PORZĄDEK NABOŻEŃSTW


 1. Czwartek 23.05.2019

  7.00 – I. Dziękczynna z prośbą o  dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w posłudze kapłańskiej ks. Krzysztofa Rucińskiego z okazji 4. rocznicy święceń kapłańskich. II. Za + matkę Jadwigę Umlauf (25).

  17.15 Msza święta szkolna – Za ++ matkę Genowefę w 27. r. śm., ojca Walentego, teściów Edwarda i Jadwigę.

  17.45 Nabożeństwo majowe.

   

  Piątek – NMP Wspomożycielki Wiernych – Dzień modlitwy za Kościół w Chinach – 24.05.2019

  7.00 – I. Za ++ matkę Marię Młynek w rocznicę urodzin, ojca Antoniego, Reginę, Arkadiusza, Zbigniewa i Alfreda Bodora, Martę i Wincentego Mikuda. II. Za ++ Antoniego Kołodziej w r. ur., jego żonę Alicję.

  8.00 – Za + matkę Jadwigę Umlauf (26).

  18.00 – Za ++ męża Urbana w r. ur., syna Bogdana, ++ z rodz. Wąsik, Matusek. Za + Marię Drywa w 10. r. śm. Za + Urbana Wąsik w . ur. Za ++ ojca Antoniego Kubarycz w (100) r. ur., matkę Annę, siostrę Teresę Beszoner, dziadków Katarzynę i Jana Kubarycz, Weronikę i Ignacego Malatyńskich, pokr. z obu stron, chrzestną Natalię Warzecha. Za + Stanisława Ostrowskiego w 30. dz. po śm. Za ++ rodz. Annę w r. ur. i Roberta Zowada, brata Łucjana, Agnieszkę, Edmunda i Konrada Kurek, szwagra Józefa Borowik, ++ z rodz. Zowada i Kurek. Za + matkę Stanisławę Ciesielską, ojca Mieczysława. Za ++ Jadwigę i Józefa Wrzyciel. Za ++ Jana, Bronisławę i Stafana Spaczyńskich, Helenę i Józefa Chabińskich, Marię i Stanisława Rogóz, Jana Władysławę, Marię i Janinę Kwaterskich, Leokadię Wierzchowską, Józefa Malech. Za ++ matkę Stanisławę, matkę Rozalię Machnik, Józefę Cierpioł, Zygmunta w r. r., Hildegardę Zadunajską w r. śm. Za ++ rodz. Gertrudę i Franciszka, brata, ciocię, wujka, dziadków, ++ z pokr. Za + znajomego Michała Mrugałę w r. ur. i w 1. r. śm. – od znajomych.

  18.30 Nabożeństwo majowe.

   

  Sobota 25.05.2019

  7.00 – Za + matkę Jadwigę Umlauf (27).

  8.00 – W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (solenizanci: Hildegarda Spałek, Helena Koczyba, Zofia Jośko).

  16.30 Nabożeństwo majowe.

   

  17.00 – I. Za + Elżbietę Pyka w r. śm. II. Za + Edmunda Żaka. III. Za ++ Otylię i Józefa Węgierek, syna Bernarda, ++ z rodz.

   

  1. VI. NIEDZIELA WIELKANOCNA 26.05.2019 (kolekta na potrzeby naszej Parafii)7.00 – W int. rodz. Przydacz.

   8.30 – I. W intencji matek. II. Za + matkę Jadwigę Umlauf (28).

   10.00 – I. O radość życia wiecznego dla + Florentyny Smolin w 5. rocznicę śmięrci, męża Józefa.

   1. Za + sąsiadkę Helenę Trzęsiok, dusze w czyśćcu – od sąsiadów z ul. Kasztanowej i Polnej.

   11.30 – I. O radość życia wiecznego dla ++ rodz. Matyldy Wocław z ok. Dnia Matki i Alojzego z ok. zbliżającego się Dnia Ojca, ich rodziców, rodzeństwa, chrzestnej Moniki Gbur, szwagra Ireneusza Kubat.          II. Za + Jerzego Jelonek w 1. r. śm.

   13.00Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących Chrzest,  ich rodziców i chrzestnych.

   14.30 – I. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski z okazji urodzin Hildegardy.  II. Dziękczynno-błagalna: Przez wst. MB w int. Marka, Dariusza, Mai, Joanny, Marleny o błog. Boże i opiekę.            O zdrowie i błog. Boże dla Jagody z ok. ur.   O zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Janusza.

   15.30 Nabożeństwo majowe.

   18.00 – Za ++ matkę Zofię w r. ur. ojca Rudolfa.

    

   Poniedziałek – Dni krzyżowe – 27.05.2019     (kancelaria czynna: 8.30 – 9.30 oraz 15.30 – 16.00)

   7.00 – I. Za + matkę Jadwigę Umlauf (29). II. Msza święta gregoriańska: Za + brata Franciszka Radlak (1). III. Za + Herberta Kuklok w r. śm.

   18.00W intencji Apostolatu Maryjnego.

   18.30 Nabożeństwo majowe i procesja błagalna do krzyża przy ul. Oświęcimskiej o urodzaje, błogosławieństwo w pracy i pokój na świecie.

    

   Wtorek – Dni krzyżowe – 28.05.2019

   7.00 – Za + matkę Jadwigę Umlauf (30).

   7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

   8.00 – Za + brata Franciszka Radlak (2).

   18.00 – Za ++ Stanisława, Janinę i Stefana Kowalczyk, Marię, Leona, Helenę i Antoniego Bromer, Cecylię, Piotra, Sylwestra i Jana Skorupa, Henryka Olczyk, Reginę Piskoń, Edwarda Przybył, Wojciecha i Janusza Piechna, pokr. z obu stron. Za ++ matkę Jadwigę Kulik, ojca Alojzego, brata Mariana. Za ++ Mariana Siwiaszczyk, rodziców z obu stron, ++ z rodz. Za ++ Stefanię Żelazny, rodziców z obu stron. Za ++ Mariannę Kimak w (100) r. ur., jej męża Juliana.

   18.30 Nabożeństwo majowe i procesja błagalna do krzyża przy ul. Zwycięstwa o urodzaje, błogosławieństwo w pracy i pokój na świecie.

    

   Środa – Świętej Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy – Dni krzyżowe – 29.05.2019   

   7.00 – I. Za + ks. Piotra Lewandowskiego – od Margaretki. II. Za + brata Franciszka Radlak (3). III. Za ++ siostrę Helenę Gansiniec w r. ur., jej męża Józefa, siostrę Eugenię Wolną.

   18.00 – Za + Urszulę Molata. Za ++ męża Edmunda Świerca, syna Krzysztofa, córkę Teresę. Za + sąsiadkę Jadwigę Jamrozińską – od sąsiadów z ul. Wojska Polskiego 7. Za ++ podopiecznych korzystających z usług opiekuńczych – od opiekunek społecznych w Lublińcu.

   18.30 Nabożeństwo majowe i procesja błagalna do krzyża przy kościele Św. Anny o urodzaje, błogosławieństwo w pracy i pokój na świecie.

    

   Czwartek 30.05.2019

   7.00 – I. Za + brata Franciszka Radlak (4). II. O zdrowie, błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Jerzego.

   17.15 Msza święta szkolna – I. Dziękczynno – błagalna przez wstawiennictwo Matki Najświętszej w intencji dzieci, wnuków, prawnuków i całej rodziny Brzezina. II. O radość życia wiecznego dla syna ks. Dariusza Kopca w 10. r. śm. i w r. święceń kapłańskich.

   17.45 Nabożeństwo majowe.

    

   Piątek Narodzenia NMP 31.05.2019

   7.00 – I. Za ++ Helenę i Agnieszkę Pielorz.      II. O zdrowie, błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Norberta.

   8.00 – Za + brata Franciszka Radlak (5).

   18.00 – Za + Eugeniusz Malitowskiego w r. śm., ++ z rodz. Za + córkę Iwonę. Za ++ Józefę Mrozek, Tadeusza Smołucha. Za + Genowefę Hudzik w 30. dz. po śm.  Za + Juliana Broll w 30. dz. po śm. Za + Stanisława Rzepka w r. ur. Za ++ Anielę Tyrała w r. ur., męża Franciszka.

   18.30 Nabożeństwo majowe i nowenna do Ducha Świętego.

    

   Sobota – Świętego Justyna, męczennika – pierwsza sobota miesiąca – 1.06.2019        (odwiedziny chorych)

   7.00 – Za + brata Franciszka Radlak (6).

   7.30 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP i nowenna do Ducha Świętego.

   8.00 – Za + Szczepana Sieradzkiego w r. śm.

   14.30 – ślub: Agata Noczyńska – Paweł Król.

    

   17.00 – I. Za + Łucjana Woźniak w rocznicę śmierci. II. Za ++ rodz. Anielę i Alojzego Kazior, ++ z rodz.

    

   VII. NIEDZIELA WIELKANOCNA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE Dzień Dziękczynienia 2.06.2019

   (kolekta na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego, zbiórka do puszek na rzecz powstającego Centrum Opatrzności Bożej w skład którego wchodzą: Świątynia Opatrzności Bożej, Muzeum Jana Pawła II. i Stefana Wyszyńskiego oraz Instytut Jana Pawła II.)

   7.00 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla syna Tomasza i córki Karoliny z okazji urodzin.

   8.30 – I. Za ++ Pawła Kandora z rodzicami, Annę Krawczyk z rodzicami i rodzeństwem. II. Za ++ Ryszarda i Irenę Krawczyk.

   10.00 Msza święta z elementami w języku łacińskim – I. Za ++ ojca Rudolfa w r. śm., matkę Zofię. II. Za + brata Franciszka Radlak (7).

   11.30 – I. Dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski,  z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Doroty Mizgalskiej z okazji 87. ur. oraz w int. całej rodziny Mizgalskich. II. W int. rocznego dziecka: Karol Witek, jego rodziców i chrzestnych.

   13.00 – Za ++ męża Franciszka, córki Irenę, Urszulę i Stefanię, zięcia Andrzeja, ++ z rodz. Dyla, Kopiński, Spik, Kuźnik, Mrówczyński, Szczerba, Drażyk, dusze w czyśćcu.

   14.30 – Dziękczynno-błagalna: Z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Marii z ok. ur. oraz w int. całej rodz.

   15.30 Nabożeństwo do NSPJ i nowenna do Ducha Świętego.

   18.00 – Za + Jadwigę Jamrozińską w 30. dz. po śm.

    

   Poniedziałek – Świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy – 3.06.2019

   7.00 – I. Za + brata Franciszka Radlak (8).      II.

   18.00 – O spokój duszy ++ rodz. Jana w r. ur. i w 38. r. śm. i Waleski Ozimek, siostry Małgorzaty Ozimek w r. ur. Nowenna do Ducha Świętego

   Wtorek 4.06.2019

   7.00 – I. Za + wujka Wilhelma Michalik, jego synową Alicję Michalik.   II.

   7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nowenna do Ducha Świętego.

   8.00 – Za + brata Franciszka Radlak (9).

   18.00 – Za ++ męża Henryka Kampczyk, rodz. Jadwigę i Augusta Świerc, teściów Łucję i Jerzego Kampczyk, ++ z pokr., dusze w czyśćcu. Za ++ z rodz. Młynek, Murek i Sowa. Za + męża, ojca i dziadka Lechosława Dębskiego. Za ++ męża, ojca i dziadka Józefa Borowika w 7. r. śm., teściów Elfrydę i Augustyna Borowik, rodz. Annę i Roberta Zowada, brata Lucjana, dziadków z obu stron. Za ++ Justynę Michoń w 3. r. śm., Irenę, Henryka i Mariusza Świerczyńskich, ++ z rodz. Za ++ rodz. Marię i Stanisława Bielewskich, brata Stefana, Agnieszkę i Jana Gajda, ++ z rodz. Bielewskich, Wojciechowskich, Chmiel, Gajda i Mazur. Za ++ Edmunda Dziemba, rodz. Gertrudę i Alojzego Wąsik, teściów Magdalenę i Emila Dziemba, szwagrów Norberta, Alojzego i Gintera, siostrę Helenę, ++ z rodz.

   18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nowenna do Ducha Świętego.

    

   Środa – Świętego Bonifacego, biskupa i męczennika – 5.06.2019

   7.00 – I. Za + brata Franciszka Radlak (10).    II.         III.

   18.00 – Za + Helenę Mrugała. Za + Annę Depta w 30. dz. po śm. Za ++ siostrę Małgorzatę Ozimek, Waleskę i Jana Ozimek, ++ z rodz. Za ++ Juliana Klonowskiego w r. śm., Tadeusza Pytlewskiego w r. śm., Pelagię Klonowską w r. śm., Rutę i Mieczysława Poprawa, Marię i Stanisława Pytlewskich, Jana Klonowskiego.

   Nowenna do Ducha Świętego

   Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca – 6.06.2019

   7.00 w języku łacińskim – Za + brata Franciszka Radlak (11).

   7.30 Nabożeństwo w intencji powołań do służby w Kościele i nowenna do Ducha Świętego.

   17.15 Msza święta szkolna – I. Dziękczynna w intencji uczniów klas I – VII szkół podstawowych, nauczycieli i wychowawców, z prośbą o błogosławieństwo w czasie wakacji. II. Za ++ męża, ojca i dziadka Bernarda, rodziców, teściów i pokrewieństwo. III. Za + Janinę Czech w r. ur., Mikołaja, Marię i Jana Czech, Łucję i Franciszka Przybył, ++ z pokr.

   Piątek – pierwszy piątek miesiąca – 7.06.2019         (kolekta na Caritas)

   7.00 – I. W intencji parafian. II. Do Trójcy Przenajświętszej w int. małżonków Roberta i Justyny o dar miłości, wiary i przebaczenia.

   7.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i nowenna do Ducha Świętego.

   8.00 – Za + brata Franciszka Radlak (12).

   18.00 – Za ++ Gertrudę i Józefa Lesz, Włodzimierza Kałużę, pokr. z obu stron. Za ++ matkę Klarę Guziel, teściów Ligię i Wiktora Psiuk, Sławomira Marcinkowskiego. Za ++ Helenę, Ignacego i Leszka Bidzińskich. Za ++ Jerzego i Marię Klama, dusze w czyśćcu. Za ++ męża Urbana, syna Bogdana, ++ z rodz. Wąsik i Matusek. Za + ojca i męża Jana Śniechota w r. śm. Za + Alfreda Kolasa – od współpracowników syna Zbigniewa. Za ++ matkę Martę Koza w r. ur., ojca Stefana, ++ z rodz. Koza i Spik. Za ++ brata Andrzeja Biernackiego w r. śm., rodz. Stefana i Annę, szwagra Mariana. Za ++ Agnieszkę Biela w 10. r. śm., ++ z rodz. Biela i Wróbel, rodz. Magdalenę i Tadeusza Masoń. Za ++ męża Eugeniusza Geilke, rodziców, teściów, ++ z pokr., Georga Herolda, Grażynę Czewonka, matkę Bronisławę Czerwonka. Za + sąsiadkę Jadwigę Jamrozińską – od sąsiadów z ul. Wojska Polskiego 7. Za ++ matkę Stanisławę Szimber w 17. r. śm., siostrę Annę Kazuch, jej syna Jerzego, synową Irenę, Marię Mięsok, Julię Stec, męża Adama, Agnieszkę Słowik w 13. r. śm., dusze w czyśćcu.

   18.30 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

    

   Sobota – Świętej Jadwigi Królowej – 8.06.2019

   7.00 – Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Janiny i Jana  z ok. r. śl. II. Za + brata Franciszka Radlak (13). Nowenna do Ducha Świętego

   8.00 – Przez wst. Maryi Królowej Polski w intencji Ojczyzny o przemianę moralną i błog. Boże.

   14.00 – ślub: Anna Wawrów – Piotr Szprot.

    

   17.00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Beaty z okazji 50. urodzin.

    

   VIII. NIEDZIELA WIELKANOCNA ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO 9.06.2019

   (kolekta na budowę kościoła w Kochcicach)

   7.00 – I.              II.

   8.30 – I. Za ++ Józefa Janiczek, Stanisława, Wiktorię, Tadeusza, Piotra i Teresę Kłopotowskich, dziadków. II. Za ++ ojca Alojzego Kulik w rocznicę urodzin, matkę Jadwigę, brata Mariana, dusze w czyśćcu.

   10.00 – I. Za + brata Franciszka Radlak (14). II.

   11.30 – Do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo w intencji Dominiki i Michała Drynda z okazji 1. rocznicy ślubu.

   13.00

   14.30 – Dziękczynno-błagalna: ……….

   15.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

   18.00 – Za + ojca i dziadka Lucjana Urlika w 2. r. śm.

    

   Poniedziałek NMP MATKI KOŚCIOŁA 10.06.2019 (kolekta na potrzeby naszej Parafii, rano kancelaria nieczynna; czynna tylko po południu: 15.00 – 16.00)

   7.00 – I. II.

   8.30

   10.00 – Za + brata Franciszka Radlak (15).

   16.30

   18.00 – Za + Witolda Zawadzkiego, ++ z rodz. Zawadzki, Wieczorek, Kubański.

    

   Wtorek Świętego Barnaby, Apostoła – 11.06.2019

   7.00

   7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

   8.00 – Za + brata Franciszka Radlak (16).

   18.00 – Za ++ Cecylię i Angelę Kukowka, Marię Kukowka, rodziców i rodzeństwo. Za ++ syna Marka w r. ur., męża Karola, synową Józefę. Za + ojca Antoniego Kulej (z ok. imienin). Za ++ męża Jana Pietrzaka w 2. r. śm., ++ z rodz. Za ++ Franciszkę Kloss w 28. r. śm., Erwina Kloss, rodziców z obu stron, Józefa, Andrzeja i Romualda Ligendza, Marię Wiechula, Urszulę Pisarek. Za ++ Agnieszkę i Stanisława Kowol, Joachima Węgierek, Lidię i Tadeusza Żegraj, Marię i Czesława Kulisińskich, Pelagię i Franciszka Kowol, Stanisława i Florentynę Morawiec, Marię i Jana Kowol. Za + Gertrudę Szymską w r. ur. Za ++ Jana Michalskiego w r. ur., Józefa Michalskiego w r. śm., żonę Hildegardę, Annę i Konrada Stefanik, Marię i Romana Sledziona, ++ z rodz.

   18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

    

   Środa 12.06.2019      (rano kancelaria nieczynna; czynna tylko po południu: 15.00 – 17.00)

   7.00 – I. Za + brata Franciszka Radlak (17).    II.

   18.00 – Za + Gertrudę Mielczarek w 1. r. śm. Za ++ z rodz. Szczesny, Osadnik, Stochel, Koza, Kurda, Kosytorz, Wieczorek, Mazurek, Marię Maksis, Sabinę Matyjaszczyk, krewnych, dusze w czyśćcu. Za + Czesława Okwiek w r. śm., ++ z rodz. Za ++ męża Edmunda Świerca, syna Krzysztofa, córkę Teresę.

    

   Czwartek Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – Dzień Fatimski – 13.06.2019

   7.00 – I. Za + brata Franciszka Radlak (18).    II.

   18.00 – I. Przez wstawiennictwo Matki Bożej objawiającej się w Fatimie oraz Świętych Dzieci Fatimskich w intencji rodzin oraz w naszych dziękczynno-błagalnych intencjach: .………..

   18.40 Różaniec Fatimski i procesja do kościoła Św. Anny.

    

   Piątek – Błogosławionego Michała Kozala, biskupa i męczennika – 14.06.2019 

   7.00

   7.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

   8.00 – Za + brata Franciszka Radlak (19).

   18.00 – Za + Ernesta Koprek w 1. r. śm. Za ++ męża, ojca i dziadka Franciszka Kozielskiego, rodz. Agnieszkę i Franciszka Piowczyk, siostrę Agnieszkę, szwagrów, teściów Kozielskich, szwagierki i szwagrów, ++ z rodz. Banasik i Śniechota. Za ++ ojca Leona Paruzel w r. śm., matkę Gertrudę, ich rodziców i rodzeństwo, dusze w czyśćcu. Za ++ Bogumiła i Henryka Popielarz, Annę Żora. Za ++ ojca Jerzego, brata Alojzego, Romana w r. ur. i w r. śm., Annę, dziadków, ++ z rodz. Za + sąsiadkę Hildegardę Mika – od sąsiadów z ul. ZHP 3. Za ++ Małgorzatę Doleżych w r. śm., ++ z rodz. Doleżych, Tomanek, Smyrek, Lech i Śnioch.

   18.30 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

   19.00 Msza święta młodzieżowa Dziękczynna z okazji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego, z prośbą o błogosławieństwo w czasie wakacji oraz w intencji powołań do służby w Kościele.

    

   Sobota 15.06.2019

   7.00 – I. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w posłudze kapłańskiej ks. Konrada Mrozka z okazji 28. rocznicy święceń kapłańskich.  II. Za + brata Franciszka Radlak (20).

   8.00 w kościele Św. Anny W intencji żyjących i zmarłych członków Róż Różańcowych.       Nabożeństwo ku czci Św. Anny.

   14.00 – ślub: Joanna Michalska – Robert Synowiec.

    

   17.00 – Za + Mariana Prandziocha w 5. rocznicę śmierci.

    

   NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 16.06.2019

   (kolekta specjalna na nasze inwestycje parafialne; na renowację zabytkowej monstrancji)

   7.00 – I. Za ++ Annę Pilawa w rocznicę śmierci, dziadków Annę i Józefa Pilawa, ++ z rodziny. II.

   8.30 – I. Za + brata Franciszka Radlak (21). II.

   10.00 – I. Przez wstawiennictwo Aniołów Stróżów w intencji Jakuba i Laury z prośbą o dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla rodziców i chrzestnych.   II.

   11.30 – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Antoniego Fronczek z okazji 70. urodzin (Te Deum).

   13.00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Gerarda, Szymona, Tomasza i Igora z okazji urodzin.

   14.30 – Dziękczynno-błagalna:

   15.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

   18.00 – Za + Leona Doleżych.

    

   Poniedziałek – Świętego Alberta Chmielowskiego, zakonnika – 17.06.2019

   7.00 – I. Za + brata Franciszka Radlak (22).    II.         III.

   18.00 – Za + Łucję Kus w 1. r. śm.

    

   Wtorek 18.06.2019

   7.00 – I. II.

   7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

   8.00 – Za + brata Franciszka Radlak (23).

   18.00 – Za + Marię Jerominek w 4. r. śm. Za ++ męża Franciszka Kazek, rodz. Julię i Marcina Gloc, rodzeństwo, ++ z rodz. Gloc i Kazek.

   18.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

    

   Środa 19.06.2019   (kancelaria czynna: 8.10 – 10.00 oraz 15.00 – 16.00)

   7.00 – I. Za + brata Franciszka Radlak (24).    II.         III.

    

   17.00 – Za ++ rodz. Marię i Jana Ostrowskich, brata Henryka. Za ++ rodz. Zygmunta i Walerię Piątkowskich, szwagra Władysława, bratową Teresę, Beatę, męża Pawła. Za ++ Krzysztofa Toman w 1. r. śm., Czesławę Błaszczyk, Zdzisławę Hucz. Za + męża i ojca Teodora Janoszka w 2. r. śm. Za ++ męża i ojca Alfreda Kolasa, teściów  matkę Wilhelma i Marię Kolasa w r. śm., szwagra Henryka, ++ z rodz. Kolasa, Doleżych.

    

   CZWARTEK NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHYSTUSA 20.06.2019 (kolekta na potrzeby naszej Parafii)

   7.00 – I. II.

   8.00 – I. W intencji parafian. II. Do NSPJ z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Sklorz.          III. Za + brata Franciszka Radlak (25). IV.

   PROCESJA EUCHARYSTYCZNA do czterech ołtarzy.

   11.00 – I.            II.

   14.30

   18.00

    

   Piątek – Świętego Alojzego Gonzagi, zakonnika 21.06.2019

   7.00 – I. Za + ojca, męża i dziadka Stanisława Rzepka. II. Za + brata Franciszka Radlak (26).

   7.30 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

   18.00 – Za ++ matkę Helenę Radek w r. ur., ojca Andrzeja, brata Edwarda, bratową, siostrzeńca Roberta, ++ z rodz. Radek, Sitek, Skałka i Kucharski. Za + córkę Iwonę. Za + Jana Front w r. ur. Za ++ ojców Edmunda Dylka i Karola Imiołczyk.

   18.30 Procesja eucharystyczna i nabożeństwo do NSPJ.

    

   Sobota 22.06.2019

   7.00 – Za + brata Franciszka Radlak (27).

   13.00 ślub: Justyna Paruzel – Dominik Huk.

   14.00 w kościele Św. Anny – ślub: Aleksandra – Marcin Kubiak.

   15.00 ślub: Karolina Pielarz – Marcin Achtabowski.

   16.30 Procesja eucharystyczna i nabożeństwo do NSPJ.

    

   17.00 – Za ++ Elżbietę Wodarczyk w 5. r. śm. i Anastazję Kosytorz w 5. r. śm.

    

   XII. NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06.2019           (kolekta na potrzeby naszej Parafii, kazania wygłosi i błogosławieństwa prymicyjnego udzielać będzie ks. Michał Chmiel)

   7.00W intencji ojców.

   8.30 – Za + brata Franciszka Radlak (28).

   10.00 – I. Za ++ Jana Gnacińskiego, rodz. Marię i Józefa, żonę Cecylię, ++ z rodz. II. Do Bożej Opatrzności z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i błog. Boże dla małżonków Beaty i Marka z ok. 20. r. śl. i 50. ur. Marka.

   11.30 – Za ++ siostrę Stefanię w r. śm., jej męża Eryka.

   14.30 – Dziękczynno-błagalna: Dz. z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla Arkadiusza z ok. ur. oraz o potrzebne łaski dla całej rodz.

   W int. rocznego dziecka : Wiktoria Kiser, rodziców i chrzestnych.

   15.30 Procesja eucharystyczna i nabożeństwo do NSPJ.

   18.00 – Za + ojca Mariana Nowak

    

   Poniedziałek – NARODZENIA ŚWIĘTEGO JANA CHRZCICIELA – 24.06.2019

   7.00 – Za + brata Franciszka Radlak (29).

   18.00 – Za ++ rodz. Janinę i Bronisława Krawczyk, teściów Elżbietę i Michała Szozda.

   18.30 Procesja eucharystyczna i nabożeństwo do NSPJ.

    

   Wtorek 25.06.2019

   7.00 – Za + brata Franciszka Radlak (30).

   7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

   18.00 – Za ++ męża, ojca, dziadka, pradziadka, brata Ireneusza Kubat w r. ur. Za + brata Piotra Pińkowskiego w r. śm., rodz. Hildegardę i Franciszka Pińkowskich. Za ++ Romana Grajcar, Helenę, Wojciecha i Antoniego Bul, Agnieszkę Kral. Za ++ Jana Michalskiego w r. śm., Józefa Michalskiego w r. ur., żonę Hildegardę, Annę i Konrada Stefanik, Marię i Romana Sledziona, ++ z rodz.

   18.30 Procesja eucharystyczna i nabożeństwo do NSPJ.

    

   Środa   26.06.2019              (błogosławieństwo świec ku czci Św. Jana i Pawła)

   7.00 – Za ++ synową Krystynę w r. śm., syna Marka, ++ z rodz.

   18.00 – Za ++ Władysława, Zofię, Michała, Józefa, Jana Pańczyszyn, Genowefę, Jakuba, Edmunda i Józefa Herman, Olimpię, Wiesława i Franciszkę Iżyckich, Stanisławę i Tadeusza Leśko, Alfonsa, Marię i Franciszka Grabińskich. Za ++ Paulinę Helisz w r. ur., ++ z rodz. Za + Teodora Janoszka, ++ z rodz. Janoszka, Mrugała. Za ++ Bronisławę Mucha w r. śm., rodz. Stefanię i Józefa Sowa, brata Tadeusza Sowa. Za ++ męża Edmunda Świerca, syna Krzysztofa, córkę Teresę. Za ++ męża , ojca, dziadka i pradziadka Kazimierza Madura w r. ur., ++ z rodz. i pokr.

   18.30 Procesja eucharystyczna i nabożeństwo do NSPJ.

    

   Czwartek 27.06.2019

   7.00

   17.15 W intencji Apostolatu Maryjnego.

   17.45 Procesja eucharystyczna i nabożeństwo do NSPJ.

    

   PiątekNAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA 28.06.2019

   (kolekta na Caritas, uroczystość znosi obowiązek piątkowej wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych)

   7.00 – I.             II.

   7.40 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

    

   17.00 – Za + Wandę Mastalirz w r. ur.

    

   SOBOTA – ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA – Dzień Papieski – 29.06.2019

   (kolekta na potrzeby Stolicy Apostolskiej)

   7.00 – Za + Czesława Mielcarskiego w r. śm.

   8.30 – I. W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich; (solenizanci: Marta Kubica, Elżbieta Sopa).

   1. Za ++ Anastazję Kopyto w rocznicę śmierci, jej męża Konrada, syna Emila, ++ z pokrewieństwa Kopyto i Witt.

   10.00 – I. Za ++ matkę Eugenię Słocińską w r. śm., ojca Ludwika, brata Piotra, ++ z pokr. Andryszczak, Słociński i Gajowczyk.      II. Za + męża Edwarda w 17. r. śm.

   11.30 Dziękczynna z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże w posłudze kapłańskiej w intencji ks. Ludwika Koniecznego z okazji 65. rocznicy święceń kapłańskich.

    

   17.00 – I. Za + Emilię Kokula w r. śm., mężów Wiktora i Maksymiliana. II. W intencji Mikołaja Kamińskiego z ok. 1. ur., jego rodziców i chrzestnych.

    

   XIII. NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.2019          (kolekta na potrzeby naszej Parafii)

   7.00 – Za ++ chrześniaka Zbigniewa Bodora w rocznicę urodzin, matkę Reginę, brata Arkadiusza, ojca Alfreda, Marię i Antoniego Młynek, Martę i Wincentego Mikuda, Edwarda Wolskiego.

   8.30 – Za + matkę Marię Burek w r. ur., ojca Emila Burek, ++ z rodz. Pach, Burek, Swoboda.

   10.00 – W intencji uczestników pielgrzymki do Warszawy i Niepokalanowa.

   11.30 – Za + żonę i matkę Felicję Lubińską w r. ur. oraz o zdrowie i błog. Boże dla Mieczysława.

   13.00 Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących chrzest, rocznych dzieci:.…  ich rodziców i chrzestnych.

   14.30 – Za + Henryka w 30. r. śm., matkę Elżbietę w r. ur., ++ z rodz.

   15.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

   18.00 – Za + Krystynę Trocha.