PORZĄDEK NABOŻEŃSTW


Sobota – NARODZENIE ŚW. JANA CHRZCICIELA – 24.06.2017
7.00 – I. Za + Gertrudę Mrozek. II. W intencji żyjących i zmarłych parafian.
8.00 – W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich; (solenizanci: Marta Kubica, Elżbieta Sopa).
13.00 ślub: Joanna Sojka – Łukasz Gancarczyk.
15.00 ślub: Anna Miernik – Ireneusz Kozieradzki.

17.00 – Z okazji urodzin męża Henryka i syna Mateusza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie.

XII. NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.06.2017 (kolekta na potrzeby naszej Parafii)
7.00 – Za + sąsiadkę i koleżankę Marię Pochopin – od sąsiadów i koleżanek.
8.30 – I. Dz. – bł. w int. Anieli i Grzegorza z ok. r. śl. z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie oraz w int. całej rodz. II. W intencji pielgrzymów pielgrzymki „Śladami Chrztu Polski”.
10.00 – I. Za + męża Edwarda w r. ur. II. O szczęśliwą podróż, zdrowie i błogosławieństwo Boże.
11.30 – Za + siostrę Stefanię w r. śm., jej męża Eryka.
13.00 Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących Chrzest, rocznego dziecka: Oliwier Molenda, ich rodziców i chrzestnych.
14.30 – Dziękczynno-błagalna: W int. Pawła z ok. 25. ur. O zdrowie dla Marcina.
15.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – W intencji Jana o światło Ducha Świętego, wytrwałość, błogosławieństwo Boże i zdrowie.

Poniedziałek – 26.06.2017 (po Mszy świętej błogosławimy świece ku czci Św. Jana i Pawła, których wzywa się jako orędowników w niebezpieczeństwach burzy, gradu i gwałtownej nawałnicy)
7.00 – Za ++ synową Krystynę w r. śm., syna Marka, ++ z rodz.
18.00 – Za + Józefa Sojka w r. śm.

Wtorek – 27.06.2017
7.00 – Za ++ rodz. Jerzego i Elżbietę Koza, siostry Annę i Gertrudę, braci Konrada, Rajmunda i Piotra, bratowe Gertrudę, Jadwigę i Lucynę.
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
18.00 – Za ++ z rodz. Silarski, Kozieradzki, Kocyba i Miernik. Za ++ ojca Konrada, matkę Władysławę, brata Ernesta, męża Józefa, siostrzeńca, rodziców z obu stron. Za ++ Paulinę Helisz w r. ur., Henryka Helisz, Urszulę Kuderską, ++ z rodz. Helisz, Potempa, Bodora i Kuroś. Za ++ męża i ojca Kazimierza Madura w r. ur. Za ++ męża Henryka Ostrowskiego, rodz. Elżbietę i Alfonsa Śliwa, dziadków Białas i Śliwa, wujka Antoniego, ++ z rodz. Za ++ żonę Elżbietę, synową Joannę, rodz. Bertę i Józefa, ++ z rodz. Gołąbek, Kozak, Ledwoń i Wieczorek. Za ++ męża Henryka Garus, syna Damiana, rodz. Marię i Wilhelma Sukiennik, brata Bolesława, ++ z rodz. Za + Marię Bilińską w 10. r. śm. Za ++ Bronisławę Mucha w r. śm., rodz. Stefanię i Józefa Sowa, brata Tadeusza. za ++ męża Edmunda Świerca, syna Krzysztofa, córkę Teresę. Za + kolegę Jana Kopyto – od kolegów. Za + Marię Pochopin w 30. dz. po śm. Za ++ Jana Michalskiego w 10. r. śm., Józefa Michalskiego w r. ur., żonę Hildegardę, Annę i Konrada Stefanik, Romana Sledzionę, Magdalenę Chrzęstek, ++ z rodz. Za ++ rodz. Cecylię i Pawła Sprysz. Za ++ męża, ojca i dziadka Jana Sulima w 3. r. śm., rodz. Mieczysława i Wandę, teściów Stanisława i Katarzynę, ++ z rodziny. Za ++ rodz. Józefę Mostek, siostrę Annę. Za ++ Michalinę i Feliksa Da2idoicz, Mariana i Stanisława Pyć, Janinę i Zbigniewa Wojciechowski. Za ++ rodz. Jana i Mariannę Zdzierak, teścia Ryszarda Kosiarkiewicz, męża Zygmunta Kosiarkiewicz, siostrę Krystynę Kozę.
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Środa – Świętego Ireneusza, biskupa i męczennika – 28.06.2017
7.00 – Dz. – bł. o błog. w int. rodz. Huć.

17.00 – Za ++ Janinę i Mikołaja Czech, Łucję i Franciszka Przybył, pokr. z obu stron.

CZWARTEK – ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA – Dzień Papieski – 29.06.2017
(kolekta na potrzeby Stolicy Apostolskiej, kancelaria nieczynna)
7.00 – Za + Wandę Mastalirz w r. ur.
8.30 – Za + Emilię Kokula w rocznicę śmierci, dwóch mężów, synów Zygmunta, Andrzeja i Piotra, córkę Marię.
10.00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w posłudze kapłańskiej w intencji ks. Ludwika Koniecznego z okazji 63. rocznicy święceń kapłańskich.
16.00 – Za + Felicję Lubińską w r. ur.
17.30 – Za ++ matkę Eugenię Słocińską w r. śm., ojca Ludwika, brata Piotra, siostrzeńca Krzysztofa, ++ z pokr. Andryszczak i Słociński, dusze w czyśćcu.
19.00 – Za ++ matkę Annę Jonisek w 1. r. śm. – od syna Huberta.

Piątek – 30.06.2017
7.00 – Za ++ Zbigniewa Bodora w rocznicę urodzin, brata Arkadiusza, matkę Reginę, ojca Alfreda, Marię i Antoniego Młynek, Martę i Wincentego Mikuda.
7.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 – Za + Czesława Mielcarskiego w 74. r. śm., ++ z rodz.Za ++ Adama Kempa w r. ur., dusze w czyśćcu. Za ++ Emilię i Józefa Kociubińskich, córkę Joannę, zięciów Jerzego i Kazimierza, dusze w czyśćcu. Za ++ ojca Eliasza Kuńka w r. ur., matkę Marię, dziadków z obu stron, ++ z pokr., dusze w czyśćcu. Za ++ Marię i Adama Franczyk. Za ++ Anastazję Kosytorz w 3. r. śm., ++ z rodz. Brauner i Kostorz. Za ++ Anastazję Kopyto w r. śm., Konrada i Emila Kopyto. Za ++ Teresę i Bernarda Pluta, szwagra Augusta, wnuka Piotra, ++ z rodz. Pluta i Krzywoń. Za ++ matkę Marię Pietrucha w 13. r. śm., ojca Pawła, Wandę i Józefa Pietrucha, ++ z pokr. Za ++ ciocię Paulinę, teściów Annę i Jana, dziadków Paulinę i Hermana Pietrek, Marię Pochopin, Stanisławę Rakowiecką. Za + Dariusza Szymanek, ojca Mieczysława. Za + Magdalenę Borecką.
18.30 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Sobota – pierwsza sobota miesiąca – 1.07.2017 (odwiedziny chorych)
7.00 –
7.30 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
12.30 – Do NSPJ przez wstawiennictwo MBNP z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji 80. urodzin Heleny Klimza (Te Deum).
II. Za ++ męża Pawła Klimzę w 15. r. śm., pokr. z obu stron.
14.00 – ślub: Dagmara Wilk – Michał Zioło.

17.00 – Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla córki Agaty Słocińskiej z ok. ur.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.07.2017
(kolekta na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego)
7.00 – Za ++ Pawła Kandora z rodzicami, Annę Krawczyk z rodzicami i rodzeństwem.
8.30 – I. Za ++ Kazimierza Janus w r. śm., rodziców Janus i Ceglarek, Janinę Janik, Jana Stanko i Marka Lewandowskiego. II. Za + kolegę Andrzeja Krawczyk – od koleżanek i kolegów z zakładu pracy.
10.00 – I. Za ++ Marię Burek w r. ur., ojca Emila Burek, ++ z rodz. Pach, Burek, Swoboda i Głomb. II.
11.30 – I. Do Krwi Chrystusa za ++ matkę Wincentynę Spojda i Tadeusza Sukiennik. II.
14.30 – Dziękczynno-błagalna: W int. Adelajdy z ok. 80. ur. z podz. i prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie także dla wnuków i prawnuków. Przez wst. MB o zdrowie, błog. Boże i opiekę dla Anny Gansiniec. Przez wst. MB w int. ks. proboszcza, księży wikarych i ks. Ludwika o dary Ducha Świętego opiekę i wszelkie potrzebne łaski w posłudze kapłańskiej.
18.00 – Za ++ Bolesława Kulińskiego w 3. r. śm., rodziców Gładysz, Kuliński, brata Gerarda, bratową Krystynę, siostrzenicę Joannę, szwagra Kazimierza.

16.00 Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Lubecku
w Lubecku: 17.30 Nieszpory Maryjne.
18.00 Msza święta w intencji mieszkańców Lublińca.
ok. 21.00 Zakończenie pielgrzymki ślubowanej w kościele Św. Mikołaja.

Poniedziałek – Świętego Tomasza Apostoła – 3.07.2017
7.00 –
18.00 – Za ++ żonę Marię Brzezina w 5. rocznicę śmierci, jej rodziców Marię i Franciszka Szwarc, rodziców Gerdę i Pawła Brzezina, brata Jana i bratową Urszulę, pokrewieństwo z obu stron, kapłanów, siostry zakonne posługujących w Parafii Św. Mikołaja.

Wtorek – 4.07.2017
7.00 –
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
18.00 – Za ++ matkę Rozalię Wąsik w r. śm., dziadków ++ z rodz. Wąsik, Honisz i Kaczmarczyk. Za + Jana Kopyto. Za + matkę chrzestną Reginę Bodora – od chrześniaka. Za + koleżankę Irenę Iwaniuk – od koleżanki Danuty z rodziną. Za + kolegę Jana Kopyto – od kolegów.
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Środa – 5.07.2017
7.00 –
18.00 – Za ++ matkę Anielę Kania w 20. r. śm., brata Krzysztofa, rodz. Erykę i Wilhelma Adler, ++ z pokr. Za ++ rodz. Huberta i Franciszkę Waloszczyk, dziadków Waloszczyk, Gabor, Teściów Józefa i Martę Płonka, Magdalenę i Brunona Habrajski, Marię Gabor, bratanka Łukasza, Józefa Balcer, dusze w czyśćcu. Za + sąsiadkę Marię Pochopin – od sąsiadów z ul. Uchodźców. Za ++ z rodz. Młynek, Murek i Sowa. Za ++ rodz. Engelberta i Hildegardę Kurpierz. Za ++ Gertrudę Feliks, syna Gerarda, mężów, ++ z pokr. Za ++ męża Henryka Danielskiego w r. ur., brata Ryszarda Nowaczyk, rodz. Jana i Antoninę, teściów Stafanię i Maksymiliana, pokr. z obu stron.

Czwartek – Świętej Teresy Ledóchowskiej, dziewicy – pierwszy czwartek miesiąca – 6.07.2017
7.00 Msza święta w języku łacińskim –
7.30 Nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
17.15 –

Piątek – pierwszy piątek miesiąca – 7.07.2017 (kolekta na Caritas)
7.00 – Za ++ ojca Franciszka w r. śm., matkę Marię, rodzeństwo, ks. Leonarda.
7.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
8.00 –
18.00 – Za ++ syna Jacka Szwedę w 21 r. śm., ojca Ludwika Szwedę w r. śm. Za + syna Michała w r. ur. Za + ojca Romana Jon w 1. r. śm. Za + Józefa Pyrkosza w r. śm. Za + Lucjana Urlik w 30. dz. po śm. Za ++ ojca Henryka Kokot w 20. r. śm. i w r. ur., matkę Jadwigę. Za ++ rodz. Józefa i Augustynę Fronczek, Eryka i Elżbietę Kandzia, dziadków Franciszka i Marię Krawczyk, Wiktorię Czupała, Jana i Roberta Krawczyk, pokr. z obu stron, Marię Broszczak dusze w czyśćcu.

Sobota – Świętego Jana z Dukli, prezbitera – 8.07.2017
7.00 – Przez wst. Maryi Królowej Polski w intencji Ojczyzny o przemianę moralną i błog. Boże.
13.00 w kościele Św. Anny – ślub: Agnieszka i Rafał Brzezina.

17.00 – I. Za ++ rodz. Rozalię i Wiktora Jyż. II. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze z okazji 40 rocznicy ślubu Marii i Józefa Polok oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.07.2017
(kolekta specjalna na nasze inwestycje parafialne; na nowe okna w kościele parafialnym i renowację witraży)
7.00 –
8.30 – Za ++ Ryszarda i Irenę Krawczyk.
10.00 – Za ++ matkę Dorotę Pach w r. śm., ojca Józefa, ++ z rodz. Pach.
11.30 – Przez wst. MB i Anioła Stróża z podz. za opiekę w chorobie z prośbą o dalsze błog. Boże a szczególnie o zdrowie dla Jakuba Brzeziny z ok. ur.
14.30 – Dziękczynno-błagalna: Przez wst. MBNP z podz. za zdrowie i wszelkie otrzymane łaski z prośbą o Bożą opiekę w int. matki Marii. W int. Hildegardy i Franciszka z podz. za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże, dary Ducha Świętego dla całej rodziny.
15.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
18.00 – Za ++ ojca Rudolfa w 12. r. śm., matkę Zofię.

Poniedziałek – 10.07.2017
7.00 –
18.00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Anny z okazji urodzin.

Wtorek – Świętego Benedykta, opata, patrona Europy – 11.07.2017
7.00 – Za ++ matkę Pelagię Białek w 3. r. śm., ojca Antoniego, brata Ryszarda, ++ z rodz.
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
12.00 – ślub: Natalia Dudzic – Tomasz Wąsat.
18.00 – Za + Walerię Machowską w r. śm. Za + matkę Łucję Kołek w 4. r. śm. Za + kolegę Jana Kopyto – od kolegów. Za ++ męża, ojca i dziadka Romana Sledziona w r. ur., Stanisława i Marię Sledziona, Annę i Konrada Stefanik, Jana Michalskiego, Magdalenę Chrzęstek, ++ z rodz.
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Środa – Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika – 12.07.2017
7.00 – Za ++ Irenę Gęborek, dziadków z obu stron, wujków Stanisława i Józefa.
18.00 – Za + sąsiadkę Marię Pochopin – od sąsiadów z ul. Uchodźców. Za ++ męża Edmunda Świerca, syna Krzysztofa i córkę Teresę.

Czwartek – Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta– Dzień Fatimski – 13.07.2017
7.00 –
18.00 – Przez wstawiennictwo Matki Bożej objawiającej się w Fatimie oraz błogosławionych Dzieci Fatimskich w intencji rodzin oraz w naszych dziękczynno-błagalnych intencjach: ………….
Różaniec Fatimski i procesja do kościoła Św. Anny.

Piątek – 14.07.2017
7.00 – Za ++ ojca Jana w rocznicę śmierci, matkę Marię, rodzeństwo, ks. Leonarda, ++ z rodziny.
18.00 – Za ++ męża i ojca Ryszarda Lewandowskiego, rodz. Wiktorię i Józefa kokot, ++ z rodz. Lewandowski, Wieczorek, Ludwig. Za ++ męża, ojca i dziadka Franciszka Kozielskiego, rodz. Agnieszkę i Franciszka Piowczyk, siostrę Agnieszkę, szwagrów, teściów Martę i Franciszka Kozielskich, szwagierki i szwagra, dziadków z obu stron, Stanisława Banasika. Za ++ siostrę Dorotę Pelikant, jej męża Antoniego, syna Jana, siostrę Marię Ulfik, męża Jana, rodziców, pokr. Za ++ Marię Burek w r. śm., ojca Emila, ++ z rodz. Pach, Burek, Swoboda, Głomb. Za ++ Ryszarda Mitek, teściów, wnuczkę Karolinę. Za ++ matkę Annę Pietrucha w r. ur., ojca Piotra, męz Edmunda Dylka, ++ z pokr. dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Agnieszkę i Józefa Klama, brata Jana, rodz. Martę i Józefa Mendrela w r. śm., Monikę Kilian, siostry Helenę i Elżbietę, ++ z rodz.

Sobota – Świętego Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła – 15.07.2017
7.00 w kościele Św. Anny – W intencji żyjących i zmarłych członków Róż Różańcowych. Nabożeństwo do Św. Anny.

17.00 – Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, dary Ducha Świętego i zdrowie dla córek Barbary i Joanny, wnuczki Magdy i prawnuczki Ewy.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.07.2017 (kolekta na Diecezjalny Fundusz Oświatowy)
7.00 – Za ++ ojca Ludwika Słocińskiego w r. śm., matkę Eugenię, brata Piotra, siostrzeńca Krzysztofa, ++ z pokr. Słociński, Andryszczak, dusze w czyśćcu.
8.30 – Za ++ ojca Gerarda Lubosz w r. ur., matkę Różę, ++ z pokr.
10.00 – Za + Marię Pieprzyca w r. ur.
11.30 – Za ++ męża Jacka Nittel w rocznicę śmierci, ++ z rodzin Turek, Kaszuba, Nittel i Hadrian, dusze w czyśćcu.
14.30 – Dziękczynno-błagalna: Do Bożej Opatrzności przez wst. MB Fatimskiej z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże z ok. 40. r. śl. Róży i Henryka. O błog. Boże i zdrowie dla Elżbiety i Walentego z ok. r. śl. i o zdrowie córki Justyny. W intencji rocznego dziecka: Patryk Ratajszczak, jego rodziców i chrzestnych.
15.30 Nieszpory niedzielne.
18.00 – Za ++ matkę Annę Kampa w rocznicę urodzin, Helenę Kampa.

Poniedziałek – 17.07.2017 (kancelaria czynna tylko po południu: 15.00 – 16.00)
7.00 – Za ++ siostrę Dorotę Panic, szwagrów Jana i Zygmunta, kuzynkę Marię, jej rodziców, brata, ++ z pokr.
18.00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w posłudze kapłańskiej ks. Michała Choroszewskiego z okazji urodzin.

Wtorek – 18.07.2017
7.00 – Do Miłosierdzia Bożego przez wst. MB za ++ córkę Małgorzatę w 5. r. śm., dusze w czyśćcu.
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
18.00 – Za ++ Barbarę Grzona w r. śm., ++ z rodz. Grzona, Radlik, Szymański, Pawlik, Koczyba, Osilor, Okwieka, Tkacz i Stefen.
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Środa – 19.07.2017
7.00 – Za ++ rodz. Wiktorię i Adolfa, braci.
18.00 – Za + Jadwigę Morawiec. Za ++ Mieczysława, Lecha, Bernarda, Lucjana, rodziców, teściów, rodzeństwo, krewnych, dusze w czyśćcu. Za ++ matkę Helenę Maroń w 3. r. śm., ojca Karola, ++ z rodz. Za ++ żonę Teresę Kurpierz w 15. r. śm., rodziców i teściów, pokr. z obu stron. Za + ojca Stanisława w 10. r. śm., ++ z rodz. dusze w czyśćcu. Za Teodora Janoszka w 30. dz. po śm.

Czwartek – Błogosławionego Czesława, prezbitera – 20.07.2017
7.00 –
17.15 – Za ++ Jerzego Zająca, rodz. Zofię i Stanisława Fronczek, teściów Jana i Franciszkę, szwagrów i bratową.

Piątek – 21.07.2017
7.00 –
18.00 – Za ++ matkę Elżbietę w 16. r. śm., ojca,, braci i szwagra. Za ++ z rodz. Pańczyszyn: Władysława, Zofię, Michała, Józefa, Jana, z rodz. Herman: Genowefę, Jakuba, Edmunda i Józefa, z rodz. Iżyckich: Olimpię, Wiesława i Franciszkę, z rodz. Leśko: Stanisławę i Tadeusza, Alfonsa Grabińskiego, dusze w czyśćcu. Za ++ brata Jana Wąsik w r. śm., rodziców, siostry i braci. za + Jana Bondza w 13. r. śm., rodziców z obu stron, braci Eryka, Rudolfa, Karola, szwagrów Henryka, Józefa, Pawła, ++ z rodz. Jańta, Bondza, Berak, Koloch, Marię Blachecka. Za ++ rodz. Zuzannę i Zdzisława Szczudłowskich, teściów. Za ++ męża Antoniego Rusek w 5. r. śm., matkę Antoninę, Władysławę, Agatę. Za ++ rodz. Elfrydę i Antoniego Strzoda.

Sobota – Świętej Marii Magdaleny – 22.07.2017
7.00 – Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie przez wst. MB dla Janiny Sklarek z ok. ur.

17.00 – Za + ojca Franciszka w 5. r. śm.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.07.2017 (kolekta na potrzeby naszej Parafii)
7.00 –
8.30 –
10.00 Msza święta z elementami w języku łacińskim – Za + córkę Aleksandrę Pyrkosz w rocznicę urodzin.
11.30 –
14.30 – Dziękczynno-błagalna: Przez wst. MBNP z podz. za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę w rodz. Mańka.
15.30 W kościele Św. Anny: Nabożeństwo ku czci Św. Krzysztofa w intencji wszystkich podróżujących z poświęceniem pojazdów.
18.00 – Za + Dariusza Szymanka w r. ur.

Poniedziałek – Świętej Kingi, dziewicy – 24.07.2017
7.00 – Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie, dary Ducha Świętego dla Jakuba z ok. 92. ur.
18.00 – Gbur.

Wtorek – Św. Jakuba Apostoła – 25.07.2017
7.00 –
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
————————————————————————
Msze święte i nabożeństwa w kościele Św. Anny. Kazania wygłosi i błogosławieństwa prymicyjnego udzielać będzie ks. Denis Rakwic, neoprezbiter z Zacharzowic, kolekta na potrzeby naszej Parafii, kancelaria nieczynna)
18.00 w kościele Św. Anny – Za zmarłych budowniczych i dobrodziejów kościoła Św. Anny. Za ++ Gertrudę i Ludwika Okwieka. Za + Leopolda Garus w r. ur. Za ++ Piotra Dubiela w r. ur. i w 1. r. śm. Za + Marię i Mikołaja Ciupa, Annę Ryznar, Ryszarda, Marię i Wawrzyńca Trojanowski, pokr., dusze w czyśćcu.

ŚRODA – ODPUST KU CZI ŚWIĘTEJ ANNY, MATKI NMP – 26.07.2017
6.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
7.00 – Dz. – bł. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże z ok. 80. ur. dla Anny Kansy i jej rodziny (Te Deum).
Różaniec – tajemnice radosne.
9.00 – Za ++ z rodz. Czaja, Witek, Ordon i Jelonek.
Różaniec – tajemnice światła.
11.00 Suma odpustowa – I. W intencji parafian, dobrodziejów kościoła Św. Anny, pielgrzymów i gości.
II. Dz. – bł. w int. Leokadii z ok. ur. z podz. i prośbą o błog. Boże i zdrowie.
III. Za ++ matkę Annę Zowada w dniu imienin, ojca Roberta, bata Łucjana Zowada, Konrada, Edmunda i Agnieszkę Kurek, ++ z rodz. Zowada i Kurek.
IV. Za ++ Annę Miszta i Hannę Sentowską o dar życia wiecznego.
Adoracja Najświętszego Sakramentu. Czas na indywidualne i grupowe nawiedzenie kościoła.
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
15.30 Nieszpory odpustowe.
16.30 –
Różaniec – tajemnice chwalebne.
18.00 – Za ++ syna Dariusza Kopyto w r. śm., matkę Józefę Strzoda, Bolesława Kuboś w r. śm. Za + matkę Klarę Guziel w r. ur., teściów Ligię i Wiktora Psiuk, dusze w czyśćcu. Za ++ Elżbietę Furgała, Martę Furgała i Michała Furgała. Za ++ Jadwigę Moj i Annę Moś w r. ur., dusze w czyśćcu. Za ++ męża Włodzimierza, jego rodziców, dusze w czyśćcu.
—————————————————————————————
Czwartek – Świętego Joachima, ojca NMP – 27.07.2017
7.00 – I. Za + matkę Rozalię Prusko w r. ur. II.
15.00 w kościele Św. Anny – ślub: Renata Drysch – Piotr Włoda.

17.15 – I. Za ++ żonę Marię Ferdyn – Psyk, rodz. Łucję i Pawła, teściów Reginę i Stanisława Ferdyn, szwagra Andrzeja. II.

Piątek – 28.07.2017
7.00 – Za + Helenę Gigiel w r. śm.
18.00 – Za + Augusta Kożuch w r. ur., ++ z rodz. Za + córkę Iwonę, rodziców z obu stron. Za ++ Henryka Helisz w r. ur., Paulinę Helisz, Urszulę Kuderską, ++ z rodz. Helisz, Potempa, Bodora, Kuroś. Za + Marię Pietrzyk w r. śm. Za ++ męża Edmunda Świerca, syna Krzysztofa, córkę Teresę.

Sobota – Św. Marty – 29.07.2017
7.00 – W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (solenizanci: Marta Sojka, Mariola Stróżyk, Andrzej Piskorski, Maria Bałdyga).
12.00 – ślub: Magdalena Pluszczak – Karol Strużek.
13.00 w kościele Św. Anny – ślub: Anna Koczyba – Paweł Sikorski.
14.00 w kościele Św. Anny – ślub: Marzena Kciuk – Mateusz Fox.
14.30 – Przez wst. MBNP z ok. 80. ur. męża oraz z ok. 56. r. śl. z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże (Te Dum).

17.00 – Za ++ rodz. Stefanię i Bolesława Konicki, dziadków, matkę chrzestną, pokr. z obu stron.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.07.2017
(kolekta potrzeby naszej Parafii, można zyskać odpust Porcjunkuli)
7.00 –
8.30 – Za + Ewę Jańta w 2. r. śm., rodz. Helenę i Stefana, rodzeństwo Lucjana, Zygmunta, Stefanię i Danutę, rodz. Gertrudę i Antoniego Jańta, braci Pawła, Stefana, bratową Gertrudę, szwagra Feliksa, bratową Irenę, Bogusława, Sylwię, Zenona, Wincentego, Genowefę oraz Wiktorię Gałeczka.
10.00 – Za ++ ojca Pawła w r. Sm., matkę Franciszkę Spojda, siostrę Blandynę, jej męża, braci Leonarda i Jerzego, męża Henryka, teściów, ++ z pokr. Spojda, Wilkoń, Lubojański, Paprotny, Piowczyk, Markewka.
11.30 – Dz. w int. rodziców nowożeńców Magdaleny Pluszczak i Karola Strużek z podziękowaniem za dar życia i wychowanie w wierze.
13.00 Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących chrzest, rocznych dzieci: … ich rodziców i chrzestnych.
14.30 – Dziękczynno-błagalna:
15.30 Nieszpory niedzielne.
18.00 –

Poniedziałek – Świętego Ignacego z Loyoli, prezbitera – 31.07.2017
7.00 –
18.00 – Dz. – bł. z ok. ur. Gertrudy Glanc oraz całej rodz.