PORZĄDEK NABOŻEŃSTW


 1. Sobota 18.08.2018

  7.00 w kościele Św. Anny W intencji żyjących i zmarłych członków Róż Różańcowych.

     Nabożeństwo do  Św. Anny.

  14.00 w kościele Św. Anny – ślub: Joanna Dołęga – Maciej Michalski.

   

  17.00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Marianny Kąpielskiej z okazji 80. urodzin (Te Deum).

  20.00 w kościele Św. Anny: Nabożeństwo na zakończenie pielgrzymki.

   

   1. NIEDZIELA ZWYKŁA 19.08.2018 (kolekta na Diecezjalny Fundusz Inwestycyjny)

   7.00 –  I. Za ++ rodz. Franciszkę i Stefana Strzoda, Marię i Jana Radlik, dziadków z obu stron, ++ z rodz. Strzoda i Radlik. II. W intencji Norberta o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski.

   8.30 – Za + męża Bernarda, rodziców, teściów, pokr.

   10.00 – Za ++ Helenę Świętek w 16. r. śm, rodz. Barbarę i Franciszka Walentek, braci Jerzego i Waldemara, siostrę Magdalenę Świętek, rodz. Gustawa i Elżbietę Świętek, Emilię Świętek, Jadwigę Chlebosz, Alberta Kozioł, Jadwigę, Antoniego Pyrkosz, Klarę Guziel, Stanisława Miąsek.

   11.30 – Z okazji 1. rocznicy ślubu Izabelli i Dawida Żyłka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie.

   14.30 – Dziękczynno-błagalna: Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Gertrudy Koniecznej z okazji 75. urodzin (Te Deum).

   15.30 Nieszpory niedzielne.

   18.00 – Za ++ Marię i Henryka Korzus w r. śm., dziadków, pokr. z rodz. Korzus i Kozala.

    

   Poniedziałek20.08.2018

   7.00 – Za ++ rodz. Czesławę i Romana Sobieszczańskich, dziadków Durskich i Mariana Durskiego.

   18.00 Dziękczynna z prośba o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w życiu kapłańskim dla ks. Krzysztofa Rucińskiego z okazji urodzin.

    

   Wtorek – Świętego Piusa X – 21.08.2018

   7.00 – Za ++ Cecylię i Henryka Garus, ich rodziców i rodzeństwo.

   7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

   18.00 – Za + ojca Wiktora Sier w r. śm. Za ++ Różę i Alojzego Pielarz, Władysława i Zygmunta Pawłusiów. Za ++ Marię Mleczko w 13. r. śm., męża Ryszarda Mleczko, ++ z rodz. Mleczko. Za wszystkich zmarłych oraz według int. brata Bogdana. Za + męża Jerzego Wichary w r. ur. Za + Stefanię Grabińską w 30. dz. po śm. Za + ciocię Magdalenę Plonka. Za ++ rodziców, męża i brata Piekacz, Retig.

   18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

    

   Środa – NMP Królowej – 22.08.2018

   7.00 – Za + męża Wernera w rocznicę śmierci.

   18.00 – Za ++ Jadwigę i Jana Darda, rodziców i rodzeństwo z obu stron. Za ++ rodz. Franciszkę i Karola, braci Józefa i Zygmunta, bratową Łucję, Adelę i Karola Feliks. Za wszystkich zmarłych oraz według int. brata Bogdana. Za ++ ojca Jana Spałek w r. śm., dziadków Wiktora i Agnieszkę Morawiec.

    

   Czwartek 23.08.2018                     (kancelaria nieczynna)

   7.00 – Za ++ rodz. Mikołaja Czech w r. ur., Janinę, Marię i Jana Czech, Łucję i Franciszka Przybył, pokr.

   17.15 – Za ++ ojca Augustyna Łupież w r. ur., braci Ottona i Augustyna.

    

   Piątek Świętego Bartłomieja Apostoła 24.08.2018

   7.00 – Za ++ męża i ojca Jana Grzesik w r. ur., jego rodz. Emanuela i Gertrudę, ++ z rodz. Martę i Stanisława Wręczycki, Marię Brzezina.

   18.00 – Za ++ matkę Janinę Zembała w 16. r. śm., babcię Natalię, Janinę i Annę Krasowskie. Za ++ rodz. Klarę i Wiktora Bryś, Agnieszkę Dada, Jadwigę Mańka, ++ z rodz. Bryś i Mańka. Za + męża Adolfa, rodziców z obu stron, braci, siostrę, bratową. Za wszystkich zmarłych oraz według int. brata Bogdana. Za + Michała Styczyrz w 30. dz. po śm. Za ++ żonę i matkę Józefę Telma, ++ z rodz. Jarek, Telma, Gabrysiak. Za + bratanka Andrzeja Kwaśny w 30. z. po śm. Za ++ męża Czesława Molenda, córkę Halinę, jej męża Huberta, rodziców z obu stron, pokr., dusze w czyśćcu. Za ++ męża i ojca Józefa Kacalskiego, rodz. Annę i Antoniego Korwin – Kuczyńskich, braci Ryszarda i Zdzisława, krewnych Józefa, Juliana i Tadeusza Dzieduszyńskich. Za ++ Marcina Świerc w r. ur., Jadwigę i Augusta Świerc, Helenę Gruca, Jana Jonika, dusze w czyśćcu.

    

   Sobota 25.08.2018      (odwiedziny chorych)

   7.00 W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (solenizantki: Renata Kuszka, Łucja Wójcik).

   14.00 – ślub: Marta Szpitun – Maciej Mendrela.

    

   17.00 – Za + Bronisławę Milczarek w 3. r. śm.

    

   NIEDZIELA – NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ 26.08.2018         (kolekta na potrzeby naszej Parafii)

   7.00 – W int. rodz. Przydacz.

   8.30 – Za + syna Michała Maj w r. śm.

   10.00 – I. Dziękczynna za czas posługi w naszej Parafii z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla ks. Michała Choroszewskiego.                   II. Za ++ Cecylię Gnacińską w r. śm., męża Jana, rodziców, siostrę i brata, ++ z rodz.

   11.30 – I. W intencji Krystyny z okazji 80. urodzin                    II. Ku czci Trójcy Przenajświętszej jako podziękowanie za dar życia i łaskę powołania z okazji pięćdziesięciolecia życia zakonnego siostry Grażyny Radek. III. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Barbary i Leszka Skałka oraz dla Krystyny i Wojciecha Kucharskich z okazji 50. rocznicy ślubu. (Te Deum).

   13.00 Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących chrzest, rocznych dzieci: Liliana Łebek, Oskar Lisowski, Marta Rosner, Wojciech Rawecki,.… ich rodziców i  chrzestnych.

   14.30 – Dziękczynno-błagalna: Przez wst. MB Częstochowskiej z podz. za wszelkie łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i opiekę dla córki Eweliny z ok. ur.       Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Marii Pudlik z ok. 80. ur.      W int. rodz. Szaforz o zdrowie i błog. Boże z podz. za odebrane łaski.        Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla rodziców Anny i Mariana z ok. r. śl.     Do Boskiej Opatrzności z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże, potrzebne łaski dla Krystyny i Ryszarda z ok. 40. r. śl.

   15.30 Nabożeństwo do Matki Bożej Częstochowskiej.

   18.00 – Za ++ męża Romualda Pluszczaka, jego rodziców, rodzeństwo, szwagrów, bratową Stefanię, rodz. Zofię i Tomasza Wilczek, siostry Radegundę, Bronisławę, brata Antoniego, jego żonę Ewę, jej rodziców, ++ z pokr., kapłanów.

    

   Poniedziałek – Świętej Moniki – 27.08.2018

   7.00 – I. Za + sąsiada Michała Styczyrz – od sąsiadów z klatki schodowej.    II. Dz. – bł. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Urszuli z ok. 75. ur.

   18.00 W intencji Apostolatu Maryjnego.

    

   Wtorek – Świętego Augustyna, biskupa i doktora Kościoła – 28.08.2018

   7.00 – I. Za + siostrę Jadwigę w r. śm., ++ z rodz. Seget, Nowozimski.           II. Za + Mariana Nowaka – od rodz. Pawlaków i Duczmalów z Ostrowa Wielkopolskiego.

   7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

   18.00 – Za + ojca Eugeniusza Gatys, ++ z rodziny Łopata. Za ++ męża Roberta, teściów Marię i Alojzego Wiora, Mariannę i Wacława Strzeszyna, Annę, Grażynę, Tomasza i Mariana Janik. Za ++ Henryka Bonk, rodziców, brata Gerarda, bratowe Marię, Jadwigę i Irenę, zięcia Cezarego, Franciszka i Joannę Klimza, synów Pawła i Jerzego, Jana i Irenę Jerominek, syna Józefa, Franciszkę Ciemięga. Za wszystkich zmarłych oraz według int. brata Bogdana. Za ++ siostrę Różę Kłosowską, pokr. z obu stron. Za ++ męża Mirosława w 16. r. śm., rodziców, kuzynkę Bogumiłę, Tadeusza Bednarskiego. Za ++ Ludwika Piechota, ++ z rodz. Piechota, Pyrek, Ciba, ojca Alojzego Just. siostrę Urszulę, Ryszrda, Marię i Partycję Gmyrek, Henryka Sonecki, Karola Popiołek, Teresę Polak, Tadeusza Kucierajter, Emilię i Augusta Łupież. Za + Magdalenę Plonka w 2. r. śm. Za + syna Zygmunta Kuder w r. ur., rodz. Marię i Eryka Czogala, siostrę Elżbietę, brata Romana, teściów Marię i Jana Ździeblik, chrzestną Różę Świerc.

   18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

    

   Środa – Męczeństwo Św. Jana Chrzciciela – 29.08.2018

   7.00 – I. Msza święta gregoriańska: Za + Zygmunta Jarzombek (1).             II. Za + Mariana Nowaka – od Joanny i Jarosława Woźniaków.

   18.00 – Za ++ męża Andrzeja Rajnogę w r. śm., Ewę i Pawła Rajnoga, Martę i Emila Marszałek, Marię, Helenę i Antoniego Moc. Za ++ rodz. Mariannę i Michała Szczesnych, braci Mieczysława i Romualda, bratanka Mariana, bratową Helenę, męża Lucjana, szwagra Bernarda, Lecha Stochel. Za + matkę Różę Filipiak w r. ur. Za ++ rodz. Pelagię i Tadeusza Krawczyk, brata Romana, bratową Beatę, ++ z rodz. Za wszystkich zmarłych oraz według int. brata Bogdana. Za ++ męża Edmunda Świerca, syna Krzysztofa i córkę Teresę. Za ++ matkę Marię w r. śm., dziadków Franciszkę i Franciszka, ++ z rodz., dusze w czyśćcu.

    

   Czwartek 30.08.2018

   7.00 – I. Za + Zygmunta Jarzombek (2).          II.

   17.15 – Za ++ ojca Augustyna Łupież, matkę Emilię, braci Ottona i Augustyna, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu.

    

   Piątek 31.08.2018

   7.00 – I. Za + Zygmunta Jarzombek (3).          II.

   18.00 – Za ++ Dorotę Krawczyk w r. śm., męża Emila. Za + córkę Iwonę. Za ++ ojca Jana Ostrowskiego w 11. r. śm., matkę Marię Ostrowską. Za ++ męża Maksymiliana Molendę, teściów Martę i Piotra Molenda, ich synów, córkę, dusze w czyśćcu. Za wszystkich zmarłych oraz według int. brata Bogdana. Za ++ męża Jerzego Spojda w r. śm., rodz. Lucję i Franciszka Paprotny, teściów Franciszkę i Pawła Spojda. Za ++ męża Józefa Szndzielorz, rodz. Michała i Elżbietę Kaszuba, brata Henryka, siostrę Annę, jej męża Jana.