PORZĄDEK NABOŻEŃSTW


Sobota – 30.04.2016
7.00 – I. Za + męża Edwarda Piekacz w r. śm. II. Za + Romana Gabor (6).
8.00 – W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (solenizanci: Klara Holi, Krystyna Królikowska, Agnieszka Strzelczyk, Marian Jasnos).
17.00 – Za ++ Józefa Matuszewskiego w r. śm., ++ z rodz. Matuszewski, Marciniak, Koza.

VI. NIEDZIELA WIELKANOCNA – 1.05.2016 (kolekta potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego)
7.00 – O szczęśliwość wieczną dla + matki i babci Eryki Stasiowskiej.
8.30 – Za ++ rodziców Łucję i Franciszka Sklorz, Engelberta Sauermann, ++ z pokrewieństwa.
10.00 – I. Za + ojca chrzestnego Piotra Słocińskiego w r. ur., ++ z pokr. Słociński Andryszczak. II. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Mieczysława z okazji 85. urodzin (Te Deum).
11.30 – Za + Romana Gabor (7).
13.00 – Za + Danutę Jelonek – Walczak w 30. dz. po śm.
14.30 – Dziękczynno-błagalna: W int. rocznego dziecka: Milena Kozińska, jej rodziców i chrzestnych. Przez wstt. NMP o błog. Boże i zdrowie dla Łucji z ok. 88. ur. Z podz. za odebrane łaski z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świętego i zdrowie dla Bartłomieja z ok. ur. Przez wst. NMP Królowej Polski w int. Aurelii z ok. 65. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę. Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Małgorzaty i Andrzeja z ok. 25. r. śl. Przez wst. MBNP o łaskę zdrowia, dary Ducha Świętego dla Ireny (Te Deum).
15.30 Nabożeństwo majowe.
18.00 – Za + Roberta Witt w rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa.

Poniedziałek – Świętego Atanazego, biskupa i doktora Kościoła – 2.05.2016 (kancelaria nieczynna)
7.00 – Za + Romana Gabor (8).
8.00 – Za ++ siostry Teresę, Gertrudę, Elżbietę, dusze w czyśćcu.
16.15 Procesja błagalna o urodzaje, błogosławieństwo w pracy i pokój na świecie do krzyża na placu kościelnym i nabożeństwo majowe.

17.00 – Za + Mariannę Kubicę w 1. rocznicę śmierci.

WTOREK – NMP KRÓLOWEJ POLSKI – 3.05.2016 (kolekta potrzeby naszej Parafii)
7.00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie w intencji ks. Ludwika Koniecznego z okazji 85. urodzin (Te Deum).
8.30 – Za + Romana Gabor (9).
10.00 – W intencji Ojczyzny.
11.30 – Rocznica Pierwszej Komunii Świętej.
14.30 – Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Franciszka Spik z ok. 80. ur. (Te Deum).
15.30 Procesja błagalna do krzyża przy kościele Św. Anny o urodzaje, błogosławieństwo w pracy i pokój na świecie, nabożeństwo majowe w kościele Św. Anny.
18.00 – Za ++ rodz. Teodora i Klarę Deja, ich rodziców i rodzeństwo. Za ++ teściową Marię Nowicką, ciocię Irenę Bagnowską z rodzinami. Za + Beatę Nowak, pokr. Za ++ rodz. Stanisławę i Edwarda Dzieja, brata Zenona i Stefana, wujka Stanisława, Józefa, Stefana i Zofię, Magdalenę, teścia Pawła Juroszek, ++ z pokr, dusze w czyśćcu. Za + męża Stanisława w 7. r. śm., rodziców, braci.

Środa – Świętego Floriana, męczennika – 4.05.2016
7.00 – I. Za ++ matkę Walerię Brzenska, rodzeństwo. II. Za ++ ojca Jana w rocznicę urodzin, matkę Marię, brata Edmunda, siostrę Franciszkę, szwagrów, ks. Leonarda, dusze w czyśćcu. III. Za + Romana Gabor (10).
8.00 – Dz. – bł. o zdrowie i błog. Boże w int. Łucji z ok. ur.
18.00 – Za + żonę Elżbietę Podniesińską w 10. r. śm. Za ++ męża Mirosława Strzodę, męża Jana Szwedę, ++ z rodz. Szweda, Strzoda i dragon. Za ++ męża Zygmunta Brzęczek, Kunegundę i ks. Józefa Ptak. Za dusze w czyśćcu cierpiące. Za ++ Józefa, Eugenię i Zdzisławę Hucz, Weronikę, Jerzego, Jana i Edwarda Prządka, Piotra, Zenona i Helenę Litwin, Juliana Popek, Martę Krawczyk, Gertrudę, Teresę, Henryka i Teofila Wawrzyńczyk, Krystynę Stukan i Jerzego Garus. Za ++ babcię Katarzynę w 45. r. śm., dziadka Franciszka, dusze w czyśćcu. Za ++ męża Jana Grzesik w 3. r. śm., jego rodz. Emanuela i Gertrudę, rodz. Stanisława i Martę Wręczycki, siostry Cecylię i Irenę, brata Rudolfa, szwagrów Zbigniewa i Huberta, Barbarę Michlik. Za ++ męża Antoniego w r. śm., rodz. Emilię, Marię i Franciszka, Martę Kurc, męża Huberta, teściów, siostrę Elżbietę, jej męża Edmunda, szwagra Jana Sitek, kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne, dusze w czyśćcu. Za ++ chrzestnę Natalię Warzycha w 1. r. śm. Za ++ matkę Cecylię Macias w r. śm., ojca Andrzeja, ++ z rodz. Macias, Rutkowski, Kasprzyk. Za ++ chrzestną Julię Włoka w r. ur., wujka Józefa, ++ z rodz. Włoka, Kaczmarczyk. Za + sąsiada Michała Kurek – od sąsiadów z klatki schodowej z ul 3 Maja 15b.
18.30 Nabożeństwo majowe i procesja błagalna do krzyża przy ul. Oświęcimskiej o urodzaje, błogosławieństwo w pracy i pokój na świecie.
Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca – 5.05.2016
7.00 Msza święta w języku łacińskim – I. Za ++ rodz. Wiktorię i Adolfa, braci pokr.
II. O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego na czas matury oraz o dobry wybór drogi życiowej dla Agaty.
7.30 Nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
8.00 – Za + Romana Gabor (11).
17.15 Msza święta szkolna – I. Z ok. ur., z podz. za odebrane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i wszelkie potrzebne łaski dla całej rodz. II. Za ++ rodz. Jadwigę i Augustyna, siostrę Gertrudę, jej męża Eryka, braci Jerzego, Rudolfa i Franciszka, bratowe Władysławę, Annę i Zuzannę, dziadków Marię i Piotra Duda, ciocię Franciszkę Szmidt, jej męża Wincentego, wujków Tomasza, Rudolfa i Alojzego, męża Henryka, teściów Weronikę i Antoniego, szwagrów Leona i Tadeusza, szwagierkę Agnieszkę, Huberta i Zuzannę Bartos, kapłanów Pawła i Franciszka Miś, ich siostrę Łucję, księży Józefa Żurka i Leonarda Pająka, Anielę i Józefa Szulik, kuzynkę Martę Danielczok.
17.45 Nabożeństwo majowe.

Piątek – Świętych Apostołów Filipa i Jakuba – pierwszy piątek miesiąca – 6.05.2016 (kolekta na Caritas)
7.00 – W intencji parafian.
7.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
8.00 – Za + Romana Gabor (12).
18.00 – Za ++ matkę Klarę Guziel, teściów Ligię i Wiktora Psiuk, Sławomira Marcinkowskiego. Za ++ Jerzego i Marię Klama, dusze w czyśćcu. Za + Czesława Ogazę w r. ur., dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Alberta i Klarę w r. śm., męża Edwarda. Za ++ Bronisławę Henel, rodziców i rodzeństwo. Za ++ z rodz. Pańczyszyn: Władysława, Zofię, Michała, Józefa, Jana, z rodz. Herman: Genowefę, Jakuba, Edmunda i Józefa, z rodz. Iżyckich: Olimpię, Wiesława i Franciszkę, z rodz. Leśko: Stanisławę i Tadeusza, dusze w czyśćcu. Za + Joachima Krzywoń – od koleżanek i kolegów. Za ++ Cecylię Świerczyńską. Za + sąsiadkę Marię Ploska – od sąsiadów z ul. Strzeleckiej. Za + sąsiadkę Danutę Jelonek – Walczak – od sąsiadów z bloku. Za ++ Gertrudę, Jana i Waldemara Cierpioł, Stanisława i Mariana Karbowiak, Piotra Ratajczyk, Hildegardę Kalus, Gertrudę Sprycha, ++ z rodz. Matusek, Byczek, Przydacz, Michalczyk Szwarc i Janik. Za + syna Marka Ogłaza w r. śm., męża Karola, synową Józefę. Za + matkę Florentynę Wąsik w r. ur., jej rodziców, ++ z pokr. Za ++ rodz. Jadwigę i Augustyna, siostrę Gertrudę, jej męża Eryka, braci Jerzego, Rudolfa i Franciszka, bratowe Władysławę, Annę i Zuzannę, dziadków Marię i Piotra Duda, ciocię Franciszkę Szmidt, jej męża Wincentego, wujków Tomasza, Rudolfa i Alojzego, męża Henryka, teściów Weronikę i Antoniego, szwagrów Leona i Tadeusza, szwagierkę Agnieszkę, Huberta i Zuzannę Bartos, kapłanów Pawła i Franciszka Miś, ich siostrę Łucję, księży Józefa Żurka i Leonarda Pająka, Anielę i Józefa Szulik, kuzynkę Martę Danielczok. Za ++ brata Gerarda Koczyba w r. śm., rodz. Stefana i Agnieszkę, brata Edwarda. Za ++ teściów Martę i Władysława Jelonek, szwagra Jerzego, wujka Wilhelma Kuś, ++ z pokr. z obu stron.
18.30 Nabożeństwo majowe i czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego.
19.00 Msza św. młodzieżowa w intencji maturzystów, wszystkich zdających egzaminy, Światowych Dni Młodzieży oraz o powołania do służby w Kościele.

Sobota – pierwsza sobota miesiąca – 7.05.2016 (odwiedziny chorych)
7.00 – Za + Romana Gabor (13).
7.30 Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
8.00 – W int. Ojczyzny o przemianę moralną i błog. Boże.
16.30 Nabożeństwo majowe i czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego.

17.00 – I. Za ++ rodz. Marię i Walentego Plaszczok, Helenę i Romualda Szczesnych.
II. O dar życia wiecznego dla + męża, ojca i dziadka Jana Sulima w r. ur.

VII. NIEDZIELA WIELKANOCNA – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 8.05.2016
(kolekta specjalna na nasze inwestycje parafialne; na nowe okna w kościele parafialnym i renowację witraży)
7.00 – Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Jakuba Margasa z ok. 18. ur.
8.30 – I. Za + męża Eugeniusza Swoboda w r. śm. II. Za + Romana Gabor (14).
10.00 – P I E R W S Z A K O M U N I A Ś W I Ę T A.
11.30 – Za ++ szwagra Eryka w r. śm., siostrę Stefanię.
13.00 – Za ++ chłopaka Krzysztofa Kowal, dziadków Zenona i Michalinę Kaczmarzyk, Mariana Sudak.
14.30 – I. W intencji o Stefana Kukuły SVD z okazji 40. rocznicy święceń kapłańskich.
II. Dziękczynno-błagalna: Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla syna Grzegorza z ok. ur.
15.30 Dziękczynne nabożeństwo majowe dzieci pierwszokomunijnych.
18.00 – Za ++ Mariannę i Stanisława Krawczyk, Władysławę i Józefa Kolarskich.

Poniedziałek – ŚW. STANISŁAWA, BISKUPA I MECZENNIKA – 9.05.2016
7.00 –
8.00 – Za + Romana Gabor (15).
18.00 – I. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Mirosława Gęborek z okazji 91. urodzin. II. Dz. – bł. w int. Norberta Kukowka z ok. 75. ur.
18.30 Nabożeństwo majowe i czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego.

Wtorek – 10.05.2016
7.00 – I. Za ++ syna Lucjana, wnuka Bartosza, ++ z rodz. II.
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
8.00 – Za + Romana Gabor (16).
18.00 – Za ++ Krystynę oraz Marię i Franciszka Drońskich. Za ++ Alojzego Pielarz, rodziców z obu stron, Adelę Wójcik, pokr., dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Franciszka i Hildegardę Pinkowski w r. śm., brata Piotra, ++ z rodz. Pinkowski, Galonska, trocha, Kamiński, Sochor, Dwornik. Za ++ Helenę, Wojciecha Antoniego Bul i Agnieszkę Kral. Za ++ rodz. Helenę i Leona Szmukier, dziadków Szmukier, Skrobarczyk, Teściów Franciszkę i Wiktora Sówka, dziadków Sówka i Pluta. Za ++ Krzysztofa Świerc, siostrę Teresę Świerc. Za + sąsiada Michała Kurek – od sąsiadów z klatki schodowej z ul 3 Maja 15b. Za + męża Zygmunta w r. śm.
18.30 Nabożeństwo majowe i czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego.

Środa – 11.05.2016
7.00 – I. II.
8.00 – Za + Romana Gabor (17).
18.00 – Za ++ Julię i Józefa Henel, Marcjannę i Pawła Zowada, ++ z rodz. Za ++ męża Edwarda Jelonek. Za ++ koleżanki Felicję, Zofię i Małgorzatę. Za + matkę Franciszkę Zowada w r. ur. Za + Henryka Leszczyńskiego, Bożenę Zając, dusze w czyśćcu.
18.30 Nabożeństwo majowe i czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego.

Czwartek – 12.05.2016
7.00 –
8.00 – Za + Romana Gabor (18).
17.15 Msza święta szkolna – I. Za + sąsiadkę Marię Ploska – od sąsiadów z ul. Strzeleckiej. II. Za ++ rodz. Jadwigę i Augustyna, siostrę Gertrudę, jej męża Eryka, braci Jerzego, Rudolfa i Franciszka, bratowe Władysławę, Annę i Zuzannę, dziadków Marię i Piotra Duda, ciocię Franciszkę Szmidt, jej męża Wincentego, wujków Tomasza, Rudolfa i Alojzego, męża Henryka, teściów Weronikę i Antoniego, szwagrów Leona i Tadeusza, szwagierkę Agnieszkę, Huberta i Zuzannę Bartos, kapłanów Pawła i Franciszka Miś, ich siostrę Łucję, księży Józefa Żurka i Leonarda Pająka, Anielę i Józefa Szulik, kuzynkę Martę Danielczok.

17.45 Nabożeństwo majowe i czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego.

Piątek – Matki Bożej Fatimskiej – 13.05.2016
7.00 – Za ++ Jadwigę Swatek w 20. r. śm., jej męża Józefa i syna Bolesława, ++ z rodz. Stolarczyk i Malcherek.
8.00 – Za + Romana Gabor (19).
17.15 –
19.00 – I. Przez wstawiennictwo Matki Bożej objawiającej się w Fatimie oraz błogosławionych Dzieci Fatimskich w intencji rodzin oraz w naszych dziękczynno-błagalnych intencjach: ……………….
II. Za ++ rodz. Elżbietę i Edwarda Gambka. Za ++ Antoniego Stolka w r. ur., Elżbietę Stolka, ++ z rodz. Stolka i Niwergol. Za + Stanisława Ślusarczyk w 30. dz. po śm., matkę Teresę Ślusarczyk. Za ++ Marię i Wilhelma Polok, Roberta Witt, ++ z rodz. Witt i Polok. Za + Kunegundę Maciów w 30. dz. po śm. Za + męża i ojca Jerzego Garbela.
Różaniec Fatimski i procesja do kościoła Św. Anny.

Sobota – Św. Macieja Apostoła – 14.05.2016
7.00 –
8.00 – Za + Romana Gabor (20).
15.00 w kościele Św. Anny – Dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Anny Suchanek z okazji 90. urodzin (Te Deum).
16.30 Nabożeństwo majowe i czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego.

17.00 – Za ++ męża Arkadiusza Fijał w r. śm., rodziców z obu stron, braci, bratową i szwagra.

NIEDZIELA – ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO – 15.05.2016 (kolekta na Diecezjalny Fundusz Inwestycyjny)
7.00 – I. Za ++ Jana i Marię Pochopin, ++ z rodz. II. Za + Romana Gabor (21).
8.30 – I. Za ++ matkę Agnieszkę Lesik, ojca Jana, rodz. Marię i Wincentego Marschall, ++ z rodz. Lesik i Marschall.
II. Za + sąsiadkę Małgorzatę Ozimek – od sąsiadów z ul. Wiśniowej.
10.00 Msza święta z elementami w języku łacińskim – Za ++ Zofię Szymańską, męża Franciszka, córki Cecylię i Ludwikę, syna Henryka, zięcia Jana, ++ z rodz.
11.30 – Za ++ brata Henryka Zemelę, rodz. Joannę i Stanisława, bratową Marię, ++ z rodz. Doleżych.
13.00 – Za ++ Walerię Małysz w 35. r. śm., ++ z rodz. Małysz, Mazurek i Mazan.
14.30 – Dziękczynno-błagalna:
15.30 Nabożeństwo majowe i do Ducha Świętego.
18.00 – Za + żonę Małgorzatę Kempa w 2. r. śm.

Poniedziałek – NMP MATKI KOŚCIOŁA – 16.05.2016
(kolekta na potrzeby naszej Parafii, kancelaria nieczynna)
7.00 – I. Za ++ siostry Joannę w r. ur., Jadwigę i Urszulę. II. Za + Romana Gabor (22).
8.30 – Za + Mieczysława w 10. r. śm., ++ z rodz. dusze w czyśćcu.
10.00 – Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Genowefy Sprycha z ok. 75. ur. (Te Deum).
16.00 – O błog. Boże i potrzebne łaski dla brata Andrzeja z ok. ur.
17.30 – Za ++ męża Mieczysława w r. śm., jego rodziców, syna Zbigniewa.
18.15 Nabożeństwo majowe.
19.00 – Za ++ Emila Krawczyk w 25. rocznicę śmierci, jego żonę Dorotę, rodziców z obu stron, dusze w czyśćcu.

Wtorek – Świętego Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika – 17.05.2016
7.00 – I. Za + Romana Gabor (23). II.
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
8.00 – Za + Bogdana Wolny w 1. r. śm.
18.00 – Za ++ Annę Stefanik, Marię Śledziona w r. ur., Romana Sledziona, Konrada Stefani, Stanisława Sledziona, Jana Michalskiego, ++ z pokr. Za + Joachima Krzywoń. Za ++ rodz. Julię i Marcina Gloc, czterech braci, siostrę, męża Franciszka Kazek, ++ z pokr. Za + Stanisławę Kotów w 10. r. śm. Za ++ teścia Jan a w r. śm., teściową Monikę, ich wnuka Michała, prawnuczkę Monikę, ++ z pokr. Za ++ matkę Zofię Rybak z ok. imienin. Za ++ matkę Różę Filipiak w 6. r. śm., ojca Mariana, dziadków Paulinę i Piotra Benk. Za ++ męża Pawła Haberla w 9. r. śm., teściów Agnieszkę i Walentego, rodz. Erykę i Edwarda Golasz, szwagrów Emanuela i Henryka, Joannę Liberka, ++ z rodz. Za + matkę Annę Kaczmarczyk w r. ur. Za ++ rodz. Elżbietę i Pawła Dylka, męża Ernesta Breguła, braci Józefa i Edmunda, dziadków Zofię i Jana Sojka, Annę i Ignacego Dylka, ++ z pokr.
18.30 Nabożeństwo majowe.

Środa – 18.05.2016
7.00 – I. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w posłudze kapłańskiej ks. Michała Choroszewskiego z okazji 3. rocznicy święceń kapłańskich. II.
8.00 – Za + Romana Gabor (24).
18.00 – Za + Bogdana Popielarz w r. śm. Za ++ ciocię Stefanię Rispler, dziadków Helenę i Władysława, dusze w czyśćcu. Za ++ z rodz. Młynek, Murek i Sowa.
18.30 Nabożeństwo majowe.

Czwartek – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – 19.05.2016
7.00 – Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błog., zdrowie, dary Ducha Świętego i wszelkie łaski potrzebne do zbawienia dla Anny z ok. ur. i dla całej rodz.
8.00 – Za + Romana Gabor (25).
17.15 Msza święta szkolna –
17.45 Nabożeństwo majowe.

Piątek – 20.05.2016
7.00 – I. II.
8.00 – Za + Romana Gabor (26).
18.00 – Za + ks. Dziekana Józefa Żurka i wszystkich kapłanów którzy posługiwali w naszej Parafii, siostry zakonne. Za ++ ojca Jana Kulika w r. ur., matkę Franciszkę, Wiktorię Kansy, Wiktorię Pyrek, Janinę i Annę Krasowskie. Za ++ Marię i Alojzego Witek w r. śm., ++ z rodz. Za + Waldemara Hofer w r. ur. Za + córkę Iwonę. Za ++ rodz. Jana i Annę Kukow2ka, Piotra i Jadwigę Brzezina, rodzeństwo i pokr. Za ++ rodz. Elżbietę i Jerzego Płonka w r. ur., ++ z rodz. Za + męża Jana Teodorczyk w r. śm., ++ z rodz. Za + Emila Kurzaca w r. ur. Za + sąsiadkę Danutę Jelonek – Walczak – od sąsiadów z bloku. Za ++ męża Mariana Siwiaszczyk, rodziców z obu stron, ++ z rodz. Za + matkę Walerię Anczyk w r. śm., ++ z pokr.
18.30 Nabożeństwo majowe.

Sobota – Św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika – 21.05.2016
7.00 – Za + Romana Gabor (27).
8.00 w kościele Św. Anny – W intencji Róż Różańcowych.
Nabożeństwo do Św. Anny.
14.00 w kościele Św. Anny – Dziękczynno – błagalna do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca NMP i Św. Anny w podziękowaniem za 92 lata życia Anny Kowalskiej oraz z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Świętego i nieustającą opiekę (Te Deum).
16.30 Nabożeństwo majowe.
17.00 – I. W int. rocznego dziecka; Oskar Szpak, jego rodziców i chrzestnych.
II. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Haliny Grysztar z ok. 80. ur. (Te Deum). III. Za ++ męża Eugeniusza Grysztar, rodziców Odoj i Grysztar, ++ z rodz. Mikuda, Kowalski i Biela.

VIII. NIEDZIELA ZWYKŁA – NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 22.05.2016
(kolekta na budowę kościoła w Kochcicach, po Mszy świętej zbiórka na organizację wieczoru uwielbienia w uroczystość Bożego Ciała)
7.00 – Za ++ męża Piotra Borszcza w 4. r. śm., rodziców, Bronisława Pinkowskiego, dwie żony Marie, teściów Pawła i Małgorzatę Borszcz, zięcia Józefa Jarzyna.
8.30 – I. Za ++ matkę Florentynę Smolin w 2. r. śm., męża Józefa, pokr. z obu stron. II. Za + Romana Gabor (28).
10.00 – I. Za + ks. Dziekana Józefa Żurka w 7. rocznicę śmierci. II. Za ++ męża Wiktora Krawczyk w 23. r. śm., zięcia Henryka Machnik, ++ z rodz. Krawczyk i Ziaja. III. Za ++ Renatę Michalik, rodz Kunegundę i Piotra Michalik, teściów Dorotę i Antoniego Jeziorowskich, wujków Eugeniusza i Władysława, szwagra Józefa, Edwarda Gieroska.
11.30 – I. Za + męża Ryszarda Walczak w 1. r. śm.
II. Za ++ szwagra Ernesta w 2. r. śm., siostrę Lidię.
13.00 – Za ++ męża Wilhelma w (100) r. ur., ++ z rodz. Jośko, Libner, Barwicki, Leśniowski, Gerwatowski, Habrajski i Pietrzik.
14.30 – Dziękczynno-błagalna: O Dalsze błog. Boże i zdrowie dla Aleksandra z ok. 25. ur. oraz o błog. Boże i zdrowie dla całej rodz. O zdrowie i błog. Boże dla Ireny z ok. 50. ur.
15.30 Nabożeństwo majowe i ku czci Trójcy Przenajświętszej z udziałem Chóru Świętej Cecylii.
18.00 – Za ++ matkę Zofię w r. ur. i w 5. r. śm.

Poniedziałek – 23.05.2016
7.00 – I. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w posłudze kapłańskiej ks. Krzysztofa Rucińskiego z okazji 1. rocznicy święceń kapłańskich.
II. Do Bożej Opatrzności z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i zdrowie dla Jadwigi Kaczmarzyk z ok. ur.
8.00 – Za + Romana Gabor (29).
18.00 –
18.30 Nabożeństwo majowe.

Wtorek – NMP Wspomożenia Wiernych – 24.05.2016
7.00 – I. Za ++ Marię Młynek w r. ur., męża Antoniego, Arkadiusza, Zbigniewa, Alfreda Bodora, Martę i Wincentego Mikuda, Edwarda Wolskiego. II. Za + Romana Gabor (30).
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
8.00 – Za ++ Antoniego Kołodziej w r. ur., żonę Alicję, pokr.
18.00 – Za + Anielę Ogaza w r. ur., dusze w czyśćcu. Za + Zbigniewa Mikołajczyk w 5. r. śm., rodziców i dziadków Mikołajczyk i Dąbek. Za + męża Eugeniusza, ++ z pokr. Za + Stefanię Żelazny. Za ++ męża Alojzego, syna Józefa, rodz. Jerzego i Annę, rodzeństwo i pokr. Za ++ Krzysztofa Świerc i siostrę Teresę Świerc. Za + Michała Kurek w 30. dz. po śm.
18.30 Nabożeństwo majowe.

Środa – 25.05.2016
7.00 – Za + Elżbietę Pyka.
8.00 – Do Miłosierdzia Bożego przez wst. MB za ++ córkę Małgorzatę, męża Kazimierza, rodzeństwo, rodziców i pokr. z obu stron, dusze w czyśćcu.
16.30 Nabożeństwo majowe.

17.00 – Za ++ Stanisława Kowalczyka w 9. r. śm., pokr. z obu stron, Marię Bromer, pokr. z obu ston. Za ++ matkę Jadwigę Kulik, ojca Alojzego, brata Mariana. Za ++ rodz. Mariannę i Michała Szczesnych, braci Mieczysława i Romualda, męża Bernarda, bratową Helenę, szwagra Lucjana, Lecha Stochel. Za + męża i ojca Alojzego, ++ z rodz. Za + matkę Marię Drywa w r. śm., jej rodziców i rodzeństwo. Za + Urbana Wąsik w r. ur. Za + kolegę Waldemara Hofer – od kolegów i koleżanek z pracy. Za + koleżankę Grażynę Cierpioł – od koleżanek z pracy.

CZWARTEK – NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHYSTUSA – 26.05.2016
(kolekta na potrzeby naszej Parafii)
7.00 –
8.00 – I. Za Parafian. II. W intencji matek. III. Za + Hildegardę Zadunajską w 1. rocznicę śmierci. IV.
PROCESJA EUCHARYSTYCZNA do czterech ołtarzy.
11.00 – O radość życia wiecznego dla ++ rodz. Matyldy Wocław z ok. Dnia Matki i Alojzego z ok. zbliżającego się Dnia Ojca, ich rodziców i rodzeństwo z obu stron, chrzestną Monikę Gbur.
13.00 – Za ++ Wincentego Wyciślok w 31. r. śm., ++ z rodz. Mazurek i Wyciślok.
14.30 –
18.00 –
19.00 na Rynku koncert uwielbienia „W górę Serca”.

Piątek – 27.05.2016 (kancelaria nieczynna)
7.00 – O radość życia wiecznego dla ++ matki Florentyny Smolin w 2. r. śm., ojca Józefa.
8.00 – Za ++ matkę chrzestną Annę Bargiel w r. ur., jej syna Grzegorza, ++ z rodz. Pieprzyca.
18.00 – W intencji Apostolatu Maryjnego.
18.30 Nabożeństwo majowe i procesja Eucharystyczna.

Sobota – 28.05.2016
7.00 – W intencji Edwarda Witek z okazji 60. urodzin.
8.00 – W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (solenizanci: Hildegarda Spałek, Helena Koczyba, Aniela Różniewska, Zofia Jośko).
13.00 ślub: Anna Derkowska – Zbigniew Zborowski.
15.00 w kościele Św. Anny – ślub: Małgorzata Ambroziak – Piotr Zawieja.
16.15 Nabożeństwo majowe i procesja Eucharystyczna.

17.00 – Dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Doroty Mizgalskiej z okazji 84. urodzin oraz w intencji całej rodziny.

IX. NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.05.2016
(kolekta na potrzeby naszej Parafii, kazania wygłosi i błogosławieństwa prymicyjnego udzielać będzie ks. Krzysztof Wycisk)
7.00 –
8.30 – I. O radość życia wiecznego dla ++ ojca Jana Ozimek w 35. r. śm., matki Waleski, ich córki Małgorzaty, pokr. II. O radość życia wiecznego dla syna ks. Dariusza Kopca w 6. r. śm. oraz w r. święceń kapłańskich.
10.00 – Za ++ Mariannę i Bronisława Szala, Weronikę i Jana Kłobus, pokr.
11.30 – Za + sąsiadkę Marię Ploska – od sąsiadów z ul. Strzeleckiej.
13.00 – Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących chrzest, rocznych dzieci:…, ich rodziców i chrzestnych.
14.30 – Dziękczynno-błagalna: W int. Magdaleny Brewka z ok. 18. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, dary Ducha Świętego i zdrowie dla całej rodziny..
15.30 Nabożeństwo majowe w intencji Światowych Dni Młodzieży i procesja Eucharystyczna.
18.00 –

Poniedziałek – 30.06.2016
7.00 –
8.00 – Za ++ dziadków z obu stron, krewnych, dusze w czyśćcu.
18.00 – Za + córkę i Matkę Urszulę Molatę w 1. r. śm.
18.30 Nabożeństwo majowe i procesja Eucharystyczna.

Wtorek – Nawiedzenia NMP – 31.05.2016
7.00 – I. Za ++ matkę Juliannę Mańka w r. śm., ojca Jana, brata Ignacego, siostrę Martę, szwagra Józefa.
II.
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
8.00 –
18.00 – Za + męża i ojca Łucjana Woźniak w r. śm. Za ++ Marię i Rufina Albrecht, brata Alojzego, Marcina i Jadwigę Borek, Wojciecha i Katarzynę Miozga, syna Jana, Marię i Adama Smyła, brata Zbigniewa. Za + syna Zdzisława Korzonek w r. śm. Za ++ męża Jerzego Franciszczok w r. śm., ++ z rodz. Cieplak, Dorożyński, Franciszok.
18.30 Nabożeństwo majowe i procesja Eucharystyczna.