PORZĄDEK NABOŻEŃSTW


 1. Czwartek Świętego Łukasza Ewangelisty 18.10.2018

  7.00 – I. Za + Łucję Kus (21). II. Za + Jana Picz (5).

  17.15 Msza święta szkolna – Za + Henryka Koclęga – od brata Mieczysława z żoną i rodz.

  17.45 Nabożeństwo różańcowe w intencji pracowników służby zdrowia.

   

  Piątek 19.10.2018

  7.00 – I. Za + Łucję Kus (22). II. Za + Jana Picz (6).

  8.00 – Za ++ braci Józefa i Zygmunta, rodz. Karola i Franciszkę, bratową Łucję, dusze w czyśćcu.

  17.15 Nabożeństwo różańcowe.

  18.00 – Za ++ Jana Gnacińskiego w r. śm., rodz. Józefa i Marię, żonę Cecylię, ++ z rodz. Za ++ Różę Kachel, Brunona Kachel, Bronisława Kowalik w 1. r. śm., ++ z rodz. Krafczyk, Sasiela, Kokot, Kowalik, Kachel, pokr. z obu stron. Za ++ ojca Emila Marszałek w r. śm., matkę Martę, Andrzeja, Ewę i Pawła Rajnoga, Marię, Helenę i Antoniego Moc. Za ++ Urszulę Zowada w r. ur., jej męża Hermana, synów Józefa i Daniela, synową Marię, Stanisława Szymczaka, Gertrudę i Jana Czaplów. Marię Kaczmarczyk. Za ++ matkę Stanisławę Żwaka w 2. r. śm, brata Henryka, jego syna Arkadiusza, ojca Józefa, teściów Apolonię i Józefa Łuczak, ++ z rodz. Żwaka, Dymarek, Kocyba i Kędzior. Za wszystkich zmarłych oraz według int. brata Bogdana. Za + Henryka Koclęga w 30. dz. po śm. Za ++ Henryka Wolnickiego w 9. r. śm., rodziców z obu stron, siostrę Henrykę, siostrzenicę Krystynę, szwagrów Piotrów, chrzestnych Marię i Stefana, ++ z rodz. z obu stron. Za + Mariannę Kulej w 33. r. śm. Za ++ męża, ojca i dziadka Edwarda, teściów Jadwigę i Jana Kazuch, rodz. Cecylię i Karola Kurpierz, siostrę Anielę, ++ z pokr., Jerzego i Małgorzatę Popanda. Za ++ Rozalię, Tomasza i Henryka Psiuk, ++ z rodz.

   

  Sobota – Świętego Jana Kantego, prezbitera – 20.10.2018

  7.00 – I. Za + Łucję Kus (23). II. Za + Jana Picz (7).

  8.00 w kościele Św. Anny: – W intencji Róż Różańcowych.

  Nabożeństwo ku czci Św. Anny z błogosławieństwem matek oczekujących potomstwa i kobiet proszących o nie.

  16.15 Nabożeństwo różańcowe.

   

  17.00 – Przez wstawiennictwo MBNP o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Urszuli Goniwiecha z okazji 85. urodzin i o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (Te Deum).

   

  XXIX. NIEDZIELA ZWYKŁA – NIEDZIELA MISYJNA – 21.10.2018    (kolekta na Misje, kazania wygłosi i po Mszy świętej kalendarze misyjne rozprowadzać będzie o. Lucjan Osiecki OMI)

  7.00 – I. Za ++ Genowefę Koclęga – od Mieczysława i Heleny Koclęga i chrześniaka z rodz. II. Za + Jana Picz (8).

  8.30 – I. Za ++ Henryka Kandora w 17. r. śm., Pawła i Emila Kandora, ++ z pokr. II. Za + Łucję Kus (24). III. Za + Józefa Polok – od rodzin Kopyto i Mikanowicz.

  10.00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Marii i Jana Cebula z okazji 50. rocznicy ślubu (Te Deum).

  11.30 – I. Za ++ Irenę Kaczmarczyk w 30. r. śm., rodz. Marię i Antoniego Kaczmarczyk, teściów Stanisławę i Nikodema Lizurej. II. Za + matkę Irenę Jakubowską w 1. rocznicę śmierci, ++ z rodzin Kniejski i Jakubowski,  męża Bogusława Stężałę w 10. rocznicę śmierci, ++ z rodziny Stężała. III. O radość życia wiecznego dla ++ Heleny Olkis w 1. r. śm, męża Henryka.

  13.00 – Dz. – bł. o dalsze błog. Boże i zdrowie dla mamy Cecylii Brzezina z ok. 85. ur. oraz w int. całej rodz. (Te Deum).

  14.30 Dziękczynno-błagalna, przez wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II. w intencji rodzin naszej Parafii oraz w naszych dziękczynno-błagalnych intencjach: Z podz. za otrzymane łaski z rośbą o dalszą opiekę i błog. Boże dla Agaty i Marcina Sałajczyk z ok. 6. r. śl.       W intencji Norberta o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski. …..

  15.30 Nabożeństwo różańcowe w intencji Misji.

  18.00 – Za + Józefa Glanc w r. ur., ++ z rodz.

   

  Poniedziałek – Świętego Jana Pawła II, papieża 22.10.2018

  7.00 – I. W int. Reginy z ok. r. Chrztu św.. o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie oraz za ++ chrzestnych Augusta i Różę oraz kapłana, który udzielał Chrztu św. II. Za + Łucję Kus (25). III. Za + Jana Picz (9).

  13.00 w kościele Św. Anny – ślub: Ewa i Marcin Maj.

  .17.15 Nabożeństwo różańcowe.

  18.00 – Za ++ Tadeusza Mizgalskiego w 4. rocznicę śmierci, Marię, Franciszka i Danutę Mizgalskich, Agatę i Jana Fikus, Bogumiłę i Tadeusza Drab, Kalinę Smyła.

   

  Wtorek 23.10.2018

  7.00 – I. Za + Łucję Kus (26). II. Za + Henryka Koclęga – od Anny i Krystyny Piątek z rodzinami.

  7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

  8.00 – Za + Jana Picz (10).

  17.15 Nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Róże Różańcowe.

  18.00 – Za ++ rodz. Gertrudę i Józefa Tomeckich, dziadków Agnieszkę i Franciszka Sobala, wujka Augustyna. Za ++ matkę Wandę Drysz w r. śm., męża Wincentego, dziadków Agnieszkę i Filipa Drysz, Jana i Helenę Sukiennickich. Za ++ ojca Wiktora Morawiec, matkę Agnieszkę, brata Mariana, męża Jana Spałek. Za wszystkich zmarłych oraz według int. brata Bogdana. Za ++ Urszulę Glin w r. ur., ++ z rodz. Kąpielski i Glin. Za ++ syna Jacka w r. ur., rodz. Władysława i Katarzynę Śliwa, Teofila i Marię Krzywoń, siostrę Elżbietę. Za ++ rodz. Marię i Romana Zarzyckich. Za + babcię Irenę Gajecką w 1. r. śm. Za ++ rodz. Marię i Ryszarda Henkiel, ++ z poka. z obu stron. Za + Franciszka Radlaka.

   

  Środa 24.10.2018

  7.00 – I. Za + Łucję Kus (27). II. Za + Jana Picz (11). III. Za + Henryka Koclęga – od siostry Marii z mężem i rodz.

  17.15 Nabożeństwo różańcowe.

  18.00 – Za + męża i ojca Alfonsa Kadłubek w r. ur., ++ z rodz. Za ++ rodz. Helenę i Piotra Lach, dziadków, ++ z pokr., sąsiadów, dusze w czyśćcu. Za ++ męża Edmunda Świerca, syna Krzysztofa, córkę Teresę. Za ++ rodz. Franciszkę i Józefa Dziembała, brata Piotra, teściów Annę i Roberta Olszok. Za ++ Marię Lizurek, Jerzego Lizurka, Franciszka Grabińskiego, Mieczysława Kanidułę, ++ z rodz. Lizurek i Serafin. Za ++ matkę Barbarę Piguła w r. ur., teścia Karola Polok, Marię Janik, dziadków, dusze w czyśćcu. Za + sąsiadkę Justynę Klyszcz – od sąsiadów z ul. ZHP 3 (IV. klatka schodowa). Za ++ Czesława i Genowefę Gutowskich, Piotra Hadamik.

   

  Czwartek 25.10.2018

  7.00 – I. Za + Łucję Kus (28). II. Za + Jana Picz (12). III. Za + Henryka Koclęga – od Kazimierza i Bożeny Koclęga. .

  17.15 Msza święta szkolna – Za ++ rodz. Mariannę i Bronisława Szala, brata Jerzego, Weronikę i Jana Kłobus, ++ z pokr.

  17.45 Nabożeństwo różańcowe.

  Piątek 26.10.2018

  7.00 – I. Za + Łucję Kus (29).   II. Za + Jana Picz (13).

  8.00 – Za + Henryka Koclęga – od siostry Antoniny z mężem i rodz.

  17.15 Nabożeństwo różańcowe.

  18.00 – Za + Emę Plewnia w r. śm. Za + córkę Iwonę. Za ++ męża i ojca Tadeusza, teściów Weronikę i Piotra, ++ z pokr. Młyńczyk i Wójcik. Za ++ matkę Agnieszkę Polok, ojca Antoniego, braci Józefa i Emanuela, ++ z rodz. Za ++ Zofię Bartyla w 10. r. śm., Annę i Wilhelma Gabryś, Jadwigę, Józefa i Eryka Czempik, dziadków z obu stron, Agnieszkę, Gerarda i Horsta Ciechanowski, Jadwigę Sucha, Lottę i Bernarda Brąsz, Dorotę Bąk, Gertrudę Mielczarek, Andrzeja Pająk, Pawła Kluge, Marka Piskon, Mirosławę Duchaczek. Za ++ rodz. Cecylię i Pawła Sprysz, dusze w czyśćcu. Za ++ ojca Józefa Wojtas w 21. r. śm., matkę Teresę Wojtas, ++ z rodz. Wojtas, Piowczyk, dusze w czyśćcu. Za + Ryszarda Sokołowskiego w 3. r. śm. Za ++ matkę Elfrydę Strzoda w 20. r. śm., jej męża Antoniego. Za ++ rodz. Antoniego, Marię i Hildegardę Mańka, braci, siostry, siostrzeńców, ++ z pokr. Za ++ męża Tadeusza z ok. imienin, Lucynę Kudlińską i męża w r. ur. Za ++ Zofię i Wiktorię Pieprzyca. Za ++ Henryka Kansy w r. śm., żonę Genowefę, ich rodziców, rodz. Jerzego i Zofię Śpiewok, brata Piotra, dziadków Śpiewok, Zemela, dusze w czyśćcu.

   

  Sobota 27.10.2018

  7.00 – I. Za + Łucję Kus (30). II. Za + Jana Picz (14).

  8.00 W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich; (solenizanci: Barbara Hajdus, Regina Kasperczyk, Maria Mańka).

  16.15 Nabożeństwo różańcowe.

   

  17.00 – I. Za ++ rodziców Dorotę i Józefa Pach, rodziców Jadwigę i Jana Kurzac, ++ z rodzin Pach, Kurzac i Liberka. II. Za + Józefa Pykę w r. śm. III. W intencji Apostolatu Maryjnego.

   

  XXX. NIEDZIELA ZWYKŁA – ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA – 28.10.2018

  (kolekta specjalna na nasze inwestycje parafialne)

  7.00 – Za + Jana Picz (15).

  8.30 – I. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Teresy z okazji urodzin. II. Dz. – bł. do Bożej Opatrzności z podz. i z prośbą o dalsze zdrowie dla rodz. Kozielskich i Śniechota

  10.00 Msza święta z elementami w języku łacińskim – I. W intencji fundatorów, budowniczych i dobrodziejów naszego kościoła. II. Dz. – bł. przez wst. Św. Judy Tadeusza w int. Wandy i Eugeniusza z ok. 40. r. śl. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie w rodz.

  11.30 – I. Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Marty Magiera z ok. 93. ur. II. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Zdzisława Pilak z okazji 80. urodzin. (Te Deum).

  13.00 Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących chrzest, rocznych dzieci: Małgorzata Auguścik, …, ich rodziców i chrzestnych.

  14.30 – Dziękczynno-błagalna:

  15.30 Nabożeństwo różańcowe.

  18.00 – Do Miłosierdzia Bożego przez wst. NS NMP, Św. Józefa i Św. Jana Pawła II z podz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Urszuli z ok. ur. oraz w int. jej rodz.

   

  Poniedziałek 29.10.2018

  7.00 – I. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Andrzeja z rodziną. II. Za + Jana Picz (16). III. Za ++ rodziców Emanuela i Paulinę, ich córki Teresę, Elżbietę, Gertrudę i Jadwigę.

  17.15 Nabożeństwo różańcowe.

  18.00 – W int. Ewy i Tomasza z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.

   

  Wtorek 30.10.2018

  7.00 – I. Za + Genowefę Koclęga – od Zofii Pisarskiej z rodz. II. Za + Jana Picz (17).

  7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

  8.00 – Za ++ Mieczysławę Jelonek w 5. rocznicę śmierci, Jana i Mariannę Jelonek, Romana i Franciszkę Krawczyk.

  17.15 Nabożeństwo różańcowe.

  18.00 – Za ++ rodziców, teściów, szwagrów, szwagierki, dziadków, Franciszkę Ciemięga. Za ++ Stanisława Szymczaka w r. ur., jego rodziców i rodzeństwo, ++ z rodz. Za + żonę Łucję Cyburt, córkę Urszulę, syna Bogdana, rodziców. Za ++ Magdalenę Pietrzykowską w 4. r. śm. Za + Helenę Trzęsiok w 30. dz. po śm. Za ++ Stefana Brzenczek, Mariannę i Franciszka Glenc, ++ z rodz. Krawczyk, Pietrzak, Krysiak.

   

  Środa 31.10.2018

  7.00 – I. Za ++ matkę Rozalię Prusko, ojca, męża, braci, bratowe, dusze w czyśćcu. II. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Andrzeja z rodziną. III. Za + Jana Picz (18).

   

  16.15 Nabożeństwo różańcowe.

  17.00 – Za ++ rodz. Wiktora i Rozalię Jyż.

  18.00 Pierwsze Nieszpory z uroczystości Wszystkich Świętych i rozpoczęcie Orszaku Świętych.