PORZĄDEK NABOŻEŃSTW


Sobota – Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła – pierwsza sobota miesiąca – 1.10.2022

7.00 – I. Za + Elżbietę Delakowicz (18). II. Za + Joachima Widera (2).

7.30 Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

14.00 – O błog. Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Kajetana i całej rodz.

16.15 Nabożeństwo różańcowe z poświęceniem różańców.

 

17.00 – I. Za ++ rodziców Jadwigę i Piotra Skubała, ++ z pokrewieństwa, teściów Franciszkę i Jana Mika, ++ z pokrewieństwa. II. Za ++ Edwarda Koczyba w 10. r. śm., rodziców, teściów, brata Henryka, bratową Łucję, szwagrów Gerarda i Ryszarda, zięcia Mateusza, ++ z rodz. Grzona, Koczyba.

 

XXVII. NIEDZIELA ZWYKŁA 2.10.2022 (kolekta na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego, po Mszy Świętej, przed kościołem zbiórka do puszek na dzieła miłosierdzia „Caritas” Diecezji i Parafii).

 7.00 – I. Za ++ rodziców Gertrudę i Gerharda Mrozek w rocznicę urodzin, ++ z pokrewieństwa, kapłanów. II. Za + Joachima Widera (3).

8.30 – I. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Ingrid i Franciszka z okazji 55 rocznicy ślubu (Te Deum). II. Za ++ Józefa Pietrzik, rodz. Karolinę i Józefa, Karola, Magdalenę i Barbarę, Augusta, Jerzego i Franciszka Spik, siostry Wiktorię i Agnieszkę, ++ z rodz., Huberta Krawczyk, dusze w czyśćcu.

10.00 – I. Za + Krystynę Kozińską w r. śm. II. Za + Marię Łyszczorz w 3. r. śm., , ++ z pokr.

11.30 – Za + Dorotę Mizgalską w 3. rocznicę. śmierci, Tadeusza Mizgalskiego w 8. rocznicę śmierci, Marka, Marię, Franciszka i Danutę Mizgalskich, Agatę i Jana Fikus, Bogumiłę i Tadeusza Drab, Kalinę Smyła.

14.30 – Dziękczynno – błagalna: Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie w int. Wandy Klecha z ok. 70. ur. oraz o Bożą opiekę dla matki i całej rodz. O łaskę nawrócenia w rodz. Anny i Magdy. Do Miłosierdzia Bożego o uzdrowienie duszy i ciała matki Anny Kowalski. O nawrócenie dla grzeszników.

15.30  Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za + Elżbietę Delakowicz (19).

 

Poniedziałek3.10.2022 (rano kancelaria czynna tylko do godziny 9.15)

7.00 – I. Dziękczynna z okazji urodzin Łucji z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla i całej rodziny. II. Za + Elżbietę Delakowicz (20). III. Za + Joachima Widera (4).

9.30 Różaniec w intencji chorych i starszych.

10.00 Msza święta w intencji chorych i starszych parafian.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – I. Za + Janinę Kołodziej. II. W int. wynagradzającej za grzechy popełnione w rodzinie i o łaskę nawrócenia.

 

Wtorek – Św. Franciszka z Asyżu – 4.10.2022

7.00 – I. Przez wstawiennictwo Świętego Franciszka, dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę dla wspólnoty Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, dalszy rozwój  i nowe powołania. II. Za + Elżbietę Delakowicz (21). III. Za + Joachima Widera (5).

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

17.15  Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za ++ Kazimierę w r. ur. i Mariana Pilśniak, Agnieszkę Stempniak, szwagra Bogdana Jaroń. Za ++ męża Henryka Kampczyk, rodz. Jadwigę i Augusta Świerc, teściów Łucję i Jerzego Kampczyk, ++ z pokr., dusze w czyśćcu. Za ++ rodz. Walerię i Zygmunta Piątkowskich, siostrę Henrykę, szwagra Władysława, Barbarę, bratową Teresę, Beatę, męża Pawła. Za ++ Justynę Klyszcz w rocznicę śmierci, ++ z rodzin Kler i Desczyk. Za wszystkich zmarłych. Za ++ rodz. Marię i Edwarda Pyka, brata Henryka, Konrada Drogoś, Bogumiłę Mierzejewską, ks. Jana Mrówka, ++ z pokr. Za ++ Martę Olszowską w 3. r. śm., męża, rodziców, teściów i braci. Za ++ Jadwigę i Gerharda Mój, dusze w czyśćcu. Za ++ Franciszka Tyrała w r. śm., żonę Anielę.

 

Środa Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy – 5.10.2022

7.00 – I. Za dusze w czyśćcu cierpiące. II. Za + Elżbietę Delakowicz (22). III. Za + Joachima Widera (6).

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za ++ Franciszka Szymańskiego, żonę Zofię, syna Henryka, córki Cecylię i Ludwikę, zięcia Jana, wnuka Łukasza, ++ z rodz. Za + sąsiadkę Irenę Sadowską – od mieszkańców ul. Tysiąclecia 3. Za ++ Teresę i Stanisława Pisula, dusze w czyśćcu. Za + Pawła Skiba, ++ z rodz. Za ++ męża Stefana Kozińskiego w 5. r. śm., ++ z rodz. Nowak i Koziński. Za wszystkich zmarłych.

 

Czwartek pierwszy czwartek miesiąca – 6.10.2022

7.00 Msza święta w języku łacińskim – I. Przez wst. Maryi Matki Kapłanów do Chrystusa Najwyższego Kapłana o świętość dla kapłanów i dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w naszej Ojczyźnie. II. Za + Elżbietę Delakowicz (23). III. Za + Joachima Widera (7).

7.30 Nabożeństwo w intencji powołań do służby w Kościele oraz w intencji kapłanów.

17.15 Msza święta szkolna – I. Za ++ Jana i Weronikę Kłobus, Bronisława, Mariannę i Jerzego Szala, Weronikę i Cecyliana Kłobus. II. W intencji Karoliny i Piotra z okazji 10. rocznicy ślubu oraz o błog. Boże i dary Ducha Świętego dla Mateusza, Przemysława i Jana.

17.45 Nabożeństwo różańcowe z poświęceniem różańców.

 

Piątek – NMP Różańcowej – pierwszy piątek miesiąca – 7.10.2022 (kolekta na dzieła miłosierdzia Caritas)

7.00 –  I. Dziękczynno – błagalna w intencji siostry zakonnej Michaliny z okazji urodzin o błogosławieństwo Boże i potrzebne w życiu zakonnym łaski. II. Za + Elżbietę Delakowicz (24). III. Za + Joachima Widera (8).

7.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za + Pawła Siwiaszczyk, ++ z rodz. Siwiaszczyk, Pyka, Nowak, Urbanek, dusze w czyśćcu. Za ++ rodziców Klarę i Gerarda Guziel, teściów Ligię i Wiktora Psiuk, Sławomira i Łucję Marcinkowskich. Za ++ Helenę, Ignacego i Leszka Bidzińskich. Za ++ Jerzego i Marię Klama, dusze w czyśćcu. Za ++ męża Maksymiliana Greupner w r. ur., matkę Jadwigę Kokot w r. ur., ojca Henryka. Za ++ rodz. Jadwigę i Jana Darda w r. ur., rodziców i rodzeństwo z obu stron. Za wszystkich zmarłych. Za ++ rodz. Mariannę i Ludwika Krawczyk, braci, bratowe, ++ z rodz. Krawczyk i Janik, teściów Weronikę i Michała Kuc, męża Józefa, szwagierki, szwagrów, ++ z rodz. Kuc i Kwaśniewskich. Za ++ matkę Annę Suchanek w 3. r. śm., ojca Herberta, brata Mariana, teściów Marię i Feliksa Koza, dusze w czyśćcu.

19.00 Msza święta młodzieżowa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

 

Sobota 8.10.2022 (odwiedziny chorych)

7.00 – I. Przez wst. Maryi Królowej Polski, Św. Andrzeja Boboli, Św. Jana Pawła II. w int. Ojczyzny o przemianę moralną i błog. Boże. II. Za ++ Ewę Kuboś w 5. rocznicę śmierci, ++ z rodzin Kuboś, Kapias, Witor i Grela. III. Za + Joachima Widera (9).

14.00 – Ślub: Magdalena Lupa – Łukasz Myszkowski.

16.15 Nabożeństwo różańcowe.

 

17.00 – I. Za + Elżbietę Delakowicz (25). II. Za ++ Kazimierza Babij w 1. r. śm., rodziców z obu stron.

 

XXVIII. NIEDZIELA ZWYKŁA 9.10.2022 (kolekta na potrzeby naszej Parafii, kazania wygłosi i kalendarze misyjne rozprowadzać będzie przedstawiciel Wspólnoty Oblackiej OMI z Lublińca)

7.00 – I. Za ++ męża i ojca Edmunda Dylka w rocznicę urodzin i 30. rocznicę śmierci. II. Za ++ Michała i Martę Janik.

8.30 – I. Za + Henryka Kandora w rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa. II. Za ++ ojca Alojzego Kulik w 11. rocznicę śmierci, matkę Jadwigę w rocznicę urodzin, brata Mariana.

10.00 – I. Za + Bogusława Golczyk w r. śm. II. Za ++ Florentynę Banasik w r. ur., ++ z rodz. Banasik, Kozielski, Sowa i Krzywoń.

11.30 – I. Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w intencji Marii i Andrzeja  z okazji urodzin oraz rocznicy ślubu. II. Dziękczynna i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w intencji Teresy i Gerarda z okazji 55. rocznicy ślubu. III. Za + Joachima Widera (10).

14.30 Dziękczynno-błagalna: W intencji rocznego dziecka Zuzanny Pielarz, rodziców i chrzestnych. W intencji rocznego dziecka Wiktora Poloczek, rodziców i chrzestnych. Do Miłosierdzia Bożego o uzdrowienie duszy i ciała matki Anny Kowalski. O nawrócenie dla grzeszników.

15.30 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za + Elżbietę Delakowicz (26).

 

Poniedziałek 10.10.2022

7.00 – I. Do Miłosierdzia Bożego o radość życia wiecznego dla ++ męża Jerzego, rodziców Eryki i Franciszka, brata Andrzeja, ++ z pokrewieństwa. II. Za + Elżbietę Delakowicz (27). III. Za + Joachima Widera (11).

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – I. Za ++ z rodzin i dusze w czyśćcu. II. Za + Henryka Kmiecik w 13. r. śm.

 

Wtorek11.10.2022

7.00 – I. Przez wst. MBNP z ok. r. śl. Teresy i Edwarda z podz. za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i zdrowie. II. Za + Elżbietę Delakowicz (28). III. Za + Joachima Widera (12).

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za + Anielę Ogaza w 12. r. śm., ++ z rodz. Pietrzyk, Ogaza, dusze w czyśćcu. Za ++ ojca Stanisława Maciejewskiego w r. ur., matkę Zofię, dziadków z obu stron, ++ z rodz., dusze w czyśćcu. Za ++ siostrę Elżbietę Pach w r. śm., jej męża Ryszarda. Za + męża Henryka Okaj w r. ur., rodz. Annę i Alojzego Macioszek. Za wszystkich zmarłych.

 

Środa 12.10.2022

7.00 – I. Za + Elżbietę Delakowicz (29). II. Za + Joachima Widera (13). III. Wolna intencja.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za + męża Jerzego Wichary w 17. r. śm., dusze w czyśćcu. Za + sąsiadkę Irenę Sadowską – od mieszkańców z ul. Tysiąclecia 3. Za + sąsiadkę Elżbietę Delakowicz – od sąsiadów z ul. Wojska Polskiego 4a. Za ++ matkę Krystynę Beldzik i Tomasza Sitka w 3. r. śm., ++ z rodz. z obu stron. Za + Krystynę Ogłaza w 30. dz. po śm. Za wszystkich zmarłych. Za ++ matkę Łucję Paprotny w r. ur., ojca Franciszka, męża Jerzego Spojda, teściów Franciszkę i Pawła Spojda, dziadków Kus i Paprotny.

 

Czwartek Błogosławionego Honorata Koźmińskiego – Dzień Fatimski13.10.2022

7.00 – I. Za + Elżbietę Delakowicz (30). II. Za + Joachima Widera (14). III. Wolna intencja.

18.00Przez wstawiennictwo Matki Bożej objawiającej się w Fatimie, Świętych Dzieci Fatimskich Hiacynty i Franciszka, Świętego Jana Pawła II. w intencji rodzin oraz w naszych dziękczynno-błagalnych intencjach: O zdrowie dla rodziców Krystyny, Łucji i Reinholda. Do Miłosierdzia Bożego o uzdrowienie duszy i ciała matki Anny Kowalski. O nawrócenie dla grzeszników. Z podziękowaniem za otrzymane łaski w intencjit uczestników pielgrzymki „Śladami bł. ks. Jana Machy”. Także przez wst. Aniołów Stróżów z  podz. za opiekę nad całą rodziną z prośbą o błog. Boże i opiekę na czas Edukacji dla Dominiki, Oliwii, Maksymiliana i Aleksandra oraz ich rodziców. ..……

18.40 Różaniec Fatimski i procesja.

 

Piątek 14.10.2022

7.00 – I. Za + Joachima Widera (15). II. O błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Andrzeja z rodziną. III. Wolna intencja.

17.15 Nabożeństwo różańcowe w intencji nauczycieli, wychowawców i katechetów.

18.00 Za ++ nauczycieli, wychowawców i katechetów. Za ++ rodziców Cyburt, brata Bolesława. Za + Wiktora Sier w r. ur. Za ++ matkę Cecylię Stawarz w 2. r. śm., ++ z rodz. Stawarz, Hadasik, Cyran. Za ++ rodz. Martę i Teodora Dyla, brata Joachima. Za ++ matkę Florentynę Wąsik w rocznicę śmierci, jej rodziców, ++ z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu. Za + Aleksandrę Dudę oraz ++ z ul. Partyzantów i Zjednoczenia. Za + męża i ojca Tadeusza Rudnego, ++ z rodz. Rudny, Andrzeja Beldzik, dusze w czyśćcu. Za ++ Jadwigę, Wiesławę, Mariannę i Władysława Matera. Za ++ męża Adolfa Henne, jego rodziców i rodzeństwo. Za ++ rodz. Martę i Piotra Molenda, braci, siostry, dusze w czyśćcu. Za + Janusza Pradela w 30. dz. po śm. Za + Rudolfa Gbur w 30. dz. po śm. Za ++ Dorotę i Arkadiusza Gbur, ++ z rodz.

 

Sobota – Świętej Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła – 15.10.2022

7.00 w kościele Św. Anny – I. W intencji Róż Różańcowych. II. W intencji dzieci utraconych. III. Za + Aleksandra Mielcarskiego w rocznicę urodzin, ++ z rodziny.

Nabożeństwo ku czci Św. Anny

16.15 Nabożeństwo różańcowe.

 

17.00 – I. W intencji żyjących i zmarłych seniorów; członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Lublińcu z okazji 65.- lecia istnienia. II. Za ++ męża i ojca Ryszarda Lewandowskiego w r. ur., ++ z rodz. Kokot, Lewandowski, Wieczorek, Ludwig,. Kuczyński.    III. Za + Joachima Widera (16).

 

XXIX. NIEDZIELA ZWYKŁA ŚWIĘTEJ JADWIGI ŚLĄSKIEJ, głównej patronki Śląska – DZIEŃ PAPIESKI 16.10.2022 (kolekta specjalna na nasze inwestycje parafialne; na przygotowywany remont wnętrza kościoła, zbiórka przed kościołem na ”Dzieło Nowego Tysiąclecia” promujące uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin).

7.00 – I. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie. II. Za + Joachima Widera (17).

8.30 – Przez wstawiennictwo MB o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Świętego dla Gilberta z okazji urodzin.

10.00 – Przez wstawiennictwo MB w intencji Bartosza Radka z okazji 18. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha Świętego i opiekę w dorosłym życiu.

11.30 – W intencji Bożeny i Janusza z okazji 35. rocznicy ślubu oraz Magdaleny i Martyna z okazji 1. rocznicy ślubu z podziękowaniem i prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla całej rodziny.

14.30 Dziękczynno-błagalna przez wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II: Z podz. za 55 lat życia małżeńskiego z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla małżonków Józefy i Jana Fabiańskich. Do Miłosierdzia Bożego o uzdrowienie duszy i ciała matki Anny Kowalski. O nawrócenie dla grzeszników.

15.30 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za + Zbigniewa Tyfel w 2. rocznicę śmierci, braci Benedykta i Rafała Szymańskich, zięcia Wojciecha Tyfel, Albinę Szymański, wujka Gerarda, rodziców, teściów, dziadków, ++ z rodzin Szymański i Tyfel.

 

Poniedziałek – Świętego Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika – 17.10.2022

7.00 – I. Za + Joachima Widera (18). II. O błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Andrzeja z rodziną. III. Msza święta gregoriańska: Za + Halinę Toma (1).

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – I. Za + Elżbietę Olbryt w 5. rocznicę śmierci. II. Za ++ matkę Helenę Olkis w 5. r. śm., męża Henryka, ++ z rodz.

 

Wtorek Świętego Łukasza Ewangelisty 18.10.2022

7.00 – I. Za + Irenę Sprycha w 1. r. śm. II. Za + Joachima Widera (19). III. Za + Halinę Toma (2).

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

17.15 Nabożeństwo różańcowe w intencji służby zdrowia.

18.00 – Za ++ Jana Gnacińskiego w r. śm., rodz. Józefa i Marię, żonę Cecylię, wnuka Łukasza, ++ z rodz. Za ++ ojca Emila Marszałek w r. śm., matkę Martę, Andrzeja, Ewę i Pawła Rajnoga, Marię, Helenę i Antoniego Moc. Za ++ męża i ojca Czesława Koszarek w 8. r. śm., teściów Stanisławę i Stanisława Koszarek, rodziców Wandę i Alojzego Wiora, brata Antoniego, ++ z rodz. Koszarek, Kandziora, Wiora. Za ++ męża Mariana w r. ur., ojca, teściów, braci,  szwagrów, szwagierkę, syna szwagra, ++ z rodz. Wichary, Pawlik, Koloch, dusze w czyśćcu. Za ++ matkę Cecylię Tyla w 4. r. śm. Za + Jerzego Nowak w 3. r. śm., ++ z rodz. Za ++ Agnieszkę i Stanisława Kowol, Joachima Węgierek, Ludwikę i Tadeusza Żegraj, Marię i Czesława Kulisińskich, dziadków Kowol, Morawiec i ich dzieci, Pelagię i Franciszka Kowol, Felicję Labus, Dorotę Piowczyk, kuzyna Stanisława Morawiec. Za wszystkich zmarłych. Za + Annę Sporny w 30. dzień po śmierci.

 

Środa 19.10.2022

7.00 – I. Za + Joachima Widera (20). II. Za + Halinę Toma (3).    III. Wolna intencja.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za ++ Roberta, Marię, Alojzego i Jana Wiora, Mariannę i Wacława Strzeszyna, Annę, Grażynę, Tomasza i Mariana Janik. Za + sąsiadkę Elżbietę Delakowicz – od sąsiadów z ul. Wojska Polskiego 4a. Za wszystkich zmarłych. Za + Alinę Pawelec w 30. dz. po śm. Za + matkę Mariannę Kulej w r. śm.

 

Czwartek – Świętego Jana Kantego, prezbitera 20.10.2022

7.00 – I. Za + Joachima Widera (21). II. Za + Halinę Toma (4).

17.15 Msza święta szkolna – I. O błogosławieństwo Boże, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Andrzeja z rodziną. II. O radość życia wiecznego dla + siostry Teresy Papierniak.

17.45 Nabożeństwo różańcowe.

 

Piątek 21.10.2022

7.00 – I. Za + Joachima Widera (22). II. Za + Halinę Toma (5).   III. Wolna intencja.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za ++ Władysława Pańczyszyn, ++ z pokr. z obu stron, Stanisławę i Tadeusza Leśko, dusze w czyśćcu. Za wszystkich zmarłych. Za + Teresę Janoszka w 30. dz. po śm. Za + Kazimierza Michalaka w 30. dz. po śm. Za ++ rodz. Edwarda i Hildegardę Famuła w r. śm., teściów Kazimierza i Aleksandrę Michalak.

 

Sobota – Świętego Jana Pawła II, papieża – 22.10.2022

7.00 – I. Za + syna Jacka w (50.) rocznicę urodzin. II. Za + Joachima Widera (2). III. Za + Halinę Toma (6).

16.15 Nabożeństwo różańcowe.

 

17.00 – I. Za + męża Leszka Sukiennik w 3. rocznicę śmierci, jego rodziców Mariannę i Zenona, ++ z rodzin Sukiennik i Lizurej, dusze w czyśćcu. II. Za ++ męża Bogusława Stężałę w 14. r. śm. III. Za ++ matkę Irenę Jakubowską w 5. r. śm., ++ z rodzin Stężała, Jakubowski, Kniejski i Mleczko.

 

XXX. NIEDZIELA ZWYKŁA – NIEDZIELA MISYJNA 23.10.2022 (kolekta na Misje)

7.00 – I. Za dusze w czyśćcu cierpiące. II. Wolna intencja.

8.30 – I. Za + męża Gintera Dziuka w 2. r. śm., rodziców, teściów, ++ z rodz. z obu stron.     II.

10.00 – I. Za + Joachima Widera (24). II. Za + Halinę Toma (7).

11.30 – Przez wst. MB z ok. 40. r. śl. Łucji Mariana Berbesz z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i błog. Boże dla cełej rodz. (Te Deum).

14.30 Dziękczynno-błagalna przez wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II: Do Miłosierdzia Bożego o uzdrowienie duszy i ciała matki Anny Kowalski. O nawrócenie dla grzeszników.

15.30 Nabożeństwo różańcowe w intencji Misji.

18.00 – O radość życia wiecznego dla + sąsiada Leona Sośniok – od sąsiadów z  ul. Kasztanowej.

 

Poniedziałek 24.10.2022

7.00 – I. Za + Joachima Widera (25). II. Za dusze w czyśćcu cierpiące. III. Za + Halinę Toma (8).

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 Wolna intencja.

 

Wtorek 25.10.2022

7.00 – I. Za + Joachima Widera (26). II. Za + Halinę Toma (9). III. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

7.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za + Ewę Musiałek w 1. r. śm. Za + Emę Plewnia w r. śm., dusze w czyśćcu. Za ++ męża Wojciecha Kucharskiego w 3. r. śm., syna Roberta, rodz. Helenę i Andrzeja Radek, brata Edwarda, bratową Pelagię, ich syna Andrzeja, siostrzenicę Bożenę, ++ z rodz. Kucharski, Radek, Skałka. Za wszystkich zmarłych. Za + Mieczysława Pińkowskiego.

 

Środa 26.10.2022

7.00 – I. Za + Joachima Widera (27). II. Za dusze w czyśćcu cierpiące. III. Za + Halinę Toma (10).

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za ++ z rodz. Pinkowski, Hanulok, siostrę Ewę. Za ++ męża i ojca Młyńczyk, ++ z pokr., dusze w czyśćcu. Za + sąsiadkę Irenę Sadowską – od sąsiadów z ul. Tysiąclecia 3. Za + Ryszarda Sokołowskiego w 7. r. śm. Za + brata Jana Pękała, rodz. Gertrudę i Stanisława, dziadków, ++ z rodz. Za wszystkich zmarłych.

 

Czwartek 27.10.2022

7.00 – I. Za + Joachima Widera (28). II. Za dusze w czyśćcu cierpiące. III. Za + Halinę Toma (11).

17.15 Msza święta szkolna – I. W intencji Apostolatu Maryjnego. II. Za + Mieczysławę Jelonek w 9. rocznicę śmierci.

17.45 Nabożeństwo różańcowe.

 

Piątek Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza 28.10.2022

7.00 – I. Dziękczynno – błagalna przez wstawiennictwo MB, św. Józefa, św. Patronki i Anioła Stróża w intencji Teresy z okazji urodzin z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę. II. Za + Józefa Pykę w r. śm. III. Za + Joachima Widera (29). IV. Za + Halinę Toma (12).

17.15 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – Za ++ rodz. Rozalię i Jana Prusko, męża Zygmunta, braci, bratowe, dusze w czyśćcu. Za + córkę Iwonę. Za + żonę i babcię Łucję Cyburt. Za ++ Augustyna, Marię, Annę, Ryszarda, Franciszka, Gertrudę, Agnieszkę, Piotra, Mariana, Gerarda, dziadków i wnuków. Za ++ Monikę Malcher, jej męża Jana, dzieci, wnuka Michała, Barbarę, prawnuczkę Monikę. Za + sąsiadkę Elżbietę Delakowicz – od sąsiadów z ul. Wojska Polskiego 4a. Za ++ matkę i babcię Agnieszkę Czudaj w 8. r. śm., ++ z rodz. Strzoda. Czudaj i Łucję Gołombek. Za ++ Kazimierza Mańka w 9. r. śm., jego rodz. Klarę i Augusta Mańka, dusze w czyśćcu. Za wszystkich zmarłych.

 

Sobota 29.10.2022

7.00 – I. W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich; (solenizanci: Barbara Hajdus, Regina Kasperczyk, Maria Mańka). II. Za + Joachima Widera (30). III. Za + Halinę Toma (13).

16.15 Nabożeństwo różańcowe.

 

17.00 – I. W intencji Stefanii Biela i Magdaleny Kąpała z okazji urodzin. II. Dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Marii i Bernarda z okazji 55. Rocznicy ślubu i o zdrowie dla całej rodziny. (Te Deum). III. Za ++ matkę Dorotę Pach w rocznicę urodzin i ojca Józefa Pach w rocznicę śmierci, ojca Antoniego Sporny w rocznicę urodzin, Teresę Kopyto i babcię Cecylię Liberka.

 

XXXI. NIEDZIELA ZWYKŁA – ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA – 30.10.2022 (kolekta kiermaszowa na potrzeby naszej Parafii)

7.00 – I. Za ++ Mariolę i Józefa Ostrowskich, Andrzeja, Zdzisława Nowińskich, Franciszkę, Bronisława i Mariana Radzioch, Wiesława, Wiesławę i Ryszarda Stec. II. Za + Halinę Toma (14).

8.30 – Za ++ Marię i Emila Burek, Anastazję, Franciszkę i Antoniego Pach, Marię i Juliusza Burek, Reginę Swoboda, Gertrudę i Romana Głomb, Małgorzatę i Kazimierza Cieślik, ++ z rodz.

10.00 Msza święta z elementami w języku łacińskim – I. W intencji fundatorów, budowniczych i dobrodziejów naszego kościoła. II. Za ++ Franciszka Kozielskiego w r. ur., ++ z rodz. Kozielski, Piowczyk, Banasik.

11.30 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Mateusza i Michała z okazji urodzin oraz dla całej rodziny.

14.30 Msza święta chrzcielna – W intencji dzieci przyjmujących Chrzest święty, rocznych dzieci: …, ich rodziców i chrzestnych. Do Miłosierdzia Bożego o uzdrowienie duszy i ciała matki Anny Kowalski. O nawrócenie dla grzeszników.

15.30 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 – W intencji Małgorzaty Auguścik z okazji urodzin.

 

Poniedziałek 31.10.2022

7.00 – I. Za + Halinę Toma (15).       II. Wolna intencja.   III.

16.15 Nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Róże Różańcowe.

 

17.00 – Za ++ rodz. Wiktora i Rozalię Jyż.

O R S Z A K    Ś W I Ę T Y C H