PORZĄDEK NABOŻEŃSTW


 1. Poniedziałek 11.12.2017 (kancelaria czynna: 8.30 – 10.00 oraz 15.00 – 16.00)

  7.00 – I. Za ++ Wilhelma Pykę w r. śm.       II. Za + ojca Gerharda Ludwig (14).                      III.

  17.15 Msza święta roratnia – Za ++ Alojzego i Marię Witek w r. śm., ++ z rodz.

   

  Wtorek 12.12.2017

  7.00 – I. Za + ojca Gerharda Ludwig (15).

  1. Za ++ rodz. Gertrudę i Pawła Sukiennik, braci, teściów Agnieszkę i Franciszka.

  7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

  8.00 – Przez wst. NMP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę dla Adama i całej rodz.

  17.15 Msza święta roratnia – Za ++ rodz. Annę i Piotra Kurzac, siostrę Elżbietę Ostrowską, rodz. Martę i Piotra Kempa, braci Piotra i Józefa Kempa, Konrada Piecha. Za + Szarlotę Sacher w 19. r. śm., męża Wilhelma. Za ++ męża Maksymiliana Molendę w r. śm., kapłanów, siostry zakonne, dusze w czyśćcu. Za ++ brata Edwarda w r. ur., jego żonę Pelagię, ich syna Andrzeja Radek, rodz. Helenę i Andrzeja Radek, brata Roberta Kucharskiego, ks. Jana, ++ z rodz. Radek, Kucharski, Skałka. Za ++ rodz. Zofię i Tomasza Wilczek, siostry Bronisławę i Radegundę, bratową Ewę, brata Antoniego, szwagrów Alfonsa, Benedykta, Romualda, Waltera, dziadków Wilczek i Jerominek, kapłanów posługujących w naszej Parafii, dusze w czyśćcu. Za ++ z rodz. Młynek, Murek i Sowa. Za + Piotra Szymskiego w r. śm. Za + ojca Antoniego Kulej w 37. r. śm. Za ++ dziadka Franciszka Kazior, ++ z rodz. Drapacz, Kazior, Kokot i Krawczyk. Za ++ Marię, Annę i Franciszka Wiora, rodz. Alojzego i Bronisławę Wandzich, Piotra, Paulinę i Marię Joniec, braci Konrada i Józefa, czterech szwagrów, ++ z pokr. Za + Barbarę Wanot w 3. r. śm. Za ++ rodz. Annę i Gerarda Cierpioł, Agnieszkę i Jana Mika, szwagierkę Irenę, pokr. z obu stron, koleżankę Kazimierę Ogiewa. Za ++ Emę Kiss w r. śm, jej męża Lajosa, Martę i Matyldę Henne.

   

  Środa – Świętej Łucji, dziewicy i męczennicy – 13.12.2017

  (kancelaria czynna: 8.30 – 10.00 oraz 15.00 – 16.30)

  7.00 – I. Za + ojca Gerharda Ludwig (16).             II.                     III.

  17.15 Msza święta roratnia – Za + męża Andrzeja Beldzik w  6. r. śm. Za + sąsiada Stefana Kozińskiego – od sąsiadów z ul. Strzeleckiej i Wrzosowej. Za ++ z rodz. Szczesny, Osadnik, Stochel, Koza, Kurda, Kosytorz, dusze w czyśćcu. Za ++ męża Romana Dyla, syna Janusza. Za ++ rodz. Franciszkę i Władysława Kozubek, Annę i Henryka Czaja. Za + Stanisława Górniak w 30. dz. po śm. Za + Krystynę Włodarczyk w 10. r. śm., ++ z rodz. Włodarczyk. Za + ojca chrzestnego Fabiana Banaszczyka – od chrześnicy Moniki z rodziną. Za ++ Zofię, Klarę i Wiktora Drynda, Bronisławę, Ferdynanda Hadyk.

   

  Czwartek – Świętego Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła – 14.12.2017

  (kancelaria czynna: 8.30 – 9.30)

   

  7.00 – I. Za ++ rodz. Jana i Franciszkę Kulik, siostry Dorotę i Brygidę, brata Alojzego, dziadków z obu stron.                         II. Za + ojca Gerharda Ludwig (17).

  17.15 Msza święta roratnia – I. Za ++ matkę Hildegardę Sojka w 1. r. śm., ++ z rodz. Piechaczek, Sojka, Krawczyk, Bodora, Strzoda, Janeczek.    II. Za + Konstantego Brzezina w 13. r. śm. III. Za + Błażej Kozielskiego w 30. dz. po śmierci.

   

  Piątek 15.12.2017           (kancelaria czynna: 15.00 – 16.00)

  7.00 – I. Za + ojca Gerharda Ludwig (18).              II. W intencji żyjących i zmarłych parafian.

  8.00 W intencji żyjących i zmarłych parafian.

  17.15 Msza święta roratnia – Za ++ Marię i Stefana Zowada, ++ z rodz. Za + ojca Franciszka Machnika, ++ z pokr. Kops i Machnik. Za + córkę Iwonę. Za ++ męża, ojca i dziadka Franciszka Kozielskiego, rodz. Agnieszkę i Franciszka Piowczyk, siostrę Agnieszkę, szwagrów, teściów Martę i Franciszka Kozielskich, szwagierki i szwagra, dziadków z obu stron, Stanisława Banasika. Za + Helenę Sukiennicką w r. ur. Za ++ rodz. Franciszkę w r. śm. i Tadeusza, ++ z rodz. Za ++ matkę Cecylię Macias w r. ur., ojca Andrzeja, dziadków z obu stron, braci Jana i Stanisława, dusze w czyśćcu. Za + męża Jana w 19. r. śm. Za + Józefa Pluwacz, ++ z rodz., dusze w czyśćcu. Za + Zofię Seiffert w r. ur., ++ z rodz. i pokr.

   

  Sobota 16.12.2017                        (Odwiedziny chorych)

  7.00 – I. Za + ojca Gerharda Ludwig (19).              II.

  8.00 W intencji Róż Różańcowych.

   

  17.00 – Dz. za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla Wiktorii z ok. 90. ur.

   

  III. NIEDZIELA ADWENTU – GAUDETE – 17.12.2017

  (kolekta na potrzeby naszej Parafii)

  7.00 – Za + ojca Gerharda Ludwig (20).

  8.30 – I. Za + Jana Henne w r. ur.     II. Za + sąsiadkę Urszulę Obruśnik – od sąsiadów z ul. Uchodźców.

  10.00 – I. Przez wst., MB o radość życia wiecznego dla ++ Jadwigi, Gerarda i Marianny Moj, Gertrudę, ++ z pokr. z obu stron, Marii Tobor, jej matki, Ryszarda i Kamila Hońca, dusz w czyśćcu.

  1. Za + Pelagię Jochem w r. śm., męża Pawła.

  III. Za + kuzyna Józefa Barwickiego – od kuzynów Kozielskich.

  11.30 – Za ++ Klarę Ludgardę Janta w r. śm., rodz. Gertrudę i Antoniego Janta,  braci Pawła i Stefana, szwagra Feliksa, bratowe Irenę, Cecylię, Ewę i Eugenię, Bogusława, Sylwię, bratanka Zenona, Wincentego, teściów Marię i Józefa Tobiasz, szwagrów Józefa, Jana, Leona, Henryka i Mirosława.

  13.00 – Za + Mariana Szczęsnego.

  14.30 – Dziękczynno-błagalna: W int. Łucji Berbesz o błog. Boże i zdrowie z ok. ur. Z podz. za odebrane łaski z prośbą o błog. Boże, łaski, zdrowie dla Józefa z ok. 70. ur. i dla całej rodz. W int. rocznego dziecka: Julia Mila, rodziców i chrzestnych.

  15.30 Nabożeństwo Adwentowe.

  18.00 – Za ++ męża Wiesława Drygiel w r. śm., rodziców z obu stron, ++ z pokr.

   

  Poniedziałek18.12.2017      (kancelaria czynna: 8.30 – 10.00, 15.00 – 15.45)

  7.00 – I. Za ++ Józefa Głowacz w rocznicę śmierci, ojca Antoniego, ++ z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu. II. Za + ojca Gerharda Ludwig (21).           III.

  17.15 Msza święta roratnia – O życie wieczne dla + syna ks. Dariusza Kopca z ok. imienin, ++ z pokr.

   

  Wtorek 19.12.2017

  7.00 – I. Za + męża Józefa Anioł w r. ur., ++ z rodz.    II.

  7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

  8.00 – Za + ojca Gerharda Ludwig (22).

  17.15 Msza święta roratnia – Za + ks. Franciszka Misia w 36. rocznicę śmierci i  wszystkich kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ ojca Wiktora Morawiec w r. śm., matkę Agnieszkę, męża Jana Spałek, brata Mariana. Za ++ rodz. Cecylię i Pawła Dragon w r. śm. Za + syna Jacka w 8. r. śm. Za ++ męża Mieczysława Szymanka w 14. r. śm., Dariusza Szymanka, Włodzimierza Matyska, ++ z rodz. Za + męża Romana w 24. r. śm., ++ z rodz. Lenczkiewicz i Śliwa. Za ++ Romana i Rafała Ulfik. Za + sąsiadkę Grażynę Jastrzębską – od sąsiadów. Za ++ ojca Karola, brata Marka, bratową Józefę, dziadków Mariana i Antoniego. Za ++ z rodz. Sajewicz, syna Adama. Za ++ z rodz. Wolny, córki Marię i Lucynę. Za ++ z rodz. Palenga, synów Huberta i Henryka. Za + Pawła Dorn. Za ++ Jana i Eugenię Kulej w r. śm., ++ z rodz. Za ++ Henryka Świerczyńskiego w r. śm., Irenę Świerczyńską w r. ur.

   

  Środa20.12.2017                  (kancelaria czynna: 8.30 – 10.00, 15.00 – 15.45)

  7.00 Msza święta roratnia  – I. Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże w int. syna Piotra  z ok. ur.                      II. Za ++ siostrę Urszulę w r. śm., szwagra Bernarda, zięcia Marka.   III. Za + ojca Gerharda Ludwig (23).

  17.15 Msza święta roratnia – Za ++ Stefana Pasoń w 13. r. śm., Marię i Franciszka Pasoń, Teresę i Piotra Kłopotowskich, Augustyna i Klarę Kowalczyk, Ewę Kacprzyńską, Jana i Łucję Kasprzyk. Za ++ ojca Teodora i Urszulę Tomczak, dziadków Wandę i Bronisława Jeziorskich, Marię i Leona Tomczak, ++ z pokr., teściów Jadwigę i Wiktora Sukiennik. Za ++ męża Jana Delakowicz, rodz. Amalię i Pawła, braci Henryka i Józefa, ++ z rodz. Delakowicz, Drysz i Warzecha. Za ++ rodz. Klarę i Teodora Deja, ich rodziców i rodzeństwo. Za ++ męża Edmunda  Świerca, syna Krzysztofa i córkę Teresę.

   

  Czwartek 21.12.2017                        (kancelaria czynna: 8.30 – 9.30)

  7.00 – I. Za + ojca Gerharda Ludwig (24).                    II.

  17.15 Msza święta roratnia – I. Za ++ męża i ojca Alfonsa Kadłubek w r. śm., jego rodziców, braci Józefa i Pawła, rodz. Paulinę, Piotra i Marię Jonienc, braci Konrada i Józefa, szwagrów Alojzego i Tadeusza, dziadków z obu stron.                II. W int. córki Magdaleny Koza z ok. 18. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego.

   

  Piątek 22.12.2017               (kancelaria czynna: 15.00 – 16.00)

  7.00 – I. Za + ojca Gerharda Ludwig (25).                    II.

  8.00 – Za ++ Alicję Kołodziej w r. śm., męża Antoniego, pokr. z obu stron.

  17.15 Msza święta roratnia – Za ++ Gertrudę, Jana i Waldemara Cierpioł, Hildegardę Kalus, Stanisława i Mariana Karbowiak, Piotra i Urszulę Ratajczyk, Pawła Matusek, ++ z rodz. Seget, Szwarc, Byczek, Michalczyk, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Teofilę i Piotra Tekieli, wujków Antoniego, Zenona, Zdzisława, dziadków Nicpoń, Tekieli, kapłanów z naszej Parafii, dusze w czyśćcu. Za + ojca Marka Zawada w 1. r. śm., matkę Jadwigę w 8. r. śm. Za ++ babcię Monikę w r. śm., dziadka Franciszka, męża Alojzego, Józefa, rodziców, braci, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Łucję i Pawła Smolorz, Stefana, Albinę, Erwina i Maksymiliana Brzezina, pokr. Za ++ rodz. Paulinę Wacławik, Tomasza i ich syna Jana. Za ++ babcię Weronikę, chrześnicę Barbarę, braci Franciszka i Eugeniusza Gawliczek, Helenę i Jana Sowa, Irenę, Jadwigę, Zofię, Zygmunta i męża Henryka Leśniewskich, Renatę i Jana Seliga, Agnieszkę i Romana Koza, Franciszka i dwie żony Paterewicz, Barbarę i Józefa Piwczyńskich, Jerzego Nejman, Krystynę Kot, Annę i Krystynę Suszyńską, Marka Rubiś, Irenę i Piotra Jarosińskich, Joannę Dymarczyk, Różę Wanot, Franciszkę, Klarę i Erykę Baron, siostry zakonne Łucję, Ancillę i jej matkę, kapłanów którzy posługiwali w naszej Parafii, dusze w czyśćcu.

   

  Sobota 23.12.2017

  7.00 – I. Za ++ Czesławę Błaszczyk w 1. r. śm., męża Eugeniusza, rodz. z obu stron, córkę Zdzisławę Hucz.  II. Za + ojca Gerharda Ludwig (26).

  8.00 – Przez wst. Maryi Królowej Polski w intencji Ojczyzny o przemianę moralną i błog. Boże.

   

  17.00 – I. Za + Jana Gigiel w rocznicę śmierci.                        II. Dz. – bł. przez wst. MBNP z podz. za otrzymane łaski z ok. 50. ur. Eugeniusza z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla całej rodz.

   

  1. NIEDZIELA ADWENTU – 24.12.2017

  (kolekta na potrzeby naszej Parafii, zgodnie z tradycją zachowujemy wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych)

  7.00 – Za + ojca Gerharda Ludwig (27).

  8.30

  10.00 – Za ++ rodz. Elżbietę i Wacława Kanclerz, dziadków z obu stron.

  11.30

  13.00

   

  Wigilia Bożego Narodzenia    (kolekta na Fundusz Obrony Życia)

  15.15 Pasterka dla dzieci i rozdzielanie „Światełka Betlejemskiego”

  22.00 Pasterka – I. Za Parafian.                      II. W intencji rodzin Choroszewskich, Padło i Rydlewskich o błogosławieństwo Boże.                     III.        IV.        V.

  24.00 Pasterka – I. Za Parafian.         II. Do Miłosierdzia Bożego przez wst. MB o dar Nieba dla męża Adama Gruca, koleżanki Małgorzaty, jej ojca Kazimierza oraz dla dusz w czyśćcu cierpiących.                  III.        IV.        V.

   

  PONIEDZIAŁEK – NARODZENIE PAŃSKIE – 25.12.2017      (kolekta świąteczna na potrzeby naszej Parafii)

  7.00 – Za + ojca Gerharda Ludwig (28).

  8.30

  10.00 – Za + Emilię Kokula w r. ur.       II.

  11.30

  13.00 – Za + Felicję Lubińską i o błog. Boże dla jej męża Mieczysława z ok. r. śl.

  14.30

  15.30 Nieszpory kolędowe.

  18.00

   

  WTOREK Świętego Szczepana, pierwszego męczennika 26.12.2017

  (kolekta na Diecezjalny Fundusz Inwestycyjny)

  7.00 – Za ++ ojca Andrzeja Naporowski w 43. r. śm., matkę Monikę, siostrę Magdalenę Huber, braci Augustyna, Zygmunta Naporowski, szwagra Jana, teściów Bertholda, Karolinę i Reginę Pietrzyk.

  8.30 – Przez wst. NMP i Św. Rity w int. dziękczynnej.

  10.00 Msza święta z elementami w języku łacińskim –      I. Za ++ matkę Martę Płonka w 29. r. śm., ojca Józefa w 20. r. śm, dziadków Danielczok, Płonka, bratową Marię Płonka, siostrzeńca Łukasza Waloszczyk, szwagra Józefa Balcer, dusze w czyśćcu.                    II.

  11.30

  13.00

  14.30 – W int. Julii z ok. 5. ur. oraz Emilii z podz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski.

  15.30 Kolędowanie rodzinne z inscenizacją jasełkową.

  18.00 – Za + ojca Gerharda Ludwig (29).

   

  ŚrodaŚwiętego Jana Apostoła i Ewangelisty 27.12.2017

  (poświęcenie wina ku czci Św. Jana Apostoła, kancelaria nieczynna)

  7.00 – I. Za + ojca Gerharda Ludwig (30).                    II.

  8.00 W intencji Apostolatu Maryjnego.

  12.00 ślub: Katarzyna Matusek – Dariusz Jendrysik.

  18.00 – Za + Edmundę Sier w r. ur. Za ++ Stefana Grzona w r. ur., Barbarę Grzona, ++ z rodz. Grzona, Radlik, Szymański, Pawlik, Koczyba, Osilor, Okwieka, Tkacz i Stefen. Za ++ Joannę i Pawła Bogacki, Bolesława Mróz, ++ z rodz. Za ++ męża Franciszka Pawełczyka w 23. r. śm., teściów, rodziców, ++ z rodz., Henryka Skolik. Za + Rutę Cebulską w 1. r. śm.

   

  Czwartek – Oktawa Bożego Narodzenia – Świętych Młodzianków, męczenników – 28.12.2017                   (kancelaria czynna: 8.30 – 9.30)

  7.00 – I.             II.

  9.00 Msza święta z błogosławieństwem dzieci – I.               II.

  18.00 – Za + Alojzego Biela w 4. r. śm., jego rodziców i rodzeństwo.

   

  Piątek – Oktawa Bożego Narodzenia – 29.12.2017     (kancelaria czynna: 14.00 – 15.00)

  7.00 – I Za + Jana Ulman.        II. Za ++ Zofię i Pawła Warzecha w r. śm., Zuzannę i Ludwika Kołodziej.     III.

  8.00 – Z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla rodz.

  18.00 – Za ++ matkę Agnieszkę Kalus, jej wnuka Mirosława w r. ur., ojca Henryka, ++ z rodz., dusze w czyśćcu. Za ++ Marię Szulc, męża Karola, Jana i Julię Madura, syna Krzysztofa, męża i ojca Kazimierza, siostry Dorotę i Marię, dwóch szwagrów, siostrzeńca, ++ z rodz. i pokr. z obu stron, Marię Lubojańską, brata Jerzego Szulc. Za ++ rodz. Helenę i Andrzeja Radek w r. śm., ++ z rodz. Radek, Skałka, Kucharski. Za ++ Annę Stachowską w 30. r. śm., męża Adama, Teresę Jelonek, dziadków, ++ z pokr., sąsiadów, duchowieństwo, znajomych, dusze w czyśćcu. Za ++ Gertrudę i Stefana Brzenska, Gertrudę i Ryszarda Jureczko, ++ z rodz. Za + syna Mirosława Kalus w r. ur. Za + męża Zygmunta Kumor w 2. r. śm. Za ++ matkę Hildegardę Pinkowską w r. ur., ojca Franciszka Pinkowskiego, brata Franciszka Pinkowskiego, ++ z pokr. z obu stron.

   

  Sobota – Oktawa Bożego Narodzenia 30.12.2017

  7.00 – I.              II.         III.

  8.00W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (solenizanci: Leokadia Richter).

   

  17.00

   

  NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 31.12.2017         (kolekta na potrzeby naszej Parafii).

  7.00

  8.30 – Za ++ męża Eugeniusza Swoboda w rocznicę urodzin, rodziców, rodzeństwo z obu stron, bratową Halinę, pokrewieństwo.

  10.00 – I. Za ++ męża Ernesta w r. ur., rodziców, teściów, siostry Etefanię i Lidię, ich mężów, pokr.

  1. Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Teresę i Ryszarda Mendrela w r. ur., brata Alfreda w r. ur., ojca Józefa Lubojańskiego, dziadków z obu stron.

  11.30 – Za ++ teściów i dziadków Teodorę i Eugeniusza, męża Ryszarda.

  13.00Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących chrzest, rocznych dzieci: Tymeusz Wróbel…, ich rodziców i chrzestnych.

  14.30 – Dziękczynno – błagalna: W int. Kseni i Janusza z ok. r. śl. z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże oraz przez wst. Aniołów Stróżów o opiekę na Kordianem, Kingą i Kornelią.

  15.30 Nabożeństwo na zakończenie Roku kalendarzowego.

  18.00 – Za zmarłych Helenę Gromkowską, Genowefę Jamrozińską, Henryka Safiana, Renatę Strużyk, Edmunda Świerca, Helenę Kurzac, Stanisława Kordylewskiego, Mariusza Świerczyńskiego, Klarę Kulej, Zygmunta Koza, Wiesławę Pruską, Jadwigę Smyła, Bernarda Widucha, Jadwigę Sowa, Edwarda Skoniecznego, Franciszka Kozielskiego, Władysławę Kumor – Tyrała, Dariusza Rajnoga, Józefa Szaton, Jadwigę Zawada – Ochs, Mieczysława Janickiego Stanisława Mańkę, Mikołaja Kansy, Kazimierza Madura, Andrzeja Krawczyka, Janinę Czech, Anastazję Widuch, Jana Kopyto, Ryszarda Trojanowskiego, Czesława Szretera, Ryszarda Mitka, Agnieszkę Strużek, Józefa Lenczkiewicz, Aleksego Stróżyk, Alicję Blukacz, Mariana Szczęsnego, Annę Ryznar, Teodora Janoszka, Hildegardę Pluta, Marana Hnat, Zdzisława Kozińskiego, Urszulę Flisakowską, Józefa Łokaj, Macieja Stachurskiego, Edwarda Michnal, Marka Buryan, Ilonę Malik, Eryka Kornek, Bolesława Orlik, Ewę Dyla, Włodzimierza Matyskę, Marię Suchecką, Jana Bednarka, Stefana Kozińskiego, Jadwigę Matera, Elżbietę Olbryt, Helenę Olkis, Irenę Jakubowską, Helenę Zawieruch, Urszulę Obruśnik, Józefa Barwickiego. Błażeja Kozielskiego, Stanisława Górniaka  – od Zakładu Pogrzebowego Marek Szwedziński.

   

  PONIEDZIAŁEK ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI – 1.01.2018       (kolekta na potrzeby naszej Parafii).

  7.00

  8.30 – Za ++ matkę Eugenię Słocińską w r. ur., ojca Ludwika, brata Piotra, ++ z pokr. Słociński, .Andryszczak.

  10.00 – I. W intencji parafian o błogosławieństwo Boże w Nowym Roku.  II.

  11.30 – I.                       II.

  13.00 – Za ++ ojca  Alojzego Wocław w r. śm., matkę Matyldę, dusze w czyśćcu.

  14.30

  18.00

   

  Wtorek  – Świętych Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła – 2.01.2018

  7.00 – I.              II.

  7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

  8.00

  18.00 – Za ++ matkę Agnieszkę Koczyba w r. ur., ojca Stefana, braci Edwarda i Gerarda. …

   

  Środa 3.01.2018        (kancelaria czynna: 8.30 – 10.00 oraz 14.00 – 15.00)

  7.00 – I.              II.

  12.00 ślub: Sylwia Hoffmann – Dawid Smolin.

  18.00 – Za + Augustyna Pieprzyca w r. śm.

   

  Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca – 4.01.2018              (kancelaria czynna: 8.30 – 9.30)

  7.00 Msza święta w języku łacińskim – I.      II.         III.

  7.30 Nabożeństwo w intencji powołań do służby we Kościele.

  17.15  

   

  Piątek – pierwszy piątek miesiąca – 5.01.2018            (kancelaria czynna: 14.00 – 15.00)

  7.00 – I. Za parafian.   II.

  7.30 Nabożeństwo do NSPJ.

  8.00

   

  17.00 – Za ++ Marię i Jana Pochopin, syna Leona, zięcia Józefa. Za ++ Marię Jerominek, rodziców, siostry Zofię i Gertrudę, braci Izydora, Ludwika, Jana i Franciszka, bratowe i szwagrów. Za ++ matkę Klarę Guziel, teściów Ligię i Wiktora Psiuk, Sławomira Marcinkowskiego. Za ++ Helenę, Ignacego i Leszka Bidzińskich. Za ++ Jerzego i Marię Klama, dusze w czyśćcu.Za + Monikę Malitowską w r. śm., ++ z rodz. Za ++ męża Jana Klocek, rodziców, teściów, siostrę Annę, brata Feliksa, szwagra Bernarda. Za ++ matkę Marię Łapok, ojca Henryka, ++ z rodz.

   

  SOBOTA  – OBJAWIENIE PAŃSKIE – 6.01.2018    (kolekta na Misje, poświęcenie kadzidła, kredy i wody)

  7.00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Brygidy i Alojzego Wacławik z okazji 40. rocznicy ślubu.

  8.30 – Za ++ matkę Różę Lubosz w 4. r. śm., ojca Gerarda, ++ z pokr.

  10.00 Msza święta z elementami w języku łacińskim – I. Za żyjących i zmarłych emerytów i rencistów Służby Więziennej Zakładu Karnego w Lublińcu.      II.

  11.30 – Za ++ męża Gerarda Lizurek w r. ur.

  12.30 Orszak Trzech Króli.

  Nie będzie Mszy świętej o godzinie 13.00 !

  14.30 – Za ++ męża Herberta, rodz. Urszulę i Alojzego, babcię Jadwigę w r. śm.

  18.00

   

  NIEDZIELA – CHRZEST PAŃSKI – 7.01.2018         (kolekta na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego)

  7.00

  8.30

  10.00 – Za + Krzysztofa Kościółek w 3. rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo, siostrzeńców.

  11.30

  13.00 – Za + Janinę Styczyrz w 2. r. śm. oraz w r. ur.

  14.30 – Dziękczynno-błagalna: Z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o powrót do zdrowia i o Boża opiekę dla Gertrudy z okazji urodzin

  15.30 Adoracja przy żłóbku w intencji pokoju na świecie prowadzona przez Franciszkański Zakon Świeckich.

  18.00 – Za ++ Ernesta Rurańskiego w r. ur., żonę Agnieszkę, Różę i Franciszka Duda Lesława Woźniak, Mateusza Ochman.