiego w r. śm., Monikę i Marka, Krystynę Bambynek, ++ z rodz. Za ++ matkę Teresę Mróz. Za ++ Renatę Kuszka – od sąsiadów a ul 3 Maja 9. Za ++ Stefanię Kurek, Łucję Gawrońską, dusze w czyśćcu. Za + Bogdana Podworniuk w 30. dz po śm. Za + Henryka Cetnerowskiego. Za ++ rodz. Łucję i Herberta Siekiera, siostrę Halinę Siekiera. Za ++ Anielę Tyrała w r. ur., męża Franciszka. Za ++ Hildegardę i Leona Bryś, Józefa Henne.

18.30 Nabożeństwo majowe i nowenna do Ducha Świętego.

 

Środa – Świętego Justyna, męczennika – 1.06.2022

7.00 – I. Za dusze w czyśćcu cierpiące. II. Za + Józefa Kałwak (27). III. Za + Dorotę Piofczyk – od kuzynki z Piekar Śląskich.

18.00 – Za ++ ojca Jana Śniechota w r. śm., Marię Płonka, matkę Annę Śniechota w r. ur., dusze w czyśćcu. Za ++ męża Henryka Kampczyk, rodz. Jadwigę i Augustyna Świerc, teściów Łucję i Jerzego Kampczyk, ++ z pokr., dusze w czyśćcu. Za ++ męża, ojca i dziadka Macieja Serafin, dusze w czyśćcu. Za + Krzysztofa Sarna w 30. dz. po śm. Za ++ Stefanię Lubczyk w 1. r. śm., jej rodz. Jadwigę i Stefana. Za ++ Jana Spaczyńskiego, Bronisławę, Stefana, Helenę i Józefa Chabińskich, Mariannę i Stanisława Rogóż, Marię i Władysława, Jana i Janinę Kwaterskich, Józefa Malechę i Leokadię Wierzchowską.

 

Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca – 2.06.2022

7.00 Msza święta w języku łacińskim – I. Za + Józefa Kałwak (28). II. Za + Dorotę Piofczyk – od kuzynki z Piekar Śląskich.

7.30 Nabożeństwo w intencji powołań do służby w kościele oraz w intencji kapłanów.

15.00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Adelajdy i Alojzego Respondek z okazji urodzin.

17.15 Msza święta szkolna – I. ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ.  II. W intencji wynagradzającej za grzechy popełnione w rodzinie i o łaskę nawrócenia.

 

Piątek – Świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy – pierwszy piątek miesiąca – 3.06.2022 (kolekta na Caritas)

7.00 – I. Za + Józefa Kałwak (29). II. Za ++ krewnych i dobrodziejów.

7.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18.00 – Za + Pawła Siwiaszczyk, ++ z rodz. Siwiaszczyk, Pyka, Nowak, Urbanek, dusze w czyśćcu. Za ++ rodziców Klarę i Gerarda Guziel, teściów Ligię i Wiktora Psiuk, Sławomira i Łucję Marcinkowskich. Za ++ Helenę, Ignacego i Leszka Bidzińskich. Za ++ Jerzego i Marię Klama, dusze w czyśćcu. Za ++ męża Teofila, teściów Jana i Waleskę, szwagierkę Małgorzatę Ozimek. Za ++ Marię Kierat w r. ur., jej męża Stanisława, Helenę i Alojzego Czaja, ++ z pokr. Kierat i Czaja. Za ++ męża, ojca i dziadka Józefa Borowik w 10. r. śm., teściów Elfrydę i Augustyna Borowik, rodz. Annę i Roberta Zowada, brata Lucjana, szwagra Romana Rabęcki, dziadków z obu stron. Za ++ rodz. Marię i Stanisława Bielewskich w r. śm., brata Stefana, szwagrów Zdzisława i Jarosława, Agnieszkę i Jana Gajda, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Franciszkę i Pawła Spojda, siostrę Blandynę i szwagra Henryka Markewka, braci Leona i Jerzego Spojda, męża Henryka, teściów Władysławę i Stefana Wilkoń, ++ z pokr. Spojda, Wilkoń, Lubojański, Bryłka, Paprotny i Piowczyk.

Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

19.00 Msza święta młodzieżowa Dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za kończący się rok szkolny i katechetyczny, z prośbą o błogosławieństwo w czasie wakacji oraz w intencji powołań do służby w Kościele.

 

Sobota – pierwsza sobota miesiąca – 4.06.2022

7.00 – I. Dziękczynno – błagalna w intencji męża Jana z okazji urodzin oraz w intencji Janiny i Jana z okazji rocznicy ślubu.  II Za + Józefa Kałwak (30). III. Za ++ z rodzin i dusze w czyśćcu cierpiące.

7.30 Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

 

17.00 – Za ++ rodziców Jadwigę i Karola Barwickich, teściów Karolinę, Bertholda i Reginę Pietrzyk, brata Józefa, szwagra Oswalda, szwagierkę Janinę, ciocię Augustynę, ++ z rodzin Pietrzyk, Barwicki, Ryś, Kempa, Styczyrz i Bernat.

 

NIEDZIELA – ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO Dzień Dziękczynienia 5.06.2022 (kolekta na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego, zbiórka do puszek na rzecz powstającego Centrum Opatrzności Bożej w skład którego wchodzą: Świątynia Opatrzności Bożej, Muzeum Jana Pawła II. i Stefana Wyszyńskiego oraz Instytut Jana Pawła II.)

7.00 – I. Dziękczynno – błagalna o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla syna Tomasza i córki siostry Zacheuszy z okazji urodzin.  II.          III.

8.30 – I. Za + Lidię Gryzik w r. ur., ojca Józefa Janiczek, Stanisława, Wiktorię i Tadeusza Kłopotowskich. II.             III.

10.00 – I. Za + Janinę Czech w rocznicę urodzin, Mikołaja, Marię i Jana Czech, Łucję i Franciszka Przybył, ++ z pokrewieństwa.            II.

11.30 – O dar życia wiecznego dla + matki Antoniny Witkowskiej.

14.30 – Dziękczynno-błagalna: Z ok. 75. ur. Eugeniusza z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie.

15.30 Nabożeństwo do NSPJ i Ducha Świętego.

18.00

 

Poniedziałek – NMP Matki Kościoła 6.06.2022 (kolekta na potrzeby naszej Parafii)

7.00 – I. Za ++ męża Bernarda, brata Jana, ++ z pokr.      II.

10.00 – Dziękczynno – błagalna z okazji urodzin.

16.30

18.00 – Za ++ męża Leszka Wilk, ++ z rodz. Wilk, Maks i Ceglarek.

 

Wtorek 7.06.2022

7.00 – I.             II.         III.

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

18.00 – Za ++ Gertrudę i Józefa Lesz, Włodzimierza Kałużę, rodziców Kałuża. Za ++ Ryszarda Matuszwskiego w r. śm., ++ z rodz. Matuszewski, Koza i Marciniak. Za + Janusza Ziembickiego w 30. dz. po śm. Za + męża Wiesława Szwed w 1. r. śm., rodz. Stefanię i Mieczysława Szwed, Krystynę i Wojciecha Łebek. Za + Czesława Bartocha – od sąsiadów z ul. Wrzosowej. Za + Annę Muskus.

18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Środa Świętej Jadwigi Królowej – 8.06.2022

7.00 – I.             II.         III.

18.00 – Za ++ matkę Stanisławę Szimber w 20. r. śm., ojca Bolesława, ciocię Annę Kazuch, jej syna Jerzego, Agnieszkę Słowik w 16. r. śm., dusze w czyśćcu. Za + męża i ojca Teodora Janoszka w 5. r. śm. Za + Annę Mrugała.

 

Czwartek – Jezusa Chrystusa Najwyższego i wiecznego Kapłana 9.06.2022

7.00 – I. Za + Janinę, ++ z rodziny.   II.         III.

17.15 Msza święta szkolna

 

Piątek 10.06.2022

7.00 – I.             II.         III.

7.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18.00 – Za + Cecylię Kukowka, dusze w czyśćcu. Za ++ Rafała, Małgorzatę, Romana i Pawła Ulfik. Za ++ rodz. Edwardę i Władysława Karepin oraz teściów Agnieszkę i Jerzego Gawenda. Za + Antoniego Siwiaszczyk w r. ur. i z ok. imienin, dusze w czyśćcu. Za ++ Gertrudę Mielczarek, męża Mikołaja, rodziców i rodzeństwo. Za + Alicję Szmukier w 30. dz. po śm.

Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

 

Sobota Świętego Branaby, Apostoła – 11.06.2022

7.00 w kościele Świętej Anny – I. Dziękczynna z okazji beatyfikacji założycielki Pauliny Jaricot oraz w intencji Róż Różańcowych. II. Przez wst. Maryi Królowej Polski, Św. Andrzeja Boboli, Św. Jana Pawła II. w int. Ojczyzny o przemianę moralną i błog. Boże.      III.

Nabożeństwo ku czci Świętej Anny.

 

17.00 – I. Za ++ rodziców Franciszkę i Karola, siostrę Teresę.     II.

 

XI. NIEDZIELA ZWYKŁATRÓJCY NAJŚWIĘTSZEJ 12.06.2022 (kolekta specjalna na nasze inwestycje parafialne; na przygotowywany remont wnętrza kościoła)

7.00 – I.                         II.

8.30 – Za ++ ojca Alojzego Kulik w rocznicę urodzin, matkę Jadwigę, brata Mariana.

10.00 Msza święta z elementami w języku łacińskim – I. Za + męża Wiktora Goniwiecha. II. Za + Stanisława Spychalski.

11.30 – Za + Antoniego Fronczek w 1. rocznicę śmierci.

14.30

15.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18.00

 

Poniedziałek – Świętego Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła – Dzień Fatimski – 13.06.2022

7.00 – I.                        II.

18.00 – I. Przez wstawiennictwo Matki Bożej objawiającej się w Fatimie oraz Świętych Dzieci Fatimskich w intencji rodzin i w naszych dziękczynno-błagalnych intencjach: O zdrowie i błog. Boże dla Rafała z ok. ur., jego matki i córki. …..            II. Za ++ rodz. Waleskę i Jana Ledwoń, braci Eugeniusza, Henryka i bratową Marię.

18.40 Różaniec Fatimski i procesja do kościoła Św. Anny.

 

Wtorek – Błogosławionego Michała Kozala, biskupa i męczennika – 14.06.2022

7.00 – I.             II.         III.

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

18.00 – Za + Gertrudę Szymską w r. ur. Za + Jacka Ostrowskiego w 30. dz. po śm. Za + Marię Szymczak w 30. dz. po śm.

18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Środa 15.06.2022 (kancelaria czynna: 8.30 – 9.30 oraz 15.00 16.00)

7.00 – I. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w posłudze kapłańskiej ks. Konrada Mrozka z okazji 31. rocznicy święceń kapłańskich.          II.         III.

 

17.00 – Za ++ matkę Marię Kolasa, ojca Wilhelma, braci Alfreda i Henryka, ++ z rodz. Kolasa. Za + Renatę Kuszka – od sąsiadów z ul 3 Maja 9. Za ++ rodz. Gertrudę i Stanisława Pękała, brata Jana, dziadków, ++ z pokr.

 

CZWARTEK NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHYSTUSA 16.06.2022 (kolekta na potrzeby naszej Parafii)

7.00

8.00 – I.W intencji parafian. II.         III.

PROCESJA EUCHARYSTYCZNA do czterech ołtarzy.

11.00

14.30

18.00

 

Piątek – Świętego Alberta Chmielowskiego, zakonnika – 17.06.2022 (Biskup Gliwicki udziela dyspensy od obowiązku zachowania piątkowej wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych)

7.00 – I.             II.         III.

Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18.00 – Za + Marię Jerominek w 7. r. śm. Za + Łucję Kus w 4. r. śm. Za ++ Teresę Mróz, Annę i Bolesława Mróz, Joannę i Pawła Bogackich, ++ z rodz. Mróz, Perkowski, Bogacki, Bartos. Za + Marcina Wysockiego, Janinę, Rudolfa, Józefę, Stanisława i Henryka Kall, Sabinę i Franciszka Kotarskich, Danielę Wysocką, Sylwię Długosz, Stanisława, Władysławę, Marię i Edwarda Ciura, dusze w czyśćcu.

18.30 Procesja eucharystyczna i nabożeństwo do NSPJ.

 

Sobota 18.06.2022 (odwiedziny chorych)

7.00 – I.             II.         III.

7.30 Procesja eucharystyczna i nabożeństwo do NSPJ.

 

17.00 – I. Za + męża i ojca Marka Malitowskiego w rocznicę urodzin, ++ z rodziny. II. Za + Annę Mrugała – od szwagierki Krystyny.

 

XII. NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.06.2022  (kolekta na potrzeby Seminarium Duchownego w Opolu)

7.00 – I.             II.

8.30 – Do NSPJ z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Sklorz.

10.00 – I. Za + ojca i ++ z rodziny.    II.

11.30

14.30 – Dziękczynno-błagalna:

15.30 Procesja eucharystyczna i nabożeństwo do NSPJ.

18.00 – Za ++ Józefę Dworak w 1. r. śm., męża Janusza Dworak w 7. r. śm., Katarzynę i Stanisława Kluczniak.

 

Poniedziałek 20.06.2022

7.00 – I.             II.

18.00

18.30 Procesja eucharystyczna i nabożeństwo do NSPJ.

 

Wtorek – Świętego Alojzego Gonzagi, zakonnika – 21.06.2022

7.00 – I.             II.

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

18.00 – Za ++ matkę Helenę Radek w r. ur., ojca Andrzeja, brata Edwarda, bratową Pelagię, ich syna Andrzeja, siostrzeńca Roberta, siostrzenicę Bożenę, szwagrów Wojciecha i Alfonsa, dusze w czyśćcu. Za ++ męża i ojca Jana Fronta (z ok. Dnia Ojca), brata Andrzeja Fronta, teściów Mariannę i Józefa Front, Karola Streckbein. Za ++ rodz. Jana i Krystynę Beldzik w r. śm., ++ z rodz. z obu stron. Za ++ rodz. Zygmunta i Walerię Piątkowskich, siostrę Henrykę, szwagra Władysława, bratową Teresę, Beatę, męża Pawła.

18.30 Procesja eucharystyczna i nabożeństwo do NSPJ.

 

Środa 22.06.2022

7.00 – I.             II.

18.00 – Za ++ Romana Grajcar, Helenę, Wojciecha, Antoniego i Krystynę Bul, Agnieszkę Kral. Za ++ rodz. Genowefę i Franciszka Spik, teścia Józefa Dandyk.

18.30 Procesja eucharystyczna i nabożeństwo do NSPJ.

 

Czwartek NARODZENIA ŚWIĘTEGO JANA CHRZCICIELA 23.06.2022 (kancelaria nieczynna)

7.00 W intencji ojców.

17.15 Msza święta szkolna – I. Dziękczynna w intencji uczniów klas I – VII szkół podstawowych, nauczycieli i wychowawców, z prośbą o błogosławieństwo w czasie wakacji. II. Za + ojca Pawła Siwiaszczyka.

17.45 Procesja eucharystyczna i nabożeństwo do NSPJ.

 

PiątekNAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA 24.06.2022 (kolekta na Caritas, uroczystość znosi obowiązek piątkowej wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych)

7.00 – I.             II.

Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18.00 – Za ++ Jana Gnacińskiego, rodz. Marię i Józefa, żonę Cecylię, wnuka Łukasza, ++ z rodz. Za + córkę Iwonę. Za + brata Piotra Pinkowskiego w r. śm.,  rodz. Hildegardę i Franciszka Pinkowskich, bratową Marię Pinkowską, szwagra Piotra Dwornika. Za ++ rodz. Cecylię i Pawła Sprysz, dusze w czyśćcu.

Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

 

Sobota Niepokalanego Serca NMP 25.06.2022

7.00 – I. W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich; (solenizanci: Marta Kubica).    II.

 

17.00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla męża Henryka Ostrowskiego z okazji 70. urodzin i syna Mateusza z okazji 30. urodzin o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (Te Deum).

 

XIII. NIEDZIELA ZWYKŁA 26.06.2022 (kolekta na potrzeby Stolicy Apostolskiej)

7.00 – I. Za + ojca Mariana Nowak. II.

8.30 – Za ++ matkę Marię Burek w rocznicę urodzin, ojca Emila Burek, ++ z rodzin Pach, Burek, Swoboda, Głomb.

10.00 – Za ++ Anastazję Kopyto w rocznicę śmierci, jej męża Konrada, syna Emila, ++ z rodz. Kopyto, Witt.

11.30 – Dziękczynno – błagalna z okazji 80. urodzin Gerarda.

14.30 Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących Chrzest święty, rocznych dzieci:.…  ich rodziców i chrzestnych.

15.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

18.00

 

Poniedziałek 27.06.2022

7.00 – I.                         II.

 

17.00 W intencji Apostolatu Maryjnego.

 

Wtorek – Świętego Ireneusza, biskupa i męczennika – 28.06.2022

7.00 – I.                         II.

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

17.00 – Za + Bronisławę Muchę w r. śm., ++ z rodz. Mucha, Sowa, dusze w czyśćcu. Za ++ męża, ojca, dziadka i pradziadka Kazimierza Madura w r. ur., ++ z rodz. i pokr., dusze w czyśćcu.

 

ŚRODA – ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA – Dzień Papieski – 29.06.2022 (kolekta na potrzeby Stolicy Apostolskiej, kancelaria czynna: 8.30 – 9.30 oraz 15.00 16.00)

7.00Dziękczynna z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w posłudze kapłańskiej w intencji ks. dziekana Ludwika Koniecznego z okazji 68. rocznicy święceń kapłańskich.

10.00 – Za + Czesława Mielcarskiego w rocznicę śmierci, ++ z rodziny.

16.30 – Za ++ rodz. Augustyna w r. śm. i Balbinę Henne, brata Antoniego, bratanka Zbigniewa, dziadków z obu stron, pokr. z rodz. Henne i Bryś, dusze w czyśćcu.

18.00 – Za ++ babcię Eugenię Słocińską w r. śm., matkę Urszulę Słocińską w 1. r. śm., ojca chrzestnego Piotra Słocińskiego ( z ok. imienin). Za ++ Emilię, Józefa, Joannę, Ryszarda, Jerzego i Kazimierza, dusze w czyśćcu. Za ++ Teresę i Bernarda P{luta, wnuka Piotra, szwagra Augusta, ++ z rodz. Pluta, Krzywoń. Za ++ Augustyna, Marię, Annę, Ryszarda, Franciszka, Gertrudę, Agnieszkę, Piotra, Mariana, Gerarda, dziadków i wnuków. Za ++ matkę Anastazję Kosytorz, siostrę Elżbietę, ++ z rodz. Brauner. Za ++ żonę Elżbietę, rodz. Bertę i Józefa, ++ z rodz. Gołąbek, Kozok, Ledwoń i Wieczorek, synową Joannę. Za ++ męża Henryka Ostrowskiego w 33. r. śm., matkę Elżbietę w r. ur., ++ z rodz., dusze w czyśćcu. Za ++ męża Henryka Garus, syna Damiana, rodziców Sukiennik, brata Bolesława, dusze w czyśćcu. Za ++ brata Marka Henkiel w 1. rocznicę śmierci, rodziców Marię i Ryszarda Henkiel, ++ z rodzin Henkiel i Wichary.

 

Czwartek 30.06.2022

7.00

17.15 – Za + Krystynę Trocha w 4. rocznicę śmierci.