PORZĄDEK NABOŻEŃSTW


Środa – 26.10.2016
7.00 – I. Za + Elżbietę Liguda (29). II. Za + Andrzeja Dudek (4).
III. Za ++ matkę Agnieszkę Słowik w r. ur., jej matkę Marię Furmanek, siostrę Stafanię Nowak, teścia Czesława Słowik, babcię Stanisławę Szimber, dziadków Stefanię i Karola Dada, Teresę Rataj, Łucję Christof, Michała Makarskiego, pokr., dusze w czyśćcu. ….
17.15 Nabożeństwo różańcowe.
18.00 – Za ++ męża Bernarda Wieczorka, rodziców i rodzeństwo, ++ z rodz. Wieczorek. Za + męża Lucjana Mazurka, rodziców, rodzeństwo, Marię i Tadeusza Ociepów. Za ++ ojca Romualda w r. śmierci, matkę Helenę Szczesną, babcię Stanisławę Mateję w r. śm., krewnych z rodzin. Za wszystkich zmarłych. Za ++ męża Krzysztofa Świerc i szwagierkę Teresę. Za + sąsiada Mieczysława Henkiel – od sąsiadów z klatki schodowej. Za + męża Joachima Dylę w r. śm, ++ z rodz. Za + matkę Jadwigę Beszomer w r. ur. w 1. r. śm. Za ++ Józefa, Eugenię i Zdzisławę Hucz, Weronikę, Jerzego i Edwarda Prządka, Piotra i Zenona Litwin, Helenę Litwin, Juliana Popek, Martę Krawczyk, Gertrudę, Teresę, Henryka i Teofila Wawrzyńczyk, Krystynę Stukan, Jerzego Garus. Za ++ męża Pawła Klimzę, jego rodziców i rodzeństwo. Za ++ rodz. Marię i Emila Piechota, pokr. Kurpierz i Piechota. Za ++ Magdalenę i Józefa Szejok. Za + matkę Barbarę Piguła w r. ur.

Czwartek – 27.10.2016
7.00 – I. Za + Elżbietę Liguda (30). II. Za + Andrzeja Dudek (5).
17.15 Msza święta szkolna – I. W intencji Apostolatu Maryjnego. II. Przez wst. Św. Faustyny i Św. Jana Pawła II. o błog. Boże i potrzebne łaski dla czcicieli Miłosierdzia Bożego i ich rodzin.
17.45 Nabożeństwo różańcowe.

Piątek – Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza – 28.10.2016
7.00 – I. Za + Józefa Pykę w r. śm. II. Za + Andrzeja Dudek (6).
8.00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Teresy z okazji urodzin.
17.15 Nabożeństwo różańcowe prowadzone w różnych językach.
18.00 – Za ++ męża i ojca Tadeusza, teściów Weronikę i Piotra, ++ z pokr. Młyńczyk i Wójcik. Za ++ Stanisława Szymczaka w r. ur., jego rodziców i rodzeństwo, Urszulę, Hermana, Józefa, Daniela i Marię Zowada, Gertrudę i Jana Czaplów, Marię Kaczmarczyk. Za + Mieczysławę Jelonek w 3. rocznicę śmierci, rodziców i teściów. Za ++ rodz. Helenę i Piotra Lach, dziadków, pokr., dusze w czyśćcu. Za wszystkich zmarłych. Za ++ Marię Jerominek, siostry Zofię i Gertrudę, braci Izydora, Ludwika, Jana i Franciszka. Za ++ Monikę Malcher w r. śm., jej męża Jana, wnuka Michała, prawnuczkę Monikę. Za ++ Irenę Pietraszek, jej rodziców, braci i szwagierki. Za ++ rodz. Tadeusza i Zofię Bazańskich. Za + Tadeusza Bogacz w 30. dz. po śm. Za ++ rodz. Antoniego w r. śm., Marię i Hildegardę Mańka, czterech braci, dwie siostry, bratową, siostrzeńców, szwagra, dziadków, pokr. z rodz. Mańka, Konieczny, Lipka, dusze w czyśćcu. Za ++ Magdalenę Pietrzykowską w 2. r. śm., ++ z rodz. Pietrzykowskich i Paluch.

Sobota – 29.10.2016
7.00 – I. Za ++ męża Edwarda, teściów Pawła i Annę, ++ z pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu.
II. Za + Andrzeja Dudek (7).
8.00 – W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich; (solenizanci: Regina Kandzia, Barbara Hajdus, Regina Kasperczyk, Maria Mańka).
16.15 Nabożeństwo różańcowe.

17.00 – I. Za + Ryszarda Sokołowskiego w 1. r. śm.
II. Za + Jadwigę Wrzyciel – od pracowników Domu Kombatanta.

XXXI. NIEDZIELA ZWYKŁA – ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA – 30.10.2016
(kolekta na potrzeby naszej Parafii)
7.00 – I. Za + Andrzeja Dudek (8).
II. Przez wst. MB Częstochowskiej w int. Dawida o zdrowie i błog. Boże oraz w int. Zofii o zdrowie i opiekę…..
8.30 – Przez wstawiennictwo MB Lubeckiej i Św. Jana Pawła II. z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Reginy Gruca z okazji 80. urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. (Te Deum).
10.00 Msza święta z elementami w języku łacińskim – I. W intencji fundatorów, budowniczych i dobrodziejów naszego kościoła parafialnego oraz w intencji parafian.
II. Za + żonę i babcię Łucję Cyburt w 1. r. śm.
11.30 – I. Za + Marię Ploska. II. Za ++ Wandę, Michała, Mieczysława, Jadwigę, Józefa, ++ z rodz.
13.00 Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących chrzest, rocznych dzieci: Alicja Niejadlik, Antoni Krych…, ich rodziców i chrzestnych.
14.30 – Dziękczynno-błagalna:: O dary Ducha Świętego i zdrowie dla wnuka Wiktora Mendrela z ok. 18. ur. oraz o błog. Boże dla całej rodz. Z ok. r. śl. Berty i Krystiana z podz. za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie.
15.30 Nabożeństwo różańcowe.
18.00 – Za ++ ojca Mieczysława Pinkowskiego, dziadków i babcie z obu stron, teściów Hanulok.

Poniedziałek – 31.10.2016
7.00 – I. Za ++ matkę Rozalię Pruską, ojca, męża, braci, bratową, dusze w czyśćcu. II. Za + Andrzeja Dudek (9). III. Za + Stanisławę Żwaka – od rodz. Kędziorów i Wachowiczów. IV. Za + sąsiadkę Wandę Siemiradzką – od sąsiadów z ul. Wojska Polskiego 2.
16.15 Nabożeństwo różańcowe.

17.00 – Za ++ rodz. Rozalię i Wiktora Jyż.

WTOREK – WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 1.11.2016 (kolekta na potrzeby naszej Parafii)
7.00 – Za ++ rodz. Walerię i Augustyna Augustynowicz, Helenę i Romana Zawierucha, ++ z rodz.
8.30 – Za ++ matkę Jadwigę Kulik w 19. r. śmierci, jej męża Alojzego, Mariana Kulik.
10.00 – I. Za + sąsiada Romana Gabor, ++ z rodz., dusze w czyśćcu – od sąsiadów. II. Za + Andrzeja Dudek (10).
11.30 – Za ++ Marię, Augusta i Henryka Kożuch, Czesława i Andrzeja Mielcarskich, Jadwigę i Antoniego Andrzejewskich, ++ z pokr. z obu stron.
13.00 – Za ++ matkę Klarę Guziel, teściów Ligię i Wiktora Psiuk, ++ z rodzin Guziel, Psiuk, Kopyto, Szwarc, Marcinkowski i Bidziński, dusze w czyśćcu cierpiące.
14.30 – I. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ polecanych w wypominkach. Za + męża Helmuta Grzegorczyk w r. ur. Za ++ matkę Genowefę Spik, matkę chrzestną Halinę Dziekońską, ojca chrzestnego Tadeusza Kiełkowskiego. Za ++ Alicję i Antoniego Kołodziej, Zofię i Pawła Warzecha, córki, syna i zięciów, Zuzannę i Ludwika Kołodziej, synów, córki i zięciów, Józefę i Józefa Parkitnych, Józefę, Czesława, Arkadiusza i Alicję Augustynowicz, Annę Zalewską i z rodzicami. … II. Za + Joachima Krzywoń w rocznicę urodzin.
Ok. 15.15 Nabożeństwo w intencji zmarłych z procesją na Cmentarz Parafialny.
18.00 – Przez wst. MB, Anioła Stróża i Wszystkich Świętych z ok. 9. ur. wnuczki Emilii Onysek o dary Ducha Świętego, błog. Boże i zdrowie.
19.00 Młodzieżowa modlitwa za zmarłych na Cmentarzu Parafialnym.

Środa – WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH – 2.11.2016 (kolekta na potrzeby naszej Parafii)
7.00 – Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne.
8.30 – Za wszystkich zmarłych.
10.00 – Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ rodz. Klarę i Teodora Deja, rodziców i rodzeństwo, męża Jana, teściów, przyjaciół. Za ++ Mariana Strojek i Henryka Tatarek.
16.00 – Za + Andrzeja Dudek (11).
16.45 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.
17.30 – Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ z rodz. Pańczyszyn: Władysława, Zofię, Michała, Józefa, Jana, z rodz. Herman: Genowefę, Jakuba, Edmunda i Józefa, z rodz. Iżyckich: Olimpię i Franciszkę, z rodz. Leśko: Stanisławę, Tadeusza, dusze w czyśćcu. Za ++ Franciszkę Ciemięgę, przyjaciół i dobrodziejów. Za ++ męża Stanisława Szmukier, synów Andrzeja i Stanisława, rodz. Marię i Franciszka, teściów Julię i Antoniego. Za ++ Zofię, Małgorzatę, Jadwigę, Teodora i Ernesta Styczyrz, Klarę Jarzombek, Alfreda Gromotka, pokr. Za + Tadeusza Sukiennik w 30. dz. po śm. Za ++ rodz. Andrzeja w r.ur. i Cecylię Macias, dziadków z obu stron, braci Jana i Stanisława, siostrzeńca Andrzeja, bratanka Andrzeja, dusze w czyśćcu. dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Marię, Stefana, braci Józefa i Antoniego, Marię Strzoda, ++ z rodz. Strzoda, Rzepka, Królik. Za ++ rodz. Agnieszkę i Antoniego Polok, brata Józefa, Emanuela, ++ z rodz.
19.00 – Za zmarłych według intencji Ojca Świętego.

Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca – 3.11.2016
7.00 Msza święta w języku łacińskim – I. Za + Lidię Marchewka. II. Do Bożej Opatrzności przez wst. MB i Św. O. Pio z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla dwóch rodzin.
7.30 Nabożeństwo w intencji powołań do służby w Kościele oraz w int. kapłanów.
8.00 – Za + Andrzeja Dudek (12).
Za ++ Wiktora, jego brata Józefa, rodziców i dziadków z obu stron, szwagra Romana.
17.15 Msza święta szkolna – Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ z rodz. Młynek, Murek i Sowa. Za ++ Józefa, Eugenię i Zdzisławę Hucz, Weronikę, Jerzego i Edwarda Prządka, Piotra i Zenona Litwin, Helenę Litwin, Juliana Popek, Martę Krawczyk, Gertrudę, Teresę, Henryka i Teofila Wawrzyńczyk, Krystynę Stukan, Jerzego Garus.

Piątek – Świętego Karola Boromeusza, biskupa – pierwszy piątek miesiąca – 4.11.2016
(kolekta na dzieła miłosierdzia Caritas)
7.00 – I. W intencji parafian. II. Za + Andrzeja Dudek (13).
7.30 Nabożeństwo do NSPJ.
8.00 – Za ++ rodz. Marię i Józefa Kokot, braci Jana, Bernarda i Henryka.
17.15 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.
18.00 – Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za + kolegę Joachima Krzywonia – od koleżanek i kolegów z pracy. Za ++matkę Marię Ulfik w r. ur., jej męża Jana, teściową Annę Świderską w r. śm., ++ z rozdz.. Ulfik, Schulz, Świderski, Rąblewski. Za + męża Lechosława Dębskiego w 3. r. śm. Za ++ matkę Klarę Guziel, teściów Ligię i Wiktora Psiuk, Sławomira Marcinkowskiego. Za ++ Jerzego i Marię Klama, dusze w czyśćcu. Za ++ Jadwigę i Jana Darda, ++ z rodz. Darda, Swoboda, dusze w czyśćcu. Za + Gerarda Pawełka w 1. r. śm. Za + sąsiada Romana Jon – od sąsiadów z ul. Opolskiej. Za ++ matkę i babcię Agnieszkę Czudaj w 2. r. śm., jej rodziców, braci, siostry, ++ z rodz. Strzoda, Czudaj, Łucję Gołąbek, Kazimierza, Klarę i Augusta Mańka. Za + Gertrudę Tomecką w 30. dz. po śm. Za + Henryka Leśniewskiego w 30. dz. po śm. Za ++ męża i ojca Henryka Demarczyk, zięcia Rajmunda, siostrę Urszulę, rodz. Agnieszkę i Karola Mielczarek, rodz. Barbarę i Mariana Kozak. Za ++ ojca Wilhelma Kolasa, matkę Marię, brrata Henryka, ++ z rodz. Doleżych.
19.00 Msza święta młodzieżowa – W intencji powołań do służby w Kościele.

Sobota – pierwsza sobota miesiąca – 5.11.2016 (odwiedziny chorych)
7.00 – Za + Andrzeja Dudek (14).
7.30 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP
8.00 – W intencji Ojczyzny o przemianę moralną i błogosławieństwo Boże.
16.15 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.

17.00 – I. Za + męża Edmunda Grucę w 5. r. śm., ++ z rodz. II. Z podziękowaniem za szczęśliwy przebieg operacji z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Bożeny oraz w intencji wnuczek Emilii i Mai Marii.

XXXII. NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.11.2016 (kolekta na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego).
7.00 – Za + Stanisława Antos oraz wszystkich ++ z ul. Partyzantów i Zjednoczenia.
8.30 – Przez wstawiennictwo Anioła Stróża o dary Duch Świętego, zdrowie, błogosławieństwo Boże, pomyślność w nauce dla syna Gerharda z okazji urodzin.
10.00 – I. Za ++ Marię i Emila Burek, Reginę Swoboda, Małgorzatę i Kazimierza Cieślik, ++ z rodz. Pach, Burek, Swoboda, Głomb. II. Za + Andrzeja Dudek (15).
11.30 – Za ++ męża Ernesta, rodz. Gertrudę i Feliksa, teściów, siostry Stefanię i Lidię, szwagrów Eryka i Ernesta, ++ z pokr., dusze w czyśćcu.
13.00 – Za ++ rodz. Marię i Adama.
14.30 – Dziękczynno – błagalna: Do Bożej Opatrzności z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Elżbiety.
15.30 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.
18.00 – Za ++ Krystynę i Stefana Segeth, Salomeę i Aleksandra Kalita, Józefę i Józefa Lipskich.

Poniedziałek – 7.11.2016 (kancelaria czynna: 15.00 – 16.00)
7.00 – Za + Andrzeja Dudek (16).
17.15 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.
18.00 – Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ Bolesława w 29. r. śm., dwóch synów i rodziców. Za ++ męża Wilhelma w r. śm., ++ z rodz. Jośko, Libner, Barwicki, Leśniowski, Gerwatowski, Wojtasik, Habrajski, Sławik. Za + sąsiadkę Wandę Siemiradzką – od sąsiadów z ul. Wojska Polskiego 2.

Wtorek – 8.11.2016
7.00 – Do Bożej Opatrzności przez wst. MB z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie w int. całej rodziny.
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
8.00 – Za + Andrzeja Dudek (17).
17.15 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.
18.00 – Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ Cecylię Student, trzech braci, dwie bratowe, rodziców, teściów, pokr. Student, Pietrzak. Za ++ ojca Eliasza Kuńka w 19. r. śm., matkę Marię, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu. Za ++ Hermana Zowada w r. śm., jego żonę Urszulę, synów Józefa i Daniela, synową Marię, Stanisława Szymczaka, Gertrudę i Jana Czaplów, Marię Kaczmarczyk. Za + Mariannę Wójcik – od współpracowników córki z firmy Lentex. Za ++ żonę Annę Czaja w r. ur. i w 3. r. śm., syna Henryka, wnuka Henryka i teścia Jana. Za ++ rodz. Karola i Elżbietę Sówka, brata Gerarda. Za ++ rodz. Marię i Wincentego Kaczmarczyk, teściów, siostrę Julię, braci Wiktora i Jana, Krystynę, szwagrów, szwagierki, wujka Jana z Gertrudą, ++ z pokr., dusze w czyśćcu.

Środa – ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ – 9.11.2016
(kancelaria czynna: 15.30 – 17.00)
7.00 – Za + Andrzeja Dudek (18).
8.00 – O radość życia wiecznego dla ++ córki Marłgorzaty, męża Kazimierza, rodziców, rodzeństwo, teściów, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu, Adama Grucę.
17.15 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.
18.00 – Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ męża Krzysztofa Świerc, szwagierkę Teresę. Za + Katarzynę Dronia w 30. dz. po śm. Za ++ Marię Augustyn, Annę Kopyto, rodziców, Bernadetę i Teresę Pluta, szwagra Augustyna, wnuka Piotra.

Czwartek – Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła – 10.11.2016
7.00 – I. Za Alojzego Niesłony. II. Za + Andrzeja Dudek (19).
17.15 Msza święta szkolna – I. Za + Helenę Wieczorek. II. Za ++ Teresę i Ryszarda Mendrela, ojca Józefa Lubojańskiego, brata Alfreda, wujka Franciszka, dziadków z obu stron.

Piątek – Św. Marcina z Tours, biskupa – 11.11.2016 (kancelaria nieczynna, ks. Biskup udziela dyspensy od obowiązku zachowania piątkowej wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych)
7.00 – I. W intencji Ojczyzny. II. Za + Andrzeja Dudek (20).
8.00 – W intencji żyjących i zmarłych członków NSZZ Solidarność w Ethos Energy S.A. z okazji 36. rocznicy powstania pierwszej Komisji Zakładowej.
17.15 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.
18.00 – Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ Stefana i Marię Zowada, ++ z rodz. Za + Eugeniusza Malitowskiego w r. ur., ++ z rodz. Za + Czesława Ociepa w 2. r. śm. Za ++ matkę Elżbietę Jelonek, rodzeństwo, dziadków Paulinę i Szymona Michalak. Za ++ Krystynę oraz Marię i Franciszka Drońskich. Za ++ męża, ojca i dziadka Romana Sledziona w r. śm., rodziców, teściów, ++ z pokr., dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Teodora i Martę Dyla, brata Joachima, ++ z pokr., dusze w czyśćcu. Za ++ Cecylię Jańta w 2. r. śm., syna Bogusława, ++ z rodz. Jańta, Wręczyckich, Malitowskich, Sopa i Czura. Za ++ rodz. Elżbietę i Wacława Kanclerz w r. ur..

Sobota – Św. Jozafata, biskupa i męczennika – 12.11.2016
7.00 – Za ++ matkę Jadwigę w 13. rocznicę śmierci, ojca Wilhelma, ich rodziców, rodzeństwo i pokrewieństwo.
8.00 – Za + Andrzeja Dudek (21).
16.15 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.

17.00 – Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Grzegorza Jaśkiewicz z okazji 50. urodzin (Te Deum).

XXXIII. NIEDZIELA ZWYKŁA – Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – 13.11.2016 (kolekta specjalna na nasze inwestycje parafialne; na nowe okna w kościele parafialnym i odnowienie witraży, przed kościołem zbiórka na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”)
7.00 – Do Bożej Opatrzności przez wst. MB i Św. O. Pio z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla dwóch rodzin.
8.30 – Za + Stanisława Antos oraz wszystkich ++ z ul. Partyzantów i Zjednoczenia.
10.00 – I. Za + Renatę Michalik w 3. r. śm. II. Za ++ Józefa Nolbert w 4. r. śm., teścia Józefa.
11.30 – I. Za ++ rodziców i dziadków Marię i Józefa Maligowskich w 13. r. śm. II. Za + Andrzeja Dudek (22).
13.00 – O błog. Boże, wszelkie potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Barbary Rajner z ok. 80. ur. (Te Deum).
14.30 – Dziękczynno-błagalna: Z ok. 80. ur. Elfrydy (Te Deum).
15.30 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.
18.00 – Za ++ męża Wernera, siostrę Mieczysławę, rodziców, teściów, koleżankę Barbarę.

Poniedziałek – 14.11.2016
7.00 – I. Za + Andrzeja Dudek (23). II. Do Bożej Opatrzności przez wst. MB i Św. O. Pio z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla dwóch rodzin.
18.00 – Za ++ żonę Marię Brzezina w rocznicę urodzin, jej rodziców Marię i Franciszka Szwarc, rodziców Gerdę i Pawła Brzezina, siostrę Zuzannę, brata Jana, ++ z rodzin Szymiec, Spallek, Koza, Cichowicz, pokrewieństwo, dusze w czyśćcu.

Wtorek – 15.11.2016
7.00 – Za + Andrzeja Dudek (24).
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
8.00 – Za + matkę Agnieszkę Kowol w 50. r. śm.
17.15 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.
18.00 – Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ ojca Stanisława w r. śm., matkę Joannę, brata Henryka, bratową Marię, ++ z rodz. Doleżych. Za ++ męża Łucjana Woźniak, ojca Rocha, teścia Henryka, ++ z rodz. Za ++ Marię Jerominek, rodziców, dwie siostry, czterech braci, ++ z pokr. Jerominek, Bulka. Za ++ brata Gerarda Koczybę w r. ur., rodziców Stefana i Agnieszkę, brata Edwarda. Za ++ rodz. Ignacego i Martę Jerominek, braci Walentego, Franciszka, Alojzego, Antoniego, bratowe Janinę i Magdalenę. Za ++ męża Stafan Wipler w 8. r. śm., rodz. Cecylię i Kazimierza, teściów Gertrudę i Piotra, pokr. z obu stron. Za ++ Mariannę Kimak w r. śm., męża Juliana.

Środa – 16.11.2016
7.00 – Za + Andrzeja Dudek (25).
8.00 – Za + Felicję Lubińską w 1. r. śm.
17.15 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.
18.00 – Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ Mieczysława i Lecha, ++ z rodz. Szczesny, Osadnik, Koza, Kurda i Kosytorz, pokr., dusze w czyśćcu. Za ++ Alojzego Pielarz, Adelę Wójcik, rodziców Pielarz, Franczyk, dusze w czyśćcu. Za + Marię Poloczek w 30. dz. po śm. Za + Józefa Wypich w 30. dz. po śm. Za + sąsiadkę Wandę Siemiradzką – od sąsiadów z ul. Wojska Polskiego 2.

Czwartek – Świętej Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy – 17.11.2016
7.00 – I. Za ++ Marię i Jana Pochopin w r. ur. II. Za + Andrzeja Dudek (26).
8.00 – Za ++ matkę Marię w 27. rocznicę śmierci, ++ z rodziny.
17.15 Msza święta szkolna – I. W int. Barbary z ok. 60 ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Błog. Boże i zdrowie. II. Za ++ rodz. Franciszka i Franciszkę Czwortek, rodzeństwo Henryka, Genowefę i Teresę, męża Czesława, jego rodz. Jana i Weronik/ę.

Piątek – Błogosławionej Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy – 18.11.2016
7.00 – Do Bożej Opatrzności przez wst. MB i Św. O. Pio z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla dwóch rodzin.
8.00 – Za + Andrzeja Dudek (27).
18.00 – Za ++ matkę Agnieszkę Morawiec w r. śm., ojca Wiktora, męża Jana Spałek, brata Mariana. Za + Piotra Korzus w r. śm., dusze w czyśćcu. Za ++ Józefa Węgierek, żonę Otylię, syna Bernarda, rodziców. Za ++ matkę Annę w r. śm., ojca Jerzego, męża Alojzego, syna Józefa, braci, ++ z rodz., dusze w czyśćcu. Za ++ matkę Elżbietę Dylka w r. ur. ojca Pawła, męża Ernesta Breguła, braci Józefa i Edmunda, dziadków, ++ z pokr. Za ++ Emilię, Emila i Pawła Nocoń, ++ z rodz. Za + męża Henryka Kus w r. ur. Za + ojca Wawrzyńca w r. śm., dusze w czyśćcu.

Sobota – Błogosławionej Salomei, zakonnicy – 19.11.2016
7.00 – I. Za ++ matkę Marię w rocznicę urodzin, ojca Jana, rodzeństwo, ks. Leonarda, ++ z rodziny.
II. Za + Andrzeja Dudek (28).
8.00 – W intencji Róż Różańcowych.

17.00 – I. Za + Franciszkę Sieradzką w r. śm.
II. Za ++ żonę Ewę Balcerzak w 5. r. śm., rodz. Janinę i Franciszka Balcerzak, Stanisławę i Andrzeja Boreckich.

XXXIV. NIEDZIELA ZWYKŁA – JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 20.11.2016
(kolekta na ogrzewanie)
7.00 – Za + siostrę Franciszkę w rocznicę śmierci, rodziców, brata, ks. Leonarda, ++ z rodziny.
8.30 – I. Za ++ rodz. Cecylię i Jana Liberka, męża Franciszka Kopyto, teściów, dziadków, ++ z pokr.
II. Za + Andrzeja Dudek (29).
10.00 Msza święta z elementami w języku łacińskim – I. W intencji Liturgicznej Służby Ołtarza.
II. Za ++ rodz. Łucję i Franciszka Przybył, Marię i Jana Czech, męża Mikołaja Czech, ++ z pokr. z obu stron.
11.30 – Za + Martę Łukawską.
13.00 –
14.30 – Msza święta z udziałem Chóru Św. Cecylii – I. W intencji Chóru Świętej Cecylii z okazji dziewięćdziesięciolecia działalności.
II. Dziękczynno-błagalna: W int. rocznych dzieci: Mikołaj Jara, Konstancja Zięcina, ich rodziców i chrzestnych. …
15.30 Koncert Chóru Świętej Cecylii z okazji dziewięćdziesiątej rocznicy działalności ku czci Chrystusa Króla i Św. Cecylii.
18.00 –

Poniedziałek – Ofiarowanie NMP – 21.11.2016
7.00 – I. Za + matkę Mariannę, ++ z rodz. II. Za + Andrzeja Dudek (30). III.
18.00 – Za ++ rodz. Józefa i Martę Mrozek, ++ z rodz.

Wtorek – Świętej Cecylii, dziewicy i męczennicy – 22.11.2016
7.00 –
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
8.00 – Za ++ rodziców Alojzego i Bronisławę Wandzich, Piotra, Paulinę i Marię Jonienc, brata Konrada, czterech szwagrów, Franciszka, Annę i Marię Wiora, ++ z pokrewieństwa.
18.00 – I. W intencji wszystkich śpiewających i grających w kościele; szczególnie za organistów, członków Chóru Św. Cecylii, Chóru Stowarzyszenia Przyjaciół Lublinieckiej Fary, scholii liturgicznej, zespołu dziecięcego, kantorów oraz grających i śpiewających w czasie Mszy świętych i nabożeństw młodzieżowych.
II. Za ++ Cecylię Gnacińską, męża Jana, rodz. Zofię i Franciszka, brata Henryka, siostrę Ludwikę. ++ z rodz. Za ++ matkę Cecylię Dragon w r. ur., męża Jana Szweda w r. ur., syna Jacka Szweda. Za ++ Apolonię, Stanisława, Krystynę i Alojzego, ++ z rodz. Za ++ matkę Marię Sowa, ojca Ignacego, krewnych z obu stron. Za ++ Witolda Kucharczyk w r. śm., jego rodziców. Za + ojca Pawła Pietrucha w 46. r. śm., matkę Marię, Wandę i Józefa Pietrucha, ++ z pokr. Za ++ ojca Tadeusza, brata Jana Jelonek, siostrę Danutę Jelonek – Walczak z mężem Zdzisławem, teściów Łucję i Władysława Malitowskich. Za ++ męża Gerarda Czudaj w r. śm., ojca Karola Skibińskiego, pokr. z obu stron. Za + Edwarda Dutkowskiego w 11. r. śm. Za + Stanisławę Żwaka w 30. dz. po śm. Za + Mariana Dyla w 30. dz. po śm.
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Środa – 23.11.2016 (kancelaria czynna: 8.35 – 10.00 oraz 15.30 – 17.00)
7.00 – I. II. III.
18.00 – Za ++ żonę Elżbietę Wąsik w r. śm., rodz. Julię i Jana Kaczmarczyk. Za + męża Gerarda Rajner w r. ur. Za ++ męża Krzysztofa Świerc i szwagierkę Teresę.

Czwartek – Świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy – 24.11.2016
7.00 – I. II.
17.15 Msza święta szkolna – I. Za ++ brata Józefa Polok w rocznicę śmierci, Agnieszkę, Antoniego i Emanuela, ++ z rodziny. II.

Piątek – 25.11.2016
7.00 – I. Za + Marię Ulman w r. śm. II.
8.00 –
18.00 – Za ++ rodz. Alojzego Kaniut w 7. r. śm., Annę w 9. r. śm., męża Jacka Markiewicza w 8. r. śm. Za + córkę Iwonę. Za + Jana Berbesz w 14. r. śm. Za + ojca Pawła Wieczorek. Za ++ męża Eugeniusza Molenda, rodziców z obu stron. Za ++ siostrę Irenę Kania, męża Wacława i syna Andrzeja. Za + Mariannę Wójcik – od współpracowników córki z firmy Lentex. Za ++ rodz. Annę i Ewalda Piech, dziadków, ++ z rodz. Piech i Wocławek. Za ++ męża Romana Dyla i syna Janusza Dyla. Za + sąsiadkę Marię Poloczek – od sąsiadów. Za + Mariana Strzelskiego, ++ z rodz. z obu stron. Za + Huberta Henel w 30. dz. po śm.

Sobota – 26.11.2016
7.00 –
8.00 – W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (solenizantki: Teresa Wojsyk i Barbara Fikus).

17.00 – I. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Ryszarda Matuszewskiego z okazji 90. urodzin (Te Deum). II. Za + Włodzimierza Kałużę, rodziców z obu stron.

I. NIEDZIELA ADWENTU – 27.11.2016
(kolekta na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego, zbiórka do puszek na pomoc dla Kościoła na Wschodzie).
7.00 – I. Za ++ Henryka Wocławka w 1. r. śm., rodz. Zofię, Pawła i Jana. II. Za + męża i ojca Henryka Wocławka w 1. r. śm.
8.30 – Przez wstawiennictwo Św. Katarzyny w intencji kolejarzy, emerytów, rencistów i ich rodzin o błogosławieństwo Boże oraz za zmarłych kolejarzy.
10.00 – I. W intencji rocznego dziecka Gabriela, jego rodziców i chrzestnych o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego. II. Za ++ ojca Józefa Smolin w 27. rocznicę śmierci, matkę Florentynę, dziadków z obu stron.
11.30 – W intencji Otylii z okazji 80. urodzin.
13.00 – Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących chrzest, rocznych dzieci:…, ich rodziców i chrzestnych.
14.30 – Dziękczynno-błagalna: Przez wstt. MBNP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie, opiekę, dary Ducha Świętego dla Marii z ok. ur. a także dla rodzin dzieci i wnuczka. O dalsze łaski i zdrowie dla ojca Franciszka z ok. 85. ur.oraz w int. całej rodz. O zdrowie i błog. Boże dla córki Marianny Majer z ok. ur. oraz w int. całej rodz. (Te Deum).
15.30 Nabożeństwo Adwentowe z poświęceniem wieńców i lamp adwentowych.
18.00 – Za + Elżbietę Stalmach w 1. rocznicę śmierci.

Poniedziałek – 28.11.2016
7.00 – I. II. III.
17.15 Msza święta roratnia – I. W intencji Apostolatu Maryjnego. II.

Wtorek – 29.11.2016
7.00 – I. II.
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
8.00 –
17.15 Msza święta roratnia – Za ++ ojca Teodora w 8. r. śm., matkę Marię, teściów, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu. Za ++ Pawła Ulfika, Romana i wnuka Rafalą, rodziców Gieroska, Ulfik, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu. Za + męża Stanisława Gabrysiak w 11. r. śm., ++ z rodz. Za ++ Józefa Pietrucha w 16. r. śm., żonę Wandę, rodz. Marię i Pawła Pietrucha, ++ z pokr. Za + matkę Helenę Sukiennicką w 2. r. śm. Za + Gerarda Hadasz w 6. r. śm., rodziców, ++ z pokr.

Środa – Świętego Andrzeja Apostoła – 30.11.2016
7.00 – I. II. III.
17.15 Msza święta roratnia – Za ++ babcię Wandę i Bronisława Jeziorskich, rodz. Urszulę i Teodora Tomczak, teściów Jadwigę i Wiktora Sukiennik. Za ++ rodz. Andrzeja i Helenę Radek, brata Edwarda, Pelagię, Andrzeja, Roberta i ks. Jana. Za ++ rodz. Zofię i Pawła Mrosek w r. śm. Za ++ brata Ryszarda Kulej, dusze w czyśćcu.

Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca – 1.12.2016
7.00 Msza święta w języku łacińskim – I. Za + Lidię Marchewka. II.
7.30 Nabożeństwo w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie.
8.00 – Za + Krzysztofa Kowol (1).
17.15 Msza święta roratnia – I. Za + Irenę Pradela w r. ur. II.

Piątek – pierwszy piątek miesiąca – 2.12.2016 (kolekta na Caritas)
7.00 – I. Za Parafian. II. Za + Krzysztofa Kowol (2).
7.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
8.00 – Za + Marię Bogacką w 6. r. śm.
17.15 Msza święta roratnia – Za + Joachima Krzywoń – od koleżanek i kolegów z pracy. Za ++ Barbarę Grzona w r. ur., ++ z rodz. Grzona, Radlik, Szymański, Pawlik, Koczyba, Osilor, Okwieka i Tkacz. Za + Gertrudę Szymską w r. śm. Za + ojca Henryka Garus w 8. r. śm..Za ++ Alfonsa, Martę i Łucję Doleżych, ++ z rodz. Piekacz, Gońda, Blacha, Ostrowski. Za ++ ojca Franciszka Paprotnego w r. śm., matkę Łucję, męża Jerzego Spojda, rodz. Franciszkę i Pawła Spojda, ++ z pokr. Za + żonę Stefanię Kukowka, rodziców Kukowka i Gryc. Za ++ matkę Klarę Guziel, teściów Ligię i Wiktora Psiuk, Sławomira Marcinkowskiego. Za ++ Jerzego i Marię Klama, dusze w czyśćcu.
18.30 Msza święta roratnia dla młodzieży i dorosłych – w intencji powołań do służby w Kościele.

Sobota – Św. Franciszka Ksawerego, prezbitera – pierwsza sobota miesiąca – 3.12.2016
7.00 – I. Dz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże dla Ojczyzny. II. Za + Krzysztofa Kowol (3).
7.30 Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
8.00 – Za ++ rodziców Łucję i Franciszka Sklorz, ++ z pokrewieństwa, krewnych i znajomych.

17.00 – I. Za ++ rodz. Helenę i Edwarda w r. śm. II. Za ++ męża i ojca Ireneusza Chrobok, rodz. Helenę i Alojzego Grzyśka, teściów Elżbietę i Waleriana Chrobok, brata ks. Teodora Grzyśka.

II NIEDZIELA ADWENTU – UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI ŚW. MIKOŁAJA – 4.12.2016
(kolekta odpustowa na potrzeby naszej Parafii).
7.00 – Za ++ Martę i Wilhelma Lizurek, ++ z rodz. Lizurek, Nobielski, Stolarek, Reczek, Kipka, Okwiek.
8.30 – Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Łucji Lesik z ok. 80. ur. (Te Deum).
10.00 – Ku czci Św. Barbary w intencji górników, byłych górników, emerytów, rencistów i ich rodzin o błogosławieństwo Boże oraz za zmarłych i poległych górników.
11.30 Suma odpustowa z procesją Eucharystyczną – I. W intencji parafian i gości. II. Przez wst. Św. Anny z prośbą o zdrowie i błog. Boże na dalsze lata z ok. 80. ur. Wiktorii Pyka i o błog. Boże w rodzinie. III. Dziękczynna z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Adelajdy z okazji 80. urodzin. IV. Za + Krzysztofa Kowol (4).
14.30 – Dziękczynno-błagalna:
15.30 Uroczyste NIESZPORY odpustowe.
18.00 – Za + Martę Łukawską.