Porządek nabożeństw


P O R Z Ą D E K

N A B O Ż E Ń S T W

Wtorek – Św. O. Pio z Pietrelciny, prezbitera – 23.09.2014

7.00 – I. Za + matkę Florentynę Smolin o radość życia wiecznego (23).

II. Za ++ Wiktora, jego brata Józefa, rodziców z obu stron, szwagra Romana.

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

8.00 – Za + Antoniego Springwald – od Bogusławy i Włodzimierza Rolkiewicz.

18.00 – Za ++ ojca Franciszka Anczok w r. r., matkę Wiktorię, siostrę Annę Dobosz, teściów Marię Piotra Wróbel. Za + matkę Rozalię Szwarc, ++ z pokr., dusze w czyśćcu. Za ++ męża Henryka Florek, teściów Gertrudę i Zdzisława, rodz. Dorotę i  Ryszarda Słota, brata Henryka, chrześniaka Marcina, Mariana Janik, jego żonę, syna, matkę. Za ++ brtanka Andrzeja Radek, jego rodz. Edwarda i Pelagię, dziadków Andrzeja i Helenę, ++ z pokr. Radek. Za ++ ojca i dziadka Alfonsa Śliwa w r. śm., ++ z rodz. Za ++ ojca Franciszka w 27. r. śm., matkę Anastazję, siostrę Elżbietę. Za ++ rodz. Zofię i Tomasza Wilczek, dziadków Wilczek i Jerominek, siostry Bronisławę i Radegundę, szwagrów Alfonsa, Benedykta i Romualda, bratową Ewę, ++ z pokr. Wilczek i Jerominek, dusze w czyśćcu. Za + Marię Koczuła w 30. dz. po śm.

18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Środa 24.09.2014                       (kancelaria czynna: 16.00 – 17.00)

7.00 – Za + matkę Florentynę Smolin o radość życia wiecznego (24).

8.00 – Za + męża Jerzego Lipiota w 1. rocznicę śmierci.

18.00 – Za + Hannę Bielecką w 30. dz. po śm. Za ++ Gertrudę Rurańską w r. śm., Jerzego Rurańskiego, ++ z rodz. Frasek, Garbacfiok, Tkocz, Stefanik, Jerominek i Michalski, dusze w czyśćcu. Za ++ teściów Juliannę i Stefana Nocuń, rodz. Anielę i Józefa Wręczyckich, Beatę, Bronisława, siostrę Elżbietę. Za ++ ojca Jerzego Künstler w 13. r. śm., matkę Rosę, dziadków i pokr. z obu stron. Za ++ męża Piotra, teściów Józefa i Franciszkę, brata Edwarda i Stefana, wujka Wincentego, chrzestną Elżbietę, kuzynkę Martę, Zofię Eicher, dusze w czyśćcu. Za ++ Genowefę i Bronisława Gancarz, Franciszka i Franciszkę Duda, ks. Wacłwa Chmielarskiego, Elżbietę Chmielarską.

 

Czwartek Błogosławionego Władysława z Gielniowa, prezbitera – 25.09.2014

(kancelaria nieczynna)

7.00 – Za + matkę Florentynę Smolin o radość życia wiecznego (25).

8.00 – O radość wieczną dla męża Urbana w rocznicę śmierci, syna Bogdana Wąsik, Alfreda Mańka, ++ z rodzin Wąsik, Matusek i Mańka.

13.00 ślub: Aneta Ledwoń – Grzegorz Balon.

17.15 Msza święta szkolna – Za ++ rodz. Elżbietę i Wacława Kanclerz, dziadków z obu stron.

 

Piątek 26.09.2014

7.00 – Za + matkę Florentynę Smolin o radość życia wiecznego (26).

8.00 – Za + brata Józefa w 18. rocznicę śmierci, ++ z rodziny.

12.00 – Dziękczynno – błagalna z okazji dziewięćdziesięciolecia Zespołu Szkół Ogólnoksztłcąco – Technicznych w Lublińcu.

18.00 – Za + Józefa Dąbek w 27. r. śm., ++ z rodz. Za ++ rodz. Bronisława i Agnieszkę Reska, męża Gintera, brata Romana. Za + Elżbietę Stolka w r. śm., ++ z rodz. Niwergol i Stolka. Za ++ brata Jerzego Szweda w 24. r. śm. Za + Małgorzatę Kempa – od sąsiadów z ul. Strzeleckiej, Wrzosowej i Malinowej. Za + męża Franciszka Kierata w r. ur. Za + męża Marka w r. śm., rodziców, teściów i pokr. Za ++ rodz. Jadwigę i Franciszka Mrugała w r. ur., brata Zygmunta, bratanicę Anetę, dziadków Agnieszkę i Karola Kapica, dusze w czyśćcu. Za ++ syna Tadeusza Bednarek, rodziców, teściów. Za ++ męża Edwarda Koczybę w r. śm., teściów, brata Gerarda, bratową Łucję. Za + Gerarda Czudaja w r. ur. Za + Marię Tyrała w 30. dz. po śm. Za + Łucjana Konopka w 30. dz. po śm. Za ++ syna Sławomira w 5. r. śm., rodz. Jana i Pelagię Zowada, teściów Dorotę i Czesława Badora, szwagra Romana, ++ z rodz. Za + Leona Świtała. Za ++ Adama Stachowskiego w 8. r. śm., żonę Annę, Teresę Jelonek, pokr., sąsiadów, duchowieństwo, dusze w czyśćcu. Za ++ Jerzego Luban w r. ur., dziadków Józefę i Edmunda Luban. Za + matkę Renię Burek.

 

Sobota Świętego Wincentego à Paulo, prezbitera27.09.2014

7.00 – Za + matkę Florentynę Smolin o radość życia wiecznego (27).

8.00 W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (solenizanci: Aniela Richter, Monika Gbur, Jadwiga Wawrzyniak, Danuta Dyla, Rozalia Najgebauer, Rozalia Kocyba, Maria Mańka.).

18.00 W intencji Apostolatu Maryjnego.

 

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.09.2014        (kolekta na potrzeby naszej Parafii)

7.00 – Za ++ męża i ojca Alojzego Kompała, rodz. Gertrudę i Wojciecha Skorupa, Klarę i Andrzeja Kompała, siostrę Elżbietę, szwagierki, szwagrów, dziadków z obu stron.

8.30 – I. Za + sąsiada Stefana Kałużę – od sąsiadów z ul. Lipowej, Jaśminowej i Wrzosowej.

   II. Za ++ męża Kazimierza Janus, rodziców Janus, Ceglarek, Janinę Janik, zięciów Jana Stanko i Marka Lewandowskiego.

10.00 – Dz. – bł.  w int. rodz. Krawczyk.

11.30 – Za ++ rodziców i dziadków Jadwigę i Wacława, brata Jerzego, bratową Annę.

13.00 Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących chrzest i rocznych dzieci: Martin Nikolczuk, Stanisław Mila, Stanisław Polok..…, ich rodziców i chrzestnych.    

14.30 – Dziękczynno-błagalna: Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Piotra z ok. 30. ur.

15.30 Nieszpory niedzielne.

18.00 – Za + matkę Florentynę Smolin o radość życia wiecznego (28).

 

PoniedziałekŚwiętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała 29.09.2014

7.00 – I. Za + matkę Florentynę Smolin o radość życia wiecznego (29).        

   II. Za + Antoniego Springwald – od Andrzeja i Ewy Dolnych.

8.00 – Za ++ Adelę i Karola Feliks, siostrę Otylię, braci Józefa i Pawła.

18.00 – Za ++ żonę Elżbietę, synową Joannę, rodz. Bertę i Józefa, ++ z rodz. Gołąbek, Kozok, Ledwoń i Wieczorek.

 

Wtorek – Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła – 30.09.2014

7.00 – I. Za + matkę Florentynę Smolin o radość życia wiecznego (30).        

   II. Za + Antoniego Springwald – od rodz. Ryniaków i Krumów.

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

8.00 – Za + Helenę Wyciślok w 24. r. śm., ++ z rodz. Mazurek i Wyciślok.

18.00 – Za + męża Józefa Nowickiego. Za ++ Erwina Kloss w 29. r. śm., Franciszkę Kloss, rodziców z obu stron, Józefa Romualda, Andrzeja Ligendza, Marię Wichula, Urszulę Pisarek. Za ++ rodz. Helenę i Piotra Lach, pokr. dusze w czyśćcu. Za ++ ojca Wincentego w r. ur., matkę Teofilę, Dorotę i Jana Panic, dusze w czyśćcu. Za ++ męża i ojca Józefa Kubicę w 30. r. śm. Za ++ matkę Zofię Zazgórnik w r. śm., ojca Piotra, brata Franciszka, siostry Elżbietę Surma i Annę Mańka, ciocię Zofię Łokieć, teściów Marię i Pawła Ploska, ++ z rodz. Zazgórnik, Ploska, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu. Za + sąsiada Lucjana Konopkę – od sąsiadów z ul. Tysiąclecia 2.

18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Środa – Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła 1.10.2014

7.00 – I. Za + Lidię Marchewka.            II.

8.00 – Do Miłosierdzia Bożego przez wst. MB za ++ córkę Małgorzatę, męża Kazimierza, ++ z rodz. pokr., dusze w czyśćcu.

17.15 Nabożeństwo różańcowe z poświęceniem różańców.

18.00 – Za ++ matkę Marię Matuszewski w r. śm., ++ z rodz. Matuszewski, Marciniak.. Za ++ Franciszkę Sieradzką w r. ur. Za ++ dziadków Jadwigę i Augustyna Kokot, ich dzieci Jerzego, Gertrudę, Franciszka i Rudolfa, ++ z rodz., dusze w czyśćcu. Za ++ Anielę i Józefę Szulik w 1. r. śm. Za ++ szwagra Józefa w 5. r. śm., rodziców, dwóch braci. Za + męża, ojca, syna i brata Józefa w 5. r. śm. Za ++ z rodz. Młynek, Murek i Sowa. Za ++ matkę Walerię Władysława, bratową Teresę, Bertę Piątkowską. Za ++ brata Piotra Zarębę w 30. dz. po śm., jego rodz. Bronisławę i Józefa, siostrę Annę, babcię Katarzynę. Za ++ rodz. Tomasza i Paulinę Wacławik, trzy siostry, czterech braci, szwagierki, siostrzeńców i bratanków.

 

Czwartek – Świętych Aniołów Stróżów pierwszy czwartek miesiąca – 2.10.2014

7.00 Msza święta w języku łacińskim

7.30 Nabożeństwo w intencji powołań do służby w Kościele oraz w int. kapłanów.

8.00

17.15 Msza święta szkolna – I. O radość życia wiecznego dla syna Bogdana w r. ur., męża Urbana, siostry, braci, rodziców, ++ z rodz. Wąsik, Matusek, Gertrudę Podyma.II

17.45 Nabożeństwo różańcowe z poświęceniem różańców.

 

Piątek pierwszy piątek miesiąca – 3.10.2014         (kolekta na Caritas)

7.00Za parafian.

7.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

8.00

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za + Tomasza Trzęsiok w r. śm. Za + syna Michała w 25. r. śm. Za ++ rodz. Jadwigę i Józefa Gorgosz w r. ur. Za ++ Edwarda Koczybę w r. ur., rodziców, teściów, brata Gerarda, szwagierkę Łucję. Za ++ Klarę Guziel, Ligię i Wiktora Psiuk. Za ++ Helenę, Ignacego i Lesława Bidzińskich. Za ++ rodz. Hieronimę i Wacława Chrostowskich, teściów Martę i Władysława Jelonek, dziadków z obu stron, szwagra Jerzego, wujka Wilhelma Koś, ++ z rodz. Chrostowskich, Jelonek, Gregorek i Czaja. Za ++ ojca Jana Morzyk, brata Włodzimierza, teściów Elżbietę i Józefa Dziuk, szwagierkę Marię Dziuk. Za ++ Franciszka Król, Juliannę i Stanisława Zynek w r. śm. Za + męża Zdzisława Sieradzkiego. Za + ojca Gerarda Moj. Za ++ rodz. Marię i Edwarda Pyka w r. śm. Za ++ Cesławę Kucharską w r. ur., Romana Kucharskiego, dziadków, babcie z obu stron, Janinę i Bronisława Gruca, dusze w czyśćcu.

19.00 Msza święta młodzieżowa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

 

Sobota Św. Franciszka z Asyżu, zakonnika – pierwsza sobota miesiąca – 4.10.2014

7.00 – Za ++ brata Edwarda, rodziców, rodzeństwo, ks. Leonarda.

7.30 Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

8.00 Odwiedziny chorych i starszych parafian.

8.00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla wspólnoty Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – I. Za ++ Franciszka Szymańskiego, żonę Zofię, córki Cecylię i Ludwikę, syna Henryka, zięcia Jana, ++ z rodz..             II. Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Jarosława Poloczka z ok. 18. ur.

 

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 5.10.2014         (kolekta na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego, po Mszy Świętej, przed kościołem zbiórka do puszek na dzieła dobroczynne „Caritas” Diecezji i Parafii).

7.00 – Za ++ rodz. Kazimierę w rocznicę urodzin i Mariana Pilśniak.

8.30 – I. Za + żonę i matkę Renatę Michalik o łaskę zbawienia.

II. Za ++ Irmgardę i Józefa Zawada, Szczęsławę i Jana Tylewskich.

10.00 – Dz. – bł. z ok. ur. o zdrowie i blog. dla córki Anny.

11.30 – I. O błog. Boże, wszelkie potrzebne łaski, światło Ducha Świętego dla starostów Joachima Smyły i Tadeusza Koniny z ok. 15. r. Powiatu Lublinieckiego oraz o błog. dla wszystkich mieszkańców Powiatu.

   II. Za ++ rodz. Irenę i Romana Kołodziejskich w r. śm.

13.00 – Za + Krystynę Kozińską w 5. r. śm.

14.30 – Dziękczynno-błagalna: Z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Teresy i Pawła.

15.30 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za ++ męża, ojca i dziadka Pawła Lewandowskiego w 5. r. śm., jego rodziców.

 

Poniedziałek 6.10.2014

7.00 – Za ++ rodz. Annę i Piotra Śpiewok, męża Edwarda, brata Józefa Kandzia i Jadwigę.

8.00 – Z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błog. Boże dla Jadwigi z ok. ur. oraz w int. dzieci z rodzinami.

17.15 Nabożeństwo Różańcowe.

18.00 – Za ++ męża Gerarda, ++ z rodz. Kulik i Kula, siostry Marię, Annę, Katarzynę i Urszulę, zięcia Edwarda.

 

Wtorek – NMP Różańcowej – 7.10.2014

7.00 – Za ++ rodz. Marię i Józefa Kokot, braci Jana, Bernarda i Henryka.

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

8.00 – O zdrowie i błog. Boże dla Reginy z ok. 83. ur. oraz w int. rodziny o zdrowie.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za ++ męża Henryka Kumor, syna Bolesława, jego żonę Wiesławę, córkę Wandę Demarczyk, ++ z pokr. Za + sąsiada Lucjana Konopkę – od sąsiadów z ul. Tysiąclecia 2.

 

Środa 8.10.2014                 (kancelaria czynna: 8.35 – 9.30 oraz 15.00 – 17.00)

7.00

8.00

9.30 Różaniec w intencji chorych i starszych.

10.00 Msza święta w intencji chorych i starszych parafian.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za ++ matkę Helenę Janik w r. ur., ojca Stefana, ++ z rodz. Janik, Jelonek, Kisiela, Cierpioł, Penczek. Za ++ Edmunda Jelito, rodziców, teściów, pokr. z obu stron. Za ++ Hildegardę Wichary w 15. r. śm., ++ z rodz. Skrzypczyk, Wichary. Za + Antoniego Springwald w 30. dz. po śm.

 

Czwartek błogosławionego Wincentego Kadłubka, biskupa – 9.10.2014

7.00 – I. O spokój duszy + Alojzego Biela z ok. r. śl.

II. Z podz. za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla Reginy z ok. ur.

8.00

17.15 Msza święta szkolna

17.45 Nabożeństwo różańcowe.

 

Piątek 10.10.2014

7.00

8.00

17.15 Nabożeństwo Różańcowe.

18.00 – Za ++ matkę Jadwigę Darda w r. ur., ojca Jana, rodziców i rodzeństwo z obu stron. Za + Anielę Ogaza w 4. r. śm., ++ z rodz. Pietrzyk, Ogaza, dusze w czyśćcu. Za ++ żonę Elżbietę Wąsik, rodz. Julię i Jana Kaczmarczyk, siostrę Irenę Ligandza.  Za`++ rodz. Martę i Teodora Dyla, brata Joachima, babcie, dziadków z obu stron, ++ z pokr. Za + Małgorztę Kempa – od sąsiadów z ul. Wrzosowej, Strzeleckiej i Malinowej. Za ++ matkę Jadwigę Kokot w r. ur., ojca Henryka, ++ z rodz. Kokot i Kocyba. Za ++ rodz. Alojzego i Helenę Szczygieł, siostrę Krystynę Cebulską, rodz. Genowefę i Seweryna Andrzejewskich. Janinę, Władysława i Tadeusza Bednarskich, Martę Janik, Zofię Szymosz, Mirosława Kubickiego, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Józefa i Franciszkę Bula w r. ur., trzech zięciów. Za + sąsiada Lucjana Konopkę – od sąsiadów z ul. Tysiąclecia 2. Za ++ męża Edmunda Dylka w r. ur. i w r. śm., rodz. Annę i Piotra Pietrucha, braci, bratowe, siostrę, szwagrów, teściów Elżbietę i Pawła Dylka, dziadków, dusze w czyśćcu.

 

Sobota 11.10.2014

7.00 –  O radość życia wiecznego dla + męża Jerzego Duda.

8.00 w kościele Św. Anny: – W intencji Róż Różańcowych.

Nabożeństwo ku czci Św. Anny z błogosławieństwem matek oczekujących potomstwa i kobiet proszących o nie.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – I. W int. żyjących i ++ seniorów Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z oddziału Lubliniec.

II. Za + syna Grzegorza Trzęsioka w 1. r. śm., ++ z pokr.

 

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – Dzień Papieski 12.10.2014

(kolekta na budowę kościoła Miłosierdzia Bożego w Gliwicach, zbiórka przed kościołem na ”Dzieło Nowego Tysiąclecia” promujące uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin).

7.00 – Za + matkę Antoninę Mańka w 10. r. śm.

8.30 – I. Przez wst. Anioła Stróża o zdrowie i błogosławieństwo Boże, pomyślność w nauce dla syna Gilberta z okazji urodzin.

II. Za ++ rodz. Alojzego Kulik w 3. r. śm., Jadwigę w r. ur. i brata Mariana.

10.00 – Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego w int. Florentyny Banasik z ok. 85. ur. (Te Deum).

11.30 – Za ++ Józefa Pietrzik, rodz. Karolinę i Józefa, Karola, Jerzego, Magdalenę i Barbarę Spik, siostry Wiktorię i Agnieszkę, ++ z rodz., Huberta Krawczyk, dusze w czyśćcu.

13.00 – Za + męża i ojca Ryszarda Lewandowskiego w r. ur.

14.30 – Dziękczynno-błagalna:

18.00 – Przez wst. MBNP z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, opiekę i zdrowie dla rodziny Katarzyny i Janusza.

 

Poniedziałek – Błogosławionego Honorata Koźmińskiego, prezbitera – Dzień Fatimski 13.10.2014    (kancelaria czynna: 15.00 – 16.00)

7.00 – Za ++ Zofię i Kazimierza Miksiewicz, ++ z rodz., pokr. z obu stron.

8.00 – Za ++ męża Józefa w r. ur., jego rodz. Marię i Ignacego, teściów Emanuela i Paulinę, dusze w czyśćcu.    

19.00 Dziękczynno-błagalna, przez wstawiennictwo NMP Fatimskiej i Świętych Dzieci Fatimskich, w intencji rodzin naszej Parafii oraz w naszych dziękczynno-błagalnych intencjach;  ……………

Różaniec Fatimski i procesja.

 

Wtorek 14.10.2014

7.00

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

8.00 – Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Krystyny i Marcina.

17.15  Nabożeństwo różańcowe w int. nauczycieli, wychowawców i katechetów.

18.00 – I. Za ++ nauczycieli, wychowawców i katechetów. Za + męża Jerzego Wichary w 10. r. śm., dusze w czyśćcu. Za ++ z rodz. Smyrek, Tomanek, Doleżych, koleżanki Elżbietę Nowak, Stanisławę Eckert. Za + Barbarę. Za ++ męża Ernesta Breguła w 12. r. śm., teściów Matyldę i Emanuela, Brunona, Gertrudę i Wilhelma, Elżbietę i Emila Breguła, Marię i Jerzego Sendel, Emilię i Feliksa Wrzeciono. Za ++ ojca Eugeniusza Łukaszek w 2. r. śm., matkę Mariannę, dziadków z obu stron, ++ z rodz. Plewa, Kazimierę i Aleksandra, Matusek, Ernę, Waltera i Krzysztofa, ciocię Aleksandrę, wujka Marka, ++ z pokr. Za ++ męża Roberta Wiora, Zofię i Jana Trocha, Helenę i Alfonsa Wawarzyniak, Marię Labocha, Jadwigę i Ludwika Mrugała, ++ z rodz. Wiora, Strzeszyna. Za ++ Alojzego Pielarz, rodziców z obu stron, córkę Adelę Wójcik, pokr., dusze w czyśćcu. Za + syna Krzysztofa Lipiotę w 7. r. śm. Za ++ Jana Bondza w r. ur., rodziców z obu stron, braci Eryka, Rudolfa, Karola, szwagrów Henryka, Józefa i Pawła, ++ z rodz. Jańta, Bondza, Berak i Marię Blachecką. Za + Anielę Przybyła w 30. dz. po śm. Za + sąsiada Lucjana Konopkę – od sąsiadów z ul. Tysiąclecia 2.

 

Środa Świętej Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła 15..10.2014  

(kancelaria czynna: 16.00 – 17.00)

7.00

8.00 – Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie z ok. 76. ur.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00W intencji dzieci utraconych. Za ++ Mieczysława, ++ z rodz. Szczesny, Osadnik, Koza, Kurda i Kosytorz. Za ++ Stanisława Lizureja, rodziców, teściów, brata Wacława. Za + męża Adolfa Henne, jego rodziców, brata Pawła, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Piotra i Martę Molenda, braci Romana, Eugeniusza, Maksymiliana, siostrę Irenę, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Alfredę i Józefa Mika, teściów Łucję i Franciszka Korzus, siostrę Gabrielę, szwagra Pawła. Za ++ teściów Franciszkę w r. ur., i Pawła Nyk w r. ur., Jana Nykw r. ur. i w r. śm., rodz. Annę i Roberta Zowada, brata Łucjana. dusze w czyśćcu. Za ++ matkę Jadwigę z ok. imienin, babcię Annę w r. ur., ++ z rodz. Drzozga, Kuszka i Suchan.

 

Czwartek ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ 16.10.2014               (kancelaria nieczynna)

7.00

8.00 – Za ++ rodz. Alojzego i Bronisławę Wandzich, Piotra, Paulinę i Marię Jonienc, brata Konrada, czterech szwagrów, Marię Wiora, jej rodziców i  brata, ++ z pokr.

17.15 Msza święta szkolna

17.45 Nabożeństwo różańcowe.

 

 Piątek Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika – 17.10.2014

7.00

8.00 – Za ++ Stanisława i Bernadetę Kosteckich.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za ++ ojca Emila Marszałek w 25. r. śm., matkę Martę, Andrzeja i Pawła Rajnogę, Marię, Helenę i Antoniego Moc, Ewę i Pawła Rajnoga. Za ++ rodz. Franciszkę i Wiktora Sówka, dziadków Sówka i Pluta, męża Józefa Dylka, teściów Elżbietę i Pawła, dwóch szwagrów, ++ z rodz. Węgier i Rzepka. Za ++ siostrę Jadwigę i Pawła Piątkowskich, rodziców, rodzeństwo, ++ z rodz. Za ++ męża i ojca Bogusława Stężałę w 6. r. śm., ++ z rodzin Stężała, Jakubowski, Mleczko i Kniejski. Za ++ Stefana Koczyba w r. śm., teściów, szwagra Gerarda, bratową Łucję. Za ++ syna Krystiana Gorgoś, rodz. Wiktora i Emmę, teściów Piotra i Martę Skorupa. Za ++ rodz. Agnieszkę i Antoniego Polok, brata Józefa i Emnuela, ++ z rodz. Za ++ Mariana Hypa i Stefana Kłosek w r. śm. Za + Irenę Kiszka w 4. r. śm. i w r. ur. Za ++ męża Mariana w r. ur., ojca Rajmunda, teściów Kazimierę i Tadeusza, szwagrów Janusza i Stanisława, ++ z rodz. Pawlik, Wichary i Koloch.

 

Sobota Świętego Łukasza Ewangelisty 18.10.2014

7.00 – W int. Barbary Stec z ok. ur.

8.00 – Za ++ Józefa i Zygmunta, rodz. Franciszkę i Karola.

12.00 w kościele Św. Anny ślub: Agata Rudek – Grzegorz Sąsała.

13.00 ślub: Magdalena Wyrwa – Krystian Marczak.

17.15 Nabożeństwo różańcowe w intencji pracowników służby zdrowia.

18.00 – Za ++ Jana Gnacińskiego w r. śm., rodziców Józefa i Marię, ++ z rodz.

 

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – NIEDZIELA MISYJNA – 19.10.2014      (kolekta na Misje)

7.00

8.30 – Za ++ rodz. Rozalię i Jana Ploska, siostrę Krystynę.

10.00 – I. Do Bożej Opatrzności z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i światło Ducha Świętego oraz błog. Boże w int. Anny i Danuty Knopik z ok. 35. ur.

II. Za ++ żonę Helenę Świętek, rodz. Barbarę i Franciszka Walentek, braci Jerzego i Waldemara, Emilię Świętek, siostrę Magdalenę Świętek, rodz. Gustawa i Elżbietę Świętek, Jadwigę Chlebosz, Alberta i Jadwigę Kozioł, Antoniego Pyrkosza, Klarę Guziel.                      III. W int. córki Moniki z ok. 25. ur.

11.30 – Za + matkę i babcię Teresę w r. ur.

13.00 – Przez wstawiennictwo MB o zdrowie, błogosławieństwo Boże, wszelkie potrzebne łaski i opiekę dla Marii i Antoniego Piechota, syna Adriana, córek Dominiki i Magdaleny, dziadków Gintera i Zofii Farniok oraz ich prawnuków.

14.30 – Dziękczynno-błagalna:

15.30 Nabożeństwo różańcowe i intencji Misji.

18.00

Poniedziałek 20.10.2014

7.00 – I. Z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie z ok. 82. ur. Maksymiliana oraz z ok. 57. r. śl. Agnieszki i Maksymiliana.                 II. Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Józefa Glanc z ok. ur. oraz w int. całej rodz.      

8.00

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za ++ Henryka Kandora w 13. r. śm., Pawła i Emila Kandora, ++ z pokr.

 

Wtorek Błogosławionego Jakuba Strzemię, biskupa 21.10.2014

7.00 – I.              II.

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

8.00

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za ++ Różę Kachel w 1. r. śm., Brunona, pokr. z obu stron. Za ++ rodz. Annę i Piotra Kurzac, siostrę Elżbietę Ostrowską, rodz. Martę i Piotra Kempa, brata Józefa i Piotra Kempa, Konrada Piecha. Za ++ Otylię Zielińską w 4. r. śm., ojca Jerzego Niemczyka w 29. r. śm. Za ++ brata Romana, syna Józefa, ++ z rodz. i pokr. Za ++ Jerzego Henkiel w 7. r. śm., rodz. z obu stron, dusze w czyśćcu. Za + Urszulę Glin w r. ur. Za + sąsiada Lucjana Konopkę – od sąsiadów z ul. Tysiąclecia 2. Za + Jana Gawron w 30. dz. po śm.

 

Środa Świętego Jana Pawła II, papieża 22.10.2014

7.00 – W int. Adama Stec z ok. 18. ur.

8.00

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – I. Dziękczynno-błagalna, przez wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II. w intencji rodzin naszej Parafii oraz w naszych dziękczynno-błagalnych intencjach: ………

  II. Za ++ z rodz. Pańczyszyn: Władysława, Zofię, Michała, Józefa, Jana, z rodz. Herman: Genowefę, Jakuba, Edmunda i Józefa, z rodz. Iżyckich: Olimpię i Franciszkę, z rodz. Leśko: Stanisławę, Tadeusza, dusze w czyśćcu. Za ++ męża Bernarda Wieczorka, rodziców, rodzeństwo, ++ z rodz. Za ++ męża Lucjana Mazurek, Marię i Tadeusza Ociepów, ++ z rodz. Za ++ rodz. Marię i Romana Zarzyckich.

 

Czwartek 23.10.2014

7.00

8.00

17.15 Msza święta szkolna – I. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla ks. Mariusza Babuli z okazji urodzin. II. Za + Barbarę Piguła w r. ur.

17.45 Nabożeństwo różańcowe.

 

Piątek 24.10.2014

7.00

8.00

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za ++ rodz. Waleskę i Jana Ozimek w r. ich ślubu. Za + ks. Józefa Ptak, Kunegundę, męża Zygmunta Brzęczek. Za ++ rodz. Marię i Pawła, rodzeństwo, teściów, dusze w czyśćcu. Za ++ dziadków Wandę i Bronisława Jeziorskich, rodz. Urszulę i Teodora Tomczak, teściów Jadwigę i Wiktora Sukiennik, dziadków z rodz. Tomczak. Za + męża i ojca Alfonsa Kadłubek w r. ur. Za + ojca Kazimierz Mańkę w 1. r. śm. Za ++ rodz. Elfrydę i Antoniego Strzoda.

 

Sobota 25.10.2014

7.00

8.00 W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich; (solenizanci: Regina Kandzia, Barbara Hajdus, Regina Kasperczyk, Maria Mańka).

13.00 Dz. – bł. z podz. za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla Anieli i Norberta Ploska z ok. 45. r. śl. i urodzin Anieli oraz o zdrowie i błog. Boże dla dzieci z rodzinami (Te Deum).

14.00 w kościele Św. Anny słub: Katarzyna Rudna – Marek Seget.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – I. Za ++ matkę Dorotę w r. ur., ojca Józefa w r. śm., ++ z rodz. Pach, Liberka i Kurzac. II. Za ++ rodz. Rozalię i Wiktora Jyż.  III. Za + Emę Plewnia.  IV. Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla siostry, matki i babci Barbary Kazuch z ok. 50. ur.

 

NIEDZIELA – ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA – 26.10.2014

(kolekta specjalna na nasze inwestycje parafialne)

7.00 – Dz.-bł. w int. rodz. Kozielskich z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie.

8.30 – Za ++ rodz. Paulinę i Franciszka Deja, Marię i Aleksego Gruca, Marię i Alojzego Psiuk, ++ z rodz.

10.00 Msza święta z elementami w języku łacińskim – I. W intencji fundatorów, budowniczych i dobrodziejów naszego kościoła parafialnego oraz w intencji parafian.            II. W intencji Marty Magiera z okazji 89. urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże (Te Deum).

11.30 – Za ++ Irenę Kaczmarczyk w r. śm., rodz. Marię i Antoniego Kaczmarczyk, teściów Stanisławę i Nikodema Lizurej.

13.00 Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących chrzest, rocznych dzieci: …, ich rodziców i chrzestnych.

14.30 – Dziękczynno-błagalna: Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Pawła Gołąbek z okazji 70. urodzin. W int. Janiny Nowickiej z ok. ur.

15.30 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za + Bolesława Kulińskiego w rocznicę urodzin.

 

Poniedziałek 27.10.2014

7.00 – I.             II.

8.00

17.15 Nabożeństwo różańcowe powadzone przez Apostolat Maryjny.

18.00 W intencji Apostolatu Maryjnego.

 

Wtorek Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza 28.10.2014

7.00 – I. Przez wstawiennictwo MB i świętej patronki dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Teresy (Te Deum).                 II.

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

8.00 – Za + Józefa Pyka w r. ur.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za + ojca Pawła Wieczorek w r. ur. Za ++ męża i ojca Tadeusza, teściów Weronikę i Piotra, ++ z pokr. Młyńczyk i Wójcik, dusze w czyśćcu. Za + sąsiada Lucjana Konopkę – od sąsiadów z ul. Tysiąclecia 2.

 

Środa 29.10.2014

7.00 – I.              II.

8.00

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za + sąsiadkę Małgorzatę Kempa – od sąsiadów z ul. Wrzosowej, Strzeleckiej i Malinowej. Za ++ brata Zenona w r. śm., męża Leona, Piotra, Józefę, Edwarda i Marię Obara, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu.

 

Czwartek 30.10.2014

7.00

8.00

17.15 Msza święta szkolna – I. Za ++ Monikę Malcher w r. śm., jej męża Jana, wnuka Michała, prawnuczkę Monikę, pokr., Irenę Pietraszek, jej rodziców, braci i bratowe.

  II. Za + żonę Mieczysławę Jelonek w 1. r. śm.

17.45 Nabożeństwo różańcowe.

 

Piątek 31.10.2014

7.00

8.00 – Za + Rozalię i Jana Prusko, męża, braci, bratowe, dusze w czyśćcu.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za ++ męża Mieczysława, rodziców, Józefa i Hildegardę Pinkowskich……