PORZĄDEK NABOŻEŃSTW


Piątek 17.04.2015

7.00 – I. Za + Małgorzatę Cieślik (11).
II. Przez Niepokalane Serce Maryi do Boga Ojca o nawrócenie rodziny.

8.00 – Dz. – bl. o błog. Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Walentyny i Józefa Kazuch z ok. 5. r. śl.

18.00 – Za + Agnieszkę Czudaj w r. ur. Za ++ Reginę i Sylwestra Psiuk, pokr. z obu stron. Za + męża Pawła w r. śm. Za + Wiesława Kwarcianego w r. śm. Za ++ Paulinę Helisz w 3. r. śm., Henryka helisz, ++ z rodz. Helisz, Potempa, Kuroś i Bodora. Za ++ Władysławę Wolnicką w 19. r. śm., męża Wincentego, syna Henryka.

 

Sobota 18.04.2015

7.00 – I. Przez Niepokalane Serce Maryi do Boga Ojca o nawrócenie rodziny.
II. Za + Małgorzatę Cieślik (12).

8.00 w kościele Św. Anny W intencji Róż Różańcowych.

Nabożeństwo do  Św. Anny.

17.00 – I. Za + Andrzeja Molata w 1. r. śm.  II. Za ++ męża Franciszka Pyka w 4. r. śm. III. Przez wstawiennictwo Cudownej MB Lubeckiej do Trójcy Przenajświętszej i Świętej rodziny w intencji córki Sabiny i syna Ireneusza z rodzinami, ks. Proboszcza i kapłanów z okazji 75. urodzin Agnieszki Stróżek.
II. Za + Helenę Kampa w rocznicę urodzin.

 

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 19.04.2015

(kolekta na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego)

7.00 – I. Za ++ Arkadiusza Bodora w r. ur., brata Zbigniewa, ojca Alfreda, Marię i Antoniego Młynek, Martę i Wincentego Mikuda, Edwarda Wolskiego.             II. Za + Małgorzatę Cieślik (13).

8.30 – Przez Niepokalane Serce Maryi do Boga Ojca o nawrócenie rodziny.

10.00 – Za ++ Adolfa, Walerię i Jana Małysz i pozostałych ++ z rodz. Małysz, Mazurek i Mazan.

11.30 – Za ++ męża Alojzego Goniwiecha, rodz. Stanisławę, Genowefę i Ignacego Łuszczyk, teściów, dziadków, ++ z pokr.

13.00 – Za + Daniela Mostowy – od siostrzeńca Andrzeja z rodziną.

14.30 – Dziękczynno-błagalna: W int. Danuty i Kazimierza Brzęczek z ok. 25. r. śl. oraz o błog. Boże dla rodz. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Gertrudy i Rajmunda z okazji 40. rocznicy ślubu. Z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Elżbiety. Do Miłosierdzia Bożego z podz. z otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w int. córki Marioli i prawnuczki Leny z ok. ur. O szczęśliwe rozwiązanie dla wnuczki (Te Deum).

15.30 Nabożeństwo z przedstawieniem o Św. Janie Pawle II. przygotowanym przez uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3.

18.00 – Za + Zdzisława Kazimierowicza w 3. r. śm.

 

Poniedziałek20.04.2015

7.00 – I. Za + Małgorzatę Cieślik (14).                         II. Za + Urszulę Kardas.

8.00 – Przez Niepokalane Serce Maryi do Boga Ojca o nawrócenie rodziny.

18.00 – I. Za ++ rodz. Martę i Józefa Mrozek w r. śm.                         II. Za + Gerarda Lizurek w 1. r. śm.

 

Wtorek 21.04.2015

7.00 – I. Za ++ ojca Emila Burek w r. ur., ++ z rodz. Pach i Burek.      II. Za + Małgorzatę Cieślik (15).

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

8.00 – Przez Niepokalane Serce Maryi do Boga Ojca o nawrócenie rodziny.

18.00 – Za ++ matkę Karolinę Kasińską w 32. r. śm., brata Jana Pastuszka, ++ z pokr. Za ++ syna Józefa, rodziców, rodzeństwo, pokr. Za ++ Marię Moc w r. śm., Helenę i Antoniego Moc, Martę i Emila Marszałek, Andrzeja, Ewę i Pawła Rajnogę. Za ++ Stefana  Pasoń w r. ur., Marię i Franciszka Pasoń, Jana Kasprzak, Teresę i Piotra Kłopotowskich, Augustyna i Klarę Kowalczyk, Ewę Kacprzyńską. Za + Daniela Mostowy – od siostry Janiny z rodziną. Za + Gerarda Rajner w 6. r. śm. Za + Elżbietę Pach w r. ur., jej męża Ryszarda, ++ z rodz. Za + Leokadię Lizurej w 30. dz. po śm. Za + Alojzego Garus w 30. dz. po śm. Za ++ ojca Stanisława Kluczniak w 25. r. śm. Za + sąsiadkę Helenę Dziuk – od sąsiadów z ul. Wojska Polskiego 4a. Za ++ Annę i Mariana Czaja, syna Henryka, Jana i Małgorzatę Maciejowskich. Za ++ męża, ojca i dziadka Romana Dudek w r. śm., ++ z rodz. Za ++ Urszulę Bednarczyk w 30. dz. po śm. – od sąsiadów z ul. Mickiewicza 38.

18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Środa 22.04.2015

7.00 – I. Za + Małgorzatę Cieślik (16). II. Za ++ Jana i Annę Pawełczyk, Ignacego i Agnieszkę Włodarskich, dusze w czyśćcu.          III. W intencji rodziny Kowalskich o błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski.

8.00 – Przez Niepokalane Serce Maryi do Boga Ojca o nawrócenie rodziny.

18.00 – Za ++ dziadków Zofię i Wiktora Pohl i ich dzieci. Za ++ matkę Anielę Przybyłę w r. ur. – od córki Elżbiety z rodz. Za ++ męża i ojca Czesława Koszarek w r. ur., teścia Stanisława Koszarek w r. śm., ++ z rodz. Koszarek i Wiora. Za dusze w czyśćcu cierpiące. Za ++ Mieczysława i Lecha, ++ z rodz. Szczesny, Osadnik, Koza, Kurda i Kosytorz, pokr., dusze w czyśćcu. Za ++ z rodz. Knebel, Długi, Torka, Zbączyniak. Za ++ Annę, Jana, Emanuela, Bronisława Tyla, Zuzannę Bartos. Za + Alojzego Kazior w 30. dz. po śm. Za ++ Annę, Henryka Czaja, Jana i Henryka Witek, Martę, Władysława i Jerzego Jelonek, ++ z rodz. Chrostowski i Kuś. Za + męża, ojca i dziadka Jana Olszewskiego.

 

Czwartek ŚW. WOJCIECHA, BISKUPA I MECZENNIKA23.04.2015

7.00 – I. Za + ks. Jana Urbaczkę w 12. rocznicę śmierci.    II. Za + Siostrę Ancillę Zacharewicz w 4. r. śm.      III. Za + Małgorzatę Cieślik (17).

8.00 – Przez Niepokalane Serce Maryi do Boga Ojca o nawrócenie rodziny.

17.15 Msza święta szkolna – Za ++ brata Jerzego i bratową Annę.

 

Piątek 24.04.2015

7.00 – I. Za + Małgorzatę Cieślik (18).

  1. W intencji rodziny Kowalskich o błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski.

8.00 – Przez Niepokalane Serce Maryi do Boga Ojca o nawrócenie rodziny.

18.00 – Za + Marię Pieprzyca w r. śm. Za ++ Stanisława Szymczaka, Gertrudę Czapla w r. ich śm. Za + Różę Kachel w r. ur. Za ++ Andrzeja Cieślickiego, Andrzeja Grabińskiego i Edwarda Cieślickiego. Za ++ rodz. Marię Mieczysława Szot. Za ++ Józefa Jerominek w r. śm., rodz. Irenę i Jana, ojca Alfonsa Bonk, Gertrudę Bonk. Za + Elżbietę Stolka w r. ur., ++ z rodz. Stolka i Niwergol. Za ++ męża Romualda Pluszczaka, jego rodziców, rodzeństwo, szwagrów, bratową Stefanię, rodz. Zofię i Tomasza Wilczek, siostry Radegundę, Bronisławę, bratową Ewę, jej rodziców, ++ z pokr. dusze w czyśćcu. Za + Daniela Mostowy – od Janiny i Jana z rodziną. Za ++ męża i ojca Tadeusza, teściów Weronikę i Piotra, ++ z rodz. Młyńczyk, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Marię i Jana, dziadków Zofię i Antoniego Harmider, braci Kazimierza i Antoniego, siostrę Marię, szwagra Eliasza, dusze w czyśćcu. Za + Bronisławę Chudy, ++ z rodz., dusze w czyśćcu. Za + Erykę Stasiowską w r. ur. Za + sąsiadkę Helenę Dziuk – od sąsiadów z ul. Wojska Polskiego 4a. Za ++ męża Stanisława w r. ur., teściów Rozalię i Rocha Jelonek, rodz. Helenę, Katarzynę i Antoniego Matachowski, brata Józefa, siostrę Leokadię, szwagra Jana Urbańczyk, ciocie i wujków, dziadków Jelonek i Matachowski, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Helenę i Adama Felusiak, Lecha Pskowskiego, babcie z obu stron, dusze w czyśćcu, Adelajdę i Jarosława Koperskich, Edwarda Zająca.

 

Sobota Św. Marka Ewangelisty 25.04.2015     (odwiedziny chorych)

7.00 – I. Przez Niepokalane Serce Maryi do Boga Ojca o nawrócenie rodziny.

  1. Za + Małgorzatę Cieślik (19).

7.30 Procesja błagalna o urodzaje, błogosławieństwo w pracy i pokój na świecie do krzyża na placu kościelnym.

8.00 W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (solenizanci: Klara Holi, Krystyna Królikowska, Agnieszka Strzelczyk, Marian Jasnos).

17.00 – I. Za ++ Różę Duda w r. ur., męża Franciszka, babcię Agnieszkę, dziadka Ernesta, Mateusza Ochmana, Lesława i Bogusława Woźniak.                      II. Za ++ Antoniego Jerominek, ++ z rodz. Jerominek, Skarbek. III. Za ++ pracowników ZGKLiC w Lublińcu; Jacka Ledwoń, Romana Dudek, Benedykta Weber, Henryka Wacławik, Marka Kulik, Lucjana Pawełczyk, Józefa Masoń, Jadwigę Mrugała, Czesława Monkos, Rudolfa Monkos, Krzysztofa Widucha, Oswalda Wolny, Romana Sabok.

 

  1. NIEDZIELA WIELKANOCNA – Światowy Dzień Modlitw o Powołania 26.04.2015

(kolekta na potrzeby naszej Parafii)

7.00 – Przez Niepokalane Serce Maryi do Boga Ojca o nawrócenie rodziny.

8.30 – Za ++ rodz. Irenę i Piotra Kozińskich, Krystynę Kozińską.

10.00 – I. Za ++ męża, ojca i dziadka Piotra Borszcza w r. ur.

  1. Za ++ Jerzego Sojka, syna Marka, dusze w czyśćcu cierpiące – od sąsiadów z ul. Kasztanowej i Polnej.

11.30 – Za ++ matkę Halinę Rakowską w 2. r. śm., babcię Franciszkę Kwiendacz w 3. r. śm., dziadka Władysława Kwiendacz, ojca Antoniego Rusek, wujka Ferdynanda Werner.

13.00 Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących chrzest, rocznych dzieci: Kinga Dytko, Maja Riedel…, ich rodziców i chrzestnych.

14.30 – Dziękczynno-błagalna: Z podz. i prośbą o błog. Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Szymona z ok. 18. ur., wnuków Olafa i Sebastiana oraz w int. całej rodz. W int. Renaty i Tadeusza z ok. 35. r. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie, dary Ducha Świętego dla dzieci i wnuków. W int. Krystyny i Jana z ok. 35. r. śl. O zdrowie, błog. Boże, dary Ducha Świętego dla Gabrieli Losse z ok. 50 ur. O zdrowie , dary Ducha Świętego dla Ireny (Te Deum).

15.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

18.00 – Za + Małgorzatę Cieślik (20).

 

Poniedziałek27.04.2015

7.00 – I. Za + Jana Witczaka w 1. r, śm.          II. Za + Małgorzatę Cieślik (21).

8.00 – Przez Niepokalane Serce Maryi do Boga Ojca o nawrócenie rodziny.

18.00 W intencji Apostolatu Maryjnego.

 

Wtorek 28.04.2015

7.00 – I. Za + Małgorzatę Cieślik (22).

  1. W intencji rodziny Kowalskich o błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski.

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

8.00 – Przez Niepokalane Serce Maryi do Boga Ojca o nawrócenie rodziny.

18.00 – Za ++ Pawła Ulfika, Romana i wnuka Rafała, rodziców Gieroska, Ulfik, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Hildegardę i Franciszka Pinkowskich w r. śm., brata Piotra w r. r., ++ z rodz. Pinkowskich, Sohor, Trocha, Kamińskich, Dwornik, Matusek. Za ++ rodz. Pawła i Marię Pietrucha, Wandę i Józefa Pietrucha, ++ z pokr. Za + sąsiadkę Helenę Dziuk – od sąsiadów z ul. Wojska Polskiego 4a. Za ++ rodz. Mariannę i Józefa Nowak, siostrę Irenę z mężem, brata Jerzego, teściów Mariannę i Jana Kotek, szwagra Brunona, Wiktora i Danutę.

18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Środa Świętej Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła 29.04.2015

7.00 – I. Za + Małgorzatę Cieślik (23).     II. W intencji rodziny Kowalskich o błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski.

8.00 – Przez Niepokalane Serce Maryi do Boga Ojca o nawrócenie rodziny.

18.00 – Za ++ rodz. Jana i Katarzynę Teodorczyk w r. ur. Za ++ Józefa Stolarek, dziadków Stanisława i Joannę Stolarek, Antoniego i Weronikę Henkiel. Za + Helenę Dziuk w 30. dz. po śm.

 

Czwartek 30.04.2015

7.00 – I. Za + Małgorzatę Cieślik (24).             II. Za + męża Edwarda Piekacz w 15. r. śm.

III. Przez Niepokalane Serce Maryi do Boga Ojca o nawrócenie rodziny.

8.00 – Za ++ siostrę Elżbietę i Teresę, dusze w czyśćcu.

17.15 Msza święta szkolna – Za ++ brata Piotra Słocińskiego w r. ur., rodz. Eugenię i Ludwika Słocińskich, ++ z pokr. Andryszczak i Słociński, dusze w czyśćcu.