Porządek nabożeństw


P O R Z Ą D E K

N A B O Ż E Ń S T W

Czwartek 23.10.2014

7.00 – Za ++ Jana Imach, Dariusza, Ludwika i Bolesława.

8.00 – Za ++ Bronisława i Józefa Kocur, Irenę Albinger.

17.15 Msza święta szkolna – I. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla ks. Mariusza Babuli z okazji urodzin.          II. Za + Barbarę Piguła w r. ur.

17.45 Nabożeństwo różańcowe.

 

Piątek 24.10.2014

7.00 – Za ++ Jana Imach, Dariusza, Ludwika i Bolesława.

8.00 – W intencji żyjących i zmarłych parafian.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za ++ rodz. Waleskę i Jana Ozimek w r. ich ślubu. Za + ks. Józefa Ptak, Kunegundę, męża Zygmunta Brzęczek. Za ++ rodz. Marię i Pawła, rodzeństwo, teściów, dusze w czyśćcu. Za ++ dziadków Wandę i Bronisława Jeziorskich, rodz. Urszulę i Teodora Tomczak, teściów Jadwigę i Wiktora Sukiennik, dziadków z rodz. Tomczak. Za + męża i ojca Alfonsa Kadłubek w r. ur. Za + ojca Kazimierz Mańkę w 1. r. śm. Za ++ rodz. Elfrydę i Antoniego Strzoda. Za + Antoniego Duda w 30. dz. po śm. Za ++ męża Józefa Wojtasa w 17. r. śm., rodz. Annę i Jakuba, teściów Anielę i Antoniego, siostrę Marię, szwagra Antoniego, braci Franciszka i Karola, dziadków z obu stron, Zofię i Augustyna Bałów, ++ z rodz. Wojtas, Piofczyk, dusze w czyśćcu. Za + sąsiada Antoniego Duda – od sąsiadów z ul. ZHP 2.

 

 

Sobota 25.10.2014

7.00 – Za ++ Jana Imach, Dariusza, Ludwika i Bolesława.

8.00 W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich; (solenizanci: Regina Kandzia, Barbara Hajdus, Regina Kasperczyk, Maria Mańka).

13.00 – Dz. – bł. z podz. za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla Anieli i Norberta Ploska z ok. 45. r. śl. i urodzin Anieli oraz o zdrowie i błog. Boże dla dzieci z rodzinami (Te Deum).

14.00 w kościele Św. Anny ślub: Katarzyna Rudna – Marek Seget.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – I. Za ++ matkę Dorotę w r. ur., ojca Józefa w r. śm., ++ z rodz. Pach, Liberka i Kurzac.

II. Za ++ rodz. Rozalię i Wiktora Jyż.              III. Za + Emę Plewnia. 

IV. Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla siostry, matki i babci Barbary Kazuch z ok. 50. ur.

 

NIEDZIELA – ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA – 26.10.2014

(kolekta specjalna na nasze inwestycje parafialne)

7.00 – Dz.-bł. w int. rodz. Kozielskich; w int. Marcina z ok. 45. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie.

8.30 – Za ++ rodz. Paulinę i Franciszka Deja, Marię i Aleksego Gruca, Marię i Alojzego Psiuk, ++ z rodz.

10.00 Msza święta z elementami w języku łacińskim – I. W intencji fundatorów, budowniczych i dobrodziejów naszego kościoła parafialnego oraz w intencji parafian.            II. W intencji Marty Magiera z okazji 89. urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże (Te Deum).

11.30 – Za ++ Irenę Kaczmarczyk w r. śm., rodz. Marię i Antoniego Kaczmarczyk, teściów Stanisławę i Nikodema Lizurej.

13.00 Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących chrzest, rocznych dzieci: Łukasz Mańka, …, ich rodziców i chrzestnych.

14.30 – Dziękczynno-błagalna: Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Pawła Gołąbek z okazji 70. urodzin.

W int. Janiny Nowickiej z ok. ur. Z podz. z aodebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i błog. Boże w int. Teresy, Joanny i Stafanii.         (Te Deum).

15.30 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za + Bolesława Kulińskiego w (69.) rocznicę urodzin, ++ z rodzin Kuliński, Gładysz, siostrzenicę Joannę Ledwoń.

 

Poniedziałek 27.10.2014

7.00 – I. Dz. – bł. w int. Józefa z ok. ur.          

II. Za ++ rodz. Antoniego w r. śm., Marię i Hildegardę Mańka, braci Ludwika, Romana, Bernarda, Eryka, siostry Krystynę Irmgardę, dziadków i pokr. z rodz. Mańka, Konieczny, Szejok, Skiba, Lipka, dusze w czyśćcu.

8.00 – Przez wst. Św. Jana Pawła II. o szczęśliwy przebieg operacji i dalsze zdrowie dla wnuczki.

17.15 Nabożeństwo różańcowe powadzone przez Apostolat Maryjny.

18.00 W intencji Apostolatu Maryjnego.

 

Wtorek Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza 28.10.2014

7.00 – I. Przez wstawiennictwo MB i świętej patronki dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Teresy (Te Deum).     II. Przez wst. MB Lubeckiej dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Reginy oraz w int. dzieci z rodzinami.

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

8.00 – Za + Józefa Pyka w r. ur.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za + ojca Pawła Wieczorek w r. ur. Za ++ męża i ojca Tadeusza, teściów Weronikę i Piotra, ++ z pokr. Młyńczyk i Wójcik, dusze w czyśćcu. Za + sąsiada Lucjana Konopkę – od sąsiadów z ul. Tysiąclecia 2. Za + Pawła Kluge w 30. dz. po śm. Za ++ rodz. Cecylię i Pawła Sprysz. Za ++ wujka Edmunda Kurek w r. ur., ciocię Agnieszkę, wujka Konrada Kurek, rodz. Annę i Roberta Zowada, brata Łucjana, szwagra Józefa Borowik. Za ++ matkę Annę, siostrę Annę, Bronisławę, Felicję, Anielę, Piotra, Zygmunta, Stanisława i ks. Jana. Za ++ rodz. Annę i Jana Wolnych, Elżbietę i Mieczysława Sajewicz, siostry Lucynę i Marię, Zygmunta Magdziarz. Za ++ matkę Agnieszkę Słowik w r. ur., jej rodz. Marię i Edwarda Furmanek, siostrę Stefanię Nowak, teścia Czesława Słowik, babcię Stanisławę Szimber, dziadków Karola i Stefanię Dada, Teresę Rataj, Łucję Christof, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu.

 

Środa 29.10.2014

7.00 – I. Za + Romana w 30. dz. po śm.          II. W intencji żyjących i zmarłych parafian.

8.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę w int. Gertrudy i Stanisława Pach z ok. ur.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za + sąsiadkę Małgorzatę Kempa – od sąsiadów z ul. Wrzosowej, Strzeleckiej i Malinowej. Za ++ brata Zenona w r. śm., męża Leona, Piotra, Józefę, Edwarda i Marię Obara, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu. Za ++ Jana Kowalewicza, rodziców Bednarek, dziadków Zuzel, Leszka Cuglewskiego.

 

Czwartek 30.10.2014

7.00 – W intencji żyjących i zmarłych parafian.

8.00 – W intencji żyjących i zmarłych parafian.

17.15 Msza święta szkolna – I. Za ++ Monikę Malcher w r. śm., jej męża Jana, wnuka Michała, prawnuczkę Monikę, pokr., Irenę Pietraszek, jej rodziców, braci i bratowe.            II. Za + żonę Mieczysławę Jelonek w 1. r. śm.

17.45 Nabożeństwo różańcowe.

 

Piątek 31.10.2014

7.00 – I.             W intencji żyjących i zmarłych parafian.         II. W intencji żyjących i zmarłych parafian.

8.00 – Za + Rozalię i Jana Prusko, męża, braci, bratowe, dusze w czyśćcu.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za ++ męża Mieczysława, rodziców, Józefa i Hildegardę Pinkowskich. Za ++ ojca Wilhelma Kolasa w r. śm., matkę Marię, brata Henryka, ++ z rodz. Kolasa i Doleżych.

SOBOTAWSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 1.11.2014

(kolekta na potrzeby naszej Parafii)

7.00 – Za ++ rodziców Franciszka i Zofię Gbur, 4 braci, siostrę, 3 szwagrów, brata Pawła i kolegów, dziadków z obu stron, Huberta Pietruszka, rodziców Jana i Alicję, Matyldę Wocław, dusze w czyśćcu cierpiące.

8.30 – Za ++ matkę Jadwigę Kulik w 17. rocznicę śmierci, ojca Alojzego i brata Mariana.

10.00 – I. W intencji parafian.    II. Za + rodz. Marię i Augustyna Pieprzyca, dziadków z obu stron, ciocię Paulinę Pietrek, ++ z rodz.

11.30 – Za ++ Marię, Augusta i Henryka Kożuch, Czesława i Andrzeja Mielczarskich, Jadwigę i Antoniego Andrzejewskich, ++ z pokr. z obu stron.

13.00 – Za + Klarę Guziel, ++ z rodzin Guziel, Kopyto, Szwarc, Psiuk, Bidziński i Bissinger, dusze w czyśćcu cierpiące.

14.30 – Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ rodz. Annę i Roberta Zowada, brata Łucjana, Edmunda i Agnieszkę Kurek, Konrada Kurek, szwagra Józefa Borowik.

Ok. 15.15 Nabożeństwo w intencji zmarłych z procesją na Cmentarz Parafialny.

18.00 – Za ++ Irmgardę i Jozefa Zowada, Szczęsławę i Jana Tylewskich.

19.00 Młodzieżowa modlitwa za zmarłych na Cmentarzu Parafialnym.

 

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH 2.11.2014

 (kolekta na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego)

7.00 – Za wszystkich zmarłych.

8.30 – Za wszystkich zmarłych.

10.00 – Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ z rodz. Kramarczyk, Potempa, Marzec, Suchański.

11.30 – Za zmarłych zalecanych w wypominkach. Za zmarłych kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii. Za ++ Andrzeja Cieślickiego, Edwarda Cieślickiego, Antoniego Grabińskiego, Mieczysława Kalinowskiego, ++ z pokr. Za ++ rodziców, dziadków, brata Zygmunta, bratanicę Anetę, ++ z rodz. Mrugała i Kapica.  

13.00 – Za wszystkich zmarłych.

14.30 – Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. …

15.15 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.

18.00 – Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ Franciszkę Ciemięgę, przyjaciół i dobrodziejów. Za ++ rodz. Marię i Bolesława Fornalskich, siostrę Julię Fornalską, pokr. z obu stron, Emilię Fornalską. Za ++ męża Stanisława Szmukier, syna Andrzeja, rodziców Marię i Franciszka, teściów Julię i Antoniego, szwagra Antoniego, pokr. z obu stron.

 

Poniedziałek 3.11.2014

7.00 – I. Za + Annę Czaja w 1. r. śm.    II. Za + Lidię Marchewka.

8.00 – Do Miłosierdzia Bożego przez wst. MB za ++ córkę Małgorzatę, męża Kazimierza, ++ z rodz. pokr., dusze w czyśćcu.

17.15 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.

18.00 – Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ z rodz. Nowickich i Romanowskich. Za + matkę Marię Ulfik w r. ur. Za ++ Tadeusza Rakoczego, rodz. Jana i Katarzynę Rakoczy, Agnieszkę i Wiktora Borszcz, babcię Franciszkę. Za ++ Zofię i Józefa Piskoń, męża Łucjana, teścia Henryka, szwagra Alfreda, szwagierkę Teresę, ++ z pokr.

 

Wtorek Świętego Karola Boromeusza, biskupa – 4..11.2014

7.00

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

8.00

17.15 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.

18.00 Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne Za + Wandę Dombek w 24. r. śm., ++ z rodz. Za + Lechosława Dębskiego w 1. r. śm. Za ++ męża Roberta Wiora, teściów Marię i Alojzego, ojca Wacława, Annę, Grażynę, Tomasza, Mariana Janik, ++ z rodz. Wiora, Trocha, Strzeszyna. Za + Teresę Ślusarczyk w 30. dz. po śm.

 

Środa 5.11.2014

7.00

8.00 – Przez wst. MB dniu 18. ur. Adama o błog. Boże, dary Ducha Świętego.

17.15 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.

18.00 – Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ matkę Gertrudę w r. śm., ojca Bolesława, dusze w czyśćcu. Za + sąsiada Antoniego Duda – od sąsiadów z ul. ZHP 2. Za ++ Zbigniewa, Weronikę i Stanisława Wojciechowskich, ++ z rodz. Moś, Woźniak, Dziembała. Za ++ sąsiadów Stanisławę i Antoniego Mizera – od sąsiadów z ul. Mickiewicza 14 i sąsiadów tego domu. Za ++ rodz. Annę i Wilhelma Ledwoń, Franciszkę i Stefana Lamik, Władysława Kozak.

 

Czwartek pierwszy czwartek miesiąca – 6.11.2014    

7.00 Msza święta w języku łacińskim

7.30 Nabożeństwo w intencji powołań do służby w Kościele oraz w int. kapłanów.

8.00

17.15 Msza święta szkolna – Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ z rodz. Pańczyszyn: Władysława, Zofię, Michała, Józefa, Jana, z rodz. Herman: Genowefę, Jakuba, Edmunda i Józefa, z rodz. Iżyckich: Olimpię i Franciszkę, z rodz. Leśko: Stanisławę, Tadeusza, dusze w czyśćcu. Za + sąsiadkę Halinę Pagwet – od sąsiadów.

17.45 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.

 

Piątek – pierwszy piątek miesiąca 7.11.2014        

7.00W intencji parafian.

7.30 Nabożeństwo do NSPJ.

8.00

17.15 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.

18.00 – Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ matkę Elżbietę Molenda w r. ur., ojca Karola, męża Gerarda i Andrzeja Molenda, rodz. Emilię i Augustyna Łupież, braci Ottona i Augustyna, Stefana Gizę, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu. Za ++ ojca Eliasza Kuńka w 17. r. śm., matkę Marię, pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu. Za ++ Zofię, Małgorzatę, Jadwigę, Teodora, Ernesta Styczyrz, Klarę Jarzombek, Różę Krysik, pokr., dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Karola i Elżbietę, brata Gerarda. Za ++ Henryka Miemczyka, Ottona i Marię Krampic, Stanisława Moraczewskiego, dziadków Karola i Albinę, Juliusza i Olgę. Za ++ męża i ojca Henryka Demarczyk, zięcia Rajmunda, rodz. Agnieszkę i Karola Mielczarek, rodz. Barbarę i Mariana Kozak. Za ++ Klarę Guziel, Ligię i Wiktora Psiuk. Za ++ Helenę, Ignacego i Lesława Bidzińskich. Za + Janinę Bartocha w 10. r. śm.

19.00 Msza święta młodzieżowa – w intencji powołań do służby w Kościele.

 

Sobota 8.11.2014   (odwiedziny chorych)

7.00

8.00 – Za ++ członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

17.15 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.

18.00 – I. Za ++ Cecylię Student w 10. r. śm., męża Henryka, trzecg braci, dwie bratowe, pokr. Za ++ Reginę Swoboda, Gerturdę i Romana Głomb, ++ z rodz. Głomb, Swoboda. Za ++ Wiktora i Annę Wróbel. Maksymiliana, Jana, Martę i Magdalenę Popanda, Piotra, Marię i Annę Materne, Edwarda Kazuch. Za + Bronisława Surma w 30. dz. po śm. ………..

II. Za ++ rodz. Marię i Emila Burek, dziadków Anastazję i Antoniego Pach, Marię i Juliusza Burek, z rodz. Pach i Burek.

 

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ9.11.2014   (kolekta specjalna na nasze inwestycje parafialne,

przed kościołem zbiórka na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”).

7.00

8.30 – I. Przez wstawiennictwo Anioła Stróża o dary Duch Świętego, zdrowie, błogosławieństwo Boże dla syna Gerharda z okazji urodzin.         

II. Za ++ Edmunda Grucę w 3. r. śm., rodziców, ++ z rodz., dusze w czyśćcu.

10.00 – Za + żonę i matkę Renatę Michalik w 1. r. śm. o łaskę życia wiecznego.

11.30 – I. Za ++ męża Ernesta, siostry Stefanię i Lidię, rodziców, teściów, szwagrów Eryka i Ernesta, ++ z pokr.

   II. W int. rocznych dzieci Jana i Franciszka Zawadka, ich rodziców i chrzestnych.

13.00 – Za ++ męża i ojca Teodora Nawrockiego w r. ur., ojca Antoniego Bas w r. śm., matkę Emilię.

14.30 – Dziękczynno – błagalna: Przez wst. MBNP do Miłosierdzia Bożego z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze błog. dla Urszuli i Gerada Zając z ok. 40. r. śl. oraz dla syna Andrzeja z rodziną.

15.30 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.

18.00 – Za ++ Krystynę i Bronisława Łachut.

 

Poniedziałek Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła – 10.11.2014       (kancelaria nieczynna)

7.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Teresę i Ryszarda Mendrela.

8.00 – Za ++ rodz. Franciszka i Karola, braci Józefa i Zygmunta, Adelę, Karola, Gertrudę, Ludwika, Wandę, Wandę, Annę, Elżbietę, Gizelę, Kazimierza, Monikę, Hildegardę i Adolfa.

17.15 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.

18.00 – I. Za ++ Stefana i Marię Zowada, ++ z rodz. Za ++ brata Piotr Kołek w 8. r. śm. Za + Jana Imach w 30. dz. po śm.  ….                       II. Za + Renatę Michalik w rocznicę śmierci.

 

Wtorek – Św. Marcina z Tours, biskupa – 11.11.2014

7.00W intencji Ojczyzny.  

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

8.00 – W intencji żyjących i zmarłych członków NSZZ Solidarność w TurboCare S.A. z okazji 34. rocznicy powstania pierwszej Komisji Zakładowej.           

17.15 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych.

18.00 Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za + Eugeniusza Malitowskiego w r. ur., ++ z rodz. Za ++ matkę Elżbietę Jelonek, jej rodz. Paulinę i Szymona Michalik, rodzeństwo, lokatorów. Za ++ rodz. Teodora i Martę Dyla, brata Joachima, babcie, dziadków, pokr. Za + matkę. Helenę Felusiak w 3. r. śm. Za ++ Tadeusza Rakoczego, rodz. Jana i Katarzynę Rakoczy, Agnieszkę i Wiktora Borszcz, babcię Franciszkę.

 

Środa – Św. Jozafata, biskupa i męczennika – 12.11.2014

7.00

8.00

17.15 Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych zalecanych.

18.00 – Za ++ polecanych w wypominkach. Za ++ kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za + Dionizego Stojak w 37. r. śm., ++ z rodz. Za ++ Gerarda Koczybę w r. śm., rodziców, brata Edwarda. Za ++ rodz. Konrada i Rozalię Machnik, Elżbietę Machnik w 3. r. śm. Za + Wandę Wiora w 14. r. śm., ++ z rodz. Wiora, Kandziora i Koszarek. Za + matkę Agnieszkę Kowol w r. śm. Za ++ męża Stefana Wipler, rodz. Cecylię i Kazimierza, teściów Gertrudę i Piotra, pokr. z obu stron. Za + Halinę Pagwet w 30. dz. po śm. Za ++ rodz. Zofię i Franciszka Jośko, Franciszka Szforz, Emilię i Franciszka Popielarz, Bogusława Popielarz. Za ++ Annę Żora, Helenę Wieczorek. Za ++ Gertrudę Szlezinger w 7. r. śm.

 

Czwartek Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski – 13.11.2014

7.00 – Za ++ matkę Jadwigę Kuszka w 11. rocznicę śmierci, ojca Wilhelma ich rodziców, rodzeństwo i pokrewieństwo.

8.00

17.15 Msza święta szkolna – I. Za ++  rodz. Elżbietę i Wacława Kanclerz, dusze w czyśćcu.          II. Za ++ rodz. Martę i Józefa Mrozek, ++ z rodz.

Piątek 14.11.2014

7.00

8.00

18.00 Za ++ żonę Marię Brzezina w r. ur., rodz. Marię i Franciszka Szwarc, Gerdę i Pawła Brzezina, pokr. Szwarc, Brzezina, Szymiec, Spallek, Cichowicz, dusze w czyśćcu. Za ++ Alojzego Pielarz, rodziców z obu stron, córkę Adelę Wójcik, pokr., dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Ignacego i Martę Jerominek, braci Walentego, Franciszka, Alojzego, Antoniego, bratową Janinę. Za + Elżbietę Pach w 30. dz. po śm. Za ++ ojca Józefa Skalskiego w 40. r. śm., ++ z rodz. Skalski, Błaszczyk, Bula, Machoń, dusze w czyśćcu. Za + Arkadiusza Borszcz w r. ur.

 

Sobota15.11.2014

7.00

8.00 W intencji Róż Różańcowych.

14.00 – Z podziękowaniem za 50 lat życia małżeńskiego Hildegardy i Jana Bienek z prośbą o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla całej rodziny (Te Deum).

18.00 – I. Za ++ rodz. Mariannę i Bronisława Szala, Weronikę i Jana Kłobus, ++ z pokr. II. Za ++ męża i ojca Ireneusza Chrobok, teściów Elżbietę i Waleriana Chrobok, rodz. Helen® i Alojzego Grzyśka, brata ks. Teodora Grzyśka.

 

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.11.2014

(kolekta na potrzeby naszej Parafii, kazania wygłosi i kalendarze misyjne rozprowadzać będzie ojciec Oblat NMP)

7.00

8.30 – Za + Grażynę Cierpioł – od siostry z rodziną.

10.00 – Za + Józefa Nolbert w 2. r. śm.

11.30 – Za ++ rodz. Stanisława w r. śm i Joannę Zemela, brata Henryka, bratową Marię, teściów Doleżych.

13.00 – Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Marii i Zbigniewa Kłopotowskich z ok. 40. r. śl. i 85. ur. matki Elżbiety Janiczek.

14.30 – Dziękczynno-błagalna: Z ok. 60. ur. Jolanty Koj oraz w int. całej rodz. W int. rocznego dziecka; Adam Zając, jego rodziców i chrzestnych.

15.30 Nieszpory niedzielne.

18.00

 

Poniedziałek – Świętej Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy 17.11.2014

7.00 – I. Za ++ Marię i Jana Pochopień, rodziców z obu stron.            II.

8.00 – Za + matkę Marię w 25. r. śm., ++ z rodz.

18.00 – Za ++ męża Gerarda, ++ z rodz. Kulik, Kula, Mieczysława i Józefę Wójcik.

 

Wtorek – Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy 18.11.2014

7.00 – I.              II.

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

8.00 – Dziękczynno – błagalna z okazji urodzin Jadwigi z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże.

18.00 – Za + Piotra Korzus w r. śm. Za + ojca Wawrzyńca w 2. r. śm., dziadków Nancka i Goniwiecha, dusze w czyśćcu. Za ++ Emilię, Emila i Pawła Nocoń. Za ++ matkę Annę w r. śm., syna Józefa, ++ z rodz. i pokr., dusze w czyśćcu. Za + Grażynę Cierpioł w 30. dz. po śm. Za + Czesława Koszarek w 30. dz. po śm. Za + Otylię Jelito w 30. dz. po śm.

18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Środa – Bł. Salomei, zakonnicy 19.11.2014

7.00 – I. Za ++ matkę Marię w rocznicę urodzin, ojca Jana, rodzeństwo, ks. Leonarda, ++ z rodziny.           II.

8.00

18.00 – Za + Mieczysława, ++ z rodz. Szczesny, Osadnik, Koza, Kurda i Kosytorz. Za ++ rodz. Elżbietę w r. ur. i Pawła Dylka, męża Ernesta Breguła, braci Józefa i Edmunda, dziadków z obu stron, ++ z pokr. Za ++ Tadeusza Rakoczego, rodz. Jana i Katarzynę Rakoczy, Agnieszkę i Wiktora Borszcz, babcię Franciszkę. Za + sąsiadkę Halinę Pagwet – od sąsiadów.

 

Czwartek – Świętego Rafała Kalinowskiego, prezbitera – 20.11.2014

7.00 – Za + siostrę Franciszkę w rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo, ks. Leonarda.

8.00 – Za ++ Łucję Porada w r. ur., jej rodziców, rodzeństwo, ks. Pawła Porada.      

17.15 Msza święta szkolna – I. Za + Franciszkę Sieradzką w r. śm.

II. Za + Grażynę Cierpioł – od rodz. Iżyków.

Piątek – Ofiarowanie NMP – 21.11.2014

7.00 – Za + matkę Mariannę, ++ z rodz.

8.00

18.00 – Za ++ Józefa Węgierek, żonę Otylię, rodziców i rodzeństwo. Za ++ matkę Cecylię Dragon, męża Jana Szweda w r. ur. Za ++ matkę Martę Sowa, ojca Ignacego, krewnych z obu stron. Za ++ Witolda Kucharczyk w r. śm., jego rodziców. Za + sąsiada Antoniego Duda – od sąsiadów z ul. ZHP 2. Za ++ męża Gerarda Czudaja w r. śm., ojca Karola Skibińskiego, pokr. z obu stron. Za + Edwarda Dutkowskiego w 9. r. śm. Za ++ rodz. Pawła w 44. r. śm i Marię Pietrucha, Wandę i Józefa Pietrucha, ++ z pokr. Za + Tadeusza Leona Mizgalskiego w 30. dz. po śm. Za + Wandę Drysz w 30. dz. po śm.

 

Sobota – Świętej Cecylii dziewicy i męczennicy – 22.11.2014

7.00

8.00

18.00 – I. W intencji wszystkich śpiewających i grających w kościele, szczególnie za organistów, członków Chóru Św. Cecylii, Chóru Stowarzyszenia Przyjaciół Lublinieckiej Fary, scholii liturgicznej, kantorów oraz grających i śpiewających w czasie Mszy św. i nabożeństw młodzieżowych.              II. Za ++ rodz. Łucję i Franciszka Przybył, brata Józefa, Marię i Jana Czech, męża Mikołaja, ++ z pokr. z obu stron.                 III. Za ++ z rodz. Za ++ Cecylię Gnacińską, męża Jana, rodziców i rodzeństwo, ++ z rodz.

 

NIEDZIELA – JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 23.11.2014(kolekta na ogrzewanie)

7.00 – Za ++ rodz. Agnieszkę i Franciszka Piowczyk, siostrę Agnieszkę, szwagrów, teściów Martę i Franciszka Kozielski, szwagierki, szwagra, dziadków z obu stron, Stanisława Banasik.

8.30 – Za + męża Gerarda Rajner w r. ur.

10.00 Msza święta z elementami w języku łacińskim – I. Przez wstawiennictwo Św. Katarzyny w intencji kolejarzy, emerytów, rencistów i ich rodzin o błogosławieństwo Boże oraz za zmarłych kolejarzy.

II. W intencji Liturgicznej Służby Ołtarza.

11.30 – Za + Ewę Balcerzak w rocznicę śmierci, Stanisławę i Andrzeja Boreckich, Janinę i Franciszka Balcerzak.

13.00 – Za ++ żonę Elżbietę Wąsik w r. śm., jej rodziców Julię i Jana, ++ z rodz. Honisz, Wąsik i Kaczmarczyk.

14.30 – Dziękczynno-błagalna:

15.30 Koncert ku czci Chrystusa Króla i Św. Cecylii. Alina Rajtarowsky – śpiew, Kinga Witczak – organy.

18.00 – Za + Grażynę Cierpioł – od ojca chrzestnego z rodziną.

 

Poniedziałek – Świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy   24.11.2014

7.00 – I.              II.

8.00

18.00 – Za ++ rodz. Agnieszkę i Antoniego Radek, brata Józefa i Emmanuela, Wiesława Deneko, ++ z rodz.

 

Wtorek 25.11.2014

7.00 – I. Za + Marię Ulman w r. śm.      II.

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

8.00

18.00 – Za ++ Krystynę Czyż, rodz. Apolonię i Stanisława, pokr. Czyż, Chimiak, męża Alojzego, jego rodziców. Za ++ Konrada Stefanik w r. ur., żonę Annę, Jana, Józefa i Hildegardę Michalskich, pokr. Za + Romana Dyla, syna Janusza w 2. r. śm.

18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Środa 26.11.2014

7.00 – I.              II.

8.00

18.00 – Za ++ Alojzego Kaniut w 5. r. śm., męża Jacka Markiewicza w 6. r. śm., Annę Kaniut w 7. r. śm. Za ++ rodz. Zofię i Pawła Mrosek w r. śm. Za ++ brata Zygmunta Mrugała w 4. r. śm., rodziców, dziadków, bratową Anetę, ++ z rodz. Kapica, Mrugała. Za ++ siostrę Irenę Kania, jej męża Wacława i syna Andrzeja. Za + matkę Katarzynę Kluczniak w 25. r. śm.

 

Czwartek 27.11.2014

7.00

8.00 – Za + Włodzimierza Kałużę w 1. r. śm.

17.15 Msza święta szkolna – I. W intencji Apostolatu Maryjnego.      II.

 

Piątek 28.11.2014

7.00 – I.                         II.

8.00

18.00 – Za ++ męża Pawła w r. ur., rodziców, dusze w czyśćcu. Za ++ męża i ojca Jana Berbesz w 10. r. śm., rodziców z obu stron, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Andrzeja i Helenę Radek, brata Edwarda, bratową Pelagię, Roberta Kucharskiego, ks. Jana, ++ z rodz. Radek, Sitek, Kucharski, Skałka. Za + Gerarda Hadasz w 4. r. śm., matkę Gertrudę Feliks, ++ z rodz. Za ++ ojca Teodora w 6. r. śm., matkę Marię w 9. r. śm., teściów i pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Renię i Gerarda Burek w r. śm. Za + brata Ryszarda Kulej, dusze w czyśćcu. Za + Józefa Pietrucha w 14. r. śm., żonę Wandę, rodz. Marię i Pawła Pietrucha, pokr. Za + męża Stanisława Gabrysiak w 9. r. śm., ++ z rodz.

 

Sobota 29.12.2014

7.00

7.30 Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

8.00 W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (solenizantka: Teresa Wojsyk).

18.00 – I. Za ++ matkę Pelagię Białek w r. ur. – od córek Jadwigi i Haliny.                 II.

 

I NIEDZIELA ADWENTU – 30.11.2014

(kolekta na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego, zbiórka do puszek na pomoc dla Kościoła na Wschodzie).

7.00 – Dz. – bł. z ok. 80. ur. Teresy o zdrowie i błog. Boże – od siostry Gertrudy i bratowej Bronisławy.

8.30 – Za + Irenę w r. ur.

10.00 – Za + ojca  Józefa Smolin w 25. r. śm., matkę Florentynę.

11.30

13.00 Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących chrzest, rocznych dzieci:…, ich rodziców i chrzestnych.

14.30 – Dziękczynno-błagalna: W intencji Wiktora Goniwiecha z okazji 85. urodzin z podziękowaniem i prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie. Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Łucji z okazji 60. urodzin oraz dla wnuczka Dawida z okazji 18. urodzin i całej rodziny (Te Deum).

15.30 Nabożeństwo Adwentowe w intencji rodzin z poświęceniem wieńców i lamp adwentowych z udziałem Chóru „Kolejarz” z Tarnowskich Gór.

18.00 – Do Miłosierdzia Bożego przez wst. NMP za ++ rodz. Edwarda w (62) r. ur., Grażynę Onyszczuk o radość życia wiecznego, dusze w czyśćcu.

Poniedziałek 1.12.2014

7.00 I. Za + Lidię Marchewka.                        II.

8.00 – Do Miłosierdzia Bożego przez wst. MB za ++ córkę Małgorzatę, męża Kazimierza, ++ z rodz. pokr., dusze w czyśćcu.

17.15 Msza święta roratnia – Za ++ męża Gerarda, ++ z rodz. Kulik, Kula, siostry Marię, Annę, Katarzynę i Urszulę, zięcia Edwarda.

 

Wtorek 2.12.2014

7.00 – I. Za + Franciszka Kowol w r. ur.            II.

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

8.00

17.15 Msza święta roratnia – Za ++ ojca Henryka Garus w 6.r. śm., dziadków Anastazję i Józefa Suchorskich, chrzestną Teresę Drapacz, jej męża Henryka, ++ z rodz. Garus, Suchorski, Najgebauer. Za Gertrudę Szymską w r. śm. Za + sąsiadkę Halinę Pagwet – od sąsiadów.

 

Środa – Św. Franciszka Ksawerego, prezbitera – 3.12.2014

7.00 Msza święta roratnia – I.            Za ++ rodz. Halinę i Henryka Horzelskich, ich rodziców i rodzeństwo.         II.

8.00

17.15 Msza święta roratnia – Za ++ rodz. Barbarę w r. ur. i Stefana Grzona, ++ z rodz. Grzona i Radlik, Okwieka, Osilor, Kocyba Szymański.

 

Czwartek Świętej Barbary, dziewicy i męczennicy pierwszy czwartek miesiąca –4.12.2014

7.00 Msza święta w języku łacińskim – Za ++ ojca Franciszka, matki Elżbietę i Małgorzatę, ++ z rodz.

7.30 Nabożeństwo w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie.

8.00 – Do Bożej Opatrzności z podz. za otrzymane dary z prośbą o dalszą opiekę i błog. dla. Barbary i rodz.

10.00Ku czci Św. Barbary w intencji górników, byłych górników, emerytów, rencistów i ich rodzin o błogosławieństwo Boże oraz za zmarłych i poległych górników.

17.15 Msza święta roratnia – Za ++ rodz. Łucję i Franciszka Sklorz, chrzestnego Engelberta Sauerman o radość życia wiecznego dla nich.

 

Piątek – pierwszy piątek miesiąca 5.12.2014                 (kolekta na Caritas)

7.00 – I. Za Parafian.     II. Za + Jana Drzazgę, ++ z rodz.

7.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

8.00

17.15 Msza święta roratnia – Za ++ Annę Stefanik w r. śm., męża Konrada, Jana, Józefa i Hildegardę Michalskich., ++ z pokr. Za ++ Klarę Guziel, Ligię i Wiktora Psiuk. Za ++ Helenę, Ignacego i Lesława Bidzińskich.

18.30 Msza święta roratnia dla młodzieży i dorosłych w intencji powołań do służby w Kościele.

 

Sobota ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, BISKUPA – pierwsza sobota miesiąca – 6.12.2014

7.00 – Za ++ matkę Marię w r. urodzin, ojca Franciszka, ++ z rodziny, księdza Leonarda.

7.30 Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

8.00 – Za ++ siostrę Anielę Brzenska, męża Tadeusza, braci.

18.00 – I. Za ++ rodz. Helenę i Edwarda.         II. Za ++ rodz. Helenę i Józefa Kula, rodzeństwo Marię, Izabelę, Juliusza, Ludwika i Edmunda.

 

II NIEDZIELA ADWENTU – UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI ŚW. MIKOŁAJA – 7.12.2014

(kolekta odpustowa na potrzeby naszej Parafii).

7.00

8.30

10.00

11.30 Suma odpustowa z procesją Eucharystyczną – I. W intencji parafian i gości. II. Za zmarłych parafian oraz kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii.  III. Dz. – bł. w int. Ireny z ok. ur. z podz. za odebrane łaski z prośbą o błog. Boże, zdrowie i opiekę dla rodz.         IV.

13.00 – Za + Kazimierza Kulińskiego w r. śm., ++ z rodz. Kulińskich, Budziałowskich, Kwarciak, Bartnik, Szerszunowicz, Mnich.

14.30 – Dziękczynno-błagalna: O dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże. w intencji Mateusza z okazji 1. urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla rodziców, chrzestnych oraz rodzin Falkowski i Kapol.

15.30 Uroczyste NIESZPORY odpustowe.

18.00

 

Poniedziałek NIEPOKALANE POCZĘCIE NMP 8.12.2014

(kolekta na Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Rusinowicach, kancelaria nieczynna)

7.00 – Za + matkę Klarę Machnik, ++ z pokr. Kops i Machnik.

8.30

10.00

16.00 W intencji wspólnoty Dzieci Maryi.

17.30 – Za ++ rodz. Agnieszkę i Antoniego Polok, brata Józefa, Emmanuela, dziadków z rodz. Kus i Polok.

19.00