PORZĄDEK NABOŻEŃSTW


Sobota – 19.08.2017
7.00 w kościele Św. Anny – W intencji żyjących i zmarłych członków Róż Różańcowych.
Nabożeństwo do Św. Anny.
11.30 ślub: Izabella Borucz – Dawid Żyłka.
13.00 ślub: Beata Maniecka – Grzegorz Gołąb.
14.00 w kościele Św. Anny – ślub: Dorota – Łukasz Kozieł.
15.00 w kościele Św. Anny – ślub: Maja Cierpiał – Jakub Kłobus.

17.00 – Za + Jadwigę Morawiec.
20.00 w kościele Św. Anny: Nabożeństwo na zakończenie pielgrzymki.

XX. NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.08.2017 (kolekta na Diecezjalny Fundusz Inwestycyjny)
7.00 – I. Za + Leszka Orzełek w 30. dz. po śm.
II. O radość życia wiecznego dla + ojca chrzestnego Feliksa Ledwon.
8.30 – I. Za + męża Bernarda, rodziców, teściów, pokr.
II. Za ++ rodz. Cecylię i Henryka Garus.
10.00 – Dziękczynna z prośba o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w życiu kapłańskim dla ks. Krzysztofa Rucińskiego z okazji urodzin.
11.30 – W intencji rodziców z podziękowaniem za dar życia, otrzymane dobro z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski błogosławieństwo Boże – od nowożeńców Mai i Jakuba.
14.30 – Dziękczynno-błagalna: Z ok. 40 r. śl. Krystyny i Franciszka oraz w int. całej rodz. z prośbą o dalsze zdrowie i błog. Boże. O zdrowie i błog. Boże dla Waldemara Kurpierza z ok. 75. ur. Z ok. 70. ur. Urszuli Łapińskiej z podz. i prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie. Z ok. 10. r. śl. Marianny i Marcina oraz z ok. 9. ur. Julii o zdrowie i błog. Boże dla całej rodz. – od przyjaciół. W int. Doroty i Jerzego z ok. 40. r. śl. oraz w int. rodz. z podz. i prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie. Z ok. 1. urodzin syna Franciszka.
15.30 Nieszpory niedzielne.
18.00 – Za + Mariana Hnat.

Poniedziałek – 21.08.2017
7.00 – O życie wieczne dla + Róży Szajbel.
18.00 – Za ++ ojca Augustyna Łupież w r. ur., matkę Emilię, braci Ottona i Augustyna, Stefana Giza, Andrzeja Molenda, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu.

Wtorek – NMP Królowej – 22.08.2017
7.00 – W intencji zyjących i zmarłych parafian.
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
18.00 – Za ++ męża i ojca Jana Grzesik w r. ur., jego rodz. Emanuela i Gertrudę. Za ++ ojca Roberta Zowada w 13. r. śm., matkę Annę, brata Łucjana, Konrada, Edmunda i Agnieszkę Kurek, ++ z rodz. Zowada i Kurek. Za ++ matkę i teściową Gertrudę Lach w r. ur. Za ++ rodz. Pelagię i Tadeusza Krawczyk, Helenę i Stanisława Knopik, ++ z rodz. Krawczyk, Knopik i Baszta. Za + ojca Andrzeja Bobrowskiego w 1. r. śm. Za ++ męża Jana Kowalewicza, rodziców Bednarek, dziadków Zuzel. Za + przyjaciółkę Elżbietę Budnik – od Heleny z rodz. Za ++ Różę i Alfonsa Koza, rodziców z obu stron, syna Gerarda, synową Marię, siostrę Gertrudę, Otylię i Daniela Jasiewicz.
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Środa – 23.08.2017
7.00 – Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Teresę i Ryszarda Mendrela, ojca Józefa Lubojańskiego, brata Alfreda, wujka Franciszka, dusze w czyśćcu.
18.00 – Za ++ męża Jana Spałek w r. śm., rodz. Agnieszkę i Wiktora Morawiec, brata Mariana. Za ++ rodz. Rozalię i Augustyna Wąsik w r. ur. Za ++ męża Edmunda Świerca, syna Krzysztofa, córkę Teresę. Za ++ męża, ojca i dziadka Edwarda Kazucha w r. ur. Za ++ rodz. Emila i Marię Piechota, pokr. Piechota, Kurpierz. Za ++ teściów Paulinę i Józefa Klimza, rodzeństwo. Za + męża Pawła Klimza. Za ++ Magdalenę i Józefa Szejok.

Czwartek – Świętego Bartłomieja Apostoła – 24.08.2017
7.00 – Za + Marię Kożuch w 36. r. śm., ++ z rodz.
17.15 – Za + Bronisławę Milczarek w 2. r. śm.

Piątek – 25.08.2017
7.00 – Za + ojca Józefa Smolin w r. ur., matkę Florentynę.
18.00 – Za ++ matkę Janinę Zembała w 15. r. śm., babcię Natalię, Janinę i Annę Krasowskie. Za ++ Cecylię Gnacińską w r. śm., męża Jana, rodziców Zofię i Franciszka, siostrę Ludwikę i brata Henryka. Za + Marię Andraczek w 1. r. śm. Za ++ Jana i Annę Berbesz w r. ur. Za + córkę Iwonę. Za ++ żonę i matkę Józefę Telma, rodziców, teściów, ++ z rodz. Jarek i Telma. Za ++ rodz. Klarę i Wiktora Bryś, Agnieszkę Dada, Jadwigę Mańka, ++ z rodz. Bryś i Mańka. Za ++ męża Ludwika w r. ur., ++ z rodz. Piechota, Pyrek, Ciba, ojca Alojzego Just, siostrę Urszulę, dziadków Niewiadomski, Just, Ryszarda, Marię i Patrycję Gmyrek, Henryka Sonecki, Karola Popiołek, Teresę Polak, Tadeusza Kucierajter, Emilię i Augusta Łupierz, cicoie, wuków, ++ z pokr. Za ++ Henryka Bonk, rodziców, brata Gerarda, bratowe Jadwigę, Marię, Irenę zięcia Cezarego, Franciszka i Joannę Klimza, synów Pawła i Jerzego, Franciszkę Ciemięga, Jana i Irenę Jerominek, syna Józefa. Za + męża Adolfa w r. śm., rodziców z obu stron, rodzeństwo, bratową. Za ++ syna Zygmunta Kauder w r. ur., rodz. Martę i Eryka Czogala, brata Romana, siostrę Elżbietę, teściów Marię i Jana Zdzieblik, Różę i Jerzego Świerc. Za ++ Czesława Molendę, córkę Halinę, zięcia Herberta, rodziców z obu stron, dusze w czyśćcu. Za + Józefa Sosnowskiego w 25. r. śm. Za ++ Zofię, Ewę i Zdzisława Bujakowskich.

Sobota – NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ – 26.08.2017
7.00 – W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (solenizantka: Renata Kuszka).
13.00 w kościele Św. Anny – ślub: Klaudyna Pilawa – Przemysław Piotrowski.

17.00 – I. Za ++ ojca Jerzego Potempa w 15. r. śm., matkę Matyldę, dziadków, ++ z rodz. II. Za ++ męża Romualda Pluszczaka, jego rodziców, rodzeństwo, szwagrów, bratową Stefanię, rodz. Zofię i Tomasza Wilczek, siostry Radegundę, Bronisławę, brata Antoniego, bratową Ewę, jej rodziców, ++ z pokr., dusze w czyśćcu.

XXI. NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.08.2017 (kolekta na potrzeby naszej Parafii)
7.00 – W int. rodz. Przydacz.
8.30 – Za ++ rodz. Janinę i Mikołaja Czech, pokr. z obu stron.
10.00 – Za + syna Michała Maj w 5. rocznicę śmierci.
11.30 – Za ++ matkę Gertrudę w r. śm., ojca Feliksa.
13.00 Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących chrzest, rocznych dzieci: Wojciech Pskowski, Adam Mazur .… ich rodziców i chrzestnych.
14.30 – Dziękczynno-błagalna: W intencji rodziny Bernadety i Waleriana Goniwiecha z okazji rocznicy ślubu. Przez wst. MB Częstochowskiej z podz. i prośbą o dary Ducha Świętego, błog. Boże i zdrowie dla córki Eweliny.
15.30 Nabożeństwo do Matki Bożej Częstochowskiej.
18.00 – Za ++ męża Edmunda Gruca, rodziców, brata, bratową, ++ z rodz.

Poniedziałek – Świętego Augustyna, biskupa i doktora Kościoła – 28.08.2017
7.00 – Za + siostrę Jadwigę w r. śm., ++ z rodz. Seget, Nowozimski.
18.00 – Za + Magdalenę Plonka w 1. r. śm.

Wtorek – Męczeństwo Św. Jana Chrzciciela – 29.08.2017
7.00 – Za + Jadwigę (1).
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
18.00 – Za ++ męża Roberta, teściów Marię i Alojzego Wiora, ojca Wacława, Gerharda Gaweł, ++ z rodz. Wiora, Trocha, Strzeszyna. Za + ojca Eugeniusza Gatys, ++ z rodz. Łopata. Za + ojca Piotra Ziaja w r. śm., matkę Marię i Annę Ziaja, ich rodzeństwo i rodziców. Za ++ Rutę i Mieczysława Poprawa, ++ z rodz. Za ++ Pelagię, Juliana i Jana Klonowskich, ++ z rodz. Za ++ syna Marka, męża Stefana, Wilhelma i Agnieszkę Jelito, szwagrów, szwagierki, rodz. Rudolfa i Klarę Skorupa.
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Środa – Błogosławionej Bronisławy, dziewicy – 30.08.2017
7.00 – Za + Jadwigę (2).
18.00 – Za ++ męża Andrzeja Rajnogę w r. śm., Ewę i Pawła Rajnoga, Martę i Emila Marszałek, Marię, Helenę i Antoniego Moc. Za ++ rodz. Mariannę i Michała Szczesnych, braci Mieczysława i Romualda, męża Bernarda, bratową Helenę, szwagra Lucjana, Lecha Stochel, bratanka Mariana. Za + matkę Różę Filipiak w r. ur. Za ++ ojca Stefana Koczyba w r. ur., matkę Agnieszkę, braci Edwarda i Gerarda. Za ++ Zofię, Małgorzatę, Jadwigę, Teodora, Ernesta Styczyrz, Klarę Jarzombek, Alfreda Gromotka. Za ++ męża Maksymiliana w r. ur., teściów Martę i Piotra Molenda, ich dwóch synów, córkę, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Marię i Jana Ostrowskich. Za ++ rodziców z obu stron, trzy siostry, trzech braci, czterech szwagrów, dwie szwagierki, bratową, dziadków, ++ z pokr. Za ++ rodz. Teofilę i Piotra Tekieli, wujków Zenona, Antoniego, Zdzisława, dziadków Nicpoń, Tekieli, kapłanów z naszej Parafii, dusze w czyśćcu.

Czwartek – 31.08.2017
7.00 – Za + Jadwigę (3).
15.00 ślub: Paulina Pielarz – Michał Stec.
17.15 – Dz. – bł. w int. rodz. Szaforz.

Piątek – Błogosławionej Bronisławy, dziewicy – pierwszy piątek miesiąca – 1.09.2017 (kolekta na Caritas)
7.00 – I. W intencji parafian. II. Za + Jadwigę (4).
7.30 Nabożeństwo do NSPJ.
8.00 – Za + Klarę Szymik.
18.00 – Za ++ Dorotę Krawczyk w r. śm., męża Emila, rodziców z obu stron, dusze w czyśćcu. Za ++ matkę Marię Bielewską w 12. r. śm., ojca Stanisława, brata Stefana, Agnieszkę i Jana Gajda, ++ z rodz. Mazur, dziadków z obu stron. Za ++ matkę Jadwigę Kokot w 12. r. śm., ojca Henryka, pokr. Za ++ Józefa Szendzialorz w r. śm., rodz. Michała i Elżbietę Kaszuba, brata Henryka, siostrę Annę, jej męża Jana. Za ++ Otylię, Hermana i Jana Kapol, ++ z rodz. Przyłudzki, Kapol, Gworek i Falkowski. Za ++ Klarę i Józefa Gawron w r. śm., ++ z rodz. Gawron, Niedurny, Pietrzok. Za ++ Marcelego Mokwa, rodziców, pokr., ++ z rodz. Cieciak, Płonka, kowalskich, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Helenę i Leona Szmukier, dziadków Szmukier, Skrobarczyk, teściów Franciszkę i Wiktora Sówka, dziadków Sówka, Pluta. Za ++ matkę Klarę Guziel, teściów Ligię i Wiktora Psiuk, Sławomira Marcinkowskiego. Za ++ Jerzego i Marię Klama, dusze w czyśćcu.

Sobota – pierwsza sobota miesiąca – 2.09.2017 (odwiedziny chorych)
7.00 – Za + Jadwigę (5).
7.30 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
8.00 – Za + Rozalię Henne w r. ur.
12.00 w kościele Św. Anny – ślub: Agata Seget – Robert Mrugała.
14.00 – Dziękczynno – błagalna o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Ewy i Artura Dubas z okazji 25. rocznicy ślubu, Anny i Mariana z okazji 30. rocznicy ślubu i o dary Ducha Świętego dla Pauliny, Karoliny, Franciszka, Piotra i Tomasza.

17.00 – Za + Lidię Matuszewską w r. śm., ++ z rodz. Matuszewski, Koza.

XXII. NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.09.2017 (kolekta na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego)
7.00 – Za + Jadwigę (6).
8.30 – Za ++ Józefa Pietrzik, rodz. Karolinę i Józefa, Karola, Jerzego, Franciszka, Magdalenę i Barbarę Spik, siostry Wiktorię i Agnieszkę, ++ z rodz., Huberta Krawczyk, dusze w czyśćcu.
10.00 – I. Za ++ Teodora w r. śm., Zofię, Małgorzatę i Jadwigę, męża Ernesta, pokr. II. Z podz. za 70 lat życia męża Stefana z prośbą o zdrowie, błog. Boże i dalsze potrzebne łaski.
11.30 – I. Za ++ męża Stefana w r. ur., rodziców, teściów, rodzeństwo, pokr. z obu stron.
II. W intencji rocznego dziecka Józefa Raheem, jego rodziców i chrzestnych.
13.00 – Za ++ męża Jerzego Spojda w r. śm., rodz. Łucję i Franciszka Paprotny, Franciszkę i Pawła Spojda, ++ z pokr.
14.30 – Dziękczynno-błagalna: Przez wst. MBNP z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i opiekę dla Łucji. W intencji rocznego dziecka Antoniego Kramarczyk, jego rodziców i chrzestnych. W int. rocznego dziecka Zofii Foryta, jej rodziców i chrzestnych oraz Filipa i Mileny.
15.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
18.00 –

Poniedziałek – 4.09.2017
7.00 – I. Przez wstawiennictwo MBNP do NSPJ o zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji. II. Za + Jadwigę (7). III.
9.00 w kościele Świętej Anny – W intencji ZSOT o błogosławieństwo w nowym roku szkolnym.
18.00 – Za + Mariana Hnat w 30. dzień po śmierci.

Wtorek – 5.09.2017
7.00 – I. Za + Jadwigę (8). II.
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
8.00 –
18.00 – Za + męża Henryka Pietrzak w r. ur. Za ++ ojca i brata Stefana i Jana Zowada w r. ur. Za ++ matkę Stanisławę Szimber w r. ur., siostry, Annę Kazuch, jej syna Jerzego, synową Irenę Kościelnych, Agnieszkę Słowik, dusze w czyśćcu. Za ++ męża i ojca Henryka Kolasa w 9. r. śm., rodziców z obu stron, ++ z rodz.
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Środa – 6.09.2017
7.00 – I. Za ++ Monikę Gbur – od chrześnicy Joanny z rodziną.
II. Za + Jadwigę (9). III.
18.00 – Za ++ matkę Józefę w r. śm., ojca Wacława, syna Michała, bratanka Jacka. Za ++ z rodz. Młynek, Murek i Sowa.

Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca – 7.09.2017
7.00 Msza święta w języku łacińskim – I. Za + ciocię Katarzynę, ++ z rodz.
II. Za + Jadwigę (10).
7.30 Nabożeństwo w intencji powołań do służby w Kościele.
17.15 Msza święta szkolna (błogosławienie przyborów pierwszoklasistom) – I. W intencji uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, nauczycieli, katechetów i wychowawców o błogosławieństwo w nowym roku szkolnym.
II. W intencji rodzin uczniów klas trzecich rozpoczynających przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodzin.
III. Za + męża Gerarda Molenda w r. ur., dusze w czyśćcu.
IV. W int. Katarzyny i Tomasza z ok. 15. r. śl. oraz Zuzanny i Aleksandry z ok. ur. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie.

Piątek – Narodzenie NMP – 8.09.2017
7.00 – Za + Jadwigę (11).
7.30 Akt poświęcenia Niepokalanemu Sercu NMP.
8.00 –
16.00 –
18.00 – Za ++ Elżbietę I Franciszka Podniesińskich w r. ur. Za + Angelę Kukowka w 16. r. śm., siostrę Cecylię. Za ++ z rodz. Harmider, Rispler, Kuńka, Młyńczyk, dusze w czyśćcu. Za ++ matkę Gertrudę Paruzel w r. śm., ojca Leona, ich rodzeństwo i rodziców, dusze w czyśćcu. Za ++ męża Emila Ruranski w r. ur.., rodz. Jana i Paulinę Sprot, brata Pawła, bratową Marię, teściów Wilhelma i Julię, szwagrów, koleżanki Helenę Gromkowską i Marię Choma w 7. r. śm. Za ++ ojca Karola Imiołczyka w r. śm., matkę Annę.
Akt poświęcenia Niepokalanemu Sercu NMP.
19.00 Msza święta młodzieżowa o błogosławieństwo w nowym roku szkolnym oraz w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.

Sobota – 9.09.2017
7.00 – Za + Jadwigę (12).
8.00 – Przez wst. Maryi Królowej Polski w intencji Ojczyzny o przemianę moralną i błog. Boże.
15.00 w kościele Św. Anny – ślub: Karolina Kaganek – Daniel Nowak.

17.00 – Za + Jadwigę Andrzejewską w 25. r. śm., ++ z rodz.

XXIII. NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.09.2017 (kolekta specjalna na nasze inwestycje parafialne; na nowe okna w kościele parafialnym i odnowienie witraży)
7.00 – Za + Jadwigę (13).
8.30 –
10.00 – Za ++ sąsiada Leszka Orzełek, sąsiadów z ul. Strzeleckiej, Jaśminowej i Lipowej.
11.30 – Za + męża i ojca Jana Kapol w 30. dzień po śmierci o radość życia wiecznego.
13.00 – Za ++ męża Franciszka, córki Irenę i Urszulę, zięcia Andrzeja, ++ z rodz. Dyla, Spik, Kuźnik, Mrówczyński, Szczerba, dusze w czyśćcu.
14.30 – Dziękczynno – błagalna: Z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże w int. Eugenii z ok. ur.
15.30 Nieszpory niedzielne.
18.00 – Za + Mariana Hnat.

Poniedziałek – dzień Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele – 11.09.2017
7.00 – I. Za + Anielę Drzazga, ++ z rodz. II. Za + Jadwigę (14). III.
7.30 – 18.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.
18.00 – Za ++ żonę Jadwigę Maroń w 6. r. śm., rodz. Teresę i Teodora Maroń.

Wtorek – NMP Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej, MB Piekarskiej – 12.09.2017
7.00 – Za ++ matkę Marię w rocznicę śmierci, ojca Jana, rodzeństwo, ks. Leonarda, ++ z rodziny. II. Za + Jadwigę (15).
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
8.00 – Za + Rozalię Henne w r. śm.
18.00 – Za ++ ojca Antoniego Stolka w 2. r. śm., ++ z rodz. Stolka i Niwergol. Za ++ rodz. Elżbietę i Pawła Dylka, męża Ernesta Breguła, braci Józefa i Edmunda, ++ z pokr. Dylka, Breguła i Sojka. Za ++ syna Krzysztofa Madura, męża i ojca Kazimierza, rodz. Marię i Karola Szulc, teściów Julię i Jana Madura, siostry Dorotę i Marię dwóch szwagrów, siostrzeńca, ++ z rodz. i pokr. z obu stron, Marię Lubojańską. Za + męża Józefa Borowik w r. ur. Za ++ rodz. Augustyna i Balbinę Henne, brata Antoniego, teściów, dziadków, pokr. z obu stron. Za + Leopolda Garus w r. śm., ++ z rodz. Za a++ Mariana Stolarek, rodziców, braci i teściów. Za ++ Łucję Wawrzyniak, pokr. z obu stron. Za + Zdzisława Kozińskiego w 30. dz. po śm.

Środa – Świętego Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła – Dzień Fatimski – 13.09.2017
7.00 – I. Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Szymona Stec z ok. ur. II. Za ++ rodz. Amelię, Stefana i Jadwigę Słonina, brata Kazimierza, Mieczysława, siostrę Wandę, dziadków Idasz, Słonina.
III. Za + Jadwigę (16).
18.00 – I. Przez wstawiennictwo Matki Bożej objawiającej się w Fatimie i świętych Dzieci Fatimskich Hiacynty i Franciszka w intencji rodzin oraz w naszych dziękczynno-błagalnych intencjach: ….
II. Za ++ Marka Jeziorowskiego, ++ z rodz. Jeziorowski, Trybus, Kaczmarczyk. Za ++ męża i ojca Tadeusza Ryznar w r. śm., matkę Czesławę, babcię Janinę. Za ++ rodz. Agnieszkę i Stanisława Kowol, Ludwikę i Tadeusza Żegraj, Marię i Czesława Kulisińskich, Joachima Węgierka, dziadków Florentynę i Stanisława Morawiec, dziadków Marię i Jana Kowol, Marię Morawiec. Za ++ męża Edmunda Świerca, syna Krzysztofa córkę Teresę.
18.40 Różaniec Fatimski i procesja do kościoła Św. Anny.

Czwartek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – 14.09.2017
7.00 – I. Za ++ ojca Karola, matkę Władysławę, brata Ernesta, męża Józefa. II. Za + Jadwigę (17).
15.00 w kościele Św. Anny – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Tadeusza Stempniak z okazji 85. urodzin.
17.15 Msza święta szkolna – I. Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Teresę i Ryszarda Mendrela, ojca Józefa Lubojańskiego, brata Alfreda, dziadków z obu stron. II. Za + żonę, matkę i babcię Danielę Sowa w 12. r. śm.

Piątek – NMP Bolesnej – 15.09.2017
7.00 – Za + Jadwigę (18).
7.30 Wyjazd na Pielgrzymkę na Górę Św. Anny na Odpust ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego z przystanku przy alei Solidarności.
8.00 –
17.00 w kościele Św. Anny –
18.00 – Za ++ Gertrudę Tomanek w r. śm., Małgorzatę Doleżych, ++ z rodz. Smyrek, Tomanek, Doleżych. Za ++ z rodz. Pańczyszyn: Władysława, Zofię, Michała, Józefa, Jana, z rodz. Herman: Genowefę, Jakuba, Edmunda i Józefa, z rodz. Iżyckich: Olimpię, Wiesława i Franciszkę, z rodz. Leśko: Stanisławę i Tadeusza, Alfonsa Grabińskiego, dusze w czyśćcu. Za ++ matkę Elżbietę Szumowską w r. śm., ojca Tadeusza, ++ z rodz. Kos, Szumowski, dusze w czyśćcu. Za ++ męża, ojca i dziadka Franciszka Kozielskiego, rodz. Agnieszkę i Franciszka Piowczyk, siostrę Agnieszkę, szwagrów, teściów Martę i Franciszka Kozielskich, szwagierki i szwagra, dziadków z obu stron, Stanisława Banasika. Za ++ rodz. Teofilę i Piotra Tekieli, wujków Zenona, Antoniego, Zdzisława, dziadków Nicpoń, Tekieli, kapłanów z naszej Parafii, dusze w czyśćcu. Za ++ Różę Koza w . ur., męża, syna, synową, ++ z rodz.

Sobota – Św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana bpa – 16.09.2017
7.00 – Za + Jadwigę (19).
8.00 w kościele Św. Anny – W intencji Róż Różańcowych.
Nabożeństwo ku czci Św. Anny.

17.00 – Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże , zdrowie i dary Ducha Świętego dla Macieja.

XXIV. NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.09.2017 (kolekta na potrzeby Stolicy Apostolskiej)
7.00 – Za + matkę Cecylię Garus.
8.30 – Za ++ rodz. Elżbietę i Józefa Lizurek, Anastazję i Teodora Goniwiecha, córkę Renatę Półtorak, ++ z pokr.
10.00 Msza święta z elementami w języku łacińskim – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Anety i Tadeusza Mizgalskich z okazji 25. rocznicy ślubu (Te Deum).
11.30 – I. W int. Alicji i Mirosława Sukiennik z ok. 35. r. śl. oraz z ok. urodzin Mirosława z podz. Az otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski. II. W int. Justyny i Adama z ok. 1. r. śl., ich syna Jakuba oraz w int. całej rodz. z podz. i prośbą o błog. Boże i zdrowie. III. Dz. – bł. o błog. Boże w int. Dominika Knopik z ok. 5. ur.
13.00 – W int. rodz. Krystyny i Krzysztofa Niedźwiedź z podz. za dar życia z prośbą o błog. Boże, potrzebne łaski oraz o dar życia wiecznego dla rodz. Marii i Henryka Korzus – od nowożeńców.
14.30 – Dziękczynno-błagalna: Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże, dary Ducha Świętego dla Klaudii Kaim z ok. 20. ur.
15.30 Przywitanie pielgrzymów powracających z Góry Św. Anny
18.00 – Za + Jadwigę (20).

Poniedziałek – Św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski – 18.09.2017
7.00 – I. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w życiu zakonnym i zdrowie dla Siostry Liliosy z okazji urodzin. II. Za ++ męża Józefa Anioł, ++ z rodz. III. Za + Jadwigę (21).
18.00 – Za ++ rodz. Bronisławę i Gerarda Maniera, ++ z rodz. Maniera, Koziara, Łapok.

Wtorek – 19.09.2017
7.00 – I. Za ++rodz. Franciszkę i Karola, braci Józefa i Zygmunta, ++ z pokr. II. Za + Jadwigę (22).
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
8.00 – Za ++rodz. Karola i Franciszkę Kus, szwagra Józefa i Zygmunta, dziadków, ++ z pokr.
18.00 – Za + Helenę Hemon w 1. r. śm. Za + Jadwigę Morawiec. Za + męża Piotra Lach w r. ur. Za ++ rodz. Agnieszkę i Romana Biela w r. śm., rodz. Magdalenę i Tadeusza Masoń. Za ++ Jana Gawron w r. śm., ++ z rodz. Gawron, Sosnowski, Konik. Za ++ Annę Horoszczuk w 3. r. śm. – od koleżanek emerytek z Przedszkola Nr 6 w Lublińcu. Za ++ męża Emila Ruranski w 18. r. śm.., teściów, rodziców, ++ z pokr. Rurański, Sprot, Gołek, Foryta, Pilok i Szejok, dusze w czyśćcu.
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Środa – Św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy – 20.09.2017
7.00 – I. Za + Jadwigę (23). II. Za + Alfonsa Koza (1).
18.00 – Za + Agnieszkę Stempniak w 2. r. śm. ….

Czwartek – Świętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty – 21.09.2017
7.00 – I. Za + Jadwigę (24). II. Za + Alfonsa Koza (2).
17.15 Msza święta szkolna – I. Za ++ matkę Emilię Łupież w r. ur., ojca Augustyna, braci Ottona i Augustyna, Stefana Giza, Andrzeja Molenda, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu. II. Za ++ Annę Swoboda, rodziców Franciszka i Annę, braci Eugeniusza i Waleriana, bratową Halinę, Renatę Michalik, ++ z rodz. Wengel i Dubiel, dusze w czyśćcu.

Piątek – 22.09.2017
7.00 – I. Za + Jadwigę (25). II. Za + Alfonsa Koza (3).
8.00 – Za + Brunona Szymik.
18.00 – Za ++ rodz. Bronisława i Agnieszkę Reska, brata Romana, szwagra Gintera Kurczyka. Za ++ męża Marka Wientritt w r. śm., rodziców, teściów, pokr. z obu stron. Za ++ rodz. Zofię i Tomasza Wilczek, siostry Bronisławę i Radegundę, bratową Ewę, brata Antoniego, szwagrów Alfonsa, Benedykta, Romualda i Waltera, dziadków Jerominek i Wilczek, kapłanów z naszej Parafii, dusze w czyśćcu.

Sobota – Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera – 23.09.2017
7.00 – I. Za ++ matkę Rozalię Szwarc w r. śm., ojca Wilhelma, męża Jerzego, Józefa i Antoniego Głowacz, ++ z pokr., dusze w czyśćcu. II. Za + Jadwigę (26).
8.00 – Za + Alfonsa Koza (4).
14.00 – Dz. – bł. przez wst. MB o błog. Boże i zdrowie dla Gertrudy z ok. 93. ur. oraz o potrzebne łaski dla całej rodz. (Te Deum).

17.00 – I. Za + Leona Świtała w 10. r. śm. II. Za + Zdzisława Tokarz w 2. r. śm.

XXV. NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.09.2017 (kolekta na potrzeby naszej Parafii)
7.00 – Za + Jadwigę (27).
8.30 – I. Za ++ sąsiada Leszka Orzełek, sąsiadów z ul. Strzeleckiej, Jaśminowej, Wrzosowej i Lipowej. II. W intencji uczestników pielgrzymki na Górę Świętej Anny.
10.00 Dożynki Parafialne – I. Dziękczynna za tegoroczne plony, za wszelkie owoce ziemi i pracy rąk ludzkich. II. Za ++ męża Wiktora Krawczyk w r. ur., zięcia Henryka Machnik, ++ z rodz. Krawczyk i Ziaja.
11.30 – Za + Alfonsa Koza (5).
13.00 Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących Chrzest święty i rocznych dzieci: ,…, ich rodziców i chrzestnych.
14.30 – Dziękczynno-błagalna: W int. rocznego dziecka; Marty Tofilskiej, jej rodz. i chrzestnych.
15.30 Nieszpory niedzielne.
18.00 – Za + Mariana Hnat.

Poniedziałek – Błogosławionego Władysława z Gielniowa, prezbitera – 25.09.2017
7.00 – I. Za + Jadwigę (28). II. Za + Alfonsa Koza (6).
18.00 – Za + matkę Marię Bensz w 17. r. śm.

Wtorek – 26.09.2017
7.00 – I. Za + Jadwigę (29). II. Za + Alfonsa Koza (7).
7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
8.00 – Za + brata Józefa w 21. rocznicę śmierci, ++ z rodziny.
18.00 – Za ++ męża Urbana w r. śm., syna Bogdana, Annę i Józefa Matusek. Za + ojca Konrada Kopyto w 40 r. śm. Za ++ Paulinę, Piotra i Barbarę Skalskich, pokr. z obu stron, Erwina Musiałek. Za + matkę Elżbietę Jon w 1. r. śm. Za ++ męża Jerzego Lipiota, syna Krzysztofa Lipiota. Za ++ męża Gerarda Czudaja, ojca Karola Skibińskiego w r. ur., pokr. z obu stron. Za ++ ojca Alfonsa Śliwa w r. śm., matkę Elżbietę, męża Henryka, dziadków Białas i Śliwa, wujka Antoniego, dusze w czyśćcu. Za ++ męża Henryka Garus, syna Damiana, rodz. Marię i Wilhelma Sukienik, brata Bolesława, ++ z rodz. Za ++ żonę Elżbietę, synową Joannę, rodz. Bertę i Józefa, ++ z rodz. Gołąbek, Kozok, Ledwoń i Wieczorek.
18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Środa – Świętego Wincentego à Paulo, prezbitera – 27.09.2017
7.00 – I. Za ++ rodziców, siostrę Anielę. II. Za + Jadwigę (30). III. Za + Alfonsa Koza (8).
18.00 – I. Za ++ męża Franciszka Kierat w r. ur., rodziców Słociński i Kierat, brata Piotra. Za + brata Jerzego Szweda w r. śm., ++ z rodz. Szweda, Strzoda i Dragon. Za ++ Edwarda Koczyba w 5. r. śm., rodziców, teściów, bratową Łucję, zięcia Mateusza. ++ z rodz. Grzona i Koczyba. Za + Elżbietę Stolka w 10. r. śm., ++ z rodz. Stolka i Niwergol. II. W intencji Apostolatu Maryjnego.

Czwartek – Świętego Wacława, męczennika – 28.09.2017
7.00 – I. Za + Alfonsa Koza (9). II. Za + Różę Koza (1).
17.15 Msza święta szkolna – II. Za ++ rodziców i dziadków Jadwigę i Wacława, brata Jerzego, bratową Annę. II. Do Miłosierdzia Bożego za ++ syna ks. Dariusza Kopca w r. ur., męża Mieczysława, ++ z rodz.

Piątek – Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – 29.09.2017
7.00 – I. Za + Alfonsa Koza (10). II. Za + Różę Koza (2).
8.00 – Za ++ Adelę i Karola Feliks, rodziców, rodzeństwo ++ z rodz.
18.00 – Za + córkę Iwonę. Za + Genowef Jamrozińską – od sąsiadów z ul. ZHP 3 (II. klatka schodowa). Za ++ rodziców Cyburt i Kuś, pokr. Za ++ Erwina Kloss w 32. r. śm., Franciszkę Kloss, rodziców z obu stron, Romualda, Józefa i Andrzeja Ligendza, Marię Wiechulę i Urszulę Pisarek. Za ++ Franciszka i Franciszkę Czwortek, siostry Teresę i Genowefę, brata Henryka. Za ++ męża Edmunda Świerca w r. ur., syna Krzysztofa i córkę Teresę. Za ++ męża Alojzego Kompała, jego rodziców, rodzeństwo, rodz. Gertrudę i Wojciecha Skorupa, siostry Elżbietę i Agnieszkę, szwagrów, dziadków z obu stron.

Sobota – Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła – 30.09.2017
7.00 – I. Za + Alfonsa Koza (11). II. Za + Różę Koza (3).
8.00 – W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (solenizanci: Aniela Richter, Jadwiga Wawrzyniak, Danuta Dyla, Rozalia Najgebauer, Rozalia Kocyba, Maria Mańka).

17.00 – I. Za + Marię Matuszewską w r. śm., ++ z rodz. Matuszewski, Marciniak. II. Dz. z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla Ireny i Henryka z ok. 55. r. śl.