PORZĄDEK NABOŻEŃSTW


  1. Piątek – Świętego Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła – Tydzień Ekumeniczny – 24.01.2020             (kancelaria czynna: 15.00 – 16.00)7.00 – Za + Franciszka, ++ z rodz.

   18.00 – Za ++ Stanisława i Janinę Kowalczyk, Marię, Leona, Helenę i Antoniego Bromer, Henryka Olczyk, Reginę i Dawida Piskoń, Wojciecha i Janusza Piechna, Edwarda Przybył, Cecylię, Piotra, Sylwestra, Jana i Józefa Skorupa. Za ++ Dawida Korylewskiego w 5. r. śm. i Stanisława Kordylewskiego w 3. r. śm. Za ++ rodz. Irenę i Teodora Pradela w r. śm. Za ++ córkę Halinę, jej męża Herberta, męża Czesława, brata Eryka, chrzestną Annę, dusze w czyśćcu. Za ++ Leona i Marię oraz wszystkich ++ z rodz. Za ++ brata Józefa w 28. r. śm., rodz. Helenę i Antoniego Matachowski, bratową Edytę, siostrę Leokadię Urbańczyk, Bronisławę Fałkowską, szwagrów Stanisława Jelonek, Jana Urbańczyk, siostrzeńca Tomasza, dziadków z obu stron, Marię, Annę, Jana, Franciszka i Mariana Korylec, ++ z rodz. Matachowski i Korylec, dusze w czyśćcu. Za ++ męża Edwarda Jonienc w 2. r. śm. Za ++ Brunona Kachel, Różę Kachel, Ernesta Krafczyk, Bronisława Kowalik, Ernę Kokot, ++ z rodz. Sasiela, Kachel, Kokot, Kowalik, Krafczyk, Bazior, Mazal, pokr. z obu stron. Za + Ernę Kokot w 1. r. śm. Za + Kazimierza Dudę w 1. r. śm. Za ++ Gerarda w 22. r. śm., rodz. Konstantego i Elżbietę trzech braci i szwagra. Za ++ matkę Halinę Gregorek w r. śm., ojca Kazimierza, dziadków z obu stron, ++ z rodz Chojnowski i Gregorek. Za ++ teścia Władysława Jelonek w r. śm. teściową Martę, szwagra Jerzego Jelonek, ++ z rodz. Jelonek i Kuś. Za ++ Łucję Szczuka w 1. r. śm., dusze w czyśćcu. Za ++ ojca Piotra Jelonek, jego rodzeństwo, dziadków Józefę i Wincentego, matkę chrzestną Klarę Piechota.

    

   Sobota Nawrócenie Świętego Pawła Apostoła – Tydzień Ekumeniczny – 25.01.2020

   7.00W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (solenizanci: Irena Ulfig, Felicja John).

    

   17.00 – I. Z ok. 60. ur. Krzysztofa z podz. za łaskę zdrowia, opiekę podczas operacji nowotworów. II. Dz. – bł. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego i błog. Boże dla córki Katarzyny z ok. ur. oraz o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla syna.

    

   III. NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.01.2020

   (kolekta specjalna na nasze inwestycje parafialne; na renowację zabytkowego kielicha)

   7.00 – O radość życia wiecznego dla + męża Romana Gabor w r. ur., rodziców z obu stron, brata Zygmunta, dusze w czyśćcu.

   8.30 – Przez wstawiennictwo MB dziękczynna z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże oraz opiekę w intencji Marii z okazji 60. urodzin (Te Deum).

   10.00 – Za ++ rodziców i dziadków Jadwigę i Wacława w r. śm.

   11.30 – Za + Zofię Krawczyk – od Damiana.

   14.30 Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących chrzest, ich rodziców i chrzestnych.

   15.30 Nabożeństwo kolędowe.

   18.00 – Za + żonę i matkę Felicję Lubińską.

    

   Poniedziałek27.01.2020

   7.00 – I. Za + matkę Gertrudę Mrozek w 3. rocznicę śmierci. II. Msza święta gregoriańska: Za + Cecylię Ślosarczyk (1).

   18.00 W intencji Apostolatu Maryjnego. 

    

   Wtorek – Świętego Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła 28.01.2020 

   7.00 – I. Za + Cecylię Ślosarczyk (2). II. W intencji parafian. III. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

   7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

   18.00 – Za + męża Zygmunta Jarzombek w r. ur., rodziców i teściów. Za ++ rodz. Ignacego i Martę Jerominek, braci Walentego, Franciszka, Johanna, Alojzego i Antoniego, bratowe Janinę i Magdalenę. Za ++ Henryka Pietrzaka w 6. r. śm., brata Mariana Student w 4. r. śm., matkę Marię Student w 12. r. śm., teścia Szymona Pietrzaka w 30. r. śm., ++ z rodz. Pietrzak i Student. Za ++ Jana i Marię Wintrów, ++ z pokr, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Gertrudę i Ryszarda Jureczko w r. śm., ++ z rodz. Za ++ Apolonię i  Antoniego Labus. Za ++ rodz. Józefę i Józefa Imiełowskich, syna, ks. Dariusza Kopca, męża Mieczysława, brata Eugeniusza, bratową Helenę, dusze w czyśćcu. Za ++ z rodz. Młynek, Murek i Sowa. Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Bogdana z rodz. Za ++ Ryszarda Gruca w r. ur., Janinę i Bronisława Gruca, Czesławę i Romana Kucharskich, ++ z odz. Kucharskich, Osródka, Zbigniewa Pitułej, dusze w czyśćcu. Za ++ żonę Krystynę Biernat, rodziców z obu stron, Jacka, Ernesta i Dorotę Hepner, Stefanię i Huberta Sojka, Franciszka Tukaj, Ryszarda Schöfert. Za + Eugeniusza Chruściel – od Tadeusza z rodz. Za + Martynę Tokarz, ++ z rodz. dusze w czyśćcu.

   18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

    

   Środa 29.01.2020

   7.00 – I. Za ++ matkę Małgorzatę Wengel w rocznicę śmierci, ojca Jana, braci, bratową, ++ z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu.     II. Za + Cecylię Ślosarczyk (3).

   18.00 – I. Za + Kazimierza Bretsznajder w 1. r. śm. Za ++ męża Krzysztofa Świerca w 4. r. śm., Edmunda i Teresę Świerc. Za + sąsiada Romana Rabęckiego (od sąsiadów). Za ++ syna Roberta Kucharskiego w 12. r. śm., męża Wojciecha, rodz. Helenę i Andrzeja Radek, brata Edwarda, bratową Pelagię, ich syna Andrzeja Radek, siostrzenicę Bożenę Piwowarską, jej ojca Alfonsa Habatuła, ++ z rodz. Radek, Kucharski i Skałka. Za ++ brata Józefa w 16. r. śm., rodz. Konstantego i Elżbietę, trzech braci i szwagra. Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Bogdana z rodz. Za + Henryka Sucheckiego. II. Za + Eugeniusza Chruściciel (- od współpracowników z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublińcu.

    

   Czwartek 30.01.2020

   7.00 – I. Za + Halinę Witczak w 2. rocznicę śmierci.         II. Za + Cecylię Ślosarczyk (4).

   17.15 Msza święta szkolna – I. Za ++ syna Zbigniewa w 6. r. śm., jego ojca Mieczysława. II. Za ++ Edwarda Jamroży, Sławomira Sowizdrzał.

    

   Piątek – Świętego Jana Bosko, prezbitera – 31.01.2020 

   7.00 – I. Za + Cecylię Ślosarczyk (5). II. W intencji parafian. III. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

   18.00 – Z ++ rodz. Emilię i Pawła Cyganek, brata Jana. Za + Adelajdę Czempik w 30. dz. po śm. Za + Bolesława Szimber w 30. dz. po śm. Za + córkę Iwonę. Za ++ brata Marka Grochala w 1. r. śm., rodz. Marię i Stanisława Grochala, brata Andrzeja, siostrę Krystynę Olczyk, pokr. z rodz. Grochala, Pisulski. Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Bogdana z rodz.Za + Dariusza Szejok – od kuzynki Olgi.

    

   Sobota – pierwsza sobota miesiąca – 1.02.2020 

   7.00 – Za + Andrzeja Witczaka w rocznicę urodzin.

   7.30 Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

   8.00 – I. W intencji żyjących i zmarłych członków Róż Różańcowych. II. Za + Cecylię Ślosarczyk (6).

    

   17.00 – I. Za ++ męża, ojca i dziadka Błażeja Kozielskiego, rodz. Wiktorię i Edwarda Maroń, rodziców Martę i Franciszka Kozielski, ++ z rodz. II. Do Miłosierdzia Bożego za + ojca i męża Alojzego w rocznicę śmierci, ++ z rodziny.

    

   1. NIEDZIELA ZWYKŁA Ofiarowanie Pańskie MB Gromnicznej 2.02.2020 (błogosławieństwo świec, kolekta na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego, po Mszy świętej zbiórka na potrzeby Sióstr Klauzurowych)

   7.00 – Za ++ brata Jana w r. ur., siostrę Annę, szwagierkę Stefanię, szwagra Eryka i Zygfryda, męża Bernarda.

   8.30 – I. Za ++ Zofię Szymańską w r. śm., męża Franciszka, syna Henryka, córki Cecylię i Ludwikę, zięcia Jana, ++ z rodz. II. Za ++ matkę Agnieszkę Tarara, wujka Henryka Szymańskiego, Dorotę Stachera w 2. r. śm., ++ z rodz. Szymański, Gnaciński, Tarara.

   10.00 Msza święta z elementami w języku łacińskim – I. Za ++ rodz. Mariannę i Józefa Kucharczyk w r. śm., brata Edwarda. II. Z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla męża Jerzego Mrosek z ok. 65. ur. oraz o zdrowie w rodz.

   11.30 – I. Za + ojca Pawła Pluta w 13. r. śm. II. Za + Cecylię Ślosarczyk (7).

   14.30 – Dziękczynno-błagalna: Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego i błog. Boże dla córki Beaty z ok. ur.

   15.30 Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu PAGRETTO (śpiewają Patricia Wilk, Grzegorz Lesik i Tomasz Polewczyk).

   18.00 – Za ++ męża Romualda Pluszczaka, jego rodz. Luizę i Józefa, rodzeństwo, szwagrów, bratową Stefanię, rodz. Zofię i Tomasza Wilczek, siostry Radegundę, jej syna Józefa, Bronisławę, jej córkę Dorotę, Barbarę, braci Waleriana i Antoniego, jego żonę Ewę, jej rodziców, ++ z pokr., kapłanów, dusze w czyśćcu.

    

   Poniedziałek3.02.2020  (błogosławieństwo przez wstawiennictwo Św. Błażeja)

   7.00 – I. Za + Cecylię Ślosarczyk (8). II. Za ++ matkę Marię i Annę Ziaja, ojca Piotra, ich rodziców i rodzeństwo, Jana i Jadwigę Roj, dusze w czyśćcu.

   18.00 – Za ++ Agnieszkę Mitręga, Marię Sledziona, Renatę Stróżyk, Krystynę Czyż (- od Adeli).

    

   Wtorek 4.02.2020

   7.00 – I. Dz. – bł. w int. Patryka z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego. II. Za + Cecylię Ślosarczyk (9).

   7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

   18.00 – Za ++ rodz. Józefę i Józefa Imiełowskich, syna, ks. Dariusza Kopca, męża Mieczysława, brata Eugeniusza, bratową Helenę, dusze w czyśćcu. Za + sąsiada Romana Rabęckiego (- od sąsiadów). Za ++ rodz. Marię i Jana Stolarek, brata Stanisława, teściów Stefanię i Józefa Szwed. Za + sąsiadkę Adelajdę Czempik (- od sąsiadów). Za ++ Dariusza Szymanek w 3. r. śm., Mieczysława Szymanek, Włodzimierza Matyska, Jana Pietrzaka. Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Bogdana z rodz. Za ++ Jadwigę Smyła w r. śm., męża Józefa, córkę Barbarę i syna Grzegorza. Za + Eugeniusza Chruściel – od Kazimiery z rodz.

   18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

    

   Środa – Świętej Agaty, dziewicy i męczennicy – 5.02.2020 (błogosławieństwo chleba i wody ku czci Św. Agaty)

   7.00 – I. Za + Cecylię Ślosarczyk (10). II.

   18.00 – Za ++ siostry Dorotę i Brygidę, brata Alojzego, ++ z rodz. Kulik. Za ++ rodz. Romualda i Helenę Szczesnych, brata Mariana w r. ur., dziadków Szczesnych, Matyja, Józefa Dulskiego, ++ z rodz. Wieczorek, Szczesny i Mazurek, dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Cecylię i Kazimierza, Stefana Wipler, Gertrudę i Piotra, pokr. z obu stron. Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Bogdana z rodz.

    

   Czwartek – Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy – pierwszy czwartek miesiąca – 6.02.2020

   7.00 Msza święta w języku łacińskim – I. W intencji parafian.          II.

   7.30 Nabożeństwo w intencji powołań do służby w Kościele oraz w intencji kapłanów.

   17.15 Msza święta szkolna – I. za + Jadwigę Ćwieląg – od Józefa i Bernadety. II. Za + Cecylię Ślosarczyk (11).

    

   Piątek – pierwszy piątek miesiąca – 7.02.2020    (kolekta na Caritas)

   7.00 – I. Za ++ matkę Waleskę w r. śm. i w r. ur., siostrę Małgorzatę w 4. r. śm., ojca Jana Ozimek. II. Za + Cecylię Ślosarczyk (12).

   7.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

   8.00 – Za ++ matkę Matyldę Wocław w 8. r. śm., ojca Alojzego, ++ z pokr.

   18.00 – Za + męża Zygfryda Drynda, ++ z rodz. Szczyrzik i Drynda. Za ++ męża Franciszka Kierat w r. śm. Za ++ matkę Marię Ulfik w r. śm., męża Jana, ++  zrodz. Ulfik, Szulc, Świderski, Rąblewski. Za ++ Marię Sylka, Marina Hnat, Hildegardę i Józefa Żyłka, dusze w czyśćcu. Za ++ matkę Klarę Guziel, teściów Ligię i Wiktora Psiuk, Sławomira Marcinkowskiego. Za ++ Helenę, Ignacego i Leszka Bidzińskich. Za ++ Jerzego i Marię Klama, dusze w czyśćcu. Za + syna Mirosława Gabrysia w 1. r. śm., męża Stanisława, ++ z rodz. Za + Jadwigę Ćwieląg w 30. dzień po śmierci. Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Bogdana z rodz. Za ++ ojca Kazimierza Stemplewskiego w 12. r. śm., matkę Hildegardę, teściów Franciszkę i Jana Gambuś, szwagierkę Łucję Gambuś, dusze w czyśćcu. Za ++ Urzulę Kardas w 5. r. śm., ++ z rodz. Kardas i Gabryś.

   19.00 Msza święta młodzieżowa w intencji powołań do służby w Kościele.

    

   Sobota 8.02.2020

   7.00 – I. Przez wst. Maryi Królowej Polski, Św. Andzreja Boboli, Św. Jana Pawła II. w int. Ojczyzny o przemianę moralną i błog. Boże. II. Za + Cecylię Ślosarczyk (13).

    

   17.00 – I. Za + Klarę Pyka w 3. r. śm. II. Za + męża Zygmunta Jarzombek w 2. rocznicę śmierci, rodziców i teściów.

    

   1. NIEDZIELA ZWYKŁA 9.02.2020 (kolekta specjalna na nasze inwestycje parafialne; na kontynuację prac przy renowacji ołtarza w kaplicy Świętego Karola Boromeusza)

   7.00 – I. Za + Teresę Gaida.            II.

   8.30 – I. Za ++ męża Józefa, rodz. Karolinę i Józefa Pietrzik, Karola, Magdalenę, Barbarę, Augusta, Jerzego i Franciszka Spik, siostry Wiktorię, Agnieszkę i Martę, ++ z rodz., Huberta Krawczyk. II. Za + sąsiadkę Monikę Bula – od sąsiadów z ul. Uchodźców.

   10.00 – I. Za ++ Stanisława Banasik w r. ur., teścia Franciszka Kozielskiego, szwagrów Jana i Joachima. II. Za + Cecylię Ślosarczyk (14).

   11.30 – I. Za ++ ojca Feliksa w r. śm., matkę Gertrudę. II. Za ++ męza i ojca Wojciecha Sodowskiego w 4. r. śm., ++ z rodz. Katryniok, Sodowski, Małyska.

   14.30 – Dziękczynno-błagalna:

   15.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

   18.00 – Za ++ męża Joachima w 4. r. śmierci, ++ z rodziny, dusze w czyśćcu.

    

   Poniedziałek – Świętej Scholastyki, dziewicy 10.02.2020

   7.00 – I.             II.         III.

   18.00 – Za + Cecylię Ślosarczyk (15).

    

   Wtorek – NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego 11.02.2020

   7.00 – I. Za + Cecylię Ślosarczyk (16). II. Za + szwagra Zygmunta Gabor w r. śm., siostrzeńca Romana, dusze w czyśćcu. III.

   7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

   18.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Bogdana z rodz.

   18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

    

   Środa 12.02.2020

   7.00 – I. Za + Cecylię Ślosarczyk (17).        II.         III.

   18.00 – Za ++ teściów i dziadków Teodorę i Eugeniusza w r. śm. Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Bogdana z rodz. Za ++ Annę Przybyła w r. śm., męża Czesława, Pelagię i Pawła Jochem.

    

   Czwartek 13.02.2020

   7.00 – I.             II.

   17.15 Msza święta szkolna – I. Za + Cecylię Ślosarczyk (18). II. Za + Eugeniusza Chruściel – od Agnieszki i Marcina Jagosz.

    

   Piątek Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy 14.02.2020

   7.00 – I. Za + Cecylię Ślosarczyk (19).       II.         III.

   18.00 – Za ++ męża, ojca i dziadka Franciszka Kozielskiego, rodz. Agnieszkę i Franciszka Piowczyk, siostrę Agnieszkę, szwagrów i szwagierki, ++ z rodz. Banasik i Śniechota.  Za ++ matkę Gertrudę Florek w r. śm., ojca Zdzisława, brata Henryka, dziadków. Za ++ Eugeniusza Gatys, ++ z rodziny Łopata. Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Bogdana z rodz. Za + Monikę Bula w 30. dz. po śm.

    

    Sobota 15.02.2020

   7.00 – Za + Cecylię Ślosarczyk (20).

   17.00 – I. Za ++ męża Zygmunta Kosiarkiewicz rodziców Jana i Mariannę Zdzierak, teściów Barbarę i Ryszarda Kosiarkiewicz, siostrę Krystynę Kozę. II. W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich Rejonu Lubliniecko – Tarnogórskiego o błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski w Nowym Roku, za asystentów o. Boguchwała, o. Teofila, o. Feliksa oraz o nowe powołania do wspólnot FZŚ naszego regionu. III. Za ++ ojca Mieczysława w 13. rocznicę śmierci, matkę Czesławę w rocznicę urodzin, ++ z rodzin Korkus, Krzemiński, Kaczmarczyk, Honisz, Władysławę Kulej.

    

   1. NIEDZIELA ZWYKŁA 16.02.2020 (kolekta na potrzeby naszej Parafii)

   7.00 – Za + siostrę Jadwigę w 3. rocznicę śmierci, ++ z rodziny.

   8.30 – I. Za ++ ojca Gerarda Lubosz w 30. r. śm., matkę Różę, ++ z pokr. II. Za + męża i ojca Mariana Nowak.

   10.00 – I. Za + męża Ernesta w r. śm. II. Z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie z okazji 65. rocznicy ślubu Czesławy i Mieczysława Kłobus (Te Deum).

   11.30 – I. Za + Łucję Golasz w 4. rocznicę śmierci. II. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą Bożą opiekę, zdrowie, potrzebne łaski dla Krystyny Majchrzak z okazji 80. urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (Te Deum).

   14.30 – Dziękczynno-błagalna: Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego dla syna Piotra z okazji urodzin.

   15.30 Nieszpory niedzielne.

   18.00 – Za + Cecylię Ślosarczyk (21).

    

   Poniedziałek 17.02.2020             (kancelaria czynna: 8.30 – 10.00, po południu nieczynna)

   7.00 – I. Za + Cecylię Ślosarczyk (22). II.   III.        IV.

   Nie ma Mszy świętej wieczornej !!!

    

   Wtorek 18.02.2020

   7.00 – I. Dz. – bł. do Bożej Opatrzności przez wst. MBNP i Św. Rity z podz. za otrzymane łaski, 80 lat życia w int. Rity o dalszą opiekę i błog. Boże, także dla dzieci, wnuków i prawnuków z rodzinami. II. Za + Cecylię Ślosarczyk (23).     III.

   7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

   18.00 – Za ++ rodz. Martę i Alojzego Płonka, teściów Jana i Eugenię Kulej. Za ++ matkę Apolonię Labus w r. śm., ojca Antoniego, ++ z rodz. Labus, Gertrudę i Ryszarda Jureczko. Za ++ Bronisława Grucę w 4. r. śm., rodziców, teściów, rodzeństwo, ++ z rodz. Za ++ z rodz. Młynek, Murek i Sowa. Za ++ rodz. Wacława i Elżbietę Kanclerz, dziadków z obu stron. Za ++ męża i ojca Piotra, ++ z rodz. Nyk, Walczuk i Polak.  Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Bogdana z rodz. Za ++ Romana Kucharski w r. śm., Czesławę, Ryszarda, Bronisława i Jnainę Gruca, ++ z rodz. Kucharskich, Ośródka, dusze w czyśćcu. Za + Martę Skibińską w 1. r. śm. Za + Romana Zarzyckiego w 36. r. śm. Za + Antoniego Bilińskiego w 30. dz. po śm. Za + Dariusza Szejok w 30. dz. po śm. Za ++ matkę Zofię, ojca Antoniego, brata Aleksego, bratową Karolinę Cymerman, ++ z rodz. Za ++ ojca Leona Paruzel, matkę Gertrudę, ich rodziców, rodzeństwo, dusze w czyśćcu.

   18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

    

   Środa19.02.2020 (kancelaria czynna: 8.30 – 10.00, po południu nieczynna)

   7.00 – I. Za + Cecylię Ślosarczyk (24).       II.         III.

   18.00  B I E R Z M O W A N I E  

    

   Czwartek20.02.2020        (kancelaria nieczynna)

   7.00 – I. Za + Cecylię Ślosarczyk (25).  II.

   17.15 Msza święta szkolna – I. Za ++ męża Jerzego Zająca w r. śm., rodz. Zofię i Stanisława Fronczek, teściów Jana i Franciszkę, szwagrów i bratową.          II.

    

   Piątek 21.02.2020

   7.00 – I. Za + Cecylię Ślosarczyk (26).       II.         III.

   18.00 – Za + Gertrudę Lipiota. Za + matkę Genowefę Spik w r. ur. Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Bogdana z rodz. Za + Marię Grochala w 30. dz. po śm.

    

   SobotaKatedry Świętego Piotra Apostoła 22.02.2020   (odwiedziny chorych)

   7.00 – I. Za + Cecylię Ślosarczyk (27).       II.         III.

   17.00 – Przez wst. MB do Bożej Opatrzności z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Henryka z ok. 60. ur.

    

   VII. NIEDZIELA ZWYKŁA 23.02.2020    (kolekta na potrzeby naszej Parafii)

   7.00 – I. Za + Cecylię Ślosarczyk (28).       II.

   8.30 – Dziękczynno – błagalna w intencji syna Marka z okazji 35. urodzin z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże.

   10.00 – I. Za + Marię Łyszczorz. II. Za ++ męża Romana w r. śm., ++ z rodz. Pradela, ojca Wiktora Knopik. III. Za ++ Józefa Korzus i Ryszarda Plewnia w r. śm., dusze w czyśćcu.

   11.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marii z ok. 90. urodzin (Te Deum).

   13.00 Msza święta chrzcielna – I. Dziękczynno – błagalna: …..         II. W intencji dzieci przyjmujących chrzest, rocznych dzieci: Pola Szymiczek,… ich rodziców i chrzestnych.

   14.30 – Dziękczynno-błagalna: Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Heleny z okazji 85. urodzin.

   15.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

   18.00 – Za + Romana Henel w 1. r. śm.