Porządek nabożeństw


P O R Z Ą D E K

N A B O Ż E Ń S T W

Sobota – ODPUST KU CZI ŚW.ANNY, MATKI NMP 26.07.2014       

(Msze święte i nabożeństwa w kościele Św. Anny, kazania wygłosi i błogosławieństwa prymicyjnego udzielać będzie ks. Paweł Kowalik, neoprezbiter z Tarnowskich Gór – Strzybnicy, kolekta na potrzeby naszej Parafii, sumie odpustowej o godz. 11.30 przewodniczyć będzie ks. Biskup Jan Kopiec)

6.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

7.00 – Za ++ żonę Annę, syna Henryka Czaja, zięcia Jana, wnuka Henryka Witek.

Różaniec – tajemnice radosne.

8.30 W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (solenizanci: Andrzej Pskowski, Marta Sojka, Mariola Stróżyk, Maria Bałdyga, Martyna Gerlic).

Różaniec – tajemnice światła.

10.00 – Za + Annę Kubarycz – od Romana i Moniki Kozicy z rodz.

Różaniec – tajemnice chwalebne.

11.30 Suma odpustowa – I. W intencji parafian, dobrodziejów kościoła Św. Anny, pielgrzymów i gości.

II. W intencji Anny, Grażyny, Mariana i Tomasza Janików.             III. Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Marcina z ok. ur.                     IV. Za + Mariana Prandziocha w 30. dz. po śm.

Adoracja Najświętszego Sakramentu. Czas na indywidualne i grupowe nawiedzenie kościoła.

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego .

15.30 Nieszpory Odpustowe.

16.00 – Za + Klarę Guziel w r. ur. Za ++ syna Dariusza Kopyto w r. śm., mtkę Józefę Strzoda, Bolesława Kuboś. Za ++ siostrę Annę Dobosz z ok. imienin, rodz. Wiktorię i Franciszka Anczok, teściów Marię i Piotra Wróbel. Za + Annę Tyl z ok. imienin. Za ++ Zenona, rodziców Kozak i Bożek, pokr. z obu stron. Za ++ męża Włodzimierza Wierzchowskiego w r. śm., jego siostrę Grażynę Machałę. Za + Jana Sulima w 30. dz. po śm. Za ++ Elżbietę, Marię i Michała Furgała. Za ++ Annę Gancarz i Annę Muskus z ok. imienin. Za ++ babcię Annę z ok. imienin, ciocię Weronikę i wujka Piotra.

—————————————————————————————

18.00 – Za ++ rodz. Rozalię i Wiktora Jyż.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.07.2014

(kolekta na potrzeby naszej Parafii, można zyskać odpust Porcjunkuli)

7.00 – Za ++ matkę Rozalię Prusko w r. ur.

8.30 – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Romana Pietrzyka z okazji 60. urodzin oraz dla Gabrieli, syna Marka, wnuczek Wiktorii i Mai.

10.00 – I. Dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski z pośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Anny Imiołczyk z okazji 50. urodzin oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny.                   

II. Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Łucji i Zdzisława Tokarz z ok. 35. r. śl. (Te Deum).

11.30 – Za ++ matkę Dorotę Pach w 3. r. śm., ++ z rodz. Pach i Liberka.

 13.00 Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących chrzest, ich rodziców i chrzestnych.

14.30 – Dziękczynno-błagalna: O dalsze błog. Boże i zdrowie dla Tedusza Sukiennik z ok. 80. ur. O dalsze błog. Boże i zdrowie dla Andrzeja Mazur z ok. ur. Przez wst. MBNP z ok. ur. Danuty o błog. Boże i zdrowie. Przez wst. MB o błog. Boże, dary Ducha Świętego, zdrowie dla matki Teresy Skwara i siostry Jolanty Pendulak z ok. ur.

15.30 W kościele Św. Anny: Nabożeństwo ku czci Św. Krzysztofa w intencji wszystkich podróżujących z poświęceniem pojazdów.

18.00 – Za ++ żonę Marię Ferdyn w 3. r. śm., rodz. Łucję i Pawła Psyk, teściów Stanisława i Reginę Ferdyn, dusze w czyśćcu.

 

Poniedziałek28.07.2014

7.00 – I. Za + Helenę Gigiel w r. ur.             II. Za żyjących i zmarłych parafian.

18.00 – Za + Augusta Kożuch w r. ur., ++ z rodz. 

 

Wtorek – Św. Marty – 29.07.2014

7.00 – Za żyjących i zmarłych parafian.

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

18.00 – Za ++ matkę Annę Jerominek w r. ur., jej rodziców i rodzeństwo. Za ++ Henryka Helisz w r. ur., Paulinę Helisz, ++ z rodz. Helisz, Potempa, Bodora, Kuboś. Za ++ Martę, Łucję i Alfonsa Doleżych, brata Pawła i kuzyna ks. Stefana Doleżych, Wiktorię i Roberta Doleżych, Agnieszkę, Zofię i Piotra Gońda, Ritę i Władysława Ostrowskich, Gerarda, Agnieszkę i Józefa Piekacz, koleżankę Krystynę, jej męża Jacentego. Za + Arkadiusza Borszcz w 2. r. śm. Za ++ Annę i Wilhelma Gabryś w r. ur., Jadwigę, Józefa i Eryka Czempik, Agnieszkę, Horsta i Gerarda Ciechanowski., Marię Jerzego Mika, Zofię Bartyla, Mirosławę Duchaczek, Stefanię Boraczyńską, dziadków  obu stron, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Ignacego i Annę Kozielski, Dominika i Marię Tobor, siostrę Monikę, szwagrów Piotra i Stanisława. Za ++ ojca Walentego Famuła w r. śm., matkę Helenę, dziadków z obu stron. Za ++ rodz. Gertrudę i Wiktora Budzik, ich syna Józefa, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu. Za ++ Klarę, Zofię i Wiktora drynda, Tadeusza Chuchro. Za ++ z rodz. Kasperczyk; Kazimierza, Eugenię, Kazimierę, Janusza i Irenę. Za ++ z rodz. Klimas i Świętochowski.

18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Środa – Św. Ignacego Loyoli, prezbitera 30.07.2014           

7.00 – Za żyjących i zmarłych parafian.

18.00 – Za + Anastazję Kosytorz w 30. dz. po śm. Za + sąsiada Marian Siwiaszczyk – od sąsiadów z ul. 3 Maja 11a, dusze w czyśćcu. Za + sąsiadkę Anastazję Kosytorz – od sąsiadów z ul. Tysiąclecia 6. Za ++ Joannę, Józefa i Bronisława Buslerów, Stanisława Nowaka i jego rodziców. Za ++ Elfrydę Rawecką w r. śm.

Czwartek – Św. Ignacego Loyoli, prezbitera 31.07.2014

7.00 – Dz.-bł. z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Gertrudy Glanc z ok. ur.

17.15 – Za + matkę, babcię i prababcię Annę Kubarycz w 1. r. śm. – od córki Zofii z rodz.

 

Piątek – Św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła

– pierwszy piątek miesiąca – 1.08.2014                 (kolekta na Caritas)

7.00Za parafian.

7.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

8.00 – Przez wst. MB Częstochowskiej z ok. 59. r. śl. Renety i Zbigniewa z podz. za otrzymane łaski Boże z prośbą o dalszą stałą obecność Boga w życiu.

18.00 – Za ++ babcię Franciszkę, dziadka Józefa, ++ z rodz. Witek i Czech. Za ++ Klarę Guziel, Ligię i Wiktora Psiuk. Za ++ Helenę, Ignacego i Lesława Bidzińskich. Za ++ rodz. Katarzynę i Bolesława Wróbel. Za + sąsiadkę Małgorzatę Kempa – od sąsiadów z ul. Wrzosowej, Strzeleckiej i Malinowej. Za ++ ojca Franciszka Drapacz w 12. r. śm., matkę Pelagię, dziadków  obu stron, ++ z pokr., dusze w czyśćcu. Za ++ Jadwigę Sprycha w 4. r. śm., rodz. Bogumiła i Adelę Kamieniak, teściów Wiktora i Kunegundę Sprycha, pokr. Za + Gertrudę Feliks w 30. dz. po śm. Za + Bolesława Kulińskiego w 30. dz. po śm. Za ++ Józefa i Jadwigę Swatek, rodziców, rodzeństwo, Bolesława Malcherek, jego rodziców i dziadków. Za + siostrę Halinę Mryka w 2. r. śm., jej męża Tadeusza. Za + Piotra Szymskiego w r. ur. Za ++ Helenę Jaskólską w 5. r. śm. Za + ciocię Helenę Maleska w r. ur., ++ z pokr.

Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

 

Sobota pierwsza sobota miesiąca – 2.08.2014            (można zyskać odpust Porcjunkuli)

7.00 – Za ++ Bogdana Cyburt i Andrzeja Molata.

7.30 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

12.00 ślub: Joanna Pagwet – Arkadiusz Skubała.

13.00 ślub: Weronika Gluza – Wojciech Zok.

14.00 ślub: Jadwiga Janik – Piotr Kulik.

18.00 – Za + Augustyna Pieprzyca w r. ur.

 

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.08.2014    

(kolekta na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego,  można zyskać odpust Porcjunkuli)

7.00 – Za ++ męża, ojca i dziadka Edmunda Gałązkę w 1. r. śm.

8.30 – Za ++ Henryka Miemczyka w1. r. śm., rodz. Celestyna i Klarę.

10.00 – Za ++ rodz. Stefana i Janinę Kałuża – od syna Stanisława z rodz. Kałuża i rodz. Lipińskich.

11.30 – Do Bożej Opatrzności z podz. i prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Haliny i Mirosława Pagwet z ok. 30. r. śl. oraz o błog. dla dzieci.

14.30 – Dziękczynno-błagalna: Z podziękowaniem i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla ojca i męża Joachima z ok. ur. oraz w int. całej rodz. Przez wst. MBNP o dary Ducha Świętego i zdrowie dla wnuka Wojciecha z ok. 21. ur., córki Haliny z ok. 40. ur. orz o blog. Boże dla całej rodz. Przez wst. MBNP do NSPJ z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i zdrowie dla Barbary z ok. 50. ur. oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla córki w stanie błogosławionym i o zdrowie dla całej rodz. Przez wst. MB i Anioła Stróża o zdrowie, błog. Boże i dary Ducha Świętego dla wnuczki Julii z ok. ur. Z podz. za odebrane łaski z prośbą o szczęśliwy przebieg operacji i zdrowie dla syna Krzysztofa. Z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze w int. córek Karoliny z ok. 18. ur. i Wiktorii z ok.10. ur. oraz o błog. Boże dla całej rodz.

15.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

18.00 – Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże dla Wandy z ok. 50. ur.