PORZĄDEK NABOŻEŃSTW


Poniedziałek – 25.10.2021
7.00 – I. Za ++ Helenę, Jana i Joannę Koziołek. II. Za + Marię Sier (28). III. Za + Irenę Kozubek (17).
17.15 Nabożeństwo różańcowe.
18.00 – Za + Emę Plewnia w r. śm., dusze w czyśćcu.

Wtorek – 26.10.2021
7.00 – I. Za + Marię Sier (29). II. Za + Irenę Kozubek (18). III. Za + Alicję Ostrowską – od wnuka Michała z rodz.
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
17.15 Nabożeństwo różańcowe.
18.00 – Za + Radegundę Świerczyńską w (100) r. ur. i w 19. r. śm. Za ++ rodz. Cecylię i Pawła Sprysz, dusze w czyśćcu. Za ++ Marię Lizurek, Jerzego Lizurka, Otylię i Franciszka Grabińkich, Mieczysława Kanidułę, ++ z rodz. Lizurek, Serafin. Za ++ Wojciecha Kucharskiego w 2. r. śm., syna Roberta, rodz. Helenę i Andrzeja Radek, brata Edwarda, bratową Pelagię, ich syna Andrzeja, siostrzenicę Bożenę, ++ z rodz. Radek, Kucharski i Skałka. Za + męża Joachima, rodziców, teściów, ++ z rodziny. Za ++ ojca Józefa Rogala w r. śm., matkę Genowefę, braci Jerzego, Józefa, teściów Reginę, Kazimierza Staszczyk, szwagierkę Janinę, szwagrów Karola, Janusza, Józefa, Zdzisława, dziadków z obu stron, ++ z pokr. Za ++ rodz. Stanisławę i Edwarda Dzieja, brata Zenona, Stefana, Stanisława Dzieja, Pawła Juroszek i pokr., Danutę i Roberta Stasiura, dusze w czyśćcu. Za + sąsiadkę Teresę Mróz – od sąsiadów z ul. Opolskiej.

Środa – 27.10.2021
7.00 – I. Za + Marię Sier (30). II. Za + Irenę Kozubek (19). III. Za ++ rodz. Antoniego, Marię i Hildegardę Mańka, braci, siostry, siostrzeńców, dziadków i pokr. z rodz. Mańka, Konieczny, Lipka, dusze w czyśćcu.
17.15 Nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Apostolat Maryjny.
18.00 – I. Za ++ męża i ojca Tadeusza, teściów Weronikę i Piotra, ++ z pokr. Młyńczyk i Wójcik, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Alfredę i Józefa Mika, teściów Łucję i Franciszka Korzus, siostrę Gabrielę, szwagra Pawła oraz Rafała. Za + brata Jana Pękała w 2. r. śm., rodz. Gertrudę i Stanisława, dziadków, ++ z pokr. Za ++ rodz. Agnieszkę i Antoniego Polok, braci Józefa i Emanuela, ++ z rodz. Za ++ teściową Jadwigę Wieczorek w 2. r. śm., szwagierkę Zofię Bartyla, matkę Adelajdę Czempik, ojca Eryka, dziadka Wilhelma Gabryś w r. ur.,, babcię Annę, dziadków Jadwigę i Józefa Czempik, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Jadwigę i Stanisława Przybyła, dziadków Blacha, Przybyła, szwagrów, brata Józefa, teściów Machnik, dusze w czyśćcu. II. W intencji Apostolatu Maryjnego.

Czwartek – Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza – 28.10.2021
7.00 – I. Dziękczynno – błagalna przez wstawiennictwo MB, św. Józefa, św. Patronki i Anioła Stróża w intencji Teresy z okazji urodzin z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę. II. Za + Irenę Kozubek (20). III. Za + Józefa Pykę w r. śm.
17.15 Msza święta szkolna – I. Za + Ryszarda Sokołowskiego w 6. r. śm. II. Za ++ żonę Mieczysławę Jelonek w 8. rocznicę śmierci, rodziców i teściów.
17.45 Nabożeństwo różańcowe.

Piątek – 29.10.2021
7.00 – I. Msza święta gregoriańska: Za + Kazimierza Bretsznajder (1). II. Za + Irenę Kozubek (21). III. Za ++ Helenę i Józefa Mróz, Jadwigę i Kazimierza Bolesławskich.
17.15 Nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Wspólnotę Małżeństw.
18.00 – Za + córkę Iwonę. Za + żonę i babcię Łucję Cyburt w 6. r. śm. Za ++ z rodz. Malcher i Swoboda. Za ++ ojca Karola Imiołczyk w r. ur, matkę Annę, ojca Edmunda Dylka. Za + Henryka Labocha w 30. dz. po śm. Za + Teresę Mróz w 30. dz. po śm. Za ++ Marię Pinkowską w 2. r. śm., dziadków Hildegardę i Franciszka Pinkowskich, Rozalię i Mikołaja Sohor, Piotra Pinkowskiego, ++ z rodz. Pinkowskich i Sohor. Za ++ Lidię Pasoń w r. ur., Stefana Pasoń, ++ z rodz. Pasoń, Ewę Kacprzyńską, ++ z rodz., Lucynę i Antoniego, Grzegorza, Marka, Józefa Weintritt, ++ z rodz. Kasprzak.

Sobota – 30.10.2021
7.00 – I. W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich; (solenizanci: Barbara Hajdus, Regina Kasperczyk, Maria Mańka). II. Za + Irenę Kozubek (22). III. Za + Kazimierza Bretsznajder (3).
12.00 – ślub: Barbara Kowol – Marek Olesz.
16.15 Nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Róże Różańcowe.

17.00 – I. Za ++ rodz. Wiktora i Rozalię Jyż. II. Za ++ męża, ojca i dziadka Franciszka Kozielskiego w rocznicę urodzin.

XXX. NIEDZIELA ZWYKŁA – ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA – 31.10.2021 (kolekta na potrzeby naszej Parafii)
7.00 – I. Za + Irenę Kozubek (23). II. Za + Kazimierza Bretsznajder (3).
8.30 – Dziękczynno – błagalna do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Lubeckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, 85 lat życia Reginy Gruca z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo Boże dla niej oraz dla dzieci, wnuków i prawnuków z rodzinami (Te Deum).
10.00 Msza święta z elementami w języku łacińskim – I. W intencji fundatorów, budowniczych i dobrodziejów naszego kościoła. II. Za ++ Marię i Emila Burek, Anastazję, Franciszkę i Antoniego Pach, Marię i Juliusza Burek, Reginę Swoboda, Gertrudę i Romana Głomb, Małgorzatę i Kazimierza Cieślik, ++ z rodz.
11.30 – I. W int. Małgorzaty Auguścik z ok. 4. ur. o błog. Boże, ochronę od zła. II. Przez wstawiennictwo Świętej Rodziny; NMP i Świętego Józefa w intencji rodzin naszej parafialnej Wspólnoty Małżeństw.
14.30 Msza święta chrzcielna – I. Dziękczynno-błagalna: W intencji Beaty i Krystiana Dandyk z okazji 25. rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (Te Deum). II. W intencji dzieci przyjmujących Chrzest święty, rocznych dzieci: …, ich rodziców i chrzestnych.
15.30 Nabożeństwo różańcowe.
18.00 – Za ++ Marię Ploska, ++ z rodz. Ploska i Kołodziej.