PORZĄDEK NABOŻEŃSTW


Sobota – Świętego Ignacego z Loyoli, prezbitera – 31.07.2021
7.00 – I. W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (solenizanci: Maria Bałdyga i Andrzej Piskorski). II. Za ++ z rodziny.
14.00 – Ślub: Jessica – Adam Tytko.
15.00 w kościele Św. Anny – W intencji Danuty Wichary z okazji 60. urodzin z podziękowaniem za łaski Boże.
17.00 – Za ++ rodz. Rozalię i Wiktora Jyż.

XVIII. NIEDZIELA ZWYKŁA – 1.08.2021 (kolekta na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego, zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w powodziach)
7.00 – I. O błog. Boże i wszelkie potrzebne łaski dla darczyńcy nowenny za dusze w czyśćcu cierpiące i rodziny. II. Za ++ z rodziny.
8.30 – Za ++ Józefa Pietrzik, rodz. Karolinę i Józefa, Karola, Magdalenę i Barbarę, Augusta, Jerzego i Franciszka Spik, siostry Wiktorię i Agnieszkę, ++ z rodz., Huberta Krawczyk, dusze w czyśćcu.
10.00 – Za + Helenę Trzęsiok w rocznicę urodzin i w 3. rocznicę śmierci.
11.30 – W intencji parafian.
14.30 – O zdrowie, błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Anny i Norberta z okazji 35. rocznicy ślubu.
15.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
18.00 – O błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Aldony, Tomasza i Emilii.

Poniedziałek – 2.08.2021
7.00 – I. za ++ rodz. Wiktorię i Adolfa, braci Kazimierza, Edwarda i Józefa, ++ z rodz. II. W intencji parafian. III. Za ++ z rodziny.
Nie ma Mszy świętej wieczornej.

Wtorek – 3.08.2021
7.00 – I. Przez wstawiennictwo świętego Krzysztofa o opiekę, błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla syna Krzysztofa. II. Za ++ z rodziny.
7.30 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
18.00 – Za + Piotra Szymskiego w r. ur. Za ++ męża Henryka Kampczyk, rodz. Jadwigę i Augusta Świerc, teściów Łucję i Jerzego Kampczyk, ++ z pokr., dusze w czyśćcu. Za ++ Marię i Ryszarda Trojanowskich, Annę Ryznar. Za + syna Bogdana w 38. r. śm. Za ++ z rodz. Młynek, Murek i Sowa. Za ++ męża Tadeusza w 4. r. śm., Lucynę i Franciszka Kotlińskich, pokr., Marię i Edmunda Niezgoda, pokr., Antoniego Radziocha, szwagra Franciszka. Za wszystkich zmarłych. Za ++ teściową Jadwigę Wieczorek w r. ur., Zofię Bartyla, matkę Adelajdę Czempik, ojca Eryka, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu.
18.30 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

Środa – Świętego Jana Marii Vianeya, prezbitera – 4.08.2021
7.00 – I. W intencji parafian. II. Za ++ z rodziny.
18.00 – Za ++ matkę Zofię Maciejewską w r. ur., ojca Stanisława, dziadków, pokr., dusze w czyśćcu. Za ++ ojca Antoniego Labus w r. śm., matkę Apolonię, ++ z rodz. Labus, teściów Gertrudę i Ryszarda Jureczko. Za wszystkich zmarłych.

Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca – 5.08.2021
7.00 – I. Przez wst. Maryi Matki Kapłanów do Chrystusa Najwyższego Kapłana o świętość dla kapłanów i dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w naszej Ojczyźnie. II. Za ++ z rodziny.
7.30 Nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
17.15 – Za + Janinę Kopiec w 1. rocznicę śmierci.

Piątek – Przemienienie Pańskie – pierwszy piątek miesiąca – 6.08.2021 (kolekta na Caritas)
7.00 – I. Za + Księdza Dziekana Pawła Misia w 41. rocznicę śmierci. II. Za ++ z rodziny.
7.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za + ks. Dziekana Pawła Misia w 41. rocznicę śmierci i wszystkich ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ matkę Annę Zowada w r. śm., ojca Roberta, brata Łucjana, dziadków Marię i Tomasza Kurek, Małgorzatę i Roberta Zowada, ciocię Agnieszkę, wujka Edmunda Kurek, Konrada i Stefanię Kurek, szwagrów Józefa Borowiki Romana Rabęckiego, ++ z rodz. Zowada, Kurek, dusze w czyśćcu. Za ++ Marię i Wilhelma Mendrela, ++ z pokr. Mendrela i Lempa. Za ++ matkę Marię Grochala w r. ur., ojca Stanisława, braci Andrzeja, Marka, siostrę Krystynę, dziadków z obu stron. Za + Józefę Różańską w 14. r. śm., Marię Kun. Za ++ matkę Klarę Guziel, teściów Ligię i Wiktora Psiuk, Sławomira Marcinkowskiego. Za ++ Helenę, Ignacego i Leszka Bidzińskich. Za ++ Jerzego i Marię Klama, dusze w czyśćcu. Za ++ Zofię i Huberta Plaza. Za ++ Mariana Hnata, Marię Sylka, Józefa i Hildegardę Żyłka, ++ z rodz. Żyłka, Hant, dusze w czyśćcu. Za wszystkich zmarłych. Za + Leona Doleżych w 4. r. śm. Za ++ rodz. Jerzego i Marię, siostry Elżbietę w 2. r. śm. i Urszulę, szwagrów Bolesława i Jana, siostrzeńców, krewnych, dusze w czyśćcu.
Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Sobota – pierwsza sobota miesiąca – 7.08.2021
7.00 – I. Do Boga Ojca w intencji ludzkości. II. Za ++ z rodziny.
7.30 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

17.00 – Za + Ryszarda Fijał w 1. rocznicę śmierci, rodziców Agnieszkę i Stefana, braci Gerarda i Edwarda Koczyba, teściów Walerię i Arkadiusza Fijał.

XIX. NIEDZIELA ZWYKŁA – 8.08.2021 (kolekta specjalna na nasze inwestycje parafialne; na przygotowywany remont wnętrza kościoła)
7.00 – I. Za + Izabelę Manthey. II.
8.30 – Za + Urszulę Słocińską o łaskę życia wiecznego – od pracowników z Urzędu Skarbowego.
10.00 – Z okazji 50. urodzin Urszuli z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze.
11.30 – Za + Kazimierza Kotowicz w r. śm.
14.30 – Dziękczynno-błagalna: Dziękczynna w intencji Janusza Klose z okazji 60. urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie w int. Karoliny i Krzysztofa Kazek z ok. 2. r. śl. W intencji Janiny i Wacława Przydacz oraz rodzin córki Małgorzaty, synów Jacka i Bogusława.
15.30 Nieszpory niedzielne.
18.00 – Za + Leonardę Włudarczyk.

Poniedziałek – ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA, DZIEWICY I MĘCZENNICY, PATRONKI MIASTA – 9.08.2021
7.00 – I. Za + matkę Klarę Machnik, ++ z pokrewieństwa Kops i Machnik. II.
Nie ma Mszy świętej wieczornej.

Wtorek – Świętego Wawrzyńca, diakona i męczennika – 10.08.2021
7.00 – I. Za ++ rodz. Wandę i Stanisława Błażejewskich, brata Henryka, ++ z rodz., dusze w czyśćcu. II. Za ++ rodz. Wandę i Henryka Skorupa w r. śm., dusze w czyśćcu.
7.30 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
18.00 – Za ++ syna Roberta Kucharskiego w r. ur., męża Wojciecha, rodz. Helenę i Andrzeja Radek, ++ z rodz. Radek, Kucharski, Skałka. Za ++ Gertrudę i Edmunda Chudy, ciocię Marię Drywa. Za + Jana Kapol w r. śm. Za ++ ojca Augustyna Wąsik w r. śm., żonę Rozalię i dzieci. Za ++ rodz. Cecylię i Pawła Sprysz, dusze w czyśćcu. Za ++ męża Karola w r. śm., syna Marka i synową Józefę. Za wszystkich zmarłych.
18.30 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

Środa – Świętej Klary, dziewicy – 11.08.2021
7.00 – I. Za + męża i ojca Jana Grzesik w r ur., jego rodz. Emanuela i Gertrudę, Marię Brzezina. II.
18.00 – Za ++ rodz. Hieronimę i Wacława Chrostowskich, teściów Martę i Władysława Jelonek, dziadków z obu stron, szwagra Jerzego, wujka Wilhelma Kuś, Annę Czaja. Za + męża i ojca Zdzisława Kozińskiego w 4. r. śm. Za + Kazimierza Werner w 30. dz. po śm. Za + Łucję Małek w 6. r. śm. Za wszystkich zmarłych. Za + Urszulę Słocińską o łaskę życia wiecznego – od pracowników z Urzędu Skarbowego.

Czwartek – 12.08.2021
7.00 – I. II.
Nie ma Mszy świętej wieczornej.

Piątek – Dzień Fatimski – 13.08.2021
7.00 – I. II.
18.00 – Przez wstawiennictwo Matki Bożej objawiającej się w Fatimie i świętych Dzieci Fatimskich w intencji rodzin oraz w naszych dziękczynno-błagalnych intencjach: Z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i opiekę, światło Ducha Świętego, żywą wiarę dla wnuczek Patrycji, Moniki i Justyny. Dz. z ok. ur. Adelajdy, z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski.
Różaniec Fatimski i procesja do kościoła Św. Anny.

Sobota – Świętego Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika – 14.08.2021
7.00 – I. Przez wst. Maryi Królowej Polski, Św. Andrzeja Boboli, Św. Jana Pawła II. w int. Ojczyzny o przemianę moralną i błog. Boże. II.
13.00 – ślub: Dorota Krzyszczyk – Maciej Gruca.
14.00 – ślub: Ilona Kall – Mateusz Szczypiór.
15.00 w kościele Św. Anny – ślub: Martyna Garcorz – Adam Flor.

17.00 – Za ++ Józefa Polok, Annę i Roberta Witt, Marię i Wilhelma Polok.

XX. NIEDZIELA ZWYKŁA – WNIEBOWZIĘCIE NMP – 15.08.2021 (kolekta na Diecezjalny Fundusz Inwestycyjny, poświęcenie ziół i kwiatów)
7.00 – I. Do Miłosierdzia Bożego przez wst. MB o dar Nieba dla męża Adama Gruca, koleżanki Małgorzaty i jej ojca Kazimierza, Edwardy Karepin oraz za wszystkie dusze w czyśćcu. II. Za + Henryka Pietrek w 30. dzień po śmierci.
8.30 – Za ++ wujka Henryka Szymańskiego, ojca Karola Tarara, wnuka Łukasza Tarara, ++ z rodz. Szymański, Gnaciński, Tarara.
10.00 – Msza święta z elementami w języku łacińskim – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w posłudze kapłańskiej ks. proboszcza Konrada Mrozka z okazji urodzin – od Apostolatu „Margaretka”.
11.30 – Za + męża i ojca Mariana Nowak w 3. r. śm.
14.30 – Dziękczynno-błagalna: W int. rocznego dziecka Judytdy Usień, rodziców i chrzestnych.
15.30 Nabożeństwo ku czci NMP Wniebowziętej.
18.00 – Za + Annę Mazur w rocznicę urodzin – od koleżanek i kolegów z „Ethos Energy”.

Poniedziałek – 16.08.2021
7.00 – I. Dziękczynno – błagalna: W int. Olgi z ok. ur. ….. II.
Nie ma Mszy świętej wieczornej.

Wtorek – ŚW. JACKA, PREZBITERA, głównego patrona Metropolii Górnośląskiej – 17.08.2021
7.00 – I. Za ++ rodz. Florentynę i Teodora Sklarek, siostry, braci. II.
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
18.00 – Za ++ matkę Franciszkę Kulik w r. ur., ojca Jana, brata Alojzego, Wiktorię Kansy, Wiktorię Pyrek. Za ++ ojca Henryka Kalus w r. ur., matkę Agnieszkę, dziadków Weronikę i Antoniego Kalus, ciocię Agnieszkę, wujków Leona i Tadeusza, Wincentego i Franciszkę Schmidt. Za ++ Henryka Kożuch w r. śm., ++ z rodz. Za ++ Annę Kaczmarczyk, ++ z rodz. Kaczmarczyk, Teodora Brandt w r. śm., ++ z rodz. Za + Antoniego Brzezinę. Za ++ Jana Pyka w 1. r. śm., ojca Henryka, dusze w czyśćcu. Za ++ ojca Jana Ulfik w r. ur. i w r. śm., matkę Marię, chrzestną Dorotę Pelikant w r. ur., jej męża Antoniego i syna Jana, chrzestnego Rudolfa Ulfik, wujków Jerzego, Kazimierza, Zygmunta, ++ z rodz. Ulfik, Szulc, Świderski i Rąblewski. Za wszystkich zmarłych.
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Środa – 18.08.2021
7.00 – I. Za ++ Stefana i Mariannę Boreckich, ich córkę Magdalenę, syna Michała, ++ z rodz. II.
18.00 – Za + Juliusza Kostrzejewskiego w r. ur. Za + Wiktora Sier w r. śm. Za ++ Mieczysława i Lecha, ++ z rodz. Szczesny, Stochel, Osadnik, Koza, Kurda, Kosytorz, Wieczorek i Mazurek, dusze w czyśćcu. Za + syna Marcina Wysockiego. Za ++ siostrę Józefę Drygiel, męża Wacława, ++ z rodz. Szmuc i Kruk. Za ++ Józefa Tobor w r. śm., rodziców, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu. Za ++ męża Jana, rodziców, teściów i szwagra Zygmunta. Za ++ Władysława Pańczyszyn, ++ z rodz. z obu stron, Stanisławę i Tadeusza Leśko. Za wszystkich zmarłych.

Czwartek – 19.08.2021
7.00 – I. II.
Nie ma Mszy świętej wieczornej.

Piątek – Świętego Bernarda, opata i doktora Kościoła – 20.08.2021
7.00 – I. Za + męża Bernarda, rodziców i teściów, ++ z pokrewieństwa. II.
18.00 – Za ++ Elżbietę Michlik w 1. r. śm., męża Wincentego, teściów Jadwigę i Henryka Kokot. Za ++ Helenę i Piotra Lach, dziadków, pokr., dusze w czyśćcu. Za ++ męża Jerzego Wichary w r. ur., rodz. Mariannę i Piotra Lisiecki, siostrę Elżbietę, chrześniaka Mirosława, szwagra Edwarda, chrześnicę Brygidę, Stanisławę Jędralczyk, teściów Agnieszkę i Jana Wichary, rodzeństwo. Za ++ Helenę Koczyba, rodziców i siostrę Jadwigę. Za ++ ojca Emila Hirszmajer w r. ur., matkę Genowefę, brata Józefa, siostrę Krystynę, szwagra Eugeniusza, Dominika, Waleskę Skolik, Bernarda i Teresę Pluta, wnuka Piotra, szwagra Augusta, ++ z rodz. Pluta, Krzywoń.

Sobota – Świętego Piusa X – 21.08.2021
7.00 w kościele Św. Anny – W intencji żyjących i zmarłych członków Róż Różańcowych.
Nabożeństwo do Św. Anny.
12.00 w kościele Św. Anny: Daria Pyrchała – Mateusz Krzesaj.
13.00 Dziękczynno – błagalna przez wstawiennictwo MB w intencji Piotra Brzeziny z okazji 80. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę na dalsze lata życia (Te Deum).

17.00 – I. Za ++ Hildegardę Korzonek w 1. r. śm., ++ z rodz. Zając, Korzonek i Kmieć. II. Za ++ rodz. Cecylię i Henryka Garus, dziadków Klarę i Jana Garus, Anastazję i Józefa Suchorskich, szwagra Krzysztofa Marek, chrzestnych Leopolda Garus, Teresę Drapacz, jej męża Henryka, ++ z rodz. Garus, Suchorski, Najgebauer, Margas, Kluba, Marek, Kupczyk, Sukiennik, Synowiec, Dulski.

XXI. NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.08.2021 (kolekta na potrzeby naszej Parafii)
7.00 – I. Za ++ Kazimierza Wężyk, męża Bernarda, siostrę Annę, brata Jana. II.
8.30 – I. W int. Ilony z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże. II.
10.00 – I. Za ++ Mikołaja Czech w rocznicę urodzin, Janinę, Marię i Jana Czech, Łucję i Franciszka Przybył, ++ z pokrewieństwa. II. Za ++ rodziców Teresę i Franciszka Kopyto, Mariannę i Józefa Łebek.
11.30 – I. Dziękczynna za czas posługi w naszej Parafii, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w życiu kapłańskim dla ks. Kamila Hadasia z okazji urodzin. II. Za + syna Michała Maj w r. śm.
14.30– Dziękczynno-błagalna:
15.30 Nieszpory niedzielne.
18.00 – Za + męża Wernera Kielc, rodziców i teściów.

Poniedziałek – 23.08.2021
7.00 – I. II.
Nie ma Mszy świętej wieczornej.

Wtorek – Świętego Bartłomieja Apostoła – 24.08.2021
7.00 – I. Za ++ matkę Rozalię Wąsik, ojca Augustyna w r. ur. II.
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
18.00 – Za ++ męża, ojca i dziadka Eugeniusza Mendrela w r. ur. Za ++ Marię Kożuch w r. śm., ++ z rodz. Za ++ ojca Roberta Zowada w r. śm., matkę Annę, brata Łucjana, dziadków Marię i Tomasza Kurek, Małgorzatę i Roberta Zowada, ciocię Agnieszkę i wujka Edmunda Kurek, Konrada i Stefanię Kurek, szwagrów Józefa Borowik i Romana Rabęckiego, ++ z rodz. Zowada, Kurek, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Jana i Jadwigę Darda, rodziców i rodzeństwo z obu stron, ++ z rodz. Swoboda i Darda. Za ++ matkę Marię i Annę Ziaja, ojca Piotra, matkę Gertrudę i Leona Paruzel, ++ z rodz. Ziaja i Paruzel. Za + Zbigniewa Brzęczek w 30. dzień po śmierci.
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Środa – 25.08.2021
7.00 – I. Za ++ Gertrudę Smołka w 1. r. śm., jej męża, rodziców i rodzeństwo, ++ z rodz. Smołka i Pawełczyk. II.
18.00 – Za + Bronisławę Milczarek w 6. r. śm. Za ++ matkę Janinę Zembała w 19. r. śm., babcię Natalię, Janinę i Annę Krasowskie. Za ++ męża Romualda Pluszczaka, jego rodz. Luizę i Józefa, rodzeństwo, szwagrów, bratową Stefanię, rodz. Zofię i Tomasza Wilczek, siostry Radegundę, jej syna Józefa, Bronisławę, jej córkę Dorotę, Barbarę, braci Waleriana i Antoniego, jego żonę Ewę, jej rodziców, ++ z pokr., kapłanów, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Annę i Jana Berbesz w r. ur., dusze w czyśćcu. Za + córkę Iwonę. Za ++ rodz. Pelagię i Tadeusza Krawczyk, Helenę i Stanisława Knopik, brata Romana, bratową Beatę, braci Stefana i Mieczysława, ++ z rodz. Krawczyk i Knopik. Za ++ rodziców Hepner i Pyka, siostry Elżbietę i Jadwigę, braci Wawrzyńca, Szczepana i Stanisława, szwagrów Wilhelma Liguda i Stanisława Kasznia, Klarę i Józefa Christof, Elżbietę i Antoniego Stolka, dusze w czyśćcu. Za + Eugeniusza Gatys, ++ z rodziny Łopata. Za ++ żonę Józefę Telma, rodziców i teściów Jarek, ++ z rodz. Jarek i Telma, dusze w czyśćcu. Za ++ Augusta, Marię, Annę, Ryszarda, Franciszka, Gertrudę, Ludwika, Albinę, Wiktorię, Piotra, ks. Gerarda, ks. Mariana, ++ z rodz. Piątek, Kopyto, Wiatowski. Za + Amalię Uszko w 30. dz. po śm.

Czwartek – NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ – 26.08.2021
7.00 – I. Za ++ Cecylię Gnacińską w r. śm., męża Jana, rodz. Zofię i Franciszka, siostrę Ludwikę, brata Henryka, wnuka Łukasza Tararę, ++ z rodz. II.
13.00 w kościele Św. Anny – ślub: Anna Kukowka – Sebastian Wróbel.
17.15 – Za + sąsiada Henryka Pietrek – od sąsiadów z ul. Dworcowej.

Piątek – Świętej Moniki – 27.08.2021
7.00 – I. Za + siostrę Jadwigę w r. śm., ++ z rodz. Seget, Nowozimski. ….. II.
18.00 – W intencji Apostolatu Maryjnego.

Sobota – Świętego Augustyna, biskupa i doktora Kościoła – 28.08.2021
7.00 – I. W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (solenizantki: Renata Kuszka, Łucja Wójcik). II.

17.00 – Za + Łucję Lesik w 2. rocznicę śmierci.

XXII. NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.08.2021 (kolekta na potrzeby naszej Parafii)
7.00 – I. II.
8.30 – Za ++ męża Edmunda Gruca w r. ur., rodziców z obu stron, brata, bratową, ++ z rodziny, dusze w czyśćcu.
10.00 – Za + Annę Nolbert – od Zofii i Krzysztofa Kupis.
11.30 – Za + matkę Gertrudę w r. śm., ojca Feliksa.
14.30 Msza święta chrzcielna – I. W int. Pauliny i Michała Stec o zdrowie i błog. Boże z ok. 4. r. śl. W intencji Roberta Machnika z okazji 80. urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze bło0gosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny.
II. W intencji dzieci przyjmujących Chrzest święty, rocznych dzieci: Albert Stec, Przemysław Prandzioch,.… ich rodziców i chrzestnych.
15.30 Nabożeństwo do Matki Bożej Częstochowskiej.
18.00 – Msza święta gregoriańska : Za + matkę Elżbietę Kil (1).

Poniedziałek – 30.08.2021
7.00 – I. Za + Elżbietę Kil (2). II.
18.00 – O dar życia wiecznego dla + męża, ojca i dziadka Pawła Siwiaszczyk w 1. rocznicę śmierci, ++ z rodzin Siwiaszczyk, Pyka, Nowak, Urbanek.

Wtorek – 31.08.2021
7.00 – I. Za + Elżbietę Kil (3). II.
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
18.00 – Za ++ męża Andrzeja Rajnoga w r. śm., Ewę i Pawła Rajnoga, Martę i Emila Marszałek, Marię, Helenę i Antoniego Moc. Za ++ rodz. Marię i Jana Ostrowskich, brata Henryka, Dorotę i Arkadiusza Gbur. Za ++ Roberta, Marię, Alojzego i Jana Wiora, Mariannę i Wacława Strzeszyna, Gerharda Gaweł, Annę, Grażynę, Tomasza i Mariana Janik. Za + matkę Różę Filipiak w r. ur. Za ++ Antoniego Matusek w 2. r. śm., Jerzego Nowak w 2. r. śm., Danutę Nowak i Marię Kukowka. Za ++ rodz. Józefę i Augustyna Fronczek, Eryka i Elżbietę Kandzia, brata Jana Frontzek, dziadków Franciszka i Marię Krawczyk, ++ z rodz., dusze w czyśćcu.
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.