PORZĄDEK NABOŻEŃSTW


Sobota 19.09.2020

7.00 w kościele Św. Anny – I. W intencji Róż Różańcowych. II. Przez wst. Maryi Matki Kapłanów do Chrystusa Najwyższego Kapłana o świętość dla kapłanów i dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w naszej Ojczyźnie. III. Za + Teresę Kopyto (19). IV. Za + Adama Ciepły (20).

Nabożeństwo ku czci Św. Anny.

 

17.00 – I. Za ++ rodz. Jadwigę i Tomasza Strzoda, męża Erwina, syna Andrzeja, siostrę Anielę, teściową Wiktorię. II. Za ++ rodz. Jadwigę i Karola Barwickich, teściów Karolinę, Reginę i Bertholda Pietrzyk, ciocię Augustynę, brata Józefa, szwagierkę Janinę, ++ z rodz. Pietrzyk i Barwicki.

 

XXV. NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.09.2020       (kolekta na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego)

7.00 – I. Za ++ Agnieszkę Stempniak w 5 rocznicę śmierci, Kazimierę i Mariana Pilśniak. II. Za ++ Pawła Kandora z rodzicami i rodzeństwem, Ryszarda i Irenę Krawczyk, dusze w czyśćcu cierpiące.

8.30 – I. Za ++ męża Wiktora, rodziców Anastazję i Teodora Goniwiecha., rodziców Elżbietę i Józefa Lizurek, córkę Renatę Półtorak, ++ z pokrewieństwa. II. Za + Teresę Kopyto (20).

10.00 – Przez wstawiennictwo MB dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Mirosława Sukiennik z okazji 60. urodzin (Te Deum).

11.30 – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Katarzyny i Jacka Bissinger z okazji 25. rocznicy ślubu (Te Deum).

14.30 – Dziękczynno-błagalna: O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Leonarda Korzus z okazji 70. urodzin (Te Deum). W int. rodziców o zdrowie, pomoc i błog. Boże.

15.30 Nieszpory niedzielne.

18.00 – Za + Adama Ciepły (21).

 

PoniedziałekŚwiętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty 21.09.2020

7.00 – I. Za + Teresę Kopyto (21). II. Za + Adama Ciepły (22). III. Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla ++ Bernarda Ligendza, jego rodziców, siostrzeńca, ++ z pokr., dusze w czyśćcu.

18.00 – Msza święta gregoriańska: Za + Wojciecha Kucharskiego (1).

 

Wtorek 22.09.2020

7.00 – I. Za + Brunona Szymika. II. Za + Teresę Kopyto (22). III. Za + Adama Ciepły (23). IV. Za + Wojciecha Kucharskiego (2).

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

18.00 – Za ++ matkę Emilię Łupież w r. ur., ojca Augustyna, braci Ottona i Augustyna, Gerarda Molenda, dusze w czyśćcu. Za ++ syna Krzysztofa i męża Jerzego Lipiota. Za ++ Irmę i Romana Kopyto. Za ++ Ewę i Mariana Dyla w r. śm. Za + Krystynę Drab w 30. dz. po śm. Za + Elżbietę Michlik w 30. dz. po śm. Za ++ ojca Ignacego Sowa, matkę Martę. Za + ojca Henryka Korzus w r. ur. Za ++ Hildegardę Michalską w r. śm., Jana i Józefa Michalskich, Annę i Konrada Stefanik, Marię i Romana Sledziona, Magdalenę Chrzęstek w r. śm., ++ z rodz. Za ++ rodz. Rozalię i Emanuela Kopyciok, braci, siostry, brata Henryka, Mariannę i Kazimierza Mizera, braci, siostry, pokr. Za ++ rodz. Jana i Waleskę Hepner, teściów Annę i Henryka Pyka, męża Edmunda, siostry, braci, szwagrów, dusze w czyśćcu.

18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Środa Świętego Pio z Pietrelciny, prezbitera – 23.09.2020

7.00 – I. Za + Teresę Kopyto (23). II. Za + Adama Ciepły (24). III. Za + Wojciecha Kucharskiego (3). IV. Przez wst. MBNP do Przemienienia Pańskiego o Boże Miłosierdzie, dary Ducha Świętego, nawrócenie w rodzinie.

18.00 – Za ++ matkę Elżbietę Jon w r. śm., ojca Romana, brata Franciszka, ++ z rodz. Za ++ męża Henryka Florek, teściów Zdzisława i Gertrudę, rodz. Ryszarda i Dorotę Słota, brata Henryka, chrześniaka Marcina, szwagra Henryka, Mariana Janik, ++ z rodz. Za + Klemensa Marciniak w 30. dz. po śm. Za ++ babcię Cecylię Weintritt i Wandę Rogozińską w . r. ur. Za ++ Jerzego Künstler w 19. r. śm., matkę Rosę, dziadków, ++ z pokr. z obu stron, teścia Franciszka. Za ++ anielę Szymańską w 1. r. śm. Za ++ ojca Alfonsa Śliwa w r. śm., matkę Elżbietę, męża Henryka, ciocię Teresę, wujka Antoniego, ++ z rodz. Za ++ zonę Elżbietę, synową Joannę, rodz. Bertę i Józefa, ++ z rodz. Gołąbek, Kozok, Ledwoń i Wieczorek. Za ++ męża Henryka Garus, syna Damiana, rodz. Marię i Wilhelma, brata Bolesława, ++ z rodz. Za + Adama Stachowskiego w 14. r. śm. Za ++ rodz. Franciszka i Anastazję Kosytorz, siostrę Elżbietę, pokr. z obu stron.

 

Czwartek 24.09.2020

7.00 – I. Za + Teresę Kopyto (24). II. Za + Adama Ciepły (25). III. Przez wstawiennictwo Św. Katarzyny, Świętych Archaniołów, MB o błogosławieństwo Boże, opiekę oraz o dary Ducha Świętego w intencji rodziny Kozioł.

17.15 Msza święta szkolna – I. W intencji rodzin uczniów klas trzecich rozpoczynających przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej. II. Za + Wojciecha Kucharskiego (4).

 

Piątek 25.09.2020

7.00 – I. Za + Teresę Kopyto (25). II. Za + Adama Ciepły (26). III. Za + Wojciecha Kucharskiego (5).

18.00 – Za + brata Jerzego Szweda, ++ z rodz. Szweda, Strzoda i Dragon. Za + córkę Iwonę. Za + Elżbietę Stolka w r. śm., Antoniego Stolka, ++ z rodz. Stolka i Niwergol. Za ++ syna Krzysztofa Kachel w r. śm., brata Józefa, rodz. Marię i Józefa, Gertrudę i Rudolfa, Augustynę Cierpioł, Helenę Kała, ++ z rodz. Kachel, Patyk, Marzec, ++ z pokr. Za ++ rodz. Agnieszkę i Bronisława Reska, brata Romana, bratową Małgorzatę, szwagra Gintera. Za + ojca Konrada Kopyto w r. śm. Za ++ rodz. Gertrudę i Jerzego Rurański, dziadków Gertrudę i Jana Frasek, Annę i Konrada Stefanik, Marię i Romana Sledziona, Cecylię Tkocz, Józef Frasek, Antoninę i Piotra Garbaciok, Jana Jaworskiego, Magdalenę Chrzęstek w r. śm., ++ z rodz., Walentego Jerominek, Jana Michalskiego, Jolantę, Macieja i Marcina Nieora, Przemysława Chudeckiego, ++ z rodz. Kandziora. Za ++ ojca Franciszka Strzelskiego w (100) r. ur., matkę Mariannę, brata Mariana, ++ z rodz., dusze w czyśćcu. Za ++ Urbana i Bogdana Wąsik, Annę i Józefa Mtausek, Leonarda Pyka, Joannę Drzyzga. Za + Franciszka Kierat w r. ur. Za + Gertrudę Smołka w 30. dz. po śm. Za ++ rodz. Elżbietę i Wacława Kanclerz, dziadków z obu stron. Za ++ rodz. Cesławę i Tadeusza Chłond, rodz. Marię i Ottona Gryc, siostrę Stefanię Kukowka, brata Edwarda Gryc.

 

Sobota 26.09.2020

7.00 – I. Za + brata Józefa w 24. r. śm., ++ z rodz. II. Za ++ matkę Paulinę Skalską, ojca Piotra, Barbarę Skalską, Erwina Musiałek i jego rodziców, Klarę i Floriana Pabis, Martę i Mieczysława Tokarz. III. Za + Adama Ciepły (27).

8.00 W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (solenizanci: Aniela Richter, Danuta Dyla, Jadwiga Wawrzyniak, Rozalia Najgebauer, Rozalia Kocyba). II. Za + Teresę Kopyto (26). III. Za + Wojciecha Kucharskiego (6).

 

17.00 – I. Dz. – bł. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego i błog. Boże dla syna Mateusza z ok. ur. II. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Teresy z ok. 90. ur (Te Deum).

 

XXVI. NIEDZIELA ZWYKŁA 27.09.2020       (kolekta na potrzeby naszej Parafii, zbiórka do puszek na pomoc w związku z pożarem obozu dla uchodźców na wyspie Lesbos)

7.00 – I. Za + Adama Ciepły (28). II. Za + Wojciecha Kucharskiego (7).

8.30 – I. Za + Helenę Trzesiok w 2. rocznicę śmierci. II. Za + Teresę Kopyto (27).

10.00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże dla Marii i Ireneusza okazji 40 rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (Te Deum).

11.30 – I. Za + matkę Franciszkę w r. śm., ojca Pawła Spojda, siostrę Blandynę, jej męża Henryka, braci Leonarda i Jerzego, męża Henryka Wilkoń, teściów, ++ z pokr. Spojda, Wilkoń, Paprotny, Piowczyk, Markewka. II. Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Elżbiety Sujak z okazji 95 urodzin.

14.30 Msza święta chrzcielna – I. W intencji dzieci przyjmujących Chrzest święty i rocznych dzieci: Maksymilian Gołombowski, …, ich rodziców i chrzestnych. II. Dziękczynno-błagalna: W int. Brygidy z ok. 70. ur. z podz. i z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla całej rodz. Przez wst. Św. Michała Archanioła i MBNP z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błog. Boże dla Ireny. W int. rodziców o zdrowie, pomoc i błog. Boże.

15.30 Nieszpory niedzielne.

18.00 – Za ++ matkę Krystynę Kozińską w r. śm.

 

Poniedziałek – Świętego Wacława, męczennika – 28.09.2020

7.00 – I. Za + Teresę Kopyto (28). II. Za + Adama Ciepły (29). III. Za + Wojciecha Kucharskiego (8).

18.00W intencji Apostolatu Maryjnego.

 

WtorekŚwiętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała 29.09.2020

7.00 – I. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Łucji z okazji 65 urodzin (Te Deum). II. Za ++ Adelajdę Feliks, rodzeństwo i pokr. III. Za + Teresę Kopyto (29). IV. Za + Adama Ciepły (30).

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

18.00 – I. Za ++ rodz. Jadwigę i Wacława, brata Jerzego, bratową Annę. Za ++ Erwina Klossa w 35. r. śm., Franciszkę Kloss, rodziców z obu stron, Hildegardę Ligendza, mężów, dzieci. Za + Bogusława Golczyk. Za ++ syna Sławomira w 11. r. śm., rodz. Jana i Pelagię Zowada, teściów Dorotę i Czesława Badora, szwagrów Romana i Helmuta, braci, ++ z rodz. Za ++ rodz. Jana i Waleskę Hepner, teściów Annę i Henryka Pyka, męża Edmunda, siostry, braci, szwagrów, dusze w czyśćcu. II. Za + Wojciecha Kucharskiego (9).

18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Środa – Świętego Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła – 30.09.2020

7.00 – I. Za + Teresę Kopyto (30). II. Za + Wojciecha Kucharskiego (10). III. Msza święta gregoriańska: Za + Jadwigę Skuballa (1).

18.00 – Za ++ Gertrudę i Różę Malcher w 1. r. śm. Za ++ matkę Zofię Zazgórnik w r. śm., ojca Piotra, brata Franciszka, siostry Elżbietę, Annę i Teresę, szwagra Gerarda, teściów Marię i Pała Ploska, ++ z rodz. Zazgórnik i Ploska, chrzestnych Marię i Jana, swatów Pawła Waloszczyk i Józefa Gołąbek, kolegę Włodzimierza Kalyta, sąsiadkę Cecylię Szymocha, dziadków z obu stron. Za ++ rodz. Jana i Annę Koza, teściów Agnieszkę i Alberta Maciosek, ++ z rodz. Koza, Maciosek. Za ++ sąsiadów Annę i Edwarda Piekacz. Za + Marię Trojanowską z ul. Wojska Polskiego 1. Za + Pawła Siwiaszczyk w 30. dz. po śm. Za ++ matkę Annę Suchanek w 1. r. śm., ojca Herberta, brata Mariana, teściów Marię i Feliksa Koza.